Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

май 04, 2024, 12:40:25

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: [1] 2 3 4  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Горещ стол за Тоnitta!  (Прочетена 23438 пъти)
 
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
***
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« -: октомври 21, 2007, 21:04:31 »

Заповядай на Горещият стол!
Активен
сиска
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2533


Така ми е добре...


Моят сватбен албум

« Отговор #1 -: октомври 21, 2007, 21:12:14 »

Хайде аз да съм първа с въпросите Wink

1.Колко време бяхте заедно със съпруга ти преди да се ожените?
2.Какво работиш?и това ли е с което искаш да се занимаваш?
3.Кои са най-хубавите черти от характера ти?
4.А най-лошите?
5.Ако спечелиш милион от тотото какво е първото нещо което ще си купиш?
Активен
Вероника
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3502



Моят сватбен албум

« Отговор #2 -: октомври 21, 2007, 23:18:38 »

Айде Тони и аз да те мятам  DANCE

1. Как си се представяш след 10 години?
2. Как разбра, че това е мъжът, за който да се омъжиш?
3. А свекито - как е?
4. Би ли дошла до София на среща с тукашните форумци?
5. Как минава един твой ден?
Благодаря ти мила  Wink
Активен
veselyshko
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1013


красота :)


« Отговор #3 -: октомври 22, 2007, 09:06:59 »

Ей сладкиш ето ти го горещия стол да ти пържим дупето  girl_in_love kiss2 kiss2 kiss2
1. За какво благодариш всеки ден когато се събуждаш
2. За какво мечтаеш и коя от мечтите ти искаш да се сбъдне най- много
3. Можеш ли да кажеш че си готова на всичко за най- добрият си приятел
4. Кое те натъжава най- много
5. Какво не би простила
Милинка това са моите въпросчета и сега чакам отговорчета  kiss2
Активен
tonitta
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2429



Моят сватбен албум

« Отговор #4 -: октомври 22, 2007, 09:11:45 »

Хей момичета здравейте!Радвам се,че имам честта да ви отговоря на въпростчетата!Обещавам да съм откровена! give_rose
Активен
tonitta
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2429



Моят сватбен албум

« Отговор #5 -: октомври 22, 2007, 09:25:00 »

И така започвам:
Хайде аз да съм първа с въпросите Wink

1.Колко време бяхте заедно със съпруга ти преди да се ожените?
2.Какво работиш?и това ли е с което искаш да се занимаваш?
3.Кои са най-хубавите черти от характера ти?
4.А най-лошите?
5.Ако спечелиш милион от тотото какво е първото нещо което ще си купиш?

1.Бяхме заедно точно 8 г.-на сватбата ги навършихме :laugh:Минахме критичните и ще видим сега....
2.В момента съм в етап на преустройство така да се каже... :girl_wink:Работя като юрисконсулт към една голяма компания от фирми и се занимавам предимно с гражданско,вещно и корпоративно право.Не мислех,че ще ми хареса,тъй като моята слабост е наказателното право,но имам способността да превръщам заниманието си в хоби и да го заобичвам.Така че-да мисля,че ми харесва...Все пак съм учила 6г. за това.А лятото взех и конкурс за адвокатски права,но за сега май няма да практикувам като адвокат...В момента обаче си стоя в къщи поради куп причини и съм малко на кръстопът дали да се върна на старата работа или да се захвана с друга пак заради една дълга история... girl_wink
3.Ами да видим....според мен това са способността ми да изслушвам хората,да се поставям на тяхно място,жертвоготовността,предаността към близките и приятелите,това че бързо ми минава и не умея да се сърдя, способността ми да гледам от добрата страна на нещата....Сигурно има и още :laugh:а и някои от тези качества ми пречат в днешно време-хората например смятат чувствителността и романтиката за глупава отживелица :mad_girl:А и много хора се възползват от готовността ми вечно да помагам на другите...
4.Това,че не съм достатъчно упорита и нахална(в днешно време,а и в моята професия е задължително), че понякога без да искам май убиждам другите с шегите си или искарена оценка за тях, че мърморя когато ми е криво макар и без причина, че понякога не съм достатъчно самостоятелна, че не мога да отказвам....и още може би куп други,но често се самоанализирам и се стремя да се променя към добро blush
5.Ще купя куп подаръци на любимите си хора-неща, за които знам,че много ще ги зарадват,но до сега не съм могла да им ги осигуря....и може би ще зарадвам и случайни хора,някои дечица...Не знам,аз си имам всичко и след като направя това вече ще помисля как мога да подобря нашето качество на живот...
Активен
ROSI KRASTEVA
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3674


ЩАСТЛИВИ ЗАЕДНО


Моят сватбен албум

« Отговор #6 -: октомври 22, 2007, 09:37:27 »

ето и мойте въпросчета сладка Тони give_rose

1. Кое би те разчуствало най-много?
2.Кой е най-хувавият ти момент досега в живота?
3.Най-големият ти страх е...?
4.Коя е следващата стъпка която смятате да направите заедно със съпруга?
Активен
tonitta
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2429



Моят сватбен албум

« Отговор #7 -: октомври 22, 2007, 09:47:14 »

Сиска балгодаря ти за въпростчетата!Продължавам със сладката Вероника!
Айде Тони и аз да те мятам  DANCE

1. Как си се представяш след 10 години?
2. Как разбра, че това е мъжът, за който да се омъжиш?
3. А свекито - как е?
4. Би ли дошла до София на среща с тукашните форумци?
5. Как минава един твой ден?
Благодаря ти мила  Wink

1.По принцип избягвам да си се представям даже и след една година, защото животът ме е научил, че може да няма и утре дори...За това гледам да се наслаждавам на мига,да се сбогувам с близките си като за последно,да дишам с пълни гърди,да не се ядосвам за глупости....Но специално за теб ще кажа по-скоро как искам да съм след 10г.....Помъдряла,обичана от съпруга си жена,с 2 сладки дечица, някакъв успех в работата,която да ми доставя удоволствие,да сме здрави и щастливи всички от 2-те фамилии както и приятелите ни...да можем да живеем достойно,без да лишаваме децата си от основни неща,да имаме куп близки приятели,с които да си прекарваме весело...Да можем да пътуваме....такива простики,но много важни за мен неща!Дай Боже така да сме след 10г.!
2.Ами когато една вечер-на първия ни 14-ти февруари се разплаках от щастие...никога не беше ми се случвало!Макар дори и до този миг аз да се чувствах сигурна с него,обичана и уважавана....чувства,които едно 19г. момче трудно може да ми вдъхне в днешно време!Сега-8г. по-късно виждам,че не съм се излъгала...Живяли сме и с 2 и с 200 както се казва,но никога нищо не ни е липсвало и сме се подкрепяли във всичко...той е моята "приятелка" и любим мъж едновременно :girl_wink:Как да не го вземеш!? laugh
3.Оооо свекито е една страхотна жена!Казвам го искрено!Чувствам я наистина като втора майка...За 8г. нито веднъж не ме е засегнала с нещо!Тя мисли само доброто на всички,не само моето и това ми показа още от самото начало,че е добър човек и че мога да й имам доверие...Излизаме с нея и ми е много приятно,ходя в тях и се чувствам като у дома си...Грижеше се за мен в болницата,когато мама нямаше възможност и беше истински щастлива,когато й казахме че ще се женим!Щеше да припадне от щастие!Честно казано съм много щастлива със семейството на съпруга ми! girl_in_love
4. *YAHOO*И още питаш!Толкова сте ми сладки,а и аз много често пътувам до там-имам куп роднини и приятели,а и съм си доста лудичка,така че нищо чудно някой път да ви изненадам! kiss2
5.Зависи дали ходя на работа или не,защото в двата случая преминава коренно различно...Ако работя аз ставам друг човек-деен,нахакан,организиран,съвестен и стриктен-истински работохолик!Работила съм и до 22ч.....а след работа забравям всичко и гледам да се отдам на близките и на мъжа ми,след което спя като къпана!А сега,когато не съм на работа се събуждам към 7 и нещо с мъжа ми,взимам кученцето при мен,гушваме се и се излежаваме така още малко докато гледаме сутришните блокове...След това ставаме,аз си правя кафе,на кучето закуска laugh и...сядам пред компютъра!Тук прекарвам цял ден,ако не е планувано да поизляза с приятели или със свекито или пък да отида на гости в нашите...Вечер най-често ислизаме с мъжа ми и кучето на разходка и хапваме на вън,но сега съм се заела с бойната задача да готвя по-често и да си оставаме у дома girl_wink
И аз ти благодаря миличка! give_rose
Активен
tonitta
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2429



Моят сватбен албум

« Отговор #8 -: октомври 22, 2007, 09:58:59 »

продължавам с любимата ми Веселушка!Я да видим какво ми е измислила.....
Ей сладкиш ето ти го горещия стол да ти пържим дупето  girl_in_love kiss2 kiss2 kiss2
1. За какво благодариш всеки ден когато се събуждаш
2. За какво мечтаеш и коя от мечтите ти искаш да се сбъдне най- много
3. Можеш ли да кажеш че си готова на всичко за най- добрият си приятел
4. Кое те натъжава най- много
5. Какво не би простила
Милинка това са моите въпросчета и сега чакам отговорчета  kiss2
1.За това,че аз и моите близки сме доживяли и до този ден и че сме здрави и имаме покрив над главите си и храна на масите си...
2.Едната е много лична и е свързана с мой близък.....и силно се надявам да се сбъдне!Мечтая си също да имаме скоро едно прекрасно детенце, да успея като жена и като професионалист, да сме едно щастливо семейство, близките ми да са щастливи и да живеят много дълго и куп други неща!
3.ДА!Ако не го кажа аз,тогава кой!? *crazy*Наистина съм готова на всичко и дори съм щастлива,ако има някой който разчита на мен и ми вярва и аз мога да му помогна....
4.Несправедливостта, нещастните възрастни хора и малки дечица по улиците...понякога ми е достатъчно само да погледна едно такова лице и сълзите ми рикват...натъжавам се,когато някой не оценява това,което има или което съм направила за него..все едно съм хвърлила пръст на вятъра...Безкрайно се натъжавам,когато близък човек страда, когато някой подритне бездомно куче на улицата,когато хората се карат и дърпат по опашките, когато не мога да помогна на някой...
5.до сега за много неща съм се заканвала,че няма да ги простя,но ги прощавам...Не е хубаво човек да таи злоба и омраза в себе си,гняв също...Но предполагам,че има някои много тежки неща,които не бих простила,но не желая да разбирам кои са...Мразя предателството,лъжата,изневярата,унижението...,но това пак са неща,които зависят от конкретната ситуация и повечето също съм ги прощавала...
Благодаря ти приятелче! give_rose
Активен
tonitta
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2429



Моят сватбен албум

« Отговор #9 -: октомври 22, 2007, 10:06:07 »

Ето я и Роси!Да видим сега....
ето и мойте въпросчета сладка Тони give_rose

1. Кое би те разчуствало най-много?
2.Кой е най-хувавият ти момент досега в живота?
3.Най-големият ти страх е...?
4.Коя е следващата стъпка която смятате да направите заедно със съпруга?
1.Ами аз съм толкова чувствителна,че понякога направо не мога да си сдържа сълзите :laugh:Разчувстват ме романтичните филми, сладко детенце, мила двойка възрастни хора, масови мероприятия за добра кауза, случаен и неочакван жест към мен, мило отношение независимо към кого, кавалерството, честна постъпка.....много неща!
2.Милсля,че са много,но най-ярките са сватбата, изненадата с кученцето,което ми подари мъжа ми, когато взема някой труден изпит или конкурс,когато майка и татко са излизали живи и здрави от болницата, първата ни почивка  смъжа ми преди много години,сватбеното ни пътешествие.....предполагам,че най-щастливия още не съм го изживяла-моментът,в който ще родя! girl_in_love
3.От смъртта-не моята,а на близките ми,страх ме е и да не се разболеят тежко,да не им се случи нещо лошо...
4.Ами то се знае-да имаме детенце,а после още едно,после още едно.... laugh
Активен
ROSI KRASTEVA
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3674


ЩАСТЛИВИ ЗАЕДНО


Моят сватбен албум

« Отговор #10 -: октомври 22, 2007, 10:11:10 »

они благодарим за бързината
видя ли че не е страшно
сега като прочетох отговорите ти си мисля че те познавам от доста отдавна и в отговорите на повечето въпроси си мисля че аз съм отговорира give_rose laugh
Активен
tonitta
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2429



Моят сватбен албум

« Отговор #11 -: октомври 22, 2007, 10:13:59 »

Миличка и аз като чета вашите се чувствам така!Ама тук сме се събрали все сродни души! :girl_in_love:Аз съм готова за още-много съм експедитивна нали? laugh tease
Активен
veselyshko
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1013


красота :)


« Отговор #12 -: октомври 22, 2007, 10:20:19 »

Абе ти си нашият отличник тука  give_rose girl_in_love Тонитке сладка отговорите ти са страхотни и аз и тук ще кажа че си един невероятен човек който хората само могат да бъдат безкрайно щастливи че познават  kiss2 kiss2 kiss2 И аз като Роси в доста от нещата които си написала видях все едно мои думи  girl_in_love Girl_hide kiss2
« Последна редакция: октомври 22, 2007, 10:26:16 от veselyshko » Активен
tonitta
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2429



Моят сватбен албум

« Отговор #13 -: октомври 22, 2007, 10:23:46 »

 blush cray blush cray
Активен
Natalia Borisova
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2243



Моят сватбен албум

« Отговор #14 -: октомври 22, 2007, 10:25:52 »

Честито столче Тони! Ето малко въпросчета и от мен:

1. Има ли нещо, което не харесваш в мъжа ти?
2. Емоционален човек ли си?
3. Обичаш ли животните? Знам, че си имаш кученце, как се казва?
4. Липсва ли ти нещо в живота?

Това е за сега, по-късно ще се включа пак  girl_wink
Активен
Страници: [1] 2 3 4  Всички   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines