Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

май 13, 2024, 18:13:06

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 16 17 [18] 19 20 ... 30   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Булчински рокли - 21 -ва част  (Прочетена 210554 пъти)
 
Mrs.™
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4641



Моят сватбен албум

« Отговор #255 -: май 20, 2012, 10:35:10 »

Момичета, бях днес до Феде, наистина са страшно милички и отзивчиви. Харесах си и рокля:

http://fede.bg/index.php?option=com_fpss&view=slideshow&Itemid=493

Първата в галерията

Много е красива  good

Явно никой не е ходил до M.Tyler и "Аеgean Paradise", но поне в "Арети" били ли сте ? Любопитсвам понеже скоро трябва да тръгна на обиколки по магазините, а хич не ми допада безцелното обикаляне,а в тези съм харесала няколко модела, но напоследък никой не споделя отзиви за тях (било + или -).  GROAN
Активен
Hecate
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 441



Моят сватбен албум

« Отговор #256 -: май 20, 2012, 10:42:57 »

И Арети, и Ейджън Парадайс са близо до работата ми в Лозенец.
От двете страни на ул.Св. Наум са, но Арети е в уличката срещу х-л Хемус, а Ейджън по-нагоре малко преди да излезеш на бул. Джеймс Баучер.
В Арети съм ходила зимата - мило обслужване, хубави рокли, но дори тези на разпродажба отиваха към горната граница на моя бюджет, а бяха пробвани и съответно изглеждаха леко захабени, въпреки че те уверяваха, че ще подменят всичко. Аз съответно се бях спряла на една за 900лв., но съвсем не бях убедена, че това е Роклята. На цени над 1300лв. имат разкошни рокли.
Ейджън е по-скоро една бутка, така да го нарека и вече имат рокли, но аз ходих за куфети и не съм ги гледала. Изложената на витрината беше симпатична.
Активен
Mrs.™
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4641



Моят сватбен албум

« Отговор #257 -: май 20, 2012, 10:53:13 »

Ейджън е по-скоро една бутка, така да го нарека и вече имат рокли, но аз ходих за куфети и не съм ги гледала. Изложената на витрината беше симпатична.
Мен именно това ме притеснява, понеже минавам всеки ден от там и смятах, че е магазин за дреболийки, но на изложението в Шератон много ми харесаха роклите на "JA",а дори на официалната им страница единствено "AP" са посочени като представители.  blush
Активен
yl
Професор
****
Публикации: 319



Моят сватбен албум

« Отговор #258 -: май 20, 2012, 18:38:19 »

След като мина сватбата ни искам да похваля "Грънчаров и син" - роклята ми беше супер и съм много доволна!

Еднственият проблем си идва от мен, но го казвам за предупреждение към бъдещите булки - след пробите, като отидох да си взема роклята се оказа че ми е голяма (без да съм пазила диети), много коректно ми я стесниха и на следващата проба беше срахотна! но до сватбата явно съм отслабнала още (от нерви и проблеми със стомаха - не съм се ограничавала и не съм пазила диети) и на сватбата ми беше пак големичка и ми се смъкваше sad моделът е такъв, че няма как да падне, но ми беше кофти и само я повдигах. Кумата и близките ми се скараха, че само аз си знам че пада и да спра да я повдигам, но  pardon
Активен
alla
Професор
****
Публикации: 338



« Отговор #259 -: май 20, 2012, 22:33:06 »

А какви са цените на Justin Alexander?
Активен
Mrs.™
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4641



Моят сватбен албум

« Отговор #260 -: май 21, 2012, 07:49:00 »

А какви са цените на Justin Alexander?

Информацията ми е от изложението и не съм сигурна дали цените са същите, но стари колекции 400-800лв, нови 1000-1200 и нагоре . 
Активен
karmen1
Регистриран

Публикации: 6


« Отговор #261 -: май 21, 2012, 11:55:59 »

Момичета, харесах си много една рокля, но се колебая дали да я направя с обръч или без. Не съм се спряла 100% на модела но ми допадна,. какво мислите? качих снимка в галерията.
Активен
AliTia
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 593



Моят сватбен албум

« Отговор #262 -: май 21, 2012, 12:08:25 »

Според мен този модел рокли не се нуждаят от обръч, тъй като са достатъчно обемни и без него. Зависи и как ще ти ушият дадената рокля. Ако има нужда от него, може да се добави и в последствие.
Активен
Hecate
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 441



Моят сватбен албум

« Отговор #263 -: май 21, 2012, 12:13:09 »

Според мен от естетическа гледна точка, не се нужда от обръч, но може би, за да ти е по-лесно да ходиш, ще имаш нужда от един поддържащ долу.
Активен
Tsutsi
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 624



« Отговор #264 -: май 21, 2012, 12:33:59 »

Обръчът улеснява ходенето и танцуването, така и метрите тюл ще са по-малко. Аз лично бих я направила с обръч иначе ще стане много тежка. Моята рокля без обръч има 6 м плат и лекинко си тежи, а при толкова тюл ще отидат поне 10 м без обрач.
Активен
Mrs.™
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4641



Моят сватбен албум

« Отговор #265 -: май 21, 2012, 12:35:33 »

Aз съм за 'без обръч", макар че от снимките човек не може да придобие представа нужен ли е ?
Активен
karmen1
Регистриран

Публикации: 6


« Отговор #266 -: май 21, 2012, 13:40:42 »

Ами тя без обръч стои доста пухкава, а и има вече един нов метод, пришиват едни пухкави неща около дупето и надува, и има обем все едно е с обръч, но обръча го няма....
не знам дали го обясних правилно.
Роклята е много лека. Но се чудя все пак няма ли да ми се мота.
Благодаря за съветите, ако някой може да посъветва ще се радвам да пише.
Активен
rosito_m
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 191



Моят сватбен албум

« Отговор #267 -: май 21, 2012, 14:58:39 »

karmen1  според мен е добре да има един обръч най-отдолу,за да не ти се омотава по краката като ходиш.Моята рокля е с тюл и като я мерих без обръч много неприятно ми се "залепваше" по краката.
 
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #268 -: май 21, 2012, 15:10:53 »

Hecate, пускам една рокля ако въобще има време, ако не -за другите булки
http://palaz-styling.com/originalna-markova-svatbena-oficialna-roklya-s-deko-kamni-42
Активен
elizabet4eto
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 199



« Отговор #269 -: май 21, 2012, 16:39:09 »

Момичета, да се похваля, днес си взех роклята от Fede! Както бях писала по-горе комуникацията с тях беше приятна, показаха ми и пробвах доста рокли.  smile Вече мога да кажа, че и корекциите, които правят са добри. Обаче не беше минала почистване и ми стана криво, че на едни казват едно, а на други друго.
Моята рокля иначе е права с изчистен силует, малко дантела и сива панделка. Ще я ползвам като втора рокля за по-веселата и танцувална част от сватбата, тъй като първата е тежка с дълъг шлейф, а аз исках в ресторанта да съм по-подвижна, но въпреки това да си остана булка.  Curtsey
Активен
Страници: 1 ... 16 17 [18] 19 20 ... 30   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines