Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

май 04, 2024, 14:33:39

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 17 18 [19] 20 21 ... 88   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Булченският букет  (Прочетена 415920 пъти)
 
denisimo
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 424


Анна - 01.05.2007 г.


« Отговор #270 -: януари 31, 2007, 09:18:59 »

Ау супер орхидеи  good На някоя булка с розови акценти биха и заспали и със сигурност ще са супер трайни  Bravo
Активен
bulyov4e
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 413



« Отговор #271 -: януари 31, 2007, 10:11:34 »

да ви кажа за орхидеите-преди година и 2 месеца бях кумичка и купувах букет и бутониери!бяха с орхидеи и рози! give_rose give_rose @}->--самите орхидеи са много издръжливи,но при цялата дандания на сватбата много се нараниха! особено бутониерите-те бяха само от единични малки орхидеи!да,страшно са красиви,но имайте предвид,че накрая приличаха на цветята в детските манджички,които правехме едно време! crazy hysteric crazy hysteric
Активен
denisimo
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 424


Анна - 01.05.2007 г.


« Отговор #272 -: януари 31, 2007, 10:39:07 »

Ами то всички живи цветя ако се мачкат на това ще заприличат, без значение дали са рози, орхидеи или други. Това именно е причината много хора да се отказват от живи цветя за бутониерите, въпреки че несъмнено са по-красиви. Може би ако си сложиш карамфили нищо няма да им стане, но на мен лично не са ми любими и особено за сватба са ми малко социалистически. Мисля, че си зависи и от вида на орхидеите-все пак има доста различни и някой са така да се каже доста коравички, направо като восъчни.
Активен
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
*
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« Отговор #273 -: януари 31, 2007, 10:41:19 »

Ами то всички живи цветя ако се мачкат на това ще заприличат, без значение дали са рози, орхидеи или други. Това именно е причината много хора да се отказват от живи цветя за бутониерите, въпреки че несъмнено са по-красиви. Може би ако си сложиш карамфили нищо няма да им стане, но на мен лично не са ми любими и особено за сватба са ми малко социалистически. Мисля, че си зависи и от вида на орхидеите-все пак има доста различни и някой са така да се каже доста коравички, направо като восъчни.
Нашите бутониери бяха с естествени цветя - бяла хризантема и не се измачка.Даже няколко дни след това беше в идеална форма.После я изсуших и сега си имаме спомен!
Активен
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
*
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« Отговор #274 -: януари 31, 2007, 10:47:30 »

Незнам дали е много подходящо това да се публикува точно в тази тема,но ако модераторите решат да го преместят.Стори ми се интересно за вече бракуванитеЦветя за годишнина от сватба!
 
      Всяка година на съответната дата, семейството празнува своята годишнина от сватбата. Знаем имената на повечето годишнини – 1 година – хартиена, 5 – дървена, 15 – кристална, 25 – се чества сребърна сватба, 30 – перлена, 40 – рубинена и разбира се всеки иска да празнува половин век с любимия човек – златна сватба.
 
1-ва годишнина – теменужки
2-ра годишнина – космос
3-та годишнина – обички
4-та годишнина – мушкато, здравец
5-та годишнина – маргаритки
6-та годишнина – кала
7-ма годишнина – змийски лапад, кознец
8-ма годишнина – клематис
9-та годишнина – макове
10-та годишнина – жълти нарциси
11-та годишнина – грамофончета
12-та годишнина – божури
13-та годишнина – ружи
14-та годишнина – далия
15-та годишнина – рози
20-та годишнина – лилиум
25-та годишнина – ириси
28-ма годишнина – орхидея
30-та годишнина – благовонно секирче
40-та годишнина – латинка
50-та годишнина – виолетка, теменужка


 
 

 
 
   
   
 
 
 
 
 
 
 stoabuilding ©   
 
Активен
vanis
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1584



« Отговор #275 -: януари 31, 2007, 11:32:28 »

Букета с орхидеите много ми хареса! Flower Идеално ще пастне на рокля в розово или с розови акценти,може също зеленината да отпадне.Става перфектно.


* P2109.jpg (59.59 KB, 392x529 - видяно 311 пъти.)

* P4148.jpg (74.15 KB, 389x529 - видяно 315 пъти.)
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #276 -: февруари 01, 2007, 00:03:36 »

Активен
vanis
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1584



« Отговор #277 -: февруари 01, 2007, 09:53:06 »


Булечка, много красив букет.

Аз още не съм мислила за него, защото смятам, че трябва първо да си избера рокля, защото букета трябва да се съобрази с нея.
Правилно!Първо роклята и аксесоарите и накрая букета @}->--Аз така направих. girl_wink
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #278 -: февруари 01, 2007, 14:49:57 »

булечка наистина ти е много хубав букета

Ммм, това НЕ е Моят булет!!! Моят го има няколко поста по-долу и беше от червени рози!!! give_rose
Активен
didibaby
Баш Майстор
**
Публикации: 1881



« Отговор #279 -: февруари 01, 2007, 18:15:09 »

Това може да е малко смешно, но аз първо си бях избрала какъв ще ми е букета и цветята на шаферките, а след това намерих роклята. Ако имаш представа какво искаш от типа рокля, до цветята, и цветовете на сватбата, всичко се нарежда много бързо. И да спомена, че преди да се сгодя даже отказвах да гледам сватбени шоута и списания. Светът е пълен с идеи, така че ако не вземеш решението, може много да се буташ между различните опции които ти се предлагат.
Активен
Radostina
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 21



Моят сватбен албум

« Отговор #280 -: февруари 02, 2007, 01:03:06 »

Това може да е малко смешно, но аз първо си бях избрала какъв ще ми е букета и цветята на шаферките, а след това намерих роклята. Ако имаш представа какво искаш от типа рокля, до цветята, и цветовете на сватбата, всичко се нарежда много бързо. И да спомена, че преди да се сгодя даже отказвах да гледам сватбени шоута и списания. Светът е пълен с идеи, така че ако не вземеш решението, може много да се буташ между различните опции които ти се предлагат.


 good Аз мисля, че знам горе-долу какво искам - бели и лилаво-сини цветя.
Но ще го уточня заедно с кумата - нали тя ще го купува Wink
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #281 -: февруари 02, 2007, 12:03:49 »

Това може да е малко смешно, но аз първо си бях избрала какъв ще ми е букета и цветята на шаферките, а след това намерих роклята. Ако имаш представа какво искаш от типа рокля, до цветята, и цветовете на сватбата, всичко се нарежда много бързо. И да спомена, че преди да се сгодя даже отказвах да гледам сватбени шоута и списания. Светът е пълен с идеи, така че ако не вземеш решението, може много да се буташ между различните опции които ти се предлагат.


 good Аз мисля, че знам горе-долу какво искам - бели и лилаво-сини цветя.
Но ще го уточня заедно с кумата - нали тя ще го купува Wink


Ето една идея за теб, Радостина!!!
« Последна редакция: февруари 02, 2007, 17:44:02 от Bulechka_TS » Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #282 -: февруари 02, 2007, 17:36:25 »

Ето още един букет тип "чантичка"


Активен
didibaby
Баш Майстор
**
Публикации: 1881



« Отговор #283 -: февруари 02, 2007, 17:53:30 »

Ето още няколко идеи:


* weller8_small.jpg (2.84 KB, 100x95 - видяно 3110 пъти.)

* lauren51_small.jpg (5.31 KB, 100x149 - видяно 3104 пъти.)

* brady8_small.JPG (4.27 KB, 100x149 - видяно 3085 пъти.)
Активен
Radostina
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 21



Моят сватбен албум

« Отговор #284 -: февруари 03, 2007, 04:24:10 »

Това може да е малко смешно, но аз първо си бях избрала какъв ще ми е букета и цветята на шаферките, а след това намерих роклята. Ако имаш представа какво искаш от типа рокля, до цветята, и цветовете на сватбата, всичко се нарежда много бързо. И да спомена, че преди да се сгодя даже отказвах да гледам сватбени шоута и списания. Светът е пълен с идеи, така че ако не вземеш решението, може много да се буташ между различните опции които ти се предлагат.


 good Аз мисля, че знам горе-долу какво искам - бели и лилаво-сини цветя.
Но ще го уточня заедно с кумата - нали тя ще го купува Wink


Ето една идея за теб, Радостина!!!


ОООООО Много ми харесва, нещо такова си го представям.
Активен
Страници: 1 ... 17 18 [19] 20 21 ... 88   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines