Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

май 09, 2024, 13:20:14

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 7 8 [9] 10 11 ... 35   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Тенденциите при обзавеждането на дома – 2007 година  (Прочетена 230236 пъти)
 
Harmonia
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1039


хубавото винаги предстои ...


Моят сватбен албум

« Отговор #120 -: март 26, 2007, 09:05:47 »

аз аз си имам вече всичко: спалня, холова скеция, сега ще дам и холовата, имам си хладилник, пералня, печка, абсорбер, бойлер , само кухня нямам !!!! и чакаме с милото  ncnvnk ncnvnk ncnvnk но пък за никъде не бързаме !!! има и голям ремонт да се прави , така, че след около година може би ще сме там !! smile cray


Браво на теб,
всичко си си организирала предварително и после само ще се нанесете! Bravo Bravo Bravo
Защото да правиш ремонт и в същото време да тичаш за мебели е направо  crazy star star

Аз вече мога да се похваля и с холна гарнитура. Поръчахме си я на Стройко-то и след около месец ще пристигне. Същата е като на снимката, но я взехме в оранжев цвят. Направо се влюбих в нея като я видях girl_in_love girl_in_love girl_in_love


* atina.jpg (38.99 KB, 512x365 - видяно 261 пъти.)
Активен
maria_lakova
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4170



Моят сватбен албум

« Отговор #121 -: март 26, 2007, 09:26:41 »

Аз вече мога да се похваля и с холна гарнитура. Поръчахме си я на Стройко-то и след около месец ще пристигне. Същата е като на снимката, но я взехме в оранжев цвят. Направо се влюбих в нея като я видях girl_in_love girl_in_love girl_in_love
Честито!  good
Наистина е много хубава!  give_rose
Активен
Ели .
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4472


имаме си Теди - най-сладкото дребси


Моят сватбен албум

« Отговор #122 -: март 26, 2007, 09:35:12 »

честито Хармония, много е хубава - сигурно и цената !!! но се предполага, че щом е от стройко си намерила най-добрата цена !!!  Bravo Bravo
Активен
Harmonia
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1039


хубавото винаги предстои ...


Моят сватбен албум

« Отговор #123 -: март 26, 2007, 09:42:45 »

Благодаря, момичета! give_rose give_rose give_rose
Направо вече нямам търпение да я докарат! DANCE DANCE
Като я видях и направо ми спря дъха Oh my ..., а от фирмата явно са доста добри търговци, защото ни направиха много добра отстъпка и вече напълно капитулирах!  LOVING LOVING LOVING
Активен
vanis
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1584



« Отговор #124 -: март 26, 2007, 13:36:50 »

Честито Harmonia много е красива холовата гарнитура Bravo а и звета е хубав-огнен-оранжево yahoo
Активен
ROSI KRASTEVA
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3674


ЩАСТЛИВИ ЗАЕДНО


Моят сватбен албум

« Отговор #125 -: март 26, 2007, 13:41:10 »

Harmonia честито найстина е много хубава, а да се надяваме че ще е и удобна  girl_wink Bravo
Активен
Harmonia
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1039


хубавото винаги предстои ...


Моят сватбен албум

« Отговор #126 -: март 26, 2007, 14:02:11 »

Vanis, Petkova  много благодаря!  LOVING
Надявам се да е удобна, поне мострата беше супер мекичка - направо потъваш като в облак! Колкото до цвета - държах да е свеж и зареждащ с енергия! А и тази година съм луднала по оранжево златистите нюанси tease
Надявам се да бъде "свидетел" само на хубави и положителни емоции! girl_wink blush любов заедно
Активен
ROSI KRASTEVA
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3674


ЩАСТЛИВИ ЗАЕДНО


Моят сватбен албум

« Отговор #127 -: март 26, 2007, 14:04:24 »

Надявам се да бъде "свидетел" само на хубави и положителни емоции! girl_wink blush любов заедно
ДАЙ БОЖЕ
Активен
Harmonia
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1039


хубавото винаги предстои ...


Моят сватбен албум

« Отговор #128 -: март 26, 2007, 15:15:46 »

 give_rose blush give_rose
Активен
cherry
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 276



« Отговор #129 -: март 26, 2007, 17:16:47 »


Надявам се да е удобна, поне мострата беше супер мекичка - направо потъваш като в облак! Колкото до цвета - държах да е свеж и зареждащ с енергия! А и тази година съм луднала по оранжево златистите нюанси tease
Надявам се да бъде "свидетел" само на хубави и положителни емоции! girl_wink blush любов заедно
Bravo Bravo Браво, поздравявам те за избора! Най-важното за един диван според мен  е да е удобен, мекичък и практичен (от откъм цвят, форма, все пак ще се ползва а няма да стои като в изложбената зала)!!! аз лично съм се насочила към по-изчистени форми, но също държа да е весел цвят (или поне светъл), искам да се разпъва (за да има къде да спят гостите)  и да е разбира се  м-е-к-и-ч-ъ-к!!!!
Активен
didibaby
Баш Майстор
**
Публикации: 1881



« Отговор #130 -: март 26, 2007, 18:58:06 »

Нашата холова гарнитура е кожена...обаче много я мразя...бъдещият ми съпруг я купи преди година, и мен не ме интересуваше тогава, защото нито бяхме сгодени, нито имахме намерение да се женим. Кожата се поддържа лесно, но...въобще не е уютна. Мека е, но просто допира на кожата създава едно неприятно усещане за мен, а да не добавя, че е студена през зимата, и лепнеща през лятото. И като добавим огромния екран на телевизора и разните технологии на половинката, никак не се получава приятно. Затова чакам да си купим по-голяма къща, за да мога да изритам неговите неща в една стая, която съм му обещала специално за гледане на любимите му спортове-американски футбол и бейзбол, а за мен да си направя една уютна и мекичка всекидневна с холова гарнитура с ДАМАСКА!
« Последна редакция: март 26, 2007, 19:04:44 от didibaby » Активен
Harmonia
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1039


хубавото винаги предстои ...


Моят сватбен албум

« Отговор #131 -: март 27, 2007, 07:56:52 »

Привет! Аз всъщност обичам кожени мебели, но само да ги гледам и както Didibaby спомена, допирът на кожа до тялото никак не ми е приятен, особено лятото. Затова нашата я поръчахме с дамаска, а плата е тип "Флог", т.е. наподобява много ситно кадифе, което от различен ъгъл е с различен нюанс на цвета! А освен това с нашата палавница (котаранката) хич и не искам да си помислям за кожени мебели...Убедена съм обаче, че за нея щеше да е най-великото изживяване cat cat cat
Активен
Ели .
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4472


имаме си Теди - най-сладкото дребси


Моят сватбен албум

« Отговор #132 -: март 27, 2007, 08:16:39 »

и аз изобщо не обичм кожа, точно зради това сега ще си продаваме колата, тъй като е с кожена тапицерия и много ме дразни !!! smile вярно - лессно се поддържа, но....
Активен
vanis
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1584



« Отговор #133 -: март 27, 2007, 09:28:22 »

Аз пък много харесвам кожените дивани,така като ги гледам са едни красиви .....обаче никога не съм имала подобни за да кажа дали наистина са удобни и практични.Но съм си харесала за трапезарията столове с кожена дамаска.Ето ги.


* masa.jpg (17.77 KB, 400x300 - видяно 203 пъти.)

* tr masa + stol.jpg (15.15 KB, 400x267 - видяно 233 пъти.)

* tr masa + stolove.jpg (16.49 KB, 400x300 - видяно 219 пъти.)
Активен
screwball squirrel
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 855



Моят сватбен албум

« Отговор #134 -: март 27, 2007, 09:33:13 »

тези столове и аз ги хартесах, на всичкото отгоре са много удобни  good
Активен
Страници: 1 ... 7 8 [9] 10 11 ... 35   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines