Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

май 09, 2024, 09:23:12

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 11 12 [13] 14 15 ... 35   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Тенденциите при обзавеждането на дома – 2007 година  (Прочетена 230190 пъти)
 
Ели .
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4472


имаме си Теди - най-сладкото дребси


Моят сватбен албум

« Отговор #180 -: април 18, 2007, 15:07:55 »

Да,наистина,МДФ-а се води малко по-мек като материал(това е като бамбука и ламинираният паркет-първият е по-мек и лесно се драска,но пък е в пъти по-скъп от втория),но пък при ПДЧ-то го няма този заобленият ефект по ръбовете,то си е просто обикновена плоскост),а също не съм виждала и лакирано ПДЧ.Ние искахме и двете екстри за кухнята ни,ето я:

това е в началото,още сме на крушка,хихихи
Трапезарята:

Столовете си ги правихме по поръчка,а масите(и холната ни е такава,но по-малка) случайно ги открихме така добре да си пасват Wink

красотии smile
Активен
ivaiva
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1750



Моят сватбен албум

« Отговор #181 -: април 18, 2007, 15:20:51 »

Говори ми,разбира се!!!Ходила съм в Берковица!!! @}->--Питам,защото се заинтересувах от дограмата!!!На нас също скоро ни предстои сменяне и затова smile
виж си e-maila girl_wink girl_wink girl_wink good good good
нямаш ли icq?
десиславка,
ние сложихме ПВЦ - Саламандер - на цялата къща - 3 етажа и таван- излезе около 160 лв. на квабрат, но зависи от механизмите и големината на стъклопакета, ние си направихме дебел стъклопакет, 5 камерен профил, ниско емисионно стъкло - все неща увеличаващи топлоизолационните качества.
Активен
mehandjijska
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 564


Вече 2 v 1


Моят сватбен албум

« Отговор #182 -: април 18, 2007, 15:30:16 »

Rossistela, харесват ми и поздравление за цветовете, столовете също и масата, много елегантни и шик са. Да права си по отношение на това, 4е при ПД4 - то не може да се постигне ефекта на заобляне, докато МДФ той може да се фрезова и да се обработва по най - различен на4ин и лакира и боядисва. Утре ще Ви пусна да видите един мой проект на кухня от МДФ!  smile Wink
Активен
katia
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 647



« Отговор #183 -: април 18, 2007, 21:53:51 »

rossistela,това е мечтаната кухня!!!!!!!!!!!! girl_in_love girl_in_love girl_in_love
Активен
Rossistela
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1863



Моят сватбен албум

« Отговор #184 -: април 18, 2007, 22:05:29 »

rossistela,това е мечтаната кухня!!!!!!!!!!!! girl_in_love girl_in_love girl_in_love
Кате,така ли?!?Ами тогава да искам проекта направо Wink (при приятели я правихме),или да ти дам техни координати,поне гаранция,че ще ти свършат работа Wink
Много се радвам,че ви харесва!Но имаме и доста неща за дооформяне-така,за да ни е по-интересно smile
Ето и малко снимчици на банята,там ми се оправя настроението girl_wink

Активен
didibaby
Баш Майстор
**
Публикации: 1881



« Отговор #185 -: април 18, 2007, 22:09:24 »

Rossistela, много свежарска баня! Браво! Много ми хареса! Bravo
Активен
katia
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 647



« Отговор #186 -: април 18, 2007, 22:10:24 »

леле!!!!!!!!!!!!!!!!може ли да живея във вас?много е хубаво всичко!браво! Bravo Bravo
ако имаш саит или нещо такова може да ми го дадеш.въпрекиче още не сме започнали да обзавеждаме къщата ни.
Активен
Rossistela
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1863



Моят сватбен албум

« Отговор #187 -: април 18, 2007, 22:12:11 »

Мерси,мерсиии give_rose  give_rose
Ами,мисля,че нямат сайт,но утре ще попитам,че нещо веднъж наскоро идваха да я снимат,може пък и да са направили...
Активен
ROSI KRASTEVA
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3674


ЩАСТЛИВИ ЗАЕДНО


Моят сватбен албум

« Отговор #188 -: април 18, 2007, 22:22:18 »

оха много красива баня с кеф да се къпе6 Bravo
Активен
Ели .
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4472


имаме си Теди - най-сладкото дребси


Моят сватбен албум

« Отговор #189 -: април 19, 2007, 07:55:27 »

оха много красива баня с кеф да се къпе6 Bravo


и наистина човек ако е ядосан, като види веселите цветове няма начин да не се усмихне !!!! браво на вас:)  good good
Активен
vanis
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1584



« Отговор #190 -: април 19, 2007, 13:22:16 »

леле!!!!!!!!!!!!!!!!може ли да живея във вас?много е хубаво всичко!браво! Bravo Bravo
ROFL ROFL ROFL ROFL ROFL ROFL ROFL ROFL
Rossistela поздравления,банята ви е супер свежарска и готина,много ме кефи,както и кухнята и трапезарията.Нашата кухня ще бъде подобна но в червено.А също така ламината ви в трапезарията много ще ми подхожда като цвят в спалнята и хола.Ние сме си харесали такъв цвят.
« Последна редакция: април 19, 2007, 13:30:30 от vanis » Активен
mehandjijska
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 564


Вече 2 v 1


Моят сватбен албум

« Отговор #191 -: април 19, 2007, 15:18:23 »

rossistela,това е мечтаната кухня!!!!!!!!!!!! girl_in_love girl_in_love girl_in_love
Кате,така ли?!?Ами тогава да искам проекта направо Wink (при приятели я правихме),или да ти дам техни координати,поне гаранция,че ще ти свършат работа Wink
Много се радвам,че ви харесва!Но имаме и доста неща за дооформяне-така,за да ни е по-интересно smile
Ето и малко снимчици на банята,там ми се оправя настроението girl_wink


Ох, и банята Вие хубата, нашата още не е довършена  Плачещо момиче
Активен
Rossistela
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1863



Моят сватбен албум

« Отговор #192 -: април 19, 2007, 22:19:17 »

ламината ви в трапезарията много ще ми подхожда като цвят в спалнята и хола.Ние сме си харесали такъв цвят.
vanis,благодаря!
А колкото до ламината-за него спокойно мога да кажа,че го избирахме и търсихме по-дълго,отколкото всичко останало(е,може би само плочките в банята го бият).Аз имах точно определена идея какъв искам да бъде без да съм виждала подобнен и съм много щастлива,че след дълго търсене къде ли не успяхме да го открием и да си поръчаме DANCE .Всъщност,такъв ни е навсякъде-в кухнята,трапезарята,хола,коридора и спалнята,просто не искахме да е шарено,а пък и добре пасна навсякъде...само за детската ще избираме друг,в по-свежи цветове Girl
Активен
didibaby
Баш Майстор
**
Публикации: 1881



« Отговор #193 -: април 19, 2007, 22:51:47 »

Rossistela, аз се захласнах по масата и столовете. Ние търсим от няколко месеца нещо подобно-с изчистени линии. Моята бъдеща половинка много харесва този тип столове като вашите. Кажи лесно ли се поддържат, отдавна ли ги имате, и имало ли е фалове с някой да разлее нещо по тях (аз се притеснявам от това, че се случва някой да разлее нещо и а след това аз да се чудя как да изчистя дамаската).
« Последна редакция: април 19, 2007, 22:58:52 от didibaby » Активен
Rossistela
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1863



Моят сватбен албум

« Отговор #194 -: април 19, 2007, 23:11:51 »

Хехе,didibaby,отначало като си обзаведохме,първото нещо,което всички забелязваха бяха столовете и се учудваха на смелостта ни да си позволим толкова светли цветове и то точно за тази капризна pleasantry мебел...За тях аз обаче бях категорична,че ги искам точно такива-с тясна,но мека(с някакъв допълнителен пласт дунапрен за мекота)седалка и много леко извита и стесняваща се облегалка,а крачетата ги исках дори по-прави(прилагам снимките по-долу за да ти покажа какво не исках(тясна облегалка и широка седалка).Столовете бяха първото нещо,което поръчахме и последното,което внесохме вкъщи,проблема беше с дамаската,чакахме я цяла вечност(същата е 1 към 1 с щорите)...С цената сигурно ще те изненадам-излезе ни 80лв на стол good
Сега,повече от година вече наистина им е време за основно почистване(мъжът ми вчера капна единия с домат tomatowar ,няма начин pardon ),но с парочистачка просто няма проблем!И мен това доста ме притесняваше,но всичко си идва по местата,нормално е като е ново да му трепериш повече!
А масата...не исках със стъкло,но досега и за секунда не съм съжалила,че е със.Купихме я доста евтино-беше около 300лв трапезната и 200 холната(същата),късмет pardon
Успех и удоволствие ви пожелавам и на вас в обзавеждането на новите ви домове,момичета Good luck


* elegant_small[1].jpg (2.96 KB, 250x175 - видяно 240 пъти.)

* stol-_MARA_bjal_small[1].jpg (3.5 KB, 250x175 - видяно 238 пъти.)
Активен
Страници: 1 ... 11 12 [13] 14 15 ... 35   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines