Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

май 13, 2024, 03:47:04

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 [2]  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Артистична програма  (Прочетена 12015 пъти)
 
Deliysky
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1353


www.Deliysky.com


« Отговор #15 -: ноември 04, 2011, 03:54:44 »

бих искала да имам струнен квартет на церемонията. в google има доста предложения за такъв тип изпълнение. интересуват ме мнения на вече ползвали тази услуга за сватбата си. кого избрахте, как се представиха, как изглеждаха? smile

Късно видях, че вече си си избрала, аз имам отзиви само за едни:

http://www.livemusicagency.com/newsbg/2010.htm#gw

по-точно, само за малка част от тях, формацията от снимките  "The BELLIS", защото от сайта е видно, че разполагат с много артисти.

     А за всички останали  - има доста нискобюджетни възможности ( до 200лв) с който може да направите кратка програма за вашия сватбен ден - латино-танцьори, илюзионисти, акробати, жонгльори, мимове, артисти-изпълнители. Всичко е въпрос на лични предпочитания.
« Последна редакция: ноември 04, 2011, 13:11:16 от Deliysky » Активен
theone
Професор
****
Публикации: 482



« Отговор #16 -: ноември 04, 2011, 12:15:39 »

Deliysky, радвам се, че изненадата е постигнала ефекта, който си търсил! представям си шока предизвикан от неочакваната появата на адреналинките  singer и радостта в очите на подпииналите кавалери  Eeager ако моят младоженец ми спретне нещо подобно, вместо първа брачна нощ ще получи  PUGILISM 
похвално е, че си излязъл от рамките на обичайното и вложил време и старание да организираш нещо различно  smile
благодаря, че сподели (честно казано с интерес очаквах да се включиш по темата)
« Последна редакция: ноември 04, 2011, 14:42:08 от theone » Активен
Deliysky
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1353


www.Deliysky.com


« Отговор #17 -: ноември 04, 2011, 13:22:00 »

           Здравей, то и така женската част не беше много доволна от изненадата. Ще ме извинят дамите, но ми се стори реакцията малко комплексарска и егоистична. Както вече писах, дамите не се забавляваха активно с мотива, че мацките не пеели кой знае колко добре. Интересно, от кавалерите никой не обърна внимание , отзива беше -" абе супер са си". Интересно ми е вие какво мислите по въпроса (може и налични). :offtopic:И между другото, колкото съм питал - никой не е издържал до първа брачна нощ, в най-добрия случай има романтично първо утро, което си е направо наобяд. Offtopic
« Последна редакция: ноември 04, 2011, 15:44:45 от Deliysky » Активен
Деница Звездица
Global Moderator
Сватбен ГУРУ
*
Публикации: 863


Dum spiro, spero!


« Отговор #18 -: ноември 04, 2011, 14:24:35 »

Здравей, Делийски!

Поздравления за готината ти идея с караокето, ние с годеника ми се запознахме в караоке клуб и имаме подобни планове като теб за сватбата, сантимент ни е. При теб, предполагам, е имало отчасти негативни реакции, защото:
1. Момичетата са били максимално предизвикателно облечени и типичните женски ревност и конкуренция няма как да не се проявят, особено когато кавалерите са се зарадвали на някакви млади момичета. Тъй че, малко е комплексарско, съзнавам го и аз като помисля, но е напълно обяснимо.  blush
2. Не всички хора възприемат идеята за караоке, защото не пеят и така имат усещането, че сватбата се прекъсва, те не могат да танцуват, не е типично и т.н.

Тъй че май за да направи човек такава програма, трябва да има насреща съответните гости с подходящ темперамент. При всички положения това е готина новост в тържеството и на мен ми допада. А моментът с чалгата сигурно е бил изненада, за да се стресне булката и така да се засили после ефектът от любимата й песен, но на мен ако ми започнат с някоя звучна поп-фолк гадория може и аз да се нацупя.  blum
« Последна редакция: ноември 04, 2011, 14:29:07 от Деничка Звездичка » Активен
theone
Професор
****
Публикации: 482



« Отговор #19 -: декември 19, 2011, 17:50:10 »

Deliysky, може ли да пуснеш координатите на латино танцьорите, за които говориш.
мерси
Активен
Deliysky
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1353


www.Deliysky.com


« Отговор #20 -: декември 20, 2011, 00:23:38 »

За съжаление нямам телефон на човекът, имам само добри впечатления. В предния пост съм пуснал линк към фейсбук страницата.

http://www.facebook.com/vangel.stoianov

http://www.salsalavista.com/bg/
« Последна редакция: декември 20, 2011, 00:30:22 от Deliysky » Активен
theone
Професор
****
Публикации: 482



« Отговор #21 -: декември 20, 2011, 18:31:37 »

мерси, делийски!
намерих и следното линкче на латино група, както и с удивление открих, че търново е център на латино туризъм smile

http://branddancestudio.com/

Активен
Страници: 1 [2]  Всички   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines