Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

май 19, 2024, 20:40:22

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: [1]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: ЧЕСТИТИ РОЖДЕН ДЕН НА PRETTY!!!  (Прочетена 3946 пъти)
 
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« -: октомври 10, 2006, 08:10:52 »

Миличка, честит рождане ден!!!  give_rose give_rose give_rose
Желая ти здраве (защото е най-важното), много късмет, успехи, сбъднатаи мечти, да бъдеш най-щастливата и обичане жена на света!!!  heart Пожелавам ти сватбеният ти ден да бъде незабравим и приказната магия никога да не напуска теб и твоето мило в съвместния ви живот!!! Бъдете много щастливи, винаги заедно и нека всеки път, когато погледите ви се срещнат се влюбвате още повече един в друг, както първия път, когато погледите ви са се срещнали!!! Пожелавам ти/ви също и едно (може и 2) прекрасно малко слънчице, което да топли сърцата и дните ви!!!  LOVING

Целувки!!!  kiss2 kiss2 kiss2
Активен
pretty
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 49



« Отговор #1 -: октомври 10, 2006, 08:24:45 »

Миличка, честит рождане ден!!!  give_rose give_rose give_rose
Желая ти здраве (защото е най-важното), много късмет, успехи, сбъднатаи мечти, да бъдеш най-щастливата и обичане жена на света!!!  heart Пожелавам ти сватбеният ти ден да бъде незабравим и приказната магия никога да не напуска теб и твоето мило в съвместния ви живот!!! Бъдете много щастливи, винаги заедно и нека всеки път, когато погледите ви се срещнат се влюбвате още повече един в друг, както първия път, когато погледите ви са се срещнали!!! Пожелавам ти/ви също и едно (може и 2) прекрасно малко слънчице, което да топли сърцата и дните ви!!!  LOVING

Целувки!!!  kiss2 kiss2 kiss2
Bulechka_TS, благодаря за милите пожелания!!!
Благодаря и за това, че ме изслушваш търпеливо и отговаряш на всичките ми въпроси относно сватбата (и не само)!!! Ти си истински  angel !
Активен
denisimo
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 424


Анна - 01.05.2007 г.


« Отговор #2 -: октомври 10, 2006, 08:44:14 »

Честит празник и от мен!
Да си много весела, красива, нежна, гледана и обичана!
Всичко най-най-хубаво
Активен
Ianka
Професор
****
Публикации: 449


Бъди прав или човек , който се изправя


« Отговор #3 -: октомври 10, 2006, 10:36:54 »

Честит рожден ден , PRETTY !  give_rose
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #4 -: октомври 10, 2006, 11:09:46 »

Pretty, тук сме, за да си помагаме!!! Аз винаги се радвам да съм полезна, стига да мога!!!

Миличка, честит рождане ден!!!  give_rose give_rose give_rose
Желая ти здраве (защото е най-важното), много късмет, успехи, сбъднатаи мечти, да бъдеш най-щастливата и обичане жена на света!!!  heart Пожелавам ти сватбеният ти ден да бъде незабравим и приказната магия никога да не напуска теб и твоето мило в съвместния ви живот!!! Бъдете много щастливи, винаги заедно и нека всеки път, когато погледите ви се срещнат се влюбвате още повече един в друг, както първия път, когато погледите ви са се срещнали!!! Пожелавам ти/ви също и едно (може и 2) прекрасно малко слънчице, което да топли сърцата и дните ви!!!  LOVING

Целувки!!!  kiss2 kiss2 kiss2
Bulechka_TS, благодаря за милите пожелания!!!
Благодаря и за това, че ме изслушваш търпеливо и отговаряш на всичките ми въпроси относно сватбата (и не само)!!! Ти си истински  angel !

Е, чак  angel, не съм!!!  blush blush blush
Макар че и милото така ми казва!!! (даже милото казва, че съм Ангел-храните, защото му готвя и го храня!!!  ROFL, но това е друга тема Wink)
« Последна редакция: октомври 10, 2006, 11:11:26 от Bulechka_TS » Активен
Страници: [1]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines