Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

май 12, 2024, 19:28:07

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 22 23 [24] 25 26 ... 30   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Булчински рокли - 21 -ва част  (Прочетена 210503 пъти)
 
goldish
Сватбар
***
Публикации: 168



« Отговор #345 -: юни 11, 2012, 21:52:59 »

Искам да си кажа мнението за Симон- роклите им са малко по-зле от Асеновград. Нямаше нещо, което дори с въображение да може да се облече.
Активен
dixie
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 281



Моят сватбен албум

« Отговор #346 -: юни 11, 2012, 23:34:24 »

Голдиш, знам че те са представител на Rosa Clara за България, затова ги споменах ... А колкото до собствената им дизайнерска  линия - не мога да кажа нищо по въпроса, така и не ги посетих  Wink
Активен
estlar
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 133



« Отговор #347 -: юни 12, 2012, 10:13:42 »

Сагралето, както те посъветва и Еми, пробвай в Грънчаров и син. Много професионално отношение имат, наистина. Но да те предупредя, както ме предупредиха и те - добре е да можеш да пробваш подобна линия, за да си сигурна, че ще ти стои добре. Аз бях харесала един модел по интернет, но много съвестно ми обясниха, че могат да ми го направят, ако много настоявам, но не могат да ми гарантират как ще ми стои. Едно е манекенска фигура, друго е нормална женска фигура. Накрая избрах друг модел от тяхната колекция, който ще преправя по мой вкус, защото и аз като теб търсех нещо супер изчистено. Дано не направя грешка при избора на детайлите, защото въпреки, че много нежно съветват какво ще стои добре и какво не, малко или много ти си си дизайнерът на роклята при тях. Съобразяват се с твоите желания.
Активен
Jane
Ентусиаст
**
Публикации: 88


« Отговор #348 -: юни 12, 2012, 20:21:59 »

Аз пък бях на първа проба днес във Феде. Роклята ми е разкошна!  heart

Сега остава да купя обувки и да отида да я меря с тях. Наложи се съвсем малка корекция в талията - стеснихме я още малко.
Активен
sunset
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 821



Моят сватбен албум

« Отговор #349 -: юни 13, 2012, 09:06:04 »

Момичета, моята рокля е почти готова. В понеделник ще си я взема. Качила съм малко снимки в галерията. yahoo
« Последна редакция: юни 13, 2012, 09:40:26 от sunset » Активен
punk_girl123
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2204



Моят сватбен албум

« Отговор #350 -: юни 13, 2012, 09:12:56 »

Sunset много хубава става! Наистина добре са се справили шивачите, но и на теб добре ти седи. На мен лично не ми допода само тюла/или поне на снимките изглежда като тюл/.
Активен
sunset
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 821



Моят сватбен албум

« Отговор #351 -: юни 13, 2012, 09:17:05 »

Да, тюл е. Първоначално мислехме да го заменим с органза, но става много зле. Тюлът стои доста по- ненатрапчиво, а и целта е да се акцентира върху най- горния пласт на роклята. На снимката роклята изглежда доста жълта, всъщност цветът не е такъв, но явно това е резултат от светлината.
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #352 -: юни 13, 2012, 09:18:01 »

Много е хубава, мен тюлът ми харесва, дава разнообразие, розата само ми идва малко в повече.
Активен
sunset
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 821



Моят сватбен албум

« Отговор #353 -: юни 13, 2012, 09:26:31 »

sunset, къде си правиш роклята?  girl_impossible Много е раздвижена  smile

Роклята я правя в Булвеси. good
Активен
JANET_1
Професор
****
Публикации: 314



Моят сватбен албум

« Отговор #354 -: юни 13, 2012, 10:33:58 »

Ето ,че дойде момента в който си поръчах рокля!
Миналата седмица я поръчах  yahoo
Аз също ще я шия в Булвеси!  yahoo yahoo yahoo
Активен
dixie
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 281



Моят сватбен албум

« Отговор #355 -: юни 13, 2012, 11:13:43 »

sunset, роклята ти е много хубава!Мен воала много ми допада, и моя е подобен Wink))
Джанет, ще чакаме да  видим моделчето!!
Аз да кажа, че вчера бях да ми вземат мерки, поръчах и воала и на 5ти юли трябва да ми е готова роклята...Нямам търпение да показвам !!Дано се справят добре! smile
Активен
Bride_
Новак
*
Публикации: 17



« Отговор #356 -: юни 13, 2012, 12:10:06 »

Janet, честито! Аз също си поръчах роклята преди няколко седмици, не помня точно кога беше, но съвсем скоро ще бъде готова.  blush

Нямам търпение да си взема роклята, желая на всички и на себе си да останем безкрайно доволни от избора на рокля!  give_rose
« Последна редакция: юни 13, 2012, 14:48:46 от Bride_ » Активен
sunset
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 821



Моят сватбен албум

« Отговор #357 -: юни 13, 2012, 12:25:33 »

Благодаря ви, момичета. give_rose

JANET_1 , сигурна съм, че ще останеш много доволна от Булвеси. Аз лично нямам никакви забележки към Весела. Направи всичко точно както го исках.
« Последна редакция: юни 13, 2012, 13:52:15 от sunset » Активен
tinycat
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 487



Моят сватбен албум

« Отговор #358 -: юни 13, 2012, 13:37:33 »

 Ще задам един малко по-страничен въпрос тук, понеже не видях такава тема : можете ли да ми препоръчате магазин  за облекло за майката на булката? Т.е официални рокли ( не костюми) с размери, цветове и кройки като за жена на възраст , а не като за моделки.
 Днес ще разходя майка ми из сватбен център София понеже там знам ,че имат такъв тип рокли, но ако там не си намери нищо (както подозирам,че ще стане по законите на гадостта) ще трябва да търсим и другаде.
Активен
flyin
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 602



Моят сватбен албум

« Отговор #359 -: юни 13, 2012, 21:08:58 »

Ще задам един малко по-страничен въпрос тук, понеже не видях такава тема : можете ли да ми препоръчате магазин  за облекло за майката на булката? Т.е официални рокли ( не костюми) с размери, цветове и кройки като за жена на възраст , а не като за моделки.
 Днес ще разходя майка ми из сватбен център София понеже там знам ,че имат такъв тип рокли, но ако там не си намери нищо (както подозирам,че ще стане по законите на гадостта) ще трябва да търсим и другаде.
Има хубави елегантни рокли навсякъде - можеш да пробваш в Елизабет, Дафне, има ги в търговските центрове в София.
Активен
Страници: 1 ... 22 23 [24] 25 26 ... 30   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines