Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

май 09, 2024, 06:04:37

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 24 25 [26] 27 28 ... 35   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Тенденциите при обзавеждането на дома – 2007 година  (Прочетена 230169 пъти)
 
desislavka
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1146



Моят сватбен албум

« Отговор #375 -: ноември 19, 2007, 15:18:45 »

Иве,много добре изглежда кухнята и с нетърпение ще чакаме крайния резултат!!!
Кате,мисля да си присвоя някои нещица от галерията ти!!! blush girl_wink
Активен
КатиНка
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2469



« Отговор #376 -: ноември 19, 2007, 15:28:00 »

Деска, заповядай  Lok би май гест както се казва  Wink аз ги събирам от юни месец тези идейки, докато започнем да обзавеждаме сигурно ще набъбне и колекцията  smile

А да ви кажа, вчера гледах как монтират кухнята на наши приятели и си говорех с майсторите. Казах им как си представяме нашата кухня - с бар задължително ... и майсторите казаха, че това вече не било модерно ....  и аз ей така shok ... и патето два пъти ей така  shok "ама как така", питаме ние ... и те обясняват, че сега тенденцията е направо масата да са прикрепя към плота като продължение, което също е готино, но пък както казва патето, той е роден на бар да седи  CHEERS и май ще си остане да си имаме бар  Victory
Активен
Ели .
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4472


имаме си Теди - най-сладкото дребси


Моят сватбен албум

« Отговор #377 -: ноември 19, 2007, 15:31:56 »

Деска, заповядай  Lok би май гест както се казва  Wink аз ги събирам от юни месец тези идейки, докато започнем да обзавеждаме сигурно ще набъбне и колекцията  smile

А да ви кажа, вчера гледах как монтират кухнята на наши приятели и си говорех с майсторите. Казах им как си представяме нашата кухня - с бар задължително ... и майсторите казаха, че това вече не било модерно ....  и аз ей така shok ... и патето два пъти ей така  shok "ама как така", питаме ние ... и те обясняват, че сега тенденцията е направо масата да са прикрепя към плота като продължение, което също е готино, но пък както казва патето, той е роден на бар да седи  CHEERS и май ще си остане да си имаме бар  Victory

КВО ТИ пука кое модерно и кое не !!!!!! и ние искаме бар и ще го имаме !!!!! smile то след година и нещо друго няма да е модерно, но да няма да правим всяка госина ремонтиии???????  angry angry

ще си направим каквото ни харесва хи хи их нали така? Иве много ми допада кухнята ти !!!! smile
Активен
КатиНка
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2469



« Отговор #378 -: ноември 19, 2007, 15:42:48 »

КВО ТИ пука кое модерно и кое не !!!!!! и ние искаме бар и ще го имаме !!!!! smile то след година и нещо друго няма да е модерно, но да няма да правим всяка госина ремонтиии???????  angry angry
ще си направим каквото ни харесва хи хи их нали така? 

Точно така Ели  Victory и ние ще си направим каквото си искаме, още повече на патето му е в кръвта да бърка коктейли и все си представя как един ден ще ги забърква именно на този бар  biggrin 

А искам да питам и още две неща - 1 - Иве, гледам, че имате декоративни тухлички в кухнята. Те какви са? Имам предвид - тапет, естествени тухлички, които се налепят или нещо ново, което още не знам  ohah Понеже преди време показах как искаме каменна стена във всекидневната .... видях, че има и такива тапети от текстил, много красиви  good та 2 - Някой ползвал ли е текстилни тапети и ако да, разкажете как стоят, как се поддържат и т.н. 
Активен
desislavka
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1146



Моят сватбен албум

« Отговор #379 -: ноември 19, 2007, 15:47:42 »

О Кате,благодаря ти!!! god А това за барплота и аз скоро го чух!!! Oh my ... Сега навсякъде кухните са направени с т.нар. островчета!!!На мен обаче също ми харесва барплота и смятам също да си направя кухнята така!!!! girl_wink
Активен
Ели .
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4472


имаме си Теди - най-сладкото дребси


Моят сватбен албум

« Отговор #380 -: ноември 19, 2007, 16:03:26 »

О Кате,благодаря ти!!! god А това за барплота и аз скоро го чух!!! Oh my ... Сега навсякъде кухните са направени с т.нар. островчета!!!На мен обаче също ми харесва барплота и смятам също да си направя кухнята така!!!! girl_wink

ами ние гледаме кое ще ни е най-удобното !!!! smile при нас ще е кухня с барплод и хол на едно !!! така че нямам голям избор !!!

и аз ги гледах тези текстилни тапети Катитка, тъй като както казах лицевата страна на бара мислим да е по-принцип с такива тухлички каквито ти показа, но милото се тревожи да не би да тежат много !!! исега и ние сме в чуденка !!!!! smile  pleasantry pleasantry
Активен
КатиНка
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2469



« Отговор #381 -: ноември 19, 2007, 16:16:10 »

Ели, виждала съм ги на живо, изглеждат тежички наистина, все пак си е камък, но стоят добре на стена и не мисля, че ще е проблем да ги сложите на бара.

Аз се консултирах с един дизайнер по този въпрос, каза че сега са "модерни"  biggrin и се използавт много и няма проблем с "тежест", както и да паднат. Даже ги препоръчват.
Активен
ivaiva
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1750



Моят сватбен албум

« Отговор #382 -: ноември 19, 2007, 16:40:07 »

Благодаря момичета, надявам се следващата седмица да показвам още много много от вкъщи.
Ели, не разбирам какво точно искаш да слижиш на лицевата страна на бар плота  - иначе ми се ще да споделя опит pardon
Що се отнася до островчетата, те като заместят бар плота стават като полуостровчета и просто визуално затварят пространството, защото и моята кухня е отворена към хола, но са на нивото на отстаналите шкафове, а не по-високи.
Активен
Инка-маслинка
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1208



Моят сватбен албум

« Отговор #383 -: ноември 19, 2007, 17:30:00 »

ivaiva много сладка, малка и компактна ви е станала кухнята - много обичам такива кухни!  good
А за въпроса относно барплотовете - ние също сме с барплот, който го правихме преди 2 години, въпреки че според майсторите е демоде ние си го ползваме - наистина спира светлината, защото там ни е мивката, пералнята и отгоре са цветя, но при тези малки апартаментчета - ние от 50кв.м., т.е. едностаен направихме двустаен и избихме стената от хола към балкона и нейно място направихме т.нар. кухненски бокс, който ни е в едно помещение с хола и трапезарията  blushтака че всеки според размера!!!  good
Кате разгледах идейките, които си събрала и искам да отбележа, че във всяка има нещо, което ме грабна, но аз си откраднах няколко  blush - ще ми послужат при евентуален следващ ремонт, но най-много ми харесаха холовете с чупките при тавана и стените - изглеждат много свежарски, а не правите и скучни стени - както е при нас!!! give_rose Bravo
Активен
desislavka
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1146



Моят сватбен албум

« Отговор #384 -: ноември 20, 2007, 15:06:52 »

В тази връзка искам да попитам нещо!Знае ли някой от вас,колко горо-долу излизат на кв.м тези окочени тавани с лунички и разни фигури?Съзнавам,че това много зависи сигурно от това как ще изглежда самият таван,но все пак ако някой е правил нека сподели!!! blush
Активен
maslinka
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 3663



Моят сватбен албум

« Отговор #385 -: ноември 20, 2007, 15:10:23 »

desislavka точно такъв таван с лунички ще правим в банята в единия апартамент и ще мога много скоро да ти кажа
Активен
Ели .
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4472


имаме си Теди - най-сладкото дребси


Моят сватбен албум

« Отговор #386 -: ноември 20, 2007, 15:26:21 »

оффф и това ни е болна тема !!!! ние искаме така да си направим хола, НОООО ни искат към 500 лв. да го направят раздвижен с гипсокартон !!! направо ужассс , а едни приятели си го правиха даже и за повече !!! много си зависи от майстора и точно колко раздвижен да бъде тавана, на колко нива, колко лучнички, точно какви - има най-различни !!!!! smile
Активен
Selvet
Global Moderator
Сватбен ГУРУ
*
Пол: Жена
Публикации: 855



Моят сватбен албум

« Отговор #387 -: ноември 20, 2007, 15:40:45 »

Ели мила , аз си мислех , че вече сте го решили проблема с тавана  smile , ама май съм се заблудила..
а що става въпрос за луничките , може да говорите с майсторите да ви оставят изводи за луничките - като ви опънат кабел над гипсокартона , а отделно вие да си изберете лунички и да си ги монтирате smile
Активен
Ели .
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4472


имаме си Теди - най-сладкото дребси


Моят сватбен албум

« Отговор #388 -: ноември 21, 2007, 09:39:06 »

Ели мила , аз си мислех , че вече сте го решили проблема с тавана  smile , ама май съм се заблудила..
а що става въпрос за луничките , може да говорите с майсторите да ви оставят изводи за луничките - като ви опънат кабел над гипсокартона , а отделно вие да си изберете лунички и да си ги монтирате smile

офффффф мила всичко става толкова бавноооооо !!!! милото много иска с гипсокартон, даже бях принтирала вашият хол с импровизираната секцийка и той много я хареса  !!!! но много парички ни искат !!!! и сме се спряли на стереопорини плоскости, но от по-хубавите които са по 1.20 бройката и наистина са много красиви има едни релефни, които сме харесали и май тях ще сложим хем като изолация ще са на тавана тъй като сме последен етаж !!!!!

Иве мога ли да те попитам за цената на вашата кухня без уредите !!!! smile
Активен
Selvet
Global Moderator
Сватбен ГУРУ
*
Пол: Жена
Публикации: 855



Моят сватбен албум

« Отговор #389 -: ноември 21, 2007, 09:54:17 »

Еличка в нашият апартамент целия таван навсякъде , с изключение на коридора е с тези плоскости- релефните стереопорени плоскости и сме много доволни smilesmilesmile много лесно се лепят - 1 стая се прави за няколко часа, стога да хванете цаката на изрязването на ъгълчетата , там където имате чупки smilesmilesmile
и накрая се ползват едни первазчеа каато завършек smile можете да се справите и сами ти и Румен smilesmile good
Активен
Страници: 1 ... 24 25 [26] 27 28 ... 35   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines