Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

май 18, 2024, 17:49:53

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 3 4 [5] 6 7  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: ХЪРКАНЕТО-Помогнете!!!  (Прочетена 65700 пъти)
 
goldi
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1871



Моят сватбен албум

« Отговор #60 -: януари 10, 2009, 12:37:11 »

Ние вече спим отделно, защото аз нещо сега не мога да спя добре нощем и се изнервям. На 20 януари ще ходим в София при проф. Едрев да видим от какво е това хъркане.
Активен
sunray
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2805


Имам всичко.


Моят сватбен албум

« Отговор #61 -: март 01, 2009, 01:54:07 »

Сестричката, би ли казала къде и при кого ходи половинката ти за лечение? Защото болка, болка, ама и спането в отделни стаи, макар и от време на време, си е кофти тръпка...А и хъркането не е симптом за нищо хубаво, така че... NO Благодаря ти предварително give_rose
Голди, как мина при д-р Едрев? Дай малко подробности, моля те give_rose
Активен
peteto77
Сватбар
***
Публикации: 185



« Отговор #62 -: март 03, 2009, 20:08:07 »

момичета, спасението е само едно според мен, но важи ако спите дълбоко. Заспивате вие, а след вас и мъжа ви. това съм го изпробвала с баща си... който е като резачка за дърва smile
Активен
sunray
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2805


Имам всичко.


Моят сватбен албум

« Отговор #63 -: март 03, 2009, 23:59:07 »

Петето 77, при нас не става, защото и двамата си лягаме късно, тоест трябва да се надпреварваме кой кога ще легне...А и аз спя леко... crazy
Активен
goldi
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1871



Моят сватбен албум

« Отговор #64 -: март 04, 2009, 10:53:37 »

Ами за проф. Едрев какво да ти кажа с две думи мошеник. Ходихме, каза, че мъжа ми имал удебеление на едната ноздра и ако иска да се оперира, но най-добре било да си спим отделно, пък и нали сме чакали бебе, така или иначе ще сме си спели отделно. Взе 50 лева за преглед 5 минути diablo
Активен
sunray
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2805


Имам всичко.


Моят сватбен албум

« Отговор #65 -: март 04, 2009, 10:57:22 »

Ааах, че ме ядоса тоя смотаняк! beating Така или иначе, щели сте да спите отделно!!! Че него кво го интересува това?! Все едно е много приятно...
Аз обещавам, веднага като напреднем и ние по този въпрос, да пиша и да дам повече инфо. Абе, не може да няма спасение и лечение crazy
Активен
sestri4kata
Ентусиаст
**
Публикации: 86


« Отговор #66 -: март 05, 2009, 16:07:48 »

Извинявам се за закаснението с което отговарям,ама тотално бях изключила за темата :prepare-fish:Наистина сумата която дадохме,като сложиш прегледите и сумата за апликаторчето,се събират примерно към 400 лева,но сме много доволни с моето слънчице.Професорът ,който ни помогна ,за съжаление не му помня името,може да бъде открит в отделението по Уши нос и гърло на болница Царица Йоана в София и е доста сериозен и много добър специалист.Ако наистина става въпрос за проблема Меко небце,мисля че той е точния човек.Все пак строго специфично е за всеки.Определено не съжаляваме и двамата,дадохме сериозна сума,но има и друго-че апликаторът може да се ползва и друг път,така че ако не стане от първия може пак да се пробва.Професорът не ни даде гаранция че ще стане от веднъж,но ето че извадихме късмет и се получи-СПОКОЕН СЪН И ЗА ДВАМАТА любов заедно kiss
Активен
goldi
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1871



Моят сватбен албум

« Отговор #67 -: март 05, 2009, 17:03:35 »

Дааа когато диагнозата е меко небце добре, но в нашия случай казаха одебеляване на едната ноздра и там операцията съвсем не е400 лева, а около 3000 без някаква гаранция за хъркането. Вие сте излезли късметлии
Активен
sestri4kata
Ентусиаст
**
Публикации: 86


« Отговор #68 -: март 05, 2009, 21:33:27 »

 shok  ооо това е доста сериозно.Така е права си ,че е късмет.Дано всичко се нареди и при вас  @}->--Няма ли друга алтернатива,друг доктор?
Активен
marcho
Новак
*
Публикации: 13


« Отговор #69 -: април 08, 2009, 07:12:07 »

аз имам такава операция, преди 3 години ми я правиха! Никакъв резултат, а няма да коментирам за болката по време на операцията! Това рушене на хрущяла е отвратително! А и поне да имаше ефект! Не си струва, наистина!!!
Активен
Bulkata233
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 22



« Отговор #70 -: април 11, 2009, 20:01:54 »

Тапи за  уши!!!От това  се нуждаеш! good
Активен
Su_to
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 723


Съселчето на Магаренцето.


« Отговор #71 -: април 21, 2009, 16:15:01 »

Тапите за уши са добро решение (при мен не заради хъркане, а заради включения комп), но аз забелязах, че когато ги нося много нощи наред започват да ме болят ушите и се отказах.
Активен
AIVEN
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Мъж
Публикации: 878



« Отговор #72 -: май 01, 2009, 19:46:05 »

Аз съм чувал че правят операций против хъркане но незнам подробности.Предполагам че нещо на непцето,маждеца или там както му е името.
Активен
Vasi
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 92



Моят сватбен албум

« Отговор #73 -: май 02, 2009, 10:59:58 »

Моят мъж също си е дъскорезница,като започне да хърка и съседите го чуват.Ние пробвахме няколко неща които помагат.Едното е Снорезе пръска се в носа/май така беше/ и предизвиква лека парализа на мекото небце, което предизвиква хъркането. Помага за около 8 часа.И другото са едни лепенки които се залепят на носа и имат метална пластина, която повдига ноздрите.Също помагат,но са малко цифра 10бр са 12 лв.
Ние също проверихме за операция, но никой нищо не гарантира.Става дума за смъкнато небце,което е причина за хъркането при повечето мъже.Инжектирало се някакво лекарство, после се изрязвала част от небцето и някакви такива щуротии,но не дават гаранция за повече от година.Цената която ни казаха на нас беше около 1000лв.
Активен
goldi
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1871



Моят сватбен албум

« Отговор #74 -: май 02, 2009, 12:36:17 »

Причините за хъркането са много. Важно е да се изясни точно коя е. За съжаление моя мъж не хърка от паднало небце. Но и аз сега като съм бременна трудно спя нощем и даже по-добре, че спим отделно, защото аз си пъшкам като ми е лошо нощно време и той просто няма да ме изтърпи nea
Активен
Страници: 1 ... 3 4 [5] 6 7  Всички   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines