Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

май 13, 2024, 13:09:20

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 13 14 [15] 16 17 ... 30   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Очаквани бебчета - 2016 г.  (Прочетена 157753 пъти)
 
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #210 -: декември 09, 2015, 09:19:56 »

Сиску, ами аз лично си усещах...не знам как да го опиша, някакво вътрешно чувство smile Някак си знаех, че този месец няма да ми дойде цикълът и няма да е обикновено закъснение  pardon После и като закъсня вече бях почти сигурна...даже мога да кажа почти със сигурност кога е станало бебето smile Другите мамчета ако може да опишат "чувството"...че аз до толкова успявам Wink Пожелавам скоро всички да го изпитате, за да не се налага да го обясняваме  heart

Сънрей пак ще си имате малка принцескааааа  heart heart heart Радвам се, че всичко е наред, въпреки, че се налага повече хапчета да пиеш  give_rose
« Последна редакция: декември 09, 2015, 09:21:51 от Feribotka » Активен
nansita
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1840



Моят сватбен албум

« Отговор #211 -: декември 09, 2015, 10:09:53 »

sunray, ама страхотни новини за бебка! Снощи се зарових по разни сайтове да гледам дрешки- такива красоти има за малки принцеси, чак ми стана мъчно,че няма да купувам. НЕ съм в час нещо?! crazy
Уф, дано бързо минат тия гъби...много неприятно :/
Да идва вече този петък и да си видя малкото мишле в триизмерен образ и шарено.

Sisku, точно нещо като шесто чувство е. Някак си вътрешно знаех,че ще ставам мама, въпреки че точно този месец вероятността клонеше по-скоро към отрицателен тест. Ама съдбата си знае работата. Направих теста адски раздвоена- статистически ниска вероятност за месеца + престой в болница + цикъл на 29-35 дни (всеки месец е хвърляне на боб за точната дата), ама пък вътрешно не си давах мира и на 5 ден от закъснението не се сдържах. Преди това правихме 2 опита, единя месец даже следих Ову, накрая си казах,че когато му дойде времето, ще имам + резултат и спрях да мисля за глупости.
Активен
fanimira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2391


Mom of 2


Моят сватбен албум

« Отговор #212 -: декември 09, 2015, 10:28:14 »

Миме, честитооооо! Много се радвам за вас! Представям си колко ще си сладка с коремчето мъничка с огроооомно коремче!  heart Желая ви на всички спокойни и усмихнати бременности! И красиви бебчета на финала! А за казването или не/ аз с тоя цикъл разбирах чак в 8-ма седмица, че съм бременна и докато се похваля то ставаше 10-12 седмица/ иначе бих казала. Човек като вярва, че всичко ще е наред, така и става!  heart heart heart
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #213 -: декември 09, 2015, 11:10:22 »

Росит, Сиску, Сънрай, Фани, благодаря ви от сърце за хубавите пожелания. give_rose

Сиску, има едно чувство, което не може да се опише. Сякаш нещо вътре в теб знае. При мен беше така. Усещах го вътрешно, но отричах, че може да се е случило до последно. Сякаш не можех да повярвам, че точно на мен ще ми се случи толкова бързо и сигурно затова не вярвах, че е станало.През целия месец с Влади говорехме за това. Освен аз, той също е имал такова чувство. Няколко пъти ми казваше, ще видиш, че нещо е станало. Отидохме да пазаруваме един ден и аз му казах, че съм забравила да си взема дам.превръзки, а той ми каза, че няма да ми трябват. huhhuh.gif
Е прав се оказа. Стоят си неотворени.

Сънрай, чудесна новина за малката ви принцеса. Bravo
Дано бързо се отървеш от гадното чувство и да не се налага да пиеш толкова лекарства.
Активен
Cerise
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 863



Моят сватбен албум

« Отговор #214 -: декември 09, 2015, 13:15:26 »

Ааа ето, сигурна бях, че се усеща! Преди няколко месеца като ми закъсня в месечната обсъждахме и тогава казвах "Сигурна съм, че ако стане ще го усетя", а Ина ми викаше - то не се усеща  Wink
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
*
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #215 -: декември 09, 2015, 13:30:32 »

Аз нищо не усетих.Напротив помислих, че имам някакъв хормонален проблем, понеже ми се случва лятото да ми се разбъзикат хормоните от жегите.Строго индивидуално е.
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #216 -: декември 09, 2015, 14:48:35 »

Сънрей, честита принцеска! Сигурна съм, че ще е прекрасна като кака и мама smile

Аз нищо не бях усетила. Мислех да ходя на контролен скенер даже. И аз мислех, че заради жегата и защото пътувахме тогава , ми закъснява. На шестия ден от закъснението се прибрахме и ММ ме прати за тест. Аз мислех още да си чакам.
А не знам дали съм ви казвала, ама толкова бях притеснена, че на първия тест сбърках къде се капе и нямаше никакви чертички  huhhuh.gif 5 мин чакам, видяха ми се цяла вечност и поглеждаме с мм и нищо. Аз мигам и ми светва - абе то къде се капе?  funnytooth funnytooth
Та ходих за още два за всеки случай. Голяма радост ми беше, направо подскачах, нищо че беше бледа втората чертичка - то след само половин час наливане с вода, няма как. На другия ден вече си видях две ярки. Ама си ги пазя и двата smile
Активен
Sisku
Професор
****
Публикации: 422



Моят сватбен албум

« Отговор #217 -: декември 09, 2015, 21:04:44 »

И аз за това питам, винаги съм си  мислила, че ако се случи вероятно има някакво вътрешно чувство, но явно си е строго индивидуално.
Иначе и моят цикъл си идва когато си пожелае и на 40 дни е бил. Върви го разбери... biggrin
Активен
sunray
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2805


Имам всичко.


Моят сватбен албум

« Отговор #218 -: декември 09, 2015, 23:33:56 »

На мен така с Ели тестовете ми бяха с много бледи втори чертички. Върнахме се от медена седмичка и буквално на шега си взех един прост тест. Даже нямах закъснение, беше точно в деня, в който очаквах да ми дойде. На мен не ми закъснява. Правя го, една супер бледа втора черта. Доста се зверихме с половинката. И втория, и третия така. Чак след 3-4 дни чертата се насити.
Сега обаче, реших да не се напрягам и направих теста на 3-4 дни закъснение и чертата щеше да ми избоде очите! И от Ели, и сегашните тестове си ги пазя heart
Активен
Marri
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1853


If you want a rainbow, you have to stand the rain.


Моят сватбен албум

« Отговор #219 -: декември 09, 2015, 23:36:18 »

Миме, честито! Bravo

Пожелавам ти спокойна бременност и едно сладко, здраво бебче! За теб съм сигурна, че ще се насладиш на всеки миг от този така прекрасен период! heart
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #220 -: декември 10, 2015, 12:01:17 »

Мари, благодаря ти за хубавото пожелание  heart

Активен
nansita
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1840



Моят сватбен албум

« Отговор #221 -: декември 11, 2015, 12:44:58 »

Минавам на отчет след ФМ днес. Малкият инат беше заспал (за пръв път на преглед) и се наложи да го събудим. В знак на протест си скръсти ръцете пред лицето и не пожела да ги махне. Към края реши да си лапа едната ръка и беше много смешен. На всяко побутване от док отговаряше с някой ритник.
В почти пълна 20 седмица тежи 294г и всичко изглежда наред за сега. След 2 седмици ще првим рутинна ехокардиография заради удебеление в стената на едното предсърдие, но ме успокоиха, че до раждането може да изчезне и не е предпоставка за аномалия във функциите на сърцето. На 3Д/4Д ще се гледаме на следваща ФМ, тъй като сега се кри през цялото време и снимките излизаха неясни заради многото тъкани пред него- предна плацента, 2 ръце, пъпна връв и крак.  heart Ще си имаме малък акробат  heart
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #222 -: декември 11, 2015, 12:50:18 »

Срамежливко ще си имате. smile
Браво за хубавите новини. Дано да изчезне това удебеляване и бебчо да се развива нормално. smile
И следващия път да не се крие толкова. blum
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #223 -: декември 11, 2015, 12:55:34 »

Сигурна съм, че ще е наред.. Браво за акробатичните му наклонности.. Не се е метнал на тебе (ти ми изглеждаш анти-акробат  funnytooth) kiss2  LOVING
Активен
nansita
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1840



Моят сватбен албум

« Отговор #224 -: декември 11, 2015, 14:21:32 »

Що тъй реши? Не си ме виждала как си слагам краката зад врата, затова. До преди травмата на левия крак можех и шпагати от раз да правя, ама вече не. smile
Според мен всичко ще е наред и след това smile Не го мислете толкова Wink
Активен
Страници: 1 ... 13 14 [15] 16 17 ... 30   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines