Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

май 16, 2024, 01:34:52

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 3 4 [5] 6 7  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Моите номер едно за Варна  (Прочетена 104896 пъти)
 
siiu
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 125


Happy bride


Моят сватбен албум

« Отговор #60 -: април 23, 2009, 11:28:25 »

Много ви благодаря момичета, страхотни сте, но сега издирвам още един DJ  blush , моля дайте кординати ако имате на DJ Съни  pardon
Активен
kikolina
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 381


сем.Матеви


Моят сватбен албум

« Отговор #61 -: април 23, 2009, 14:02:26 »

0888 204838 Svetlin se kazva Wink (syni)
Активен
helenche
Новак
*
Публикации: 15



Моят сватбен албум

« Отговор #62 -: май 16, 2009, 18:59:46 »

Да кажа и аз... Моята сватба беше на 02.05.2009 - мина повече от страхотно, за което осбени заслуги имат следните хора:
 - фото и видео - Венци и Живка Фотеви - просто страхотни и като хора и като професионалисти - снимките и филма са много хубави и като монтаж и като качество. Просто нямам думи.
 - DJ Уили -  справи се страхотно с настроението и веселбата. Дансинга не остана празен - всички много харесаха музиката и начина по който водеше тържеството. Професионалист от всякъде.
 - ресторант "Термал" - страхотно отношение, управителката на ресторанта - Вили е невероятна. Храната беше много вкусна и поднесена топла както трябва да бъде.
- торта от Амбелино - много вкусна и прясна.
- ателие "Алба" се погрижиха за моята страхотна и невероятно удобно рокля, специални благодарности на Даниела за търпението и професионализма и.
Активен
pebbles
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 763



Моят сватбен албум

« Отговор #63 -: юни 14, 2009, 17:59:48 »

И аз държа да похваля хората, които наистина се постараха, за да сме доволни ние и гостите ни на сватбата. Те не просто си свършиха работата, те се стараха и ни се усмихваха през цялото време. Това са, по реда, в който ги видях на деня:
 -прическа - Деница от Естетико, не мръдна!
 -грим - едно супер сладко момиче, на което като му разбера името ще го напиша непременно. Препоръча ми го сватбената ни агентка, Деница от Органза.
 -Тони от Органза - беше с нас през целия ден и даваше така необходимите напътствия на заблудените младоженци и сватбари и хиляди дребни и незабележими неща, които осигуриха безпроблемното протичане на деня.
 -фотографът Дидо от Блясък - страхотно лъчезарен и симпатичен, всички гости бяха очаровани от него, споменават го без да съм ги питала, тази седмица ще си вземем снимките, но не се съмнявам, че ще са страхотни.
 - Дени от Органза, която се погрижи за украсата, справи се с неориентираното множество от гости и й останаха сили да ни приготви изненада в стаята в хотела, благодаря!
 -управителката Красимира на ресторанта на хотел Странджа - тя направи и невъзможното да ни настани удобно, гостите бяха възхитени от храната, аз мога само да свидетелствам за предястието, една чушка бюрек, която беше много вкусна и почти я изядох. Друго не съм опитвала. Ако бях, сигурно и него щеше да ми се наложи да изям Wink. Изобщо целият екип и на ресторанта и на хотела бяха много отзивчиви и коректни и препоръчвам с 2 ръце мястото.
 -тортата от Юлинел - и за нея получавам отзиви, като "това е първата вкусна торта, която ям на сватба". Тортата я опитах, даже изядох почти 2 парчета - първото и моето си. Страхотна беше! И тази сладкарница препоръчвам с 2 ръце.
 -за роклята... Какво да ви кажа - Росица Котюр - можеше и по-добре, говоря за ушиване, имаше някои забележки, сроковете им бяха разтегливо понятие, но, рокличката на малката шаферка беше приказна и й заспа без да я е пробвала. Тук им казвам ЕВАЛА! И като повледених тона за да им кажа, че ми трябва рокля за 06, не за 13-ти юни, те не ми се развикаха, което за нашите условия си е достойно за похвала.
 Дано не съм пропуснала някого, ако съм ще дописвам
Активен
margito
Любопитен
*
Публикации: 27


« Отговор #64 -: юли 21, 2009, 10:31:37 »

Хеи момичета, виждам тук само един коментар за ДЖ Венелин Мутафчуев - има ли други от вас, които имат някакви впечатления от работата му? Ние се срещнахме с него и ни хареса, но все пак ще е по-добре ако чуя и няколко чужди мнения.

Благодарности smile
Активен
sildicheva
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 24



« Отговор #65 -: юли 23, 2009, 11:09:05 »

Започвам с Украсата - ПЕРФЕКТНА, ИЗПИПАНА и НЕПОВТОРИМО КРАСИВА - дело на НАТАЛИНА! ПОлучи се тояно това, което исках, нямаше нещо, което да не ми хареса.

Ресторанта - БРИЗ - 2 - отначало добре, но като дойде време за сметката ние се опулихме, защото в нея имаше написани едни 150 лв, които не знаем от къде дойдоха. Изчезна бутилка уиски, която никой от сервитьорите не знаеше къде е, а един от гостите ни е видял сервитьора Росен да си налива от нея. Изчезнаха и няколко бутилки вино, ракия и водка, но това е нещо нормално, защото почти навсякъде го правят. След като съпруга ми започна да му държи сметка къде са тези алкохоли, Росен се разгорещи, изкара тортата, която беше останала от хладилната витрина, сложи я на една от масите и каза, че нямало да ни съхранява боклуците за през нощта. Когато на другия ден гледахме внимателно касовия бон от ресторанта, забелязахме, че е начислен алкохол и за децата. Накрая когато се прибирахме по стаите след сватбата, съпруга ми и наши прители казват на Росен "Приятна вечер", а той се обърна и каза: На вас пък неприятна". Пропуснах да кажа, че след 12 ч някой спря климатика и всички гости бяха доста "позагряти".  Просто си отваряйте очите!!! На мен лично нищо не ми развали настроението, но като цяло не е приятно.

Кухнята на Бриз - 2 - успях да опитам само едно парченце домат от салатата и от основното (пилешко филе със сос от 4 сирена) - беше добре.

Музиката" DJ SUNNY - много сме доволни от него. Интелигентен, забавен...СУПЕР!

Тортата: КРАСИ БЕКЯРОВА - НИКОГА НЕ ПОРЪЧВАЙТЕ ПРИ НЕЯ!!!!!!!!! Срещахме се, обяснявахме си, изпратих й снимка на тортата, която искам, а получих нещо, което дори не беше подобие на така желаната от нас торта. Беше супер грозна, по нея трябваше да има малки слънчогледи, а те бяха големи и с ужасно грозни тичинки, тортата беше бяла, вместо жълта, беше наслагала едни грозни захарни пеперуди....ТРАГЕДИЯ! А предната вечер преди сватбата й се обадих притеснена и исках да й обясня още веднъж и да й напомня да гледа снимката, когато прави тортата. Тя ме увери, че всичко ще е наред, но.,...уви. И това не беше всичко. Минути преди да се играе на кумата с тортата ми казаха, че тортата я няма, просто не са я доставили. След скандал с "неповторимата" Краси, се достави една торта със слънчогледи, жълта и спасихме положението.

Видео и фото: Алекс вижън - за тях не мога още нищо да кажа, тъй като още не са ни готови нещата. Надявам се тази седмица да станат.

Прическа и грим: най - веселият и слънчев фризьор - ЧОЧО. Млад (на 21 г), но определено знае какво да направи и как да го направи. Работи на добри цени. Поздравления!!!!!!!!!!!

Активен
Eva_2008
Новак
*
Публикации: 13


« Отговор #66 -: август 06, 2009, 20:47:18 »

И аз да се включа... имам малко време за интернет... Реших да напиша тези от които съм доволна:

храм "Свети Атанасии" - прекрасен ритуал, воден от отец Дончо, систематизиран, небанален... супер!

Булченка рокля - МR TYLER - Sofia - почувствах се като принцеса!

Грим и прически - Креми и фризиора от салон Стилист Капанов - невероятни!

Торта -  Краси Бекярова - красива  и вкусна! Браво!

Украса - "Парти Джак" - перфектно! Специална благодарност на Живко! Той беше и клоун на едно детско парти - рожден ден на детето на наши приятели - направи страхотно шоу!

Фотографи - нашите приятели. Имам страхотни дигитални снимки!

Видеофилм - Красимир Стоянов /Стоянов видео и фото/ - много готино и симпатично момче, а филма ни е уникален като видеооператорска работа, монтаж и звук! С удоволствие си го гледаме с милото! Благодарим!  Bravo

Активен
stoyanov
Професор
****
Пол: Мъж
Публикации: 320


"Всяка случайност е скрита форма на необходимост!"


« Отговор #67 -: август 10, 2009, 19:11:25 »

Хеи момичета, виждам тук само един коментар за ДЖ Венелин Мутафчуев - има ли други от вас, които имат някакви впечатления от работата му? Ние се срещнахме с него и ни хареса, но все пак ще е по-добре ако чуя и няколко чужди мнения.

Благодарности smile

Здравей, margito!
Ще ти отговори момче (поребител съм на форума от самото му създаване)... Аз съм видеооператор и фотограф от Варна. Познавам работата на DJ Венелин Мутафчиев от доста години, били сме многократно по сватбени тържества. Представя се чудесно и работи на изключително изгодни цени! Ако все още не е късно и не сте ангажирали DJ може да му се доверите. Благодаря и на Eva_2008 за изказаното мнение за мен! Благодаря още веднъж!
Активен
blagovesta_i_toni
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 34



Моят сватбен албум

« Отговор #68 -: август 14, 2009, 09:06:51 »

Така нека и аз да добавя моите впечатления. Нашат асватба беше на 27.06.2009г. Доволни сме от:
Фографите, които като гледам нямат нужда от реклама  yahoo Живка и Венци разбира се,
DJ, Румен Черкезов, купона беше един път,
Парти агенция "Романтика", невероятна украса, хора,  Oh my ..., като жлязохме в ресторанта,   гостите също, ето едно линкче, но на снимките е много по - посно. http://ukrasa-bg.com/default.aspx
Сладкарница L'amor, за там вече нямам думи, изпълниха желанието ни една към с моята снимка, а за вкуса  good
Няма да сбъркате ако се доверите на тези хора!
Активен
siiu
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 125


Happy bride


Моят сватбен албум

« Отговор #69 -: август 24, 2009, 14:30:50 »

Така да се включа и аз...
1. Сватбена рокля - Bridal Boutique Boriana - справиха се, роклята беше това което исках!
2. Сватбена Агенция "Вашата Приказка" - колкото и да ми е симпатична главната им агентка Зина, трябва да дам един минус, тъй като, украсата поръчана от тях беше както за изнесения ритуал на плажа, така и за ресторанта. В деня на сватбата (забележете) ми се обади отговорничката за нашата сватба и ми каза че нямало как да украси ресторанта веднага след церемонията (имахме притеснения за дъжд и трябваше да стане в последния момент) и ме пита какво да прави  shok Изключително не професионално. Наложи се управителя на ресторанта да свърши половината от тяхната работа  crazy
3. Ресторант SeaSide, с управител Йордан Йорданов - пълно 10 по десетобалната система. По-добре не можеше да бъде, не само менюто беше прекрасно, не само се погрижиха нищо да не ни липсва, не само отношението им бе изключително професионално, но и се включиха на време във възникналия проблем с агентката и се погрижиха за наетата от нас украса! Благодарни сме им от все сърце!
4. Водещ на изнесения ритуал - Димитър Горчев. На него също сме много благодарни, защото без дори да знае немски научи написания от нас текст за церемонията, който беше и да двата езика! Единствоно трябва да спомена че импровизацията не е неговата силна черта. На церемонията, когато трябваше да отговорим с "да" и нешо от сорта на "аз обещавам", аз разбираемо се бях притеснила и забравих какво трябва да кажа, а той съответно не ми и каза... но това беше забелязано само от мен и болното ми перфекционистко съзнание  smile Още веднъж, много му благодарим!
5. DJ - Уили - по-добър няма сигурни сме! Стана единствено малко гаф защото се бяхме разбрали той да е с негов колега, който знае немски (или поне така ни бе казано) и да превежда на немската част, а в последствие същия се оказа че знае 2-3 думи на немски явно научени на плажа  shok но това не ни попречи да се забавляваме на макс! Към Уили като DJ нямам обсолютно никакви забележки, справи се отлично, единствено не разчитайте ако ви трябва "немскоговорящия" му колега!
6. Фотограф - Ангел Ненов - това е може би човека на който сме най-благодарни! Невероятни снимки, уловени моменти, мило и професионално отношение. Дори се наложи да се срещнем в 12 през ноща защото лаптопа ни беше старичък и не можеше да се справи с големия размер на двд-итата, направи ни нов комплект ( за което не сме плащали разбира се ) и за миг не се поколеба, а подходи изключително професионално! Препоръчваме го на всички бъдещи булки!
7. Сватбена торта - Ламур, сладкар Галя - тук много се двуомих какво да кажа, Галя е много мил човек, и ни обърна достатъчно внимание, когато уговаряхме подробностите за тортата, но за голямо наше съжаление, тя не беше това, което искахме. Първо цвета на тортата и на панделката не беше това за което се бяхме разбрали и второ поставката не беше тази, която избрахме на място  sad
Вкуса беше ок, но не и като да не съм яла такива торти.
8. Грим - Маруся - мило момиче и невероятен гримьор. 10 и за нея. Освен това два дена преди сватбата, след пълния провал на пробната ми прическа, се включи веднага с предложения и ме насочи към ...
9. Прическа - Ивона, салон Ивона - невероятна професионалистка и добър човек! Прическата ми бе точно това, което исках!Благодаря!
Активен
taq666
Регистриран

Публикации: 2


« Отговор #70 -: август 31, 2009, 11:01:01 »

Auto-Performance -ретро rent a car 

 Mercedes 67 - просто всичко перфектно
 Bravo
 


* Снимка0067.jpg (23.28 KB, 314x235 - видяно 6837 пъти.)
Активен
siss
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 463



Моят сватбен албум

« Отговор #71 -: август 31, 2009, 15:06:58 »

Дойде време и аз да се разпиша. С нетърпение искам заслужено да похваля хората направили моят празник такъв, че да ми казават, че трябва да се учат от нас good
На първо място искам да благодаря за прекрасната работа на агенцията с която работих http://galexanimato.com. Думи нямам да опиша колко прекрасно се справи Жасмина. Всичко което уговорихме беше така както го исках, че и отгоре. Безкрайно съобразителна напр. въпреки че в послединят момент останах без поставка за пръстените тя беше готова с такава. Ползвах нейните услуги като координатор на събитето. Чудесна работа. Два дена след сватбата ми се обаждат хората за да похвалят украсата и работата и. Беше като невидима фея в ресторанта. Отстраняваше всички повреди. Погрижи се да няма загаснала свещ (а свещи имаше много...), което трогнало гостите. Въобще много мога да говоря и описвам в детайли. Но да неставам досадна просто ще кажа - №1 са! И да незабравя напарви букета, който искам така както го виждах в представите си. Всичко беше перфектно - от подаръчетата, тейбълките, номерцата на масите...всичко, всичко, всичко....
DJ - Ники и Деси Дочеви - чудесно се справиха. Удовлетвориха всичките ни желания. Гостите бяха впечатлени от очарователната усмивка на водещата, което е съсздало добре настроение - разбира се че ти е приятно насреща да има човек пръскаш чар и обаяние. Деси ни води изнесеният ритуал. Обясних и ситуацията при нас каква е и тя сътвори прекрасна реч - официална и специално за нас. Така не се усети нищо фалшиво в изнесеният ритуал. Представи нещата така както са - че ние сме подписали, сега се обричаме преди пирятели и семейство. Получи се страхотно.
Торта от Амбелино - Аз си знаех, че е невероятна и така се оказа. Всички я похвалиха. На външен вид - точно това което исках. Те за мен отдавна са най-добрите.
ресторант МАКСИМ - впредвид обсатановка, надминаха очакванията ми. Проявиха пълно съдействие. Яденето беше вкусно и порците големи. Обслужването можеше да е на по-високо ниво, но яз знаех как стоят нещата с персонала и не го отчитам като минус. Постараха се. Недостигаха чинии за торта и вилички - но капацитета им е такъв, котео също ненамирам за проблем. Отзевчиви и усмихнати бяха. Нямахме проблеми със сметката. Не съжалявам за избора си, а имаха и хотелска част която ни беше от голяма полза.
Грим - Маруся - има ли смисъл да описвам, че беше перфектен.
Фотограф - Краси Делчев, наш приятел, но тук го отбелязвам най-вече като професионалист, какъвто е. ние си знаехме за него, че е страхотен yahoo
Това са хората на които съм безкрайно благодарна и на които несъжалявам че съм се доверила.
БЛАГОДАРЯ ВИ give_rose
Забравих да поднеса благодарноста си към Галин Алексиев. Ние неползваххме неговите ислуги като DJ, както е известен - той има още много други таланти. Реализира изненадата която бях намислиа към моя съпруг по начин за които дълго ще се говори за нас. Въобще оказа ми съдействие при избора на DJ и с удоволствие ползвах тяхната агенция.
« Последна редакция: август 31, 2009, 16:14:53 от siss » Активен
Бухтичка
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 361



Моят сватбен албум

« Отговор #72 -: август 31, 2009, 21:16:58 »

Май е крайно време да се разпиша тук smile
Агенцията - Наталина. Много съм доволна, използвахме я за почти всичко, което можете да се сетите, без нея никога нямаше да се справим, изобщо не искам и да си го представям. Тя се грижеше за всичко, в деня на сватбата включително и просто не знам какво да кажа, освен че без нея никога нямаше да се случи тази сватба.
Изнесен ритуал - Seaside. Мястото е прекрасно, там не виждам какво да коментирам, просто ние имахме ужасния късмет да вали дъжд, благодарение на което и досега като си го спомня мястото ме хваща яд. Имахме кетъринг там от тях, но аз не успях да опитам нищо, малко хаос беше заради дъжда и ми е трудно да дам оценка, но мисля, че всичко мина добре.
Ресторанта - Хотел Мелиа, балната зала Ермитаж. За тях какво да кажа, на мен залата си ми харесваше, с украсата беше много красиво, но обслужването им куцаше малко. Както Наталина ми каза след това, използвали студенти, персоналът им постоянно се сменял и това се отразява. Една от масите дълго време не е била обслужена и се опитаха да си приберат почти половината ни торта, след като раздадоха на гостите ужасно малки парчета, това беше основното. И една от камериерките се е държала ужасно нагло и се е опитала да открадне вещ на кумата ни, но това няма много връзка с ресторанта. В общи линии впечатленията ми са смесени, хубаво беше, но обслужването им определено е далеч от това, което би трябвало да има в 5-звезден хотел.
DJ - Съни, страхотен беше!!! Много сме доволни, никакви забележки нямаме.
Фотограф - Ангел Ненов. От него също сме много доволни като цяло. Е, трудно ми е да не кажа, че ако ме питате и повече исках, но предвид всичко нямам оплаквания и съм доволна. Снимките са страхотни.
Видео - Фотостудио Х, обаче и да ме питате, не знам кой точно го снима blush Агентката ни го уреди и изобщо не съм обърнала внимание и не съм запомнила името на мъжа. Като цяло сме доволни, снимаха ни с HD камера и ще ни направят запис и на blue ray. Целият филм все още не сме изгледали, че сега го взехме, но съм доволна, хубаво е станало и има всички моменти.
Тортата - Галя от L'amor, доволни сме, супер си беше тортата и на вид и на вкус, лично на мен много ми хареса.
Грим - Грета, невероятна е, не можех да спра да се гледам, много се харесах.
 
Активен
gtgg
Ентусиаст
**
Публикации: 132


Моят сватбен албум

« Отговор #73 -: септември 01, 2009, 10:19:13 »

Е, момичета, мина и нишият ден, а ето и списък на заслужилите едно голямо Благодаря!

Цветята - момечетата от магазина в блока срещу цветята на Чаталджа. Просто невероятно добре се справиха с украсата на колата, моя букет, букета за хвърляне, бутониерите...  Bravo Просто чудесни! Само на две, на три им обясних какво горе-долу исках, а резултата надмина очакванията ми. Напълно съвпадна с вкуса ми. Цените също ме изненадаха доста приятно, предвид това, което имах като предварителна нагласа от чутото тук-там. Да кажа, че ги избрах съвсем случайно - просто всеки път като минавам покрай магазинчето има много нежни букетчета и аранжировки и така реших да ги попитам дали не правят булчински букети. Предвид, че до срядата преди сватбата не бях решила къде да поръчам букета си (направо си бях и забравила, да си кажа честно), отреагираха невероятно и учтиво и бързо, и коректно... Супер! Мнооого голямо БРАВО!
Музиканти за извеждане - Тошко (акордеон) и един млад гайдар smile -  перфектни като визия, държане и свирба.
Грим - Маруся - коментарите са излишни, защото няма да кажа нищо ново от това, което вече е изписано за нея smile
Халките - Любо - малко златарско ателие, близо до Икономическия университет (на ул. Княз Борис) - без забележки по изработка и срокове.
Тортата - Галя от L'amur. И при нея поръчах в сряда следобяд  pardon и въпреки че вече беше поела три ангажимента и буквално беше готова да ми откаже, направи всичко възможно да остана доволна. Справи се чудесно. Гостите бяха очаровани.
Ритуална зала Аксаково - чудесно отношение, от първото обаждане за дата, до самия подпис. (имат само една малко по-сърдита служителка, която приема документи, но не й обърнах много внимание, защото всички останали са чудесни като отношение)
Фото и видео - Фотев стил - Фотко и Ива - просто невероятно отношение, при положение, че Фотко не се чувстваше много добре. Неотлъчно до нас, не изпускаха нищо. И гостите споделиха добри впечатления за това, че хем са навсякъде, хем са толкова ненатрапчиви като присъствие. Очаквам и крайния резултат, но нямам съмнения какъв може да бъде. Просто невероятни. Съобразяваха се и с моите капризи.
Изнесен ритуал - "Министерство на купоните" - приеха всичките ми забележки и допълнения към ритуала, който правят и така се получи нещо много уникално за нас двамата. Водещата ни - Катя, се справи перфектно, аранжировката на градината беше без забележки.
Останалите, които не споменавам бяха почти перфектни.
Единственото разочарование е манастирчето на Св. Св. Константин и Елена - Попа първо ни се накара как така ще имаме ритуал в двора, при положение, че от самия манастир ни го предложиха и дълго преди това си уговаряхме нещата по организацията. После беше супер намръщен, буквално не искаше да ни бракосъчетава; Когато попитах кога да си запалим свещите последва второ конско, което започна с въпроса "Ти мен ли ще ме учиш какво да правя?"  shok А аз само исках да зная, защото не ни каза нищо. Резултата - до края на венчавката си държахме незапалени свещи, не обикаляхме маса. Напих се с вино, защото когато трябваше да се отпива от чашата първо пи съпруга ми, а той само близнал и попа каза, че аз трябва да изпия останалото до дъно... и ми помогна да го направя. Ей така, както щях да се разплача до преди това, напуши ме един смях, едва се сдържах. Това е съвсем на кратко за там. До колкото разбрах това не е бил свещеника, който обичайно обслужва храма, но мисля, че нямаше право на подобно отношение. Ако някой иска име - на лични. Както казах - това беше издънката на целия ден.

 
Активен
Бухтичка
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 361



Моят сватбен албум

« Отговор #74 -: септември 04, 2009, 19:39:46 »

Не мога да си редактирам поста, така че ще допълня.
Кетъринг - Мистър Баба, мнооого вкусно, много красиво, донесено в красиви подноси, които после сами минаха да си приберат. Всички сме много доволни от тях.
Активен
Страници: 1 ... 3 4 [5] 6 7  Всички   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines