Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

май 05, 2024, 19:52:28

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 16 17 [18] 19 20 ... 31   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбено облекло за младоженеца - 2 част  (Прочетена 270322 пъти)
 
bubka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2079


Загубил всичко, не загубвай себе си ...


Моят сватбен албум

« Отговор #255 -: април 02, 2009, 11:40:24 »

Момичета, имам проблем. Като костюмът ще е бял, откъде да изкопая подходящ колан? Като гледам навсякъде са някакви черни и много тъмно кафяви, няма никакви други.  crazy

Ето бяло коланче smile
Намерих го на сайта на Andrews.


* kolan.JPG (7.28 KB, 380x254 - видяно 3234 пъти.)
Активен
Misis_T
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 78



Моят сватбен албум

« Отговор #256 -: април 02, 2009, 12:04:50 »

На бял костюм ще отиват и аксесоари в подобен цвят  good
Активен
Amelia
Баш Майстор
**
Публикации: 1556



« Отговор #257 -: април 02, 2009, 12:40:19 »

Белият колан е супееер!  blum
аз вече се замислям да му предложа и идейка за бял костюм. Той е с черна коса / ама наистина черна, не е кестенява/, с много тъмни очи и е леееко мургав, но лекичко и бяло мисля, че много красиво му седи.  angel   Но в какъв вид ще е в края на деня  girl_impossible
Активен
Su_to
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 723


Съселчето на Магаренцето.


« Отговор #258 -: април 02, 2009, 12:54:42 »

bubka, благодаря ти!  give_rose Сега се потапям в сайта. Успокоих се.

Misis_T, идеята е добра, не знам дали ще пасне добре и на бордото, обаче.  scratch one-s head

Amelia, хич да не ти пука как ще изглежда в края на деня, нали и хората от химическото чистене трябва да ядат. Ако ти се иска бяло, вземи бяло. В началото милото много се дърпаше за бял костюм с доводите "Ама кога ще мога пак да го облека, то ще е за един ден.", "Ама то бялото много се цапа.", но когато видя как стои и си представи като завършим тоалета, всичките му възражения отпаднаха. Освен това, моята рокля ще е бяло и бордо и бял костюм е идеалното решение при нас. На моето магаренце бяло му стои страхотно, направо става друг човек (за мен беше учудващо, защото кожата му е доста бяла), затова, ако и на твоя любим му стои добре, идете и премерете поне един, за да види дали ще му хареса. А щом е лекичко мургав, вероятно ще му стои много добре.  good
Активен
Amelia
Баш Майстор
**
Публикации: 1556



« Отговор #259 -: април 02, 2009, 12:58:54 »

Ами аз за лятото и пролетто настоявам все в бяло да бъде, защото много му отива и го харесвам. Ще му предложа идеята за бял костюм и дано му хареса. Пък и с прасковена/оранжева риза или лилава....вече зависи от цвета на сватбата, защото си сменям желанията през минути...ще стои много добре. Много лесно ще го моделираме така.  yahoo а мен това мноооого ми харесва   girl_wink
Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #260 -: април 02, 2009, 13:04:23 »

Су, той няма ли да има жилетка (бях останала с такова впечатление) ? Ако има - не му трябва колан.

Иначе по въпроса за светлите костюми и Фабио не можеше въобще да си представи да е с такъв. И когато му показвах списания сумтеше и скимтеше, пък като отидохме в магазина сам си се навря в един и повече не пожела да го свали. Изглеждаше така все едно е изненадан, че е толкова хубав и е именно той (по принцип не е убеден във външния си вид и не го и интересува особено).

А пък за цапането, то нали и булченската рокля е бяла пък в повечето случаи се и влачи... Това е то сватбата ! Голяма работа, дали ще го облече някога отново. Вжното е да е блестящ  Sunshine
Активен
Amelia
Баш Майстор
**
Публикации: 1556



« Отговор #261 -: април 02, 2009, 13:06:21 »

Момичета, сетих се за нещо. Знаете ли някакви пособия, които може д авземем със себе си в случай на инцидент с белия костюм? или да си отивам да гледам "Сватбеният агент" с Дженифър Лопес.  kezz   Май ще трябва да изуча стари техники за махане бързо на петна. Страх ме е, че ще се появи с някое петно още преди да сме отишли в гражданското  girl_impossible
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
*
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #262 -: април 02, 2009, 13:13:26 »

 Offtopic Амелия споко, вие още не сте решили какъв да е костюма ти ще разучаваш техники.Пък и майната му както се казва, ако се притесняваш за такива неща в сватбения ден как ще го изживееш пълноценно?
Активен
Misis_T
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 78



Моят сватбен албум

« Отговор #263 -: април 02, 2009, 13:19:50 »

Misis_T, идеята е добра, не знам дали ще пасне добре и на бордото, обаче.  scratch one-s head

Ммм..права си тогава, не става с бежови аксесоари.

Ето ви малко пичове с бели костюми за идейки! good Wink


Активен
Рубин
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2491



« Отговор #264 -: април 02, 2009, 15:30:23 »

моето слънчице е решило да е с мръсно бял или бежов костюм!И тези снимки много ми харесаха!А вие как смятате-трябва ли облеклото на младоженеца да е съобразен с украсата на ресторанта?
Активен
Amelia
Баш Майстор
**
Публикации: 1556



« Отговор #265 -: април 02, 2009, 15:34:01 »

По-скоро с твоята рокля, защото ще е до теб, няма да е някакъв фон като украсата. Но ако всечко е съобразено едно с друго и букетът ти е като украсата, а бутониерата му е като букетът ти - всичко ще си пасне. Съобрази костюмът му с твоята рокля. Поне това е моето мнение.
Активен
Su_to
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 723


Съселчето на Магаренцето.


« Отговор #266 -: април 02, 2009, 18:58:12 »

inaxastra, да точно така, само че надали ще остане с тях и в ресторанта, защото ще е жега. Там вероятно след един момент ще е само по панталон и ризка, та затова в багажчето да си имаме и колан, за всеки случай. по - добре нещо в повечко, отколкото да го няма в нужния момент.

Misis_T , охххх, много са красиви, направо, супер!!!  heart
Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #267 -: април 02, 2009, 22:09:02 »

Мммда... Жега.. На нашата сватба беше 40°С и на Фабио му стана лошо, щото нали церемонията ни беше на открито и се случи точно в пълно слънце. Но пък след това (вечерта) си свали само сакото и вратовръзката.

Не ми беше хрумвало да има в резерва колан. Това е много добра идея  good   
Активен
cvety_p
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 510


Няма неизпълнени мечти, Има изоставени желания!


Моят сватбен албум

« Отговор #268 -: април 03, 2009, 08:22:36 »

момичета, а според вас може ли младоженецът да бъде с фишу и без елек? (понеже продавачката от магазина от който купихме костюма ни каза че те вървели неизменно заедно) а мойто не иска да слага елек-не му харесва и ще му е жега с него... а толкова исках да е с фишу  huhhuh.gif
Активен
marcho
Новак
*
Публикации: 13


« Отговор #269 -: април 03, 2009, 18:36:48 »

cvety_p, фишуто е невероятно, аз съм се спрал на него! Мисля, че е много оригинално! good
Активен
Страници: 1 ... 16 17 [18] 19 20 ... 31   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines