Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

май 13, 2024, 10:40:14

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: [1]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Скромна сватба в София  (Прочетена 2794 пъти)
 
david_aleksandrov
Регистриран

Публикации: 1


« -: юли 09, 2013, 12:14:21 »

Здравейте! Първо искам да благодаря за този форум, до сега не знаех че има такова нещо, но когато сляпата неделя се произнесе открих нови светове  Bravo

 Скоро решихме, че ще се женим и че трябва да е възможно най-скоро  smile Единия вариант е края на август, а другия октомври още не е ясно кога. И двамата не търсим скъп вариант, иска ни се да е нещо скромно, но приятно. Ще има около 80 човека. Идеята ни е да си наемем не много скъпа зала, която ние да си украсим, наши хора да готвят и сервират, общо взето нужно ми е само помещението! Може ли да ми дадете съвет на къде да се ориентирам?
« Последна редакция: юли 09, 2013, 12:16:05 от david_aleksandrov » Активен
djdimi
Професор
****
Пол: Мъж
Публикации: 361


dimifoto.weebly.com


« Отговор #1 -: юли 09, 2013, 13:26:14 »

...И двамата не търсим скъп вариант, иска ни се да е нещо скромно, но приятно. Ще има около 80 човека. Идеята ни е да си наемем не много скъпа зала, която ние да си украсим, наши хора да готвят и сервират, общо взето нужно ми е само помещението! Може ли да ми дадете съвет на къде да се ориентирам?
Присъединявам се и с питане за Пловдив за свободно помещение за около 100 човека, за да не пускам втора такава тема.
Активен
DVKZ
Любопитен
*
Публикации: 33


« Отговор #2 -: септември 17, 2013, 23:05:16 »

В София специално се сещам за няколко зали, които могат да се наемат, но са луксозни и не знам колко е бюджетно, каквато е идеята доколкото разбирам. Трябва и добре да обмислиш дали твоите хора могат да се справят с готвене и сервиране на толкова хора освен ако не са професионалисти, а и отделно че това им е сериозен ангажимент

Иначе зали:

Резиденция Тера

Военния клуб

По-евтини:
Има една зала на Дондуков 11, няма си име, но съм я виждала като детско парти,  както и една на Гургулят. Има и една на Бенковски, казва се "Складът", но е леко тъмна и е по-скоро за коктейлно парти. Ако е от този тип коктейлно- имате много опции, аз съм била на коктейл дори в зала, която традиционно се ползва за уроци по танци. Обаче вече за маси, сигурно ще трябва да търсите кетъринг фирма да ви ги осигури
Активен
Страници: [1]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines