Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

май 14, 2024, 07:27:39

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 5 6 [7] 8 9 ... 27   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Подаръци за 8-ми март - 2  (Прочетена 105392 пъти)
 
КатиНка
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2469



« Отговор #90 -: февруари 03, 2010, 10:25:28 »

Юпииии, имам си и аз цветенце   yahoo Сега само започва голямото четене и чудене какво да бъде подаръчето, но ще измисля нещо  give_rose Дано си зарадвам цветенцето  girl_wink
Активен
Мименце
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 455


Искам всичко!!!


« Отговор #91 -: февруари 03, 2010, 10:37:21 »

Четох в миналата тема, че голяма част от момичетата са дали своите предпочитания какво харесват. Незнам дали тази година ще бъде така Wink Определено моето цветенце много ме затруднява, но ще му измисля нещо smile
а който си ме е избрал мене, да не ме мисли много. Просто обичам подаръци blum danceg
Активен
mi6kata_85
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 527



Моят сватбен албум

« Отговор #92 -: февруари 03, 2010, 10:45:03 »

Малеее, ама и аз съм като някое детенце...обожавам подаръците или по скоро момента,в който си отварям подаръка..чак потрепервам...голямо вълнение.
Иначе и аз, на който се падна да не ме мисли много, много...важен е жеста, а аз на всичко бих се зарадвала girl_wink
Активен
Lionelsa
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1616



Моят сватбен албум

« Отговор #93 -: февруари 03, 2010, 11:18:50 »

.....а който си ме е избрал мене, да не ме мисли много. Просто обичам подаръци blum danceg

Ми то май всички сме така  danceg Ама въпреки, че знаеш този факт, не може да не се вълнуваш и притесняваш при избора  pardon
Активен
rosit@
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2042



Моят сватбен албум

« Отговор #94 -: февруари 03, 2010, 11:22:52 »

Ееее аз май изпуснах всичко!Писах на Гучи,но без резултат! cray cray cray cray cray
Активен
dgudge
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1007


Щастлива съпруга и майка


Моят сватбен албум

« Отговор #95 -: февруари 03, 2010, 11:36:49 »

Росита, не се отчайвай , винаги има шанс  Wink

И аз бих искала да се пускат някакви идеи кой какво харесва , защото е малко трудничко. Има хора , които не обичат прахосъбирачки и е хубаво да си хареса подаръка  give_rose
Активен
КатиНка
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2469



« Отговор #96 -: февруари 03, 2010, 11:41:51 »

Аз ще се включа с някакво желание за да си улесня осмомартенчето blush Обичам да получавам подаръци, така че каквото и да е, по презумция ще ме зарадва, дори и прахосъбирачки, имам си място и за тях give_rose Сега се присетих за нещо - от доста време се каня да купя някакви красиви свещи за новата къща, но все нещо се разминавам, та ето на това 100% ще се изкефя и ще ми е супер красиво и ще си има специално място на секцийката tease

Надявам се и другите момичета да си напишат по нещичко  give_rose
Активен
valka27
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1103


http://www.panoramio.com/user/3830585


Моят сватбен албум

« Отговор #97 -: февруари 03, 2010, 11:47:41 »

И аз си имам цветенце, и мен са ме избрали danceg danceg danceg, колко му трябва на човек yahoo.Моето цвете не е писало много, много, сега как да търся жокери... ще е на късмет Girl_hide
Активен
dgudge
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1007


Щастлива съпруга и майка


Моят сватбен албум

« Отговор #98 -: февруари 03, 2010, 11:55:40 »

Аз обичам бонбони Линд  DANCE
Аз също харесвам прахосъбирачки  pleasantry , но вече нямам къде да ги слагам и мъжа ми само ми се кара  pardon
Активен
Капризче
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3244


Baby Time


Моят сватбен албум

« Отговор #99 -: февруари 03, 2010, 12:22:15 »

Момичета, ако искате вярвайте обаче никакъв спомен нямам кое цвете бях избрала. Седа и ги гледам сега и се чудя...

Освен това изчетох постовете на моето цвете и не разбрах какво харесва. Направо ще се гръмна...Пак ще чета, дано ми светне нещо... Моля ви момичета напишете какво обичате и какво не, надявам се и моето цвете да си каже!
Активен
emili85
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 452



Моят сватбен албум

« Отговор #100 -: февруари 03, 2010, 12:26:00 »

И аз си чакам да видя кое е моето цвете.
А аз съм от малко пишещите цветя, но и аз да кажа, че харесвам всякакви подаръци и джунджуриики, така че нямам претенции  blush
Активен
valka27
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1103


http://www.panoramio.com/user/3830585


Моят сватбен албум

« Отговор #101 -: февруари 03, 2010, 12:30:50 »

И аз обичам всичкооо... , всякакви изненади... и най-вече всичко оранжево danceg  danceg  danceg (надявам се това да е достатъчна подсказка)
« Последна редакция: февруари 03, 2010, 16:22:48 от valka27 » Активен
Desi_Deskata
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 154



Моят сватбен албум

« Отговор #102 -: февруари 03, 2010, 12:40:01 »

Много е забавно разменянето на подаръци. На мен май ми е по-интересно  избирането на подарък за някой друг.
Който ме е избрал да не се притеснява много, на всичко ще се зарадвам. А за прахосъбирачките милото ми е обещал, че ще ми направи специална витрина в новия ни дом за да имам място за нови  blum
Активен
Lionelsa
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1616



Моят сватбен албум

« Отговор #103 -: февруари 03, 2010, 12:57:59 »

О, и аз съм лесна за подаръци. Само да не е прахосъбирачка.  blum
Жокери има по всичките теми и най-вече в седмичната и за сръчковците. Който ме е изтеглил ще му бъде много лесно, че аз всичко си казвам.  sarcastic Ей на - Вероника ще потвърди  blush Ако се оговорите за заплащането и като жокер може да я ползвате  funnytooth
Активен
Мименце
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 455


Искам всичко!!!


« Отговор #104 -: февруари 03, 2010, 13:16:53 »

Аз много харесвам прахосъбирачки, но определено нямам място вече за тях. Поне за сега докато живеем в една стая, наистина са ми ненужни smile
Празникът си е наш, май трябва да са някакви вещи, лично за нас си smile
Аз много си падам по типичните женски глезорийки girl_wink
Активен
Страници: 1 ... 5 6 [7] 8 9 ... 27   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines