Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

май 16, 2024, 13:38:18

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 37 38 [39] 40 41 42   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Очаквани зимно-пролетни бебета - Януари, Февруари, Март  (Прочетена 214865 пъти)
 
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #570 -: януари 19, 2015, 14:08:03 »

Честито и от мен! give_rose Нека расте щастливо дете малката Михаела!
Бързо възстановяване, Рънче!
Активен
Marri
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1853


If you want a rainbow, you have to stand the rain.


Моят сватбен албум

« Отговор #571 -: януари 20, 2015, 04:07:34 »

Здравейте,момичета! smile
На 12.01.15 се появи нашето прекрасно момченце-Самуил, 2930 гр., 48 см. heart
Много съм щастлива, радвам му се с цялото си сърце. Родих с планово секцио, всичко мина леко и бързо, възстановяването беше болезнено, но в рамките на нормалното, условията, персоналът в болницата на много високо ниво, получих нужното спокойствие, подкрепа и сигурност.
От събота сме си вкъщи, кърмим се успешно засега и свикваме с новия член на семейството.
Нямам много време за писане сега, но ще ви наглеждам от време на време.
Пожелавам ви леки финални метри и кураж, резултатът си струва! give_rose
Активен
BeRa
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1454


Мечтите се сбъдват!


Моят сватбен албум

« Отговор #572 -: януари 20, 2015, 04:44:36 »

Ето я и другата хубава новина  yahoo

Мари да ви е жив и здрав малкия юнак! Бързо възстановяване на теб и много положителни емоции!

 give_rose give_rose give_rose
Активен
Рубин
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2491



« Отговор #573 -: януари 20, 2015, 08:28:17 »

Честито,Marri ! give_rose give_rose give_rose
Да бъде здраво,много щастливо и обичано дете!
На теб бързо възстановяване,а на цялото семейство само щастливи мигове!
Прекрасно е така да ти почне деня,с такава новина!
Активен
punk_girl123
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2204



Моят сватбен албум

« Отговор #574 -: януари 20, 2015, 08:35:40 »

Честито, Мари! Бързо възстановяване и като остане време да разказваш!
Активен
mariola85
Гост
« Отговор #575 -: януари 20, 2015, 09:06:47 »

Честит малък голям юнак Самуил, да е жив и здрав и много да ви радва!Родил се е със страхотни мерки, ще те чакаме с повече инфо! heart heart heart
Активен
BeRa
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1454


Мечтите се сбъдват!


Моят сватбен албум

« Отговор #576 -: януари 20, 2015, 12:39:53 »

Нямах търпение да вяза да ви се похваля от днешния ехграф  danceg
Беше най вълнуващия като чели. Видяхме на бебка очичките и нслето за пръв път очертани и по ясно видими. подпухналото ми патенце то  Girl_hide .доки каза че имала косичка  Bravo
Видяхме от къде какво ми разпъва по корема и вече сме цели 2412гр в 34+4г.с.
Най важното е че всичко е на ред.
Плацентата видях псле в историята ми ,че вече е степен 2 ,но доки нищо не каза.вече вдругиден като ида на консултацията ще видим дали ще ми кажат нещо, ама и то е нрмално към края вече да вземе да старее.
Сега чакам пред кабинета на ендокриноложката да видим какво ще се правим.

П.П сигурно имам много правописни грешки днес, за което се извинявам , но пиша от телефона и ми е супер смотано. Където успях да видя поравих, ама очите ми изтекха.

 give_rose give_rose give_rose
« Последна редакция: януари 20, 2015, 12:42:32 от BeRa » Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #577 -: януари 20, 2015, 12:46:53 »

Marri, честит син! give_rose Името е повече от красиво! Дано скоро ти се почувстваш по-добре и да разказваш как се напасвате.
BeRa, голямо вълнение е - личи си! С такива хубави новини не си заслужава да се жалваш за правописни грешки blum
Активен
mariag
Ентусиаст
**
Публикации: 73


« Отговор #578 -: януари 20, 2015, 17:13:12 »

Честито на мама Marri и run girl!
Да са много щастливи и послушни малките Самуил и Михаела! На мамите бързо възстановяване пожелавам!
Супер новини!!!
Активен
Рубин
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2491



« Отговор #579 -: януари 21, 2015, 06:40:35 »

Моля за съвет.Трябва да си избера комплект за изписване , но е в два варианта-зимен и летен.Първоначално казах зимния,като се състои от боди памучно,гащериззонче плюшено и пелена-порт бебе плюшена,топла.А летния е с памучни части и портбебе подплатено.За бебе март-април ме затруднява малко.Каката се роди на 7 май и на изписването на 11 си беше с комплекта като гореописания летен,които според мен не е точнонлетен понеже е с плътна пелена.Но времето е толкова променливо тогава ижмаи клоня към зимния?
Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #580 -: януари 21, 2015, 10:01:45 »

Бих взела зимния. Тогава е хладно още, а бебето не е да речеш и да му е малко студено, нищо му няма.
Активен
mariola85
Гост
« Отговор #581 -: януари 21, 2015, 10:07:38 »

Рубинче аз понеже все си мисля че клоним към март си мисля по за зимен вариянт. Не съм решила в какво ще е облечен, аз искам в дънки и риза, ММ иска да си е в бебешки дрешки. Ще вземем одеялце, пелена или порт бебе,  то колко му е навън да е, до колата  и от колата, не го мисли толкова, винаги можеш да го завиеш с нещо от горе. Wink
Активен
Рубин
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2491



« Отговор #582 -: януари 21, 2015, 11:15:54 »

Благодаря ви много! give_rose
Мариолка,така е и аз мисля за март че ще е. pardon
Честно да ти кажа,ако беше лятно бебе щях да мисля нещо по така,но ще взема един пухкав комплект.Но те разбирам,първа рожба ти е и искаш ако има начин да вземеш най-готините неща.Аз бях така с каката.Е ,не че сега не ми се купува,ама е по така,като знам колко бързо умаляват.
Още веднъж благодаря милички!
Ох,да винсе оплача пак,продължава моето гадене на моменти,снощи и киселини имах.Ужасно!Киселините ги очаквах и съм подготвена,ама за това гадене което си продължава,макар и по длабо и не постоянно като в първите 4 месеца ме събаря направо. nea
Да ви попитам почнахте ли с прием на нещо за зъбките ви?
Активен
mariola85
Гост
« Отговор #583 -: януари 21, 2015, 11:18:07 »

Рубин и аз съм с ужасни киселини, вземи си течен Гавискон, той е специялен за бременни много бързо облекчава, само не го пий с хапчета
Активен
beb4eto_na_me4o
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 842


Невероятно е да си родител....


Моят сватбен албум

« Отговор #584 -: януари 21, 2015, 14:38:50 »

Здравейте момичета!
Първо - честито на първите две мамчета в темата ни - да са ви живи и здрави бебоците, да растат здрави, послушни и щастливи!!!! На вас бързо възстановяване, милички!
Фийби, благодаря ти  heart Думите ти действат толкова успокояващо и подкрепящо, че дори не мога да го опиша...Пиши в темичката ни често, винаги си ни от полза  give_rose
Рубинче, и аз съм така с гаденето и киселините, пия по малко газирана вода, нищо друго.
Аз тези дни минах два прегледа - в неделя и днес. В неделя бях на тонове, видях се с лекарката, при която ще раждам, живот и здраве, и поговорихме. Тоновете бяха ок, според нея раждане в март и дума не може да става; в очакване сме до средата на февруари....
Днес минах при моята си лекарка, прегледа ме и на ехограф, и за разкритие. Даде ми 45-дневния болничен, та..започва се blush
Резултатите от прегледа - бебока отговаря на около 35г.с., т.е. върви седмица и малко напред, но той е така от самото начало общо взето. Шийката има същото малко разкритие и леко скъсяване, което си имах още като лежах в болницата, НО вече е доста размекната. Влаева каза, че ако се напъна малко, като нищо съм почнала да раждам...за идните две седмици имам строг леглови режим, за да успеем да задържим раждането до 37г.с. Бебо е вече ориентиран надолу, главичката се е наместила в позиция за излизане, та на мен ми остава само да стискам кълки още две седмици. До 35г.с. ще продължавам с лечението, като вляза в 35г.с. трябва да намаля магнезия на 1 хапче на ден и да спра останалите неща, а в 36г.с. трябва да спра всичко. Лекарката, при която мисля да раждам, ми изписа и глобули Цикатридина, с хиалурон, но ще ги слагам след като вляза в 36г.с. (дай Боже!), за да не дразня сега допълнително шийката.
Рубинче, само се връщам да ти кажа - ние за изписването сме приготвили гащеризонче от плътно памучно трико, боди с дълъг ръкав, чорапки, а отгоре - шапчица и един разкошен ескимос-чувалче, което е доста дебеличко, а ще мога да ползвам и в първите месеци на бебо. Отказах се да купувам готов комплект, просто не ми е функционален, честно да си кажа. Имам доста дрешки за първите месеци и предпочетох да не купувам неща, които вероятно ще облека само веднъж.
Та така от мен. Моля ви, имам нужда от стиснатите ви палци да си изкараме двете седмици, и благодаря предварително. Както Фийби беше писала, медицината е достатъчно напреднала  - знам, просто...силно си мечтая този път да не се налага да минавам през стоенето в кувиоз и тн, които минахме с Митака.... cray Но - каквото е писано!
Целувки на всички!
Активен
Страници: 1 ... 37 38 [39] 40 41 42   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines