Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

май 09, 2024, 14:24:20

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 13 14 [15] 16 17 ... 35   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Тенденциите при обзавеждането на дома – 2007 година  (Прочетена 230245 пъти)
 
katia
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 647



« Отговор #210 -: май 28, 2007, 11:08:03 »

cherry,
и аз това се чудя!а дори доколкото знам има агенти,които могат да ти обзаведят дома специално за теб-персонално!в зависимо от хороскопа ти и т.н.,което според мен е малко излишно.... nea
Активен
Ели .
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4472


имаме си Теди - най-сладкото дребси


Моят сватбен албум

« Отговор #211 -: май 28, 2007, 12:22:08 »

cherry,
и аз това се чудя!а дори доколкото знам има агенти,които могат да ти обзаведят дома специално за теб-персонално!в зависимо от хороскопа ти и т.н.,което според мен е малко излишно.... nea

ами ако не ти хареса по хороскопа, по-добре точно така всеки по свой собствен начин да си обзаведе дома !!!! smile ние ще си живуркаме там и ние ще си го гледаме !!!!!!! smile
Активен
ivaiva
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1750



Моят сватбен албум

« Отговор #212 -: май 28, 2007, 13:43:44 »

Момичета,
този уикенд поръчахме плочки за цялата къща - страхотни работи.
за нашата баня избрах брик и светло бежово, ще имаме и вана с хидромасаж, като започнат да ги лепят ще пускам снимки DANCE DANCE DANCE
Активен
BaBy
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1071



Моят сватбен албум

« Отговор #213 -: юни 03, 2007, 10:31:56 »

Еййй , с тия килими -ужас! Нашия апартамент сме си го обзавели по наш вкус и почти всичко вътре е моя идея или аз съм го избирала, но моя бейби ми разрешаваше всичко и с всичко беше съгласен! smile Обаче свекитата нервите ми късат още да сме сложили килим в хола, в спалнята от двете страни на самото легло и даже веднъж ме попитаха за кухнята!??!?!?!? Направо ще ме уморят! Аз първо, че не желая килим, който да се напъхва с прах, и второ при нас в хола  е леко модерен стил и всичко е цвят череша, дори и пода, а само на дивана възглавниците са много мръсно бели-само той и стените са светли, което означава, че ако ще слагам килим и той трябва да е много светъл- и аз им аказах, който иска да го чисти да си го слага! Егати хората, а баща му ми вика- еми затова си има домашни помощнички!??!? Еми тя жената да не е слугиня бе, ще търка тоя килим през два дена?!?!?

Иначе извън моя "проблем"  blum Пожелавам на всеки да си има собствен дом и да си го обзаведе по свой вкус, няма по приятно нещо! Много нерви ми отидоха докато стане всичко ок, обаче да ви кажа- заслужава си!!!!  DANCE Bravo
Активен
BaBy
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1071



Моят сватбен албум

« Отговор #214 -: юни 03, 2007, 10:36:53 »

cherry,
и аз това се чудя!а дори доколкото знам има агенти,които могат да ти обзаведят дома специално за теб-персонално!в зависимо от хороскопа ти и т.н.,което според мен е малко излишно.... nea


Да има такива хора, но те не са просто агенти,а  трябва да са архитекти smile Аз имам такъв познат, който е много добър в професията си, но той самия ми казва така, " Аз не бих препоръчал себе си на приятелите си и роднините си!"- Не за друго,а защото за пример, последния апартамент който е обзавел е един тризонет, за който хонорара му да го обзаведе "от -до" е бил... 600 000 лева! Дерат ти кожата направо!!! Така че я се стягайте и си правете и струвайте сами, щото...егати хората, но не е луд тоя дето дава баницата, нали така! smile
Активен
vanis
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1584



« Отговор #215 -: юни 05, 2007, 09:31:23 »

Айде стига бе 600 000 лева само за да ти каже някой какъв цвят да ти е спалнята или хола и къде какво да сложиш?
BaBy сигурна ли си че сумата е 600 000?
Колкото до килимите аз съм съгласна с теб и по ми харесва без.....
Активен
fanimira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2391


Mom of 2


Моят сватбен албум

« Отговор #216 -: юни 05, 2007, 09:49:05 »

ами тоя явно, хем няма вкус хем има пари!!!!!!! луди всякакви
Активен
BaBy
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1071



Моят сватбен албум

« Отговор #217 -: юни 05, 2007, 12:49:28 »

да, бе това е цената, ама с тея пари е купил обзавеждането, на което той си е сложил бая надценка и е направил ремонта и е плащал на майстори, и е изчислил всичко, и колкото и да е невероятен , пак не бих дала толкова пари!!!
Активен
cherry
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 276



« Отговор #218 -: юни 05, 2007, 12:51:15 »

Нашия апартамент сме си го обзавели по наш вкус и почти всичко вътре е моя идея или аз съм го избирала, но моя бейби ми разрешаваше всичко и с всичко беше съгласен! smile

BaBy, пусни ни някоя снимчица на апартамента. Аз сега се занимавам с обзавеждане и ще ми е много интересно, постоянно се ровя в нет-а, а що списания съм накупила.... girl_haha... милото се шегува с мен, че можехме едната стая да обзаведем с тези пари  Count..... Tc Tc Tc  Ами така де, искам да е много съвременно и модерно като стил, но все пак уютно, а не като в шоурум голо и стерилно. И по-голям кеф е сами да си го направим... Работата е там, че моето момче иска да взема участие в избора, а мненията ни не винаги съвпадат.... и накрая стигаме до компромис  girl_haha funnytooth
Активен
BaBy
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1071



Моят сватбен албум

« Отговор #219 -: юни 05, 2007, 13:02:27 »

На този, за който говоря ли, ами хайде да питам дали има снимки, не може да няма, но изобщо не съм се сещала да го питам, да си призная честно!
Иначе не знам вие докъде сте стигнали с вашата къща, но ако нямате кухня, не си правете такава в мебелни къщи Ралица, интерсервиз Узунов!!!! Около 5 месеца ме мотаят вече и още не е 100% завършена, и ми излезе 6000 лв, без уредите!!!
За спалня мога да ти препоръчам, ако ти се дават пари-Ардити, намират се в Красно село на Ул. Хризантема №3, ето ти е сайт, ако харесваш такива неща, де Wink http://www.arditi-bg.com/index.php
От мебелни къщи Платан също съм доволна: http://www.platan.org/
Мно9го си харесвам и хола, той ми е от Айко: http://www.aiko-bg.com/
, но тези мебели ги има и в Платан и в Лабиринта: http://www.labirint.bg/
Мился, че това трябва да обиколите основно, но ако някой има предложени я за нешо, от което е доволен, да каже!
Иначе аз имам снимки на нашия апартамент, но са ми в тел, а съм си загубила дата кабела, за да ги кача на компютъра, но като го намеря, ще кача ако ти хареса някоя идея! smile
Активен
cherry
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 276



« Отговор #220 -: юни 05, 2007, 13:16:03 »

BaBy, на вашия апартамент снимчици!!! То е ясно, че за 600 000 лв. дизайнерският ще изглежда  girl_in_love . Но така като спомена, може и на него  DANCE . Благодаря ти за сайтовете, аз съм обиколила де що има магазин за мебели във варна. За Ралица съм напълно съгласна, като обикаляхме фирми за кухни, дадохме и там размери да ни направят проект като казахме, че бързаме. Обещаха да го направят за 2-3 дни, а се обадиха чак след месец , а ние вече бяхме поръчали кухнята отдавна....  End Основните мебели вече ги имаме, сега остават детайлите и аксесоари, които да придадат "атмосфера" - пердета, осветителни тела, модулна секция за хола, за коридора ..... от тях до голяма степен зависи какво ще е излъчването на дома.
« Последна редакция: юни 06, 2007, 08:08:22 от cherry » Активен
BaBy
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1071



Моят сватбен албум

« Отговор #221 -: юни 05, 2007, 13:24:49 »

Ooo, ама ти си във Варна, извинявай, това не съм го разбрала blush Братовчедка ми и леля ми живеят в този най-прекрасен град за мен и братовчедка ми си прави ремонт на апартамнета и още не е тръгнала да обикаля за мебели, и седи само по нови врати, нова дограма, боядисано, пода изциклен и направен, и спи на дивана в холя, е бива ли такъв мързел ми кажи!?!?!? laugh laugh laugh
Иначе с пердета тука в Сф е нещо страшно, ние обикаляхме насам натам и се спряхме на едно много сладко магазинче, давам аз размерите и само за кухнята и хола, ми искаха 1000 лева?!?!?!?!? Щях да падна и тогава се сетих и отидохме на Илиенци, където съм си купила перфектните пердета моята къща-за 500 лв с ушиването и перделъците! А имай предвид, че навсякуде ми е набрано по 2 пъти и половина и тънките са ми органза, дебелите тафта и много си ги харесвам! girl_in_love
П.П. Майка ми ми обеща да ми прати по-кусно, че сега спяла Girl_sing снимките на нашия апартамент, като си бях вкъщи ги свалих, тя има Blotooth на PC , и ще ги кача в галлерията си! DANCE
« Последна редакция: юни 05, 2007, 13:27:09 от BaBy » Активен
BaBy
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1071



Моят сватбен албум

« Отговор #222 -: юни 05, 2007, 14:33:12 »

Влез в галерията ми, качила съм снимките от нашата къща, но няма да се стресираш  от кочинката, просто тези снимки са от преди 2-3 седмици, когато бяхме още в процес на дообзавеждане и преподреждане, не че сега сме съвсем готови, и е малко разхвърляно! blush blush blush
Активен
ivaiva
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1750



Моят сватбен албум

« Отговор #223 -: юни 05, 2007, 14:55:33 »

и аз ще ви пусна снимчици от нашия строеж, имаме голям напредък с банята danceg
« Последна редакция: юни 05, 2007, 15:09:04 от ivaiva » Активен
cherry
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 276



« Отговор #224 -: юни 05, 2007, 14:58:23 »

Аууууууууууууу, много  ми харесва у вас  girl_in_love, браво, много добре си се справила!!! Bravo Bravo
Много ми харесва, че кухнята има прозорец, нашата е кухненски бокс към дневната и като се готви става една..... pardon . Диванчето изглежда много мекичко и хубаво, а бе супер! Bravo
Активен
Страници: 1 ... 13 14 [15] 16 17 ... 35   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines