Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

май 13, 2024, 18:27:48

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 20 21 [22] 23 24 ... 30   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Булчински рокли - 21 -ва част  (Прочетена 210554 пъти)
 
alla
Професор
****
Публикации: 338



« Отговор #315 -: май 25, 2012, 18:51:12 »

Ето как е бюстието:

Цената е 780лв. Роклите, които гледах бяха до 1000лв

P.S.: Качих снимката така, че иначе много се разтегля и размазва.
« Последна редакция: май 25, 2012, 18:53:38 от alla » Активен
alla
Професор
****
Публикации: 338



« Отговор #316 -: май 26, 2012, 12:16:36 »

Ами аз имам много още за разглеждане. По-скоро ме интересуваше как ми стои този модел, а не конкретната рокля. Wink В моите представи моделът беше различен, но се оказа, че не ми отива. sad Мечтата ми беше за прекрасна дантелена рокля, но не и ако ми седи така. biggrin На снимката не съм аз.
« Последна редакция: май 26, 2012, 12:32:26 от alla » Активен
EJ
Ентусиаст
**
Публикации: 97



« Отговор #317 -: май 26, 2012, 16:37:42 »

Момичета, знаете ли къде точно се намира La Sposa във Варна и дали трябва предварително да си запиша час за проба? 
Активен
serendipity_85
Любопитен
*
Публикации: 25



« Отговор #318 -: май 26, 2012, 18:14:25 »

Магазинът е с адрес - бул.Чаталджа 20, но се намира на кръстовището на Чаталджа и Ген.Колев, в една нова сграда, входът е от към Ген.Колев. Но не знам дали е необходимо предварително запазване на час, както и дали се заплаща пробата, най-добре звънни на място да попиташ - телефоните в магазина са 052/ 72 11 40 и 0899/ 99 32 73.
« Последна редакция: май 26, 2012, 18:16:55 от serendipity_85 » Активен
estlar
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 133



« Отговор #319 -: май 28, 2012, 07:19:47 »

След доста обикаляне въпреки дъжда успях да сведа избора до само две рокли. Едната е в Арети, а другата в Оксана. Някой има ли негативни впечатления от тези два салона? Мисля, че съм попадала само на позитивни отзиви.
Активен
dolly
Новак
*
Публикации: 17


« Отговор #320 -: май 28, 2012, 09:04:55 »

EJ: Пробата в La Sposa във Варна не се заплаща. Трябва да си запишеш предварително час, за да си спокойна и да ти отделят необходимото внимание.
Активен
eldjy
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 63



« Отговор #321 -: май 29, 2012, 16:35:32 »

estlar, В Оксана не съм била, но бих искала да споделя положителните си впечатления от Арети. Ходих да меря рокли при тях. В салона имаше две жени и двете бяха много мили и ми отделиха достатъчно внимание, отговориха на всичките ми въпроси и премерих няколко модела. В момента, до колкото знам, има и един каталог с намалени модели. Нямаше проблеми и да се снимам с роклите. Роклите са на Demetrios bride и се шият в Щатите. Моята кума също беше с тяхна рокля на сватбата си и остана много доволна. Успех в избора Wink!
Активен
Tsutsi
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 624



« Отговор #322 -: май 31, 2012, 15:53:13 »

Момичета знам, че писах колко съм доволна от Грънчаров и син, но не мога да се стърпя и пак ще пиша - вчера роклята беше окончателно готова. Прекрасна е просто, съвършена, влюбена съм безумно в нея. Цял ден си я гледам вчера и просто ще откача от радост, толкова е хубава. Жената в ателието каза, че е станала "очарователна" и даже щели да си я пуснат като техен модел - питам я - а аз колко ще получа като дизайнер  blum blum blum - помолиха ме непременно да им изпратя снимка от сватбата с роклята , да си я качат в сайта - нашите булки.
Доста рокли на булки имаше готови, които  ще се женят на 09.06 - видях ги в ателието, бяха страхотни.
Препоръчвам ги на всички бъдещи булки - няма да останете разочаровани  yahoo yahoo yahoo yahoo yahoo
Активен
estlar
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 133



« Отговор #323 -: юни 01, 2012, 09:09:08 »

Честита рокля, Цуци! И аз след доста обиколки се спрях на тях. Следващата седмица ще си уговоря час да уточним дизайна на роклята. Имаха най-професионално отношение и след всички положителни неща, които изчетох за тях, не се съмнявам, че ще се справят с претенциите ми. Ако наистина са толкова добри ще ги ангажирам и за украсата в ресторанта. Пожелавам ти много, много красива сватба. smile
Активен
strawberry88
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 27



« Отговор #324 -: юни 01, 2012, 09:11:42 »

Момичета, дайте инфо за Стоян Радичев, видях няколко негови моделчета и се влюбих, видях, че е печелил много първи места по световни конкурси за мода, много е известен този човек, а аз чак сега го видях в нета. Някоя поръчвала ли е рокля от там?
Активен
alla
Професор
****
Публикации: 338



« Отговор #325 -: юни 02, 2012, 10:22:59 »

Ох, имам една чуденка. Харесах си много една рокля (може и като втора), но ми е дълга. Цялата е покрита с дантела и се чудя дали, ако се даде на шивачка ще може да скъси някакси отгоре?
Активен
SUNche
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 17



« Отговор #326 -: юни 03, 2012, 07:04:33 »

nqkoj da dade malko info  yahoo

има инфо за него, както вече бяха написали, в предните няколко теми и в темата за Асеновград. За най-лесно можеш да пуснеш в търсачката "Стоян Радичев" или само "Радичев" и ще ти излязат резултатите.

Иначе аз вчера си поръчах и аз роклята. Аз съм в Холидей на Парчевич. Чувам много добри отзиви за там, а и моята настояща кума, която се жени миналата година, си направи роклята там и беше много доволна. Моята рокля ще бъде по снимка. Може и да ви прозвучи смешно, но 2008 година лятото разглеждах един Космополитан сватба и там попаднах на тази рокля и просто се влюбих - тогава си я сканирах и си казах, че един ден, ако се женя, това ще е моята рокля. 4 години по-късно все още съм с това желание smile Жената там е страхотна - много е мила. Борихме се докато успеем да наръгаме флашката в компютъра й, но тя не се ядоса, поне не външно smile. Гледахме, обясних й какво искам, какво точно искам да постигна и какво НЕ искам да става, защото имам лош опит с шиенето на рокли. Взе ми мерки, избрахме цветове и платове и пускаме поръчката. Писахме до ателието им във Варна и оттам казаха, че могат да я ушият и ще струва 580 лв. Аз си знаех, че няма да е кой знае колко скъпо, защото роклята е изключително семпла и изчистена... ще опитам по-нататък да пусна снимка.
Активен
venito85
Новак
*
Публикации: 9


« Отговор #327 -: юни 03, 2012, 22:25:53 »

Моята рокля е от ателие Симон и съм доволна.За информация на тези,които още не са избрали мога да кажа задължително да посетят магазина на Романтика-има модели от минали колекции на прилични цени ,както и Сватбеният център в Младост-там разнообразието е голямо и персонала е чудесен.Пиротска я препоръчвам за дами с по-ограничен бюджет,предлагат се и рокли под наем,както и български на прилични цени.
Активен
estlar
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 133



« Отговор #328 -: юни 04, 2012, 09:09:58 »

Сънче, много странно, че са се съгласили да изработят модел по снимка. Когато аз бях там миналата седмица ми казаха, че вече не изработват модели така, ако си харесам нещо от техните модели - добре. Обслужи ме един мъж, който ме харесваше с всичко и за всяко нещо, което не харесвах о моделите ми казваше, че всъщност това е красотата на роклята. Добре, че си случила на правилния човек там.
Активен
eldjy
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 63



« Отговор #329 -: юни 04, 2012, 12:24:16 »

SUNche, честито за роклята. Моята също е от Холидей, но не е по поръчка, а е от готовите им модели. Много си я харесах, но когато отидох да я капарирам след няколко дни, се оказа, че вече са я продали. За мой огромен късмет се оказа, че има още една такава във Варна. Момичето, което работи в салона им на Парчевич е страхотно, веднага се обади във Варна и още след няколко дни роклята беше в София danceg. Аз си избрах модела на воала по снимка и тя каза, че няма проблем да ми го ушият.

estlar
, и аз попаднах на този младеж, когато миналата седмица отидох, за да си изпробвам роклята. Оказа се, че момичето, което по принцип работи там, е в отпуска и той я замества. Тази седмица трябва вече да се е върнала, така че можеш да опиташ пак и вероятно ще получиш друг отговор, а може би и други впечатления smile.
Активен
Страници: 1 ... 20 21 [22] 23 24 ... 30   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines