Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

май 09, 2024, 09:55:41

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 5 6 [7] 8 9 ... 35   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Тенденциите при обзавеждането на дома – 2007 година  (Прочетена 230192 пъти)
 
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #90 -: март 15, 2007, 13:35:35 »

За щорите имаме отделна темичка! Или да взема да я събера с тази, какво ще кажете?
Активен
vanis
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1584



« Отговор #91 -: март 15, 2007, 13:35:50 »

Това май е нещо средно между щори и пердета
ohmyМного е готино!
Активен
cherry
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 276



« Отговор #92 -: март 15, 2007, 16:40:39 »

Моята дилема е следната: много харесвам пердета в наситени цветове и искам такива да сложа, но ако и стените са интензивен цвят (оранжево), ще стане претрупано. А белите пердета нещо не ме кефят, много са ми обикновени. И затова се чудя къде да сложа акцента - на стените или пердетата girl_impossible
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #93 -: март 15, 2007, 21:19:51 »

Това май е нещо средно между щори и пердета

да! определено е интересно! и е в любимите ми напоследък цветове Bravo

И на мен много ми харесва, таков анещо бих си сложила в хола, примерно!!! Bravo good
Активен
Ели .
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4472


имаме си Теди - най-сладкото дребси


Моят сватбен албум

« Отговор #94 -: март 16, 2007, 09:26:45 »

Моята дилема е следната: много харесвам пердета в наситени цветове и искам такива да сложа, но ако и стените са интензивен цвят (оранжево), ще стане претрупано. А белите пердета нещо не ме кефят, много са ми обикновени. И затова се чудя къде да сложа акцента - на стените или пердетата girl_impossible


защо не се замислиш да сложиш в двата края такъв наистен /оранжев/ цвят какъвто искаш да са стените а по средата да сложиш органза-перде , което е почти прозрачно ! става много оригинално !!! а може и да направиш само двете стени на стята  в по ярък цвят и така да съчетаеш !!!!! поммисли си има много варианти !1!! smile
Активен
Harmonia
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1039


хубавото винаги предстои ...


Моят сватбен албум

« Отговор #95 -: март 16, 2007, 10:29:46 »

Моята дилема е следната: много харесвам пердета в наситени цветове и искам такива да сложа, но ако и стените са интензивен цвят (оранжево), ще стане претрупано. А белите пердета нещо не ме кефят, много са ми обикновени. И затова се чудя къде да сложа акцента - на стените или пердетата girl_impossible


защо не се замислиш да сложиш в двата края такъв наистен /оранжев/ цвят какъвто искаш да са стените а по средата да сложиш органза-перде , което е почти прозрачно ! става много оригинално !!! а може и да направиш само двете стени на стята  в по ярък цвят и така да съчетаеш !!!!! поммисли си има много варианти !1!! smile

 И аз мисля да сложа в двата края по-наситен цвят пердета, прибрани със шнурче, а по средата - полупрозрачно. Стените също ще са ми в наситен оранжево златист  цвят. Мисля, че ще се получи добре. Няма да е претрупано, а цветовете ще преливат един в друг.
Активен
Ели .
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4472


имаме си Теди - най-сладкото дребси


Моят сватбен албум

« Отговор #96 -: март 16, 2007, 10:54:22 »

да ще стане супеер !!!

аз например ще правя едната стена ярко червена в хола и на холовата гарнитура ще имам от същият цввят възглавници !!!! другото ще ми е черно и бяло !!!!!   а досега бях сигурна , че ще слагам щори вертикални, но нещо се замислям за перденца !!!! ще видим !!!!
Активен
Harmonia
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1039


хубавото винаги предстои ...


Моят сватбен албум

« Отговор #97 -: март 16, 2007, 12:35:39 »

да ще стане супеер !!!

аз например ще правя едната стена ярко червена в хола и на холовата гарнитура ще имам от същият цввят възглавници !!!! другото ще ми е черно и бяло !!!!!   а досега бях сигурна , че ще слагам щори вертикални, но нещо се замислям за перденца !!!! ще видим !!!!

И аз бех твърдо решено едната стена в хола да бъде в цвят бордо, защото си бях харесала униклен диван от тъмна кожа с червено кадифе .... за съжаление докато убедя половинката /защото не беше никак евтин/ и те го купиха... а беше единствен cray cray cray и сега отпадна тази идея в полза на оранжево златистите нюанси...

колкото до перденцета - те за мен внасят повече уют! щорите, пък било те и вертикални са ми повече като за офис. Може би защото кабинета ми е с такива?!?
Активен
Ели .
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4472


имаме си Теди - най-сладкото дребси


Моят сватбен албум

« Отговор #98 -: март 16, 2007, 13:45:28 »

аз може и да се повтарям, но моята секция е в много тъмно кафяво-черно с бяло , холовата ми ще бъде  зебра с червени възглавници !!! а колкото до пердетата единственото, което ще ми пречи е това че имам тераса на хола и много бих искала да направя като твоята идея тъмночервени с шнурче и полупрозрачно перде , но се чудя дали няма да ми пречат !!!! но ще видим как ще изглежда след дограмата !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! и ще решим с милото !!!!   Blush Blush
Активен
vanis
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1584



« Отговор #99 -: март 19, 2007, 14:23:47 »

малко предложения на снимка

[attachment deleted by admin]


* dnevna i tr.jpg (103.78 KB, 500x333 - видяно 254 пъти.)

* aranjirovka1.jpg (37.89 KB, 509x468 - видяно 253 пъти.)
Активен
vanis
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1584



« Отговор #100 -: март 20, 2007, 16:06:11 »

намерих и кухня -зебра look

[attachment deleted by admin]
Активен
Ели .
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4472


имаме си Теди - най-сладкото дребси


Моят сватбен албум

« Отговор #101 -: март 20, 2007, 16:22:39 »

намерих и кухня -зебра look

ще те пляскам - от къде сега я изрови тази кухня - много е хубаваааааааааааааааааааааааааааааааа !!
знаеш ли, че бокса ми и хола ще са на едни и как прекрасно ще си ходят !!!!!!!  Плачещо момиче Плачещо момиче Плачещо момиче
Активен
vanis
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1584



« Отговор #102 -: март 21, 2007, 10:48:03 »

намерих и кухня -зебра look

ще те пляскам - от къде сега я изрови тази кухня - много е хубаваааааааааааааааааааааааааааааааа !!
знаеш ли, че бокса ми и хола ще са на едни и как прекрасно ще си ходят !!!!!!!  Плачещо момиче Плачещо момиче Плачещо момиче
Ели ,и нашите ще са заедно,а като я видях тази кухня, много ми хареса още повече знаех че и на тебе ще ти хареса.Ако не си я поръчала твоята още ,дерзай... blum
Активен
Ели .
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4472


имаме си Теди - най-сладкото дребси


Моят сватбен албум

« Отговор #103 -: март 21, 2007, 11:56:25 »

не съм тъй като още не знам размериите !!!! сега тепърва ще пределяме едната голяма стая и от нея ще стане бокс и отделна спалня ! а бокса и хола ще са под формата Г !!!!!  и няма има врата само свод !!!! и много ми хареса тази зебрааааааааааа smile smile smile Плачещо момиче Плачещо момиче
Активен
vanis
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1584



« Отговор #104 -: март 21, 2007, 12:50:01 »

не съм тъй като още не знам размериите !!!! сега тепърва ще пределяме едната голяма стая и от нея ще стане бокс и отделна спалня ! а бокса и хола ще са под формата Г !!!!!  и няма има врата само свод !!!! и много ми хареса тази зебрааааааааааа smile smile smile Плачещо момиче Плачещо момиче
Пак ще се опитам да потърся тази кухня,мисля че беше заедно с дневната,и според мене можеш да си намериш плот зебра стига да искаш  girl_wink. good
Активен
Страници: 1 ... 5 6 [7] 8 9 ... 35   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines