Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

май 09, 2024, 15:13:46

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 35   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Тенденциите при обзавеждането на дома – 2007 година  (Прочетена 230252 пъти)
 
vanis
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1584



« Отговор #60 -: март 07, 2007, 13:51:13 »

Не е приключила темата Harmonia  обаче на мен ми трудно да си представя това което описваш може би защото не съм го виждала.Ние в момента имаме такъв корниз(на снимката),но в новия ни апартамент ще бъдем само с вертикални щори и си реших набързо проблема с корнизи и пердета.


* korniz.JPG (16.02 KB, 640x258 - видяно 754 пъти.)
Активен
Harmonia
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1039


хубавото винаги предстои ...


Моят сватбен албум

« Отговор #61 -: март 07, 2007, 15:23:04 »

Не е приключила темата Harmonia  обаче на мен ми трудно да си представя това което описваш може би защото не съм го виждала.Ние в момента имаме такъв корниз(на снимката),но в новия ни апартамент ще бъдем само с вертикални щори и си реших набързо проблема с корнизи и пердета.

Точно за такъв корниз говоря! yahoo Знаеш ли къде мога да намеря такъв, но не от стиропор, а от гипс? Защото тези от стиропор са доста тънички и не може зад тях да се сложат корнизи за пердета.
Благодаря!  tease
Активен
vanis
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1584



« Отговор #62 -: март 08, 2007, 10:08:18 »

Не е приключила темата Harmonia  обаче на мен ми трудно да си представя това което описваш може би защото не съм го виждала.Ние в момента имаме такъв корниз(на снимката),но в новия ни апартамент ще бъдем само с вертикални щори и си реших набързо проблема с корнизи и пердета.

Точно за такъв корниз говоря! yahoo Знаеш ли къде мога да намеря такъв, но не от стиропор, а от гипс? Защото тези от стиропор са доста тънички и не може зад тях да се сложат корнизи за пердета.
Благодаря!  tease
Нямам никаква представа,ние този го имаме при заварено положение,беше от предишния собственик на апратамента и и гипсов.Но ще се поинтересувам и ще ти кажа ако разбера.
Активен
Harmonia
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1039


хубавото винаги предстои ...


Моят сватбен албум

« Отговор #63 -: март 08, 2007, 11:56:49 »

Не е приключила темата Harmonia  обаче на мен ми трудно да си представя това което описваш може би защото не съм го виждала.Ние в момента имаме такъв корниз(на снимката),но в новия ни апартамент ще бъдем само с вертикални щори и си реших набързо проблема с корнизи и пердета.

Точно за такъв корниз говоря! yahoo Знаеш ли къде мога да намеря такъв, но не от стиропор, а от гипс? Защото тези от стиропор са доста тънички и не може зад тях да се сложат корнизи за пердета.
Благодаря!  tease
Нямам никаква представа,ние този го имаме при заварено положение,беше от предишния собственик на апратамента и и гипсов.Но ще се поинтересувам и ще ти кажа ако разбера.


Много, много благодаря предварително и честит празник! give_rose
Активен
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
*
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« Отговор #64 -: март 09, 2007, 00:12:14 »

Хей момичета от къде мога да си поръчам такива метални щорички за офиса?
Активен
Harmonia
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1039


хубавото винаги предстои ...


Моят сватбен албум

« Отговор #65 -: март 09, 2007, 08:57:41 »

Хей момичета от къде мога да си поръчам такива метални щорички за офиса?
Привет,

аз съм виждала такива алуминиеви щори на доста места. Мисля, че можеш да ги намериш в Метро, Бриколаж, Практикер, а освен това повечето фирми за алуминиеви и PVC дограми също ги продават. Един стандартен малък прозорец (с едно крило) излиза някъде около 15 лв.

Успех! Wink
Активен
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
*
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« Отговор #66 -: март 09, 2007, 09:01:25 »

Хей момичета от къде мога да си поръчам такива метални щорички за офиса?
Привет,

аз съм виждала такива алуминиеви щори на доста места. Мисля, че можеш да ги намериш в Метро, Бриколаж, Практикер, а освен това повечето фирми за алуминиеви и PVC дограми също ги продават. Един стандартен малък прозорец (с едно крило) излиза някъде около 15 лв.

Успех! Wink
Във ВТ има Практикер,ще опитам там.Благодаря много за информацията! good
Активен
Harmonia
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1039


хубавото винаги предстои ...


Моят сватбен албум

« Отговор #67 -: март 13, 2007, 10:31:19 »

Да се похваля! 
След огромно търсене най-накрая намерих един майстор-гипсаджия, който ми направи проект на корнизите и розетките! Трябва да ми ги сложи някъде към средата на следващата седмица! Обаче грам не очаквах такива цени, направо... girl_impossible за 50 линейни метра корнизи ми взе 480 лв.?!?! Надявам се обаче да си заслужава, че иначе hunter SUICIDE
Стискайте палци!
Активен
Ели .
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4472


имаме си Теди - най-сладкото дребси


Моят сватбен албум

« Отговор #68 -: март 13, 2007, 10:32:56 »

ние тъкмо вчера свалихме корнизите !!!
това ми се виждат много пари - провери ли и на друго място? crazy
Активен
Harmonia
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1039


хубавото винаги предстои ...


Моят сватбен албум

« Отговор #69 -: март 13, 2007, 11:07:03 »

ние тъкмо вчера свалихме корнизите !!!
това ми се виждат много пари - провери ли и на друго място? crazy

Обикаляхме цяла събота и неделя - намерих само това ателие...  hysteric Направиха ни индивидуален проект и май затова цената е такава, знам ли? Ама като сме решили обзавеждането в ретро стил...и така...
дано само станат както трябва, че вече ми писна тотално от майстори Mad girl Плачещо момиче Mad girl
Активен
Ели .
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4472


имаме си Теди - най-сладкото дребси


Моят сватбен албум

« Отговор #70 -: март 13, 2007, 11:46:04 »

браво на вас !!

аз гледам всичко да ми е по-евтино и компактно, тъй като разполагам с определен бюджет !! за съжаление !!!  Плачещо момиче Плачещо момиче Плачещо момиче Плачещо момиче  smile smile smile
Активен
Harmonia
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1039


хубавото винаги предстои ...


Моят сватбен албум

« Отговор #71 -: март 13, 2007, 11:52:33 »

То и при нас честичко "избухват" пререкания за моите "широкички" пръсти... hysteric angry Но веднага контрирам милото със следното: "Миличко, нали знаеш, че предпочитам 3 месеца от тавана ми да висят грозни крушки, а после да си купим хубави полилеи...Освен това цената се забравя, красотата остава!" и той капитулира... danceg
Активен
Ели .
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4472


имаме си Теди - най-сладкото дребси


Моят сватбен албум

« Отговор #72 -: март 13, 2007, 11:55:51 »

вярно е, но става въпрос за 100-200 лв . !!! например в момента ми трябват 7 врати - интериорни !!! има и по 200 лв, има и по 400 лв. - разбира се много красиви !!!! но разликата е огромна !!!

така, че всеки посред чергата си !! smile
Активен
Harmonia
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1039


хубавото винаги предстои ...


Моят сватбен албум

« Отговор #73 -: март 13, 2007, 12:18:55 »

като спомена врати - и мен ме очаква същата дилема... но те ще са последни - поне така ми казаха майсторите, т.е. след като сложат абсолютно всички подови настилки!
Още не съм проучвала цените им. 400 лв. за врата!?! Уау! И на мен ми трябват 7 cray
Къде си гледала за врати? Аз вчера само хвърлих един бегъл поглед на вариантите в Практикер и там бяха някъде около 200 лв., но май нищо не ме грабна. Мисля си обаче, че дори една обикновена врата с хубава брава и в приятен цвят, който допълва цялостния интериор е също приемливо решение
Активен
Ели .
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4472


имаме си Теди - най-сладкото дребси


Моят сватбен албум

« Отговор #74 -: март 13, 2007, 13:47:49 »

ще погледна в Практикер и аз !!!!

гледах в дърводелски цехове в града ми ! най-евтината почва от 140-150 лв. и тя все едно гледаш талашит, явно е направена да си боядисаш сам в какъвто цвят искаш , но е ужасна !!!
иначе гледах в ПРАКТИС !! има само врати за 140 лв. - но като добавиш и каса, брава, пантички и т.н. пак става олелеее !!!

не знам дали ще стане хубаво ако сменя само вратите , т.е. без касите !!!
Активен
Страници: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 35   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines