Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

май 16, 2024, 05:38:00

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 21 22 [23] 24 25   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Нашият лекар акушер-гинеколог  (Прочетена 397683 пъти)
 
Bademka
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 144



Моят сватбен албум

« Отговор #330 -: март 15, 2012, 16:58:07 »

Единственият гинеколог  от когото съм доволна - др.Л.Бойчев - гр.Тутракан
Той следи бременността ми,той ме изражда.Невероятен доктор и Човек!Изключително доволна съм и от него и от целия персонал в болницата! god
Активен
♥ Тiama ♥
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 638


"Do you think that our love can create miracles?"


« Отговор #331 -: март 27, 2012, 13:20:47 »

Момичета, минавам само да споделя, че бях на преглед при д-р Антоанета Илиева във Вита и останах страшно доволна. Докторката е много мила и внимателна и ми направи много обстоен преглед. Единственото, от което не съм доволна, е, че не работи по здравна каса, но какво да се прави  pardon
Активен
irena_popova
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 458



Моят сватбен албум

« Отговор #332 -: март 27, 2012, 14:23:53 »

♥ Тiama ♥  give_rose Няма как да не останеш доволна от нея smile  така е лошо, е че не работи по здравна, но пък (според мен) всичко останало е на ниво smile имам впечатления от нея и за проследяване на бременност и секцио smile  (сестра ми също е при нея) всичко беше  ОК smile
Активен
Bebe_chaka
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 148



« Отговор #333 -: април 26, 2012, 14:05:37 »

Здравейте, някакви мнения за д-р Маргарита Димитрова -  Бургас? smile
Активен
dia_dora
Регистриран

Публикации: 1


« Отговор #334 -: април 26, 2012, 14:17:15 »

Не ходи при нея! Тя е прекалено натоварена - на мен 2 пъти ми отменя часа че имала родилки и да не говорим че чаках сума ти време а уж съм с час - аз отидох при доктор Нина Добрева и съм страшно доволна!!! Тя обяснява супер и е много готина! yahoo При Димитрова ако не си я избрала за екипен лекар ще има да си чакаш да ти обърне внимание като хората.... nea
Активен
Bebe_chaka
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 148



« Отговор #335 -: април 26, 2012, 14:23:44 »

Не ходи при нея! Тя е прекалено натоварена - на мен 2 пъти ми отменя часа че имала родилки и да не говорим че чаках сума ти време а уж съм с час - аз отидох при доктор Нина Добрева и съм страшно доволна!!! Тя обяснява супер и е много готина! yahoo При Димитрова ако не си я избрала за екипен лекар ще има да си чакаш да ти обърне внимание като хората.... nea
Благодаря чух се с доктор Добрева и утре рано съм при нея  yahoo Тъкмо и се беше освободил час  danceg
Активен
sunbunni
Професор
****
Публикации: 455



« Отговор #336 -: юли 09, 2012, 13:38:16 »

Аз си търся в момента докторка. Предишната се пенсионира. За София става въпрос, по възможност да работи с касата и да познава точните хапчета от първия път  pardon Досега не съм пила  girl_impossible
Активен
rady17
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 377



« Отговор #337 -: юли 11, 2012, 11:12:55 »

Решила съм да си запиша час за доц. д-р Виолета Димитрова от МЦ Фемина. Четох мн добри отзиви за нея, но за вече бременни и за по спец. изследване, но ще я пробвам за профилактичен преглед. Една от причините освен най важното, че е добра е че ми е близо до работното ми място  pardon Ако някой от вас е била на преглед при нея ще се радвам да сподели мнение за нейната работа и отношение.  smile
Активен
roumyana
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2648



Моят сватбен албум

« Отговор #338 -: юли 11, 2012, 12:07:16 »

Ради, доколкото знам, тя взима само по-сложни случаи и няма часове за доста време напред, и аз съм чувала много добри отзиви за нея от познати, но и че е малко по-груба.
Активен
Monikamaria
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1505



Моят сватбен албум

« Отговор #339 -: юли 18, 2012, 01:01:59 »

Аз съм си правила ФМ при нея и категорично не съм доволна. Възможно е да е защото изказах негативно мнение по адрес на част от лекарите в Майчин дом, които се занимават с БХС, а тя работи там. Претупа ни зверски, почти нищо не ни каза, не чу сърчицето и заяви, че втори път трябвало да дойдем, а ни взе сума доста по-голяма от първата ФМ, която я правихме на същото място. От първата ФМ правена там съм много доволна - коренно различна, но не помня името на лекарката - нещо със "с" беше...  scratch one-s head Например "Славчева"...
Активен
Josephine
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1053



Моят сватбен албум

« Отговор #340 -: юли 18, 2012, 10:50:57 »

моля препоръчайте ми акушер гинеколог за Бургас.
Активен
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
*
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« Отговор #341 -: юли 18, 2012, 10:51:51 »

Аз имам час при д-р Димитрова за ФМ на 27.07 и лично ми я препоръча моята наблюдаваща лекарка като една от най-добрите в областта си.
Колкото до цените Моникамария те са едни и същи за втората ФМ и при Марков и във Фемина и са при всички положения по-високи от цените за първата.Това е нормално и не е само при Димитрова.
Активен
snowy
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 276



« Отговор #342 -: юли 18, 2012, 11:18:38 »

моля препоръчайте ми акушер гинеколог за Бургас.
Калчева и Парушева - работят заедно в Зорница..........Ковачева не ти я препоръчвам, лично с мен беше много груба..............
Активен
Josephine
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1053



Моят сватбен албум

« Отговор #343 -: юли 18, 2012, 11:43:58 »

мерси много snowy, а някоя от тях работи ли със ЗК?
Активен
snowy
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 276



« Отговор #344 -: юли 18, 2012, 11:48:21 »

мерси много snowy, а някоя от тях работи ли със ЗК?
Аз ходя на частно, така че не мога да ти кажа............
Активен
Страници: 1 ... 21 22 [23] 24 25   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines