Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

май 20, 2024, 22:41:58

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 [3] 4 5 ... 10   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбеното пътешествие, месец или седмица.....  (Прочетена 103081 пъти)
 
m_a_g_i_vs
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1261


Сърцето ми се раздели на две....


Моят сватбен албум

« Отговор #30 -: юли 23, 2007, 12:46:59 »

Леле супер Канарските  острови искам да гледам много снимки  като се върнете,мечта ми е да отида там
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #31 -: юли 23, 2007, 12:49:43 »

Леле супер Канарските  острови искам да гледам много снимки  като се върнете,мечта ми е да отида там

Разбира се, че ще ви покажа снимки!!! good И ще споделя за всикчо, което ви интересува, като се върна ще съмна разположение за въпроси тук или на Горещия ми стол blum!!!
Активен
a
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 414


вече съм мама на принцеса голяма


Моят сватбен албум

« Отговор #32 -: юли 23, 2007, 13:48:53 »

ние имахме сватбен уикенд бяхме в резиденцията в сандански и наистина прекарахме страхотно макар и за няколко дни пожелавам на всички (меденки) да си прекарат много хубаво
Активен
aniiii8
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 584



« Отговор #33 -: януари 04, 2008, 18:45:52 »

Предлагам нова тема-за сватбеното пътеществие. В много държави е прието след сватбата младоженците да заминават на почивка- някои я наричат меден месец ,други сватбено пътешествие. Мисля ,че и в България все повече двойки следват тази традиция.
Вие имахте ли меден месец? Къде? Веднага след сватбеното тържество ли заминахте или след известно време? Романтичен остров ли предпочитате, екскурзия в романтични градове-Венеция,Париж или нещо друго?
Активен
Rou
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 273



« Отговор #34 -: януари 04, 2008, 19:01:15 »

Има подобни теми в частта Меден Месец в форум "След Сватбата", но пък рядко се забелязва като че ли.

Аз да споделя, след 5 дни заминаваме на нашия меден месец... който е 6 месеца от както се оженихме, първо сме в Маями за 3 дни, и след това 2 седмици в Белиз (първо в джунглата, после на един остров).

Не знам дали мога да опиша колко се вълнувам и не мога да чакам до това приключение  give_rose а и тялото ми се е затъжило за малко слънце и топлина.
Активен
Арлина
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 892


Моят сватбен албум

« Отговор #35 -: януари 04, 2008, 19:54:12 »

Аз не мога да реша какво искам blush Тази година като избирахме къде ще ходим на почивка се чудехме между Малта и Париж и отидохме в Париж. В Малта ми се ходи, но август ще е много горещо. Мисля си за някой екзотични острови, но не знам там как е времето. Определено искаме почивка, а не екскурзия. Хубаво ще е да видим нещо интересно, но предимно ще мързелуваме. И не искам много дълго пътуване и прекачвания със самолета (заради пътуването Австралия отпадна от идеите ми). Мисля април месец да отида в някоя туристическа агенция да видя какво ще ми предложат.
Активен
aniiii8
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 584



« Отговор #36 -: януари 04, 2008, 19:59:50 »

Аз също мисля, че екзотичен остров е най-подходящ двама влюбени да се порадват един на друг. twohearts Пък винаги може да отидете двамата на екскурзия.
Активен
MALENA
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 379



Моят сватбен албум

« Отговор #37 -: януари 04, 2008, 20:45:09 »

Ние ще отложим обиколката на САЩ с година, година и половина сигурно. Никога не е късно, а това дали ще е екскурзия или екзотичен остров няма значение, винаги може да отидете и на двете.
Rou приятно прекарване, с нетърпение ще чакам снимки.
Активен
Rou
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 273



« Отговор #38 -: януари 05, 2008, 15:37:22 »

Винаги може да се съчетае, екзотичен остров и екскурзия.

Борнео е много красиво място, Коста Рика, Мексико.

Била съм в Бразилия и Австралия, страхотни местенца, препоръчвам ги!
Активен
tanianikolova
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 167


на мама златото


Моят сватбен албум

« Отговор #39 -: януари 16, 2008, 23:49:53 »

нашия меден месец беше три дни.Отидох ме до Арковна, едно село на около 70-80км от Варна. Бях ме в една хижа. Представяте ли си ние и още трима и хижарите сами в планинката. Беше прекрасно
Активен
Инка-маслинка
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1208



Моят сватбен албум

« Отговор #40 -: януари 17, 2008, 09:52:35 »

ние поради финансовата ни възможност успяхме да отделим парички за почивка само до Турция за 7 дни -  беше страхотно! girl_in_love Много ни се искаше да отидем до някоя по-далечна дестинация, някое по-екзотично местенце, но живот и здраве има години пред нас и рано или късно ще отидем!  good Wink
Активен
ani4ka1710
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 871


Никога не е късно да постъпиш правилно!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #41 -: януари 21, 2008, 14:50:19 »

Аз още не съм почнала приготовленията съвсем сериозно, но пък се замислям къде да отидем след сватбата, тя ще е лятото и ще е съчетана с отпуската, така че кажете вие къде сте били или мислите да бъдете, естествено че всичко е до финанси, но... няма да ходим на канарските острови я.
Активен
vesi1983
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 176



Моят сватбен албум

« Отговор #42 -: март 08, 2008, 18:43:45 »

Ние първо ще ходим(да сме живи и здрави) в Анталия в едно страхотно хотелче на брега на морето.За нас Турция е специално място, защото с милото се запознахме там-бяхме и  двамата на екскурзия.
А после живот и здраве може да отидем в Лос Анджелис на гости на сестрами и от там в Лас Вегас та току виж сме спечелили в някое казито някой $. pleasantry
Активен
d_petrovska
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1723



Моят сватбен албум

« Отговор #43 -: юни 27, 2008, 15:56:52 »

Нашето ще е само седмичка, но се надявам да е най-прекрасната седмичка в живота ни  twohearts gu6
Активен
katya_79
Професор
****
Публикации: 423


www.album.bg/kate_to


Моят сватбен албум

« Отговор #44 -: октомври 29, 2008, 16:07:38 »

Ние бяхме с медена СЕДМИЧКА -най-прекрасната седмица в живота ни отлетя като миг! girl_wink
Активен
Страници: 1 2 [3] 4 5 ... 10   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines