Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

май 09, 2024, 01:35:08

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 24 25 [26] 27 28 29   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: ЧЕСТИТ СВЕТИ ВАЛЕНТИН! ОБИЧАЙТЕ СЕ!  (Прочетена 225418 пъти)
 
plamak_
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 880



Моят сватбен албум

« Отговор #375 -: февруари 09, 2011, 00:17:58 »

Страхотни са , явно не съм се възползвала само аз от идеята на Нинка   smile, сигурна съм че половинката ти ще ги хареса много. smile
Активен
nadelina88
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 681



« Отговор #376 -: февруари 09, 2011, 09:24:26 »

Наистина са страхотни! Браво! Аз си ги представях моите по съвсем различен начин - изрязани сърца с посланията от едната страна. Но така изглеждат точно като късметчета! Много добре си се справила, дано да ги хареса любимия! smile
Активен
plamak_
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 880



Моят сватбен албум

« Отговор #377 -: февруари 09, 2011, 10:19:38 »

Ето ги и моите късметчета . smile
Активен
bubka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2079


Загубил всичко, не загубвай себе си ...


Моят сватбен албум

« Отговор #378 -: февруари 09, 2011, 10:33:37 »

Момичета, страхотни са ви късметчетата! Бъдете сигурни, че подаръка не само ще се хареса, ами и ще ви е готино с него през цялата година  good

Ние уж нямаше да ходим никъде за 14-ти, но вчера кума се обади, че е харесал едно хотелче в Тетевен и запазил за нас и за тях петък и събота, та сега се чудя с какво да измисля за изненада на мъжо  Girl_sing
Активен
fashion
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 399



« Отговор #379 -: февруари 09, 2011, 11:00:13 »

Лелеее страхотни късмети сте направили  Bravo Bravo Bravo
Представям си колко време ви е отнело...
Активен
Lionelsa
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1616



Моят сватбен албум

« Отговор #380 -: февруари 09, 2011, 17:11:05 »

plamak_, радвам се, че успя на време да ги направиш.  Bravo Кои са съботните със задачки - тези със светлите или с тъмните панделки?
Активен
Monikamaria
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1505



Моят сватбен албум

« Отговор #381 -: февруари 09, 2011, 23:27:06 »

Много благодаря на всички ви, момичета! give_rose Много се радвам, че ви харесаха!!! smile
 nadelina88, твоята идея със сърчицата също е много добра според мен! smile Чакаме снимчици, много ще са интересни!
plamak_, много ми харесват и късметчетата и кутийката! Bravo А за какво говори Лионелса? За какво е разликата в панделките? smile
Активен
plamak_
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 880



Моят сватбен албум

« Отговор #382 -: февруари 09, 2011, 23:40:41 »

Ами не съм ги разделяла ,защото ще е по интересно ,ако не знае какво се крие точно в това късметче ,иначе и на мен ми се въртеше в главата да ги разделя.Просто реших да смеся различни цветове ,които са типични за този празник-2 вида червена панделка и 1розова.
Активен
Теди..
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 49



« Отговор #383 -: февруари 10, 2011, 23:06:48 »

момичета заинтригувахте ме с кутията... дайте малко инфо... как се прави това smile
Активен
Lionelsa
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1616



Моят сватбен албум

« Отговор #384 -: февруари 10, 2011, 23:25:40 »

plamak_, идеята е такава, че трябва да има 52 късмета, различни от останалите. Те се теглят само в събота и в тях се вписват задачи, които да правите заедно. Останалите късмети са ежедневни и са обяснения в любов и т.н. Така се запазва тръпката за всяка събота и в очакването на нещо интересно  Wink

Чернокосо момиче, правят се 365 късметчета, като 52 от тях вече ги описах. В останалите се пишат афоризми, стихове и най-различни обяснения в любов, които можеш да свалиш от нета.
Активен
plamak_
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 880



Моят сватбен албум

« Отговор #385 -: февруари 11, 2011, 08:12:01 »

Да така е Нинка ,но аз исках да не се знае точно в кой ден ще е ,за мен така тръпката ще е по голяма ,когато е непредвидимо нещо , а ако не може да се изпълни в дадения ден пак можем да си го отложим за събота то не пречи  girl_wink.Иначи си имам включени игри и задачки с които да се разнообразим и развеселим , че и да се разгорещим  blush.Може би са и повече от 52 ,не съм ги брояла точно ,но аз исках да са и повече и за това.
Активен
Susane
Регистриран

Публикации: 1


« Отговор #386 -: февруари 11, 2011, 13:42:40 »

Аууу, страхотни идейки за празника. Направо ще плагиатствам на воля.  blush Иначе миналата година аз бях сложила на всяко по важно място шоколадови бонбони във вид на сърце и по едно обяснение в любов към тях.  heart А вечерта си направиха вечеря и така. Нищо специално, но пък само за нас двамата. Поднасям ви букет цветя и ви желая най-запомнящият се празник тази година. А аз отивам да дочитам.  danceg

Активен
toni8301
Професор
****
Публикации: 346


...живота е чудо....


Моят сватбен албум

« Отговор #387 -: февруари 11, 2011, 14:34:50 »

хайде, да споделя и аз моята идея за празника..
за съжаление ние тази година няма да сме заедно на самият ден, но изненадата ми е,
да му изпратя собственоръчно направен видеоклип с наши сватбени снимки и текст към
една прекрасна наша песен  twohearts
Активен
BeRa
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1454


Мечтите се сбъдват!


Моят сватбен албум

« Отговор #388 -: февруари 11, 2011, 22:38:54 »

Monikamaria, plamak_ страхотни саааааа  yahoo yahoo yahoo
аз като ви гледах и най накрая се реших да ги захвана тия прословути късмети че днеска съм цял ден на работа и по междо другото започнах да творя...и в неделя пак съм цял ден та може и да имам време все пак да ги направя...майка ми за утре ще и оставя да ми навива това което съм изкарала и е готово а в неделя ще я викам на помощ няма начин  pardon нали е за зетчето и  girl_wink
та до сега съм направила 60 иииии....подхванала съм цялата кама сутра май да изреждам  blush blush blush ама нали бебе ще правим...то инак не става  funnytooth
Пламак хиляди благодарности за сайтовете дето ми прати на лични...кама сутрата ми нямаше да е същата без сайта дето ми прати  danceg  Girl_hide 
хахахах   ужас....  crazy съм

хайде ...че нямам време изоставам с производството  laugh

целувам ви и бягам да творя  pullpigtails
« Последна редакция: февруари 11, 2011, 22:44:47 от BeRa » Активен
BeRa
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1454


Мечтите се сбъдват!


Моят сватбен албум

« Отговор #389 -: февруари 12, 2011, 01:14:04 »

ехеххее ...вижте на какво попаднах  DANCE

http://www.cosmopolitan.bg/love_sex/p3_948_0.html
Активен
Страници: 1 ... 24 25 [26] 27 28 29   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines