Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

май 20, 2024, 03:43:37

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 [2] 3  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбена анкета  (Прочетена 17701 пъти)
 
Picolina
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2748



Моят сватбен албум

« Отговор #15 -: юни 01, 2007, 21:32:45 »

1. Кой е/беше най-големият ви страх, свързан със сватбата? Имате ли "сватбени кошмари"?
мисля,че беше свързан с роклята ми,тъйкато не бях я виждала до последно
2. Кое е най-неочакваното нещо, което ви се случи по време на подготовката? / А на самия сватбен ден?
това,че нито възрастните,нито младите искаха да си ходят дори и след 2ч сутринта
3. Кой е най-важният гост за вас?
най-важният,незнам -исках да доидат всички които поканихме,да ни уважят-така и стана
4. А поканихте ли нежелани гости по чужда молба?
нямаше нежелани гости
5. Най-любимата ви сватбена вещ?
ако роклята се смята за вещ,годежният пръстен и халката
6. Ако можехте да се върнете във времето, какво бихте променили в подготовката? За вече омъжените - в самия ден?
единствено бих направила по-добра украса в ресторанта,и по-интересни снимки
7. Имаше ли хора, чиито реакции след годежа ви ви изненадаха неприятно?
не сме правили годеж за съжаление
8. Кой се зарадва най-силно и искрено, когато обявихте сватбата си?
майка ми и приятелките ми
« Последна редакция: юни 01, 2007, 21:34:48 от picolina » Активен
Петето
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2476


Дива и щастлива.....


Моят сватбен албум

« Отговор #16 -: юни 02, 2007, 06:47:15 »

1. Кой е/беше най-големият ви страх, свързан със сватбата? Имате ли "сватбени кошмари"?
нямам сватбени кошмари освен един  blum, ама той е в друга темичка. А за страх - може би да изникне в последния момент някакъв проблем
2. Кое е най-неочакваното нещо, което ви се случи по време на подготовката? / А на самия сватбен ден?
засега нямаше нищо неочаквано, но..... to be continued  blum
3. Кой е най-важният гост за вас?
родителите ми
4. А поканихте ли нежелани гости по чужда молба?
да, нямаше как  pardon
5. Най-любимата ви сватбена вещ?
халките и роклята, която ще поръчам другата седмица DANCE
6. Ако можехте да се върнете във времето, какво бихте променили в подготовката? За вече омъжените - в самия ден?
бих си изместила сватбата да не е толкова близо до изпитите, че покрай тях съм много напрегната и не усещам цялото вълшебство на подготовката  girl_in_love
7. Имаше ли хора, чиито реакции след годежа ви ви изненадаха неприятно?
ами не, но много ме дразнеше въпросът дали съм бременна, та ще се женя толкова млада(доста пъти го чух)  shok nea nea nea
8. Кой се зарадва най-силно и искрено, когато обявихте сватбата си?
кумата и родителите на половинката, понеже моите знаеха предварително  laugh
« Последна редакция: юни 02, 2007, 06:49:30 от solecito » Активен
zuzanka
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 260


Имам си една принцеска .......


Моят сватбен албум

« Отговор #17 -: юни 02, 2007, 15:54:01 »

1. Кой е/беше най-големият ви страх, свързан със сватбата? Имате ли "сватбени кошмари"?
     При подготовката имахме някои доста големи проблеми, та си мислех, че това ще е най-ужасният ден в моя живот и най-тъпата сватба, на която съм присъствала. А се получи най-готината сватба.

2. Кое е най-неочакваното нещо, което ви са случи по време на подготовката? / А на самия сватбен ден?
     При подготовката нямаше. А на самият сватбен ден - че се получи толкова хубава и весела сватба.

3. Кой е най-важният госто за вас?
     Родителите ми, родителите на съприга ми и кумовете.

4. А поканихте ли нежелани гости по чужда молба?
     Не.

5. Най-любимата ви сватбена вещ?
     Халката.

6. Ако можехте да се върнете във времето, какво бихте променили в подготовката? / А на самия ден?
     Ако може бих си спестила нервите и сълзите по подготовката. А на самият ден - нищо.

7. Имаше ли хора, чиито реакции след годежа ви ви изненадаха неприятно?
     Не, нямаше. Впрочем имаше - защо се бавим със сватбата - оженихме се почти две години след годежа.

8. Кой се зарадва най-силно и искренно, когато обявихте сватбата си?
     Незнам.
Активен
ina_lemon
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2310


Моят сватбен албум

« Отговор #18 -: юни 04, 2007, 09:01:55 »


1. Кой е/беше най-големият ви страх, свързан със сватбата? Имате ли "сватбени кошмари"?
    Кошмари засега нямам, но да не забравяме че аз имам още почти месец и половина. Страх нямам, приемам всичко като готин купон с официална увртюра.
2. Кое е най-неочакваното нещо, което ви се случи по време на подготовката? / А на самия сватбен ден?
    За сватбеният ден още не знам. В досегшната подготовка най-неочакваното нещо беше, че си купих обувки с 6см токче, което, повярвайте, за мен е нещо ГОЛЯЯЯЯЯМО!
3. Кой е най-важният гост за вас?
    Родителите ми и приятелите ми с които сме от 10-12 години заедно във всичко.
4. А поканихте ли нежелани гости по чужда молба?
    Нежелани чак не, но има двама-трима които съм виждала само няколко пъти, но пък са половинки на други приятели, така че си е в реда на етикета да са заедно.
5. Най-любимата ви сватбена вещ?
    Гривната, която си купих за бицепса на ръката.
6. Ако можехте да се върнете във времето, какво бихте променили в подготовката? За вече омъжените - в самия ден?
    В подготовката нищо, всичко си обмислих стабилно и се радвам на всеки детайл.
7. Имаше ли хора, чиито реакции след годежа ви ви изненадаха неприятно?
    Не, радваха се.
8. Кой се зарадва най-силно и искрено, когато обявихте сватбата си?
    Баба ми, която е на 86години и само мен остана да чака да се омъжа, другите внуци са готови вече.

Активен
raly
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 72



« Отговор #19 -: юни 05, 2007, 08:09:07 »

1. Кой е/беше най-големият ви страх, свързан със сватбата? Имате ли "сватбени кошмари"?
Страхът ми беше, че обявиха на тази дата да се отработва и се притеснявах че хората няма да успеят да се измъкнат, че ще им е напрегнато след работа на сватба, такива неща.
 2. Кое е най-неочакваното нещо, което ви се случи по време на подготовката? / А на самия сватбен ден?
Неочакваното нещо в самия ден бяха снимките ни пред народния театър - там искахме да си направим специалната фотосесия (защото там се заподнахме), но се оказа че снимаха филм - беше събрата цяла група хора със знамена и пушки. Приближихме се и се получи много хубаво защото започнаха да ни аплодират, да викат Горчиво и стана голям купон.
3. Кой е най-важният гост за вас?
Родителите на двама ни.
4. А поканихте ли нежелани гости по чужда молба?
не - категорична бях, че хора които са ми неприятни няма да бъдат на сватбата и даже си навлякох ядове за това но не съжалявам
5. Най-любимата ви сватбена вещ?
парфюмът - на следващия ден се парфюмирах пак с него и беше много приятен спомен и до днес е така - напомня ми за деня на сватбата.
6. Ако можехте да се върнете във времето, какво бихте променили в подготовката? За вече омъжените - в самия ден?
В самия ден нищо - просто бих го направила по-дълъг, бих искала да продължи вечно smile
7. Имаше ли хора, чиито реакции след годежа ви ви изненадаха неприятно?
имаше - това е свързано отново с гости, които не поканих - става въпрос за гадже на моя приятелка и нейната реакция за мен е странна при положение че самата тя твърдеше че връзката им е чисто сексуална.
8. Кой се зарадва най-силно и искрено, когато обявихте сватбата си?
моя колежка и приятелка
   
Активен
tigri
Регистриран

Публикации: 6


« Отговор #20 -: януари 15, 2008, 14:59:09 »

 1.Кой е/беше най-големият ви страх, свързан със сватбата? Имате ли "сватбени кошмари"?
Притеснявах се да не стане издънка по плана, който бяхме съставили, но всичко бе ок smile
 2. Кое е най-неочакваното нещо, което ви се случи по време на подготовката? / А на самия сватбен ден?
Не се случиха непредвидени неща.
3. Кой е най-важният гост за вас?
Родителите на двама ни.
4. А поканихте ли нежелани гости по чужда молба?
Не - категорична бях, че  познати хора и роднини от сорта на втори,трети и пети братовчеди/нямам нищо против тях,но не им е мястото на сватбата ни/няма да бъдат на сватбата и даже си навлякох ядове за това , но не съжалявам
5. Най-любимата ви сватбена вещ?
Роклята
6. Ако можехте да се върнете във времето, какво бихте променили в подготовката? За вече омъжените - в самия ден?
Не мога да върна времето.
7. Имаше ли хора, чиито реакции след годежа ви ви изненадаха неприятно?
Не сме правили годеж.Но като съобщихме за сватбата, нямаше неприятно изненадани-напротив,всички се радваха и ме поздравяваха.
8. Кой се зарадва най-силно и искрено, когато обявихте сватбата си?
Майка ми  smile
Активен
Ivet
Ентусиаст
**
Публикации: 63


« Отговор #21 -: януари 15, 2008, 15:31:07 »

1. Кой е/беше най-големият ви страх, свързан със сватбата? Имате ли "сватбени кошмари"?
мислех че след сватбата  ще се променят отношенията ни защо живеех ме без брак близо 10 год но слава бого всичко е по старо му
2. Кое е най-неочакваното нещо, което ви се случи по време на подготовката? / А на самия сватбен ден?
че се появи баща ми който не ме е виждал от както съм била на 40 дена бебе 
3. Кой е най-важният гост за вас?
най-важните,бяха децата ни  дъщеря ни  и синът ни smile girl_impossible
4. А поканихте ли нежелани гости по чужда молба?
нямаше нежелани гости
5. Най-любимата ви сватбена вещ?
роклята и букета
6. Ако можехте да се върнете във времето, какво бихте променили в подготовката?
можеби бих наблегнала повече украса в ресторанта
7. Имаше ли хора, чиито реакции след годежа ви ви изненадаха неприятно?
не сме правили годеж
8. Кой се зарадва най-силно и искрено, когато обявихте сватбата си?
всичките ни приятели и роднини
Активен
Ели .
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4472


имаме си Теди - най-сладкото дребси


Моят сватбен албум

« Отговор #22 -: януари 16, 2008, 10:08:35 »


1. Кой е/беше най-големият ви страх, свързан със сватбата? Имате ли "сватбени кошмари"?
най-големият ми страх беше храната, която се оказа страхотна ! сватбени кошмари имах много, как се проваля сватбата, как ще вали и мн. други
2. Кое е най-неочакваното нещо, което ви се случи по време на подготовката? / А на самия сватбен ден?много от организацията беше не очаквана за мен, а на сватбения ден - не очаквах, че всичко ще мине гладко без проблеми
3. Кой е най-важният гост за вас?
всички гости [/font]
4. А поканихте ли нежелани гости по чужда молба?
да, но те не дойдоха, за което мн се радвам
5. Най-любимата ви сватбена вещ?
роклята, букета, халките
6. Ако можехте да се върнете във времето, какво бихте променили в подготовката?
в подготовката нищо, а в самия ден - да имаме снимка със свекърва ми и свекъра, всичките са общи, но само с тях нямаме, тъй като свекито търчеше по задачи
7. Имаше ли хора, чиито реакции след годежа ви ви изненадаха неприятно?
ами имаше и такива, които ни питаха защо ще се женим
8. Кой се зарадва най-силно и искрено, когато обявихте сватбата си?
ами ние говорихме от две години, че на 07.07.07 ще е нашата сватба и никой не ни вярваше и като разбраха, всички се радваха, моите приятелки плакаха, други ни прегръщаха и т.н.
Активен
Azumi
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 56



Моят сватбен албум

« Отговор #23 -: януари 18, 2008, 02:26:24 »



1. Кой е/беше най-големият ви страх, свързан със сватбата? Имате ли "сватбени кошмари"?
Свекърва ще направи всичко за да я провали.
2. Кое е най-неочакваното нещо, което ви се случи по време на подготовката? / А на самия сватбен ден?
Още не се е случило нещо неочаквано освен приятни идеи които събирам от тук.
3. Кой е най-важният гост за вас?
Всички са важни
4. А поканихте ли нежелани гости по чужда молба?
по молба не ,но има някои елементи които не мога да проспусна ,а не ми се иска да са там
5. Най-любимата ви сватбена вещ?
Роклята,халките
6. Ако можехте да се върнете във времето, какво бихте променили в подготовката? За вече омъжените - в самия ден?
....
7. Имаше ли хора, чиито реакции след годежа ви ви изненадаха неприятно?
свекърва ми само.Всички други ни изненадаха приятно
8. Кой се зарадва най-силно и искрено, когато обявихте сватбата си?
Родителите ми,кръстниците ни

Активен
magica1983
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 182



Моят сватбен албум

« Отговор #24 -: януари 19, 2008, 21:19:20 »



1. Кой е/беше най-големият ви страх, свързан със сватбата? Имате ли "сватбени кошмари"?
Не,знаех,че това е правилното решение!!!
2. Кое е най-неочакваното нещо, което ви се случи по време на подготовката? / А на самия сватбен ден?Да ми откаже ресторанта,който вече бяхме капарирали!!!
3. Кой е най-важният гост за вас?
Сестра ми,племенниците и брат ми,баща ми и баба ми!!!
4. А поканихте ли нежелани гости по чужда молба?
Не засега,но и не смятам
5. Най-любимата ви сватбена вещ?
Ще бъде роклята,когато най-после си я купя.Знам,че ще искам да я меря всеки ден и няма да ми омръзне!А също и годежния пръстен,ако се включва в тази категория.
6. Ако можехте да се върнете във времето, какво бихте променили в подготовката? За вече омъжените - в самия ден?Ами,нищо,засега добре върви  всичко.
7. Имаше ли хора, чиито реакции след годежа ви ви изненадаха неприятно?
Всички бивши гаджета... girl_wink
8. Кой се зарадва най-силно и искрено, когато обявихте сватбата си?
Знам ли-сигурно и двете ни семейства
 give_rose


« Последна редакция: януари 19, 2008, 21:26:40 от fiibi_bg » Активен
silviq-tamara
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 280



Моят сватбен албум

« Отговор #25 -: юни 11, 2008, 10:47:04 »

Няколко въпроса, на които всяка една от нас би могла да отговори и без да е седнала на горещия стол!  girl_wink

1. Кой е/беше най-големият ви страх, свързан със сватбата? Имате ли "сватбени кошмари"?
2. Кое е най-неочакваното нещо, което ви се случи по време на подготовката? / А на самия сватбен ден?
3. Кой е най-важният гост за вас?
4. А поканихте ли нежелани гости по чужда молба?
5. Най-любимата ви сватбена вещ?
6. Ако можехте да се върнете във времето, какво бихте променили в подготовката? За вече омъжените - в самия ден?
7. Имаше ли хора, чиито реакции след годежа ви ви изненадаха неприятно?


1.аз се притеснявах от това че никога не съм ходила на сватба и другият ми страх беше от финансова гледна точка-дали ще успеем да се справим с всички разходи.
2.засега нищо неочаквано не ми се е случило-надявам се и занапред да е така.
3.мъжът ми:)
4.о да естествено...ама да са доволни всички
5.всичко което си правя сама-покани,бутиниери,тейбълки..
6..след 16.08.08 ще отговоря:)
7.не всички се радваха за нас:)
8. Кой се зарадва най-силно и искрено, когато обявихте сватбата си?

« Последна редакция: юли 16, 2008, 17:30:27 от maria_lakova » Активен
johnsons
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 83


Колкото повече, толкова повече...


« Отговор #26 -: юни 15, 2008, 18:02:19 »

1. Кой е/беше най-големият ви страх, свързан със сватбата? Имате ли "сватбени кошмари"?

Страхувам се дали всичко ще мине добре и дали гостите ще останат доволни. Най големите ми притеснения обаче са финансови - дали родителите ми ще успеят да се справят, защото много им се струпа тази година. Относно кошмарите - вече за втори път сънувам, че сватбата ми е много скучна  cray

2. Кое е най-неочакваното нещо, което ви се случи по време на подготовката? / А на самия сватбен ден?
За сега нищо и се надявам да няма неприятни изненади

3. Кой е най-важният гост за вас?
Родителите ни

4. А поканихте ли нежелани гости по чужда молба?
Да за съжаление cray и много ме е яд, но за да има мир ще трябва да го понеса; дано само тези хора не ме изложат Ashamed

5. Най-любимата ви сватбена вещ?
Ами мисля, че е халката blush Нямам търпение да си я сложа

6. Ако можехте да се върнете във времето, какво бихте променили в подготовката? За вече омъжените - в самия ден?
Подготовката мисля, че за сега върви добре и се надявам до край да е така

7. Имаше ли хора, чиито реакции след годежа ви ви изненадаха неприятно?
Не нямаше.

8. Кой се зарадва най-силно и искрено, когато обявихте сватбата си?
Ами то не беше изненада, близките ни вече знаеха  blush
Активен
Vanilly
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1838


http://vanily.multiply.com/


Моят сватбен албум

« Отговор #27 -: юни 16, 2008, 11:01:54 »

1. Стахувам се, че понякога се караме за различни неща свързани със сватбата с милото! Сънувам кошмари, че нямам рокля, че кума не идва:)Стахувам се да няма провали, да не вали! Да не се случи нещо, заради което да трябва да отменим сватбата!
2. Че мама отдели толкова много парички за моята рокля, за да се чувствам като принцеса!
3. Баба и Дядо,те са ме отгледали като малка да са живи и здрави и да се радват както на сватбата, така и на правнуци!
4. Не! Няма хора, които да не искам да са на сватбата! Радвам се на всеки един поканен гост!
5. Роклята и халките!
6. Засега нищо! Да видим за напред...Но ако имам повече пари бих искала да имам фоерверки...Отсега съжалявам, че няма да имаме!
7. Ами малко ми стана странно, че нашите не са зарадваха, а гледаха притеснено, но после оцених, че това е било от шок! Като осмислиха малко се зарадваха!
8. Баба ми! Тя подскочи и каза, че ние сме я направили най-щастливия човек на света! Това много ме трогна! И леля ми, тя ме заразпитва за подробностите около роклята и булото, с което искам да съм...Беше много сладка!
Активен
plamik
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1835



Моят сватбен албум

« Отговор #28 -: юни 16, 2008, 11:52:10 »

Ей как съм го изпуснала това? crazy Като вече омъжена предполагам пак мога да отговоря, нали?  blush
1. Кой е/беше най-големият ви страх, свързан със сватбата? Имате ли "сватбени кошмари"?
Хм, най-големия ми страх? Май беше времето - исках слънце, много слънце. И така и стана blum
2. Кое е най-неочакваното нещо, което ви се случи по време на подготовката? / А на самия сватбен ден?
Че предварителната ми представа за сватбата, която искам се размина тотално в деня, в който си харесах роклята. За което в никакъв случай не съжалявам и за секунда. А на самия сватбен ден.....не се сещам.
3. Кой е най-важният гост за вас?
Всички до един.
4. А поканихте ли нежелани гости по чужда молба?
Всиките ни гости бяха желани.
5. Най-любимата ви сватбена вещ?
Съпруга ми  laugh Шегувам се - може би халката.
6. Ако можехте да се върнете във времето, какво бихте променили в подготовката? За вече омъжените - в самия ден?
Не мога да го върна, затова не си мисля какво бих могла да променя.
7. Имаше ли хора, чиито реакции след годежа ви ви изненадаха неприятно?
След годежа - не. Но след сватбата - оооооооо ДА.
8. Кой се зарадва най-силно и искрено, когато обявихте сватбата си?
Родителите ни, приятелите - всички.
Активен
shaska
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 238



Моят сватбен албум

« Отговор #29 -: юни 16, 2008, 14:33:59 »

Няколко въпроса, на които всяка една от нас би могла да отговори и без да е седнала на горещия стол!  girl_wink

1. Кой е/беше най-големият ви страх, свързан със сватбата? Имате ли "сватбени кошмари"?
Страхувам се от това,че след всичката таци организация и изпипване на детайлите нещо ще се провали, а най-големия ми "сватбен кошмар" е да не би някои да не ни развалят деня т.е. караници...
2. Кое е най-неочакваното нещо, което ви се случи по време на подготовката? / А на самия сватбен ден?
Най-неочакваното нещо,което ми се случи е скрарването на свекъра и свекървата ми преди сватбата и категоричното им заявяване че няма да присъстват на сватбеното ни тържество! cray
3. Кой е най-важният гост за вас?
Всички гости са важни но като че ли най-много искам да присъства моята майка,и дойде семейството на съпруга ми
4. А поканихте ли нежелани гости по чужда молба?
Не
5. Най-любимата ви сватбена вещ?
Съпругът и халката.
6. Ако можехте да се върнете във времето, какво бихте променили в подготовката? За вече омъжените - в самия ден?
Не бих променила нищо в подготовката на сватбата ни..може би бих прескочила момента с разделянето на другото семейство.
7. Имаше ли хора, чиито реакции след годежа ви ви изненадаха неприятно?
да, имаше такива хора-моята бивша най-добра приятелка
8. Кой се зарадва най-силно и искрено, когато обявихте сватбата си?
всички до един.

« Последна редакция: юли 16, 2008, 17:32:04 от maria_lakova » Активен
Страници: 1 [2] 3  Всички   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines