Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

май 05, 2024, 14:36:56

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 18 19 [20] 21 22 ... 26   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: "Сватбени емоции" 3  (Прочетена 138526 пъти)
 
maria_lakova
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4170



Моят сватбен албум

« Отговор #285 -: ноември 09, 2007, 11:05:47 »

не съм съвсем запозната кой е в журито(освен вас)
Незнам какво имаш пртедвид под ВАС, но ако имаш предвид нас модераторите - трябва да уточня, че ние НЕ СМЕ в журито, а самите организатори, които са сайта и списание "Сватба" ще избират снимка!  good Ние сме като всички вас и гласуваме наравно с вас, без никакви преференции или нещо друго!  good Това може би е важно за някои, ако си мислят, че ще се избере някоя наша снимка (всъщност от модераторите май само аз и Гери участваме в конкурса), а всъщност може и снимката да не е на хора от форума дори - незнам какви ще са критериите, но се надявам снимката да заслужава наградата!  good
Другото жури, ще са от Zepter България, които ще решат на кого да дадат тяхната награда!
Активен
maslinka
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 3663



Моят сватбен албум

« Отговор #286 -: ноември 09, 2007, 11:20:00 »

Обмисляме вариант последната седмица да оставим 20 или 30 снимки с най-високи оценки. Това решение ще се вземе до понеделник.
това за публичната част ли е или за форумската?
защото ако е за публичната вообще не е честно nea
Активен
Emma
Ентусиаст
**
Публикации: 55



« Отговор #287 -: ноември 09, 2007, 15:03:40 »

извинете ме глупавия въпрос, но до кога е конкурса, нещо не не можах да намеря дати blush
Активен
maria_lakova
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4170



Моят сватбен албум

« Отговор #288 -: ноември 09, 2007, 15:20:35 »

извинете ме глупавия въпрос, но до кога е конкурса, нещо не не можах да намеря дати blush
Наистина го няма писано, но Тео е писал по-назад в темата, че ще свърши на 01.12!  good
Активен
Emma
Ентусиаст
**
Публикации: 55



« Отговор #289 -: ноември 09, 2007, 15:40:56 »

мерси Мария и аз четох да се говори за тази дата, но понеже не можах да го намеря написано реших да питам
жалко че няма да имам тогава пц и да видя резултатите (ще съм малко при нашите), но се надявам да се задържи инфото поне седмица след конкурса и да мога да се осведомя Wink
Активен
maria_lakova
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4170



Моят сватбен албум

« Отговор #290 -: ноември 09, 2007, 15:45:04 »

Резултатите ще си стоят и няма да ги трият, така че ще ги видиш  good
Дори сега могат да се видят оценките и крайното класиране на предните 2 издания!  Wink
Активен
Бела
Ентусиаст
**
Публикации: 124


Моят съпруг е моят свят!


Моят сватбен албум

« Отговор #291 -: ноември 22, 2007, 11:46:18 »

и аз имам един въпрос!Конкурса за "сватбени емоции е до 1.12.2007,така ли?
А зашо конкурсът за булки  е приключил през октомври,ами ние,ноемврийските нулки на 2007 как можехме да пратим снимки-не е честно така!А кога ще има друг конкурс за сватбени снимки?
Благодаря ви
И само още нещо-как се праща разказчето за сватбенит е емоции blush
Активен
gucci
Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 6319


Обичаме се!


Моят сватбен албум

« Отговор #292 -: ноември 22, 2007, 13:16:40 »

и аз имам един въпрос!Конкурса за "сватбени емоции е до 1.12.2007,така ли?
А зашо конкурсът за булки  е приключил през октомври,ами ние,ноемврийските нулки на 2007 как можехме да пратим снимки-не е честно така!А кога ще има друг конкурс за сватбени снимки?
Благодаря ви
И само още нещо-как се праща разказчето за сватбенит е емоции blush
Ето мила отговарям ти.
Гласуването  е до 01-12-2007 а събирането на снимките до октомври защото трябва да се обработят снимките и да има време за гласуване.Конкурс друг ще има когато има спонсори и когато екипа на сайта преценят.
Този път няма конкурс за разказ.
Надявам сде да съм ти отговорила достатъчно изчерпателно.

Активен
maslinka
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 3663



Моят сватбен албум

« Отговор #293 -: ноември 26, 2007, 19:45:19 »

Обмисляме вариант последната седмица да оставим 20 или 30 снимки с най-високи оценки. Това решение ще се вземе до понеделник.
Последната седмица със сигурност ще бъде на "тъмно", без класиране и оценки.  Wink

май май пак ще си има временно класирае и последната седмица GRUMPY
Активен
prin4ipessa
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1790


Моят сватбен албум

« Отговор #294 -: ноември 27, 2007, 01:30:15 »

Последната седмица със сигурност ще бъде на "тъмно", без класиране и оценки.  Wink

Хеййй, ама какво стана???  huhhuh.gif Нали уж щяхте да скриете резултатите последната семица???  ohah То така съвсем се загубва тръпката от целия конкурс. Аз всеки ден наблюдавам един и същ феномен - снимките, които застанат на челните 3 места стават жертви на хората гласуващи с единици и на следващия ден следващите 3 по ред застават на тяхно място и така в един омагьосан кръг. Както остават 4 дни до края на гласуването съвсем спокойно ще можем утре да изчислим кои снимки ще грабнат наградите. Моля ви скрийте временните резултати както бяхте обещали!
Активен
ivaiva
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1750



Моят сватбен албум

« Отговор #295 -: ноември 27, 2007, 09:11:37 »

така е !!!
[/quote]

Хеййй, ама какво стана???  huhhuh.gif Нали уж щяхте да скриете резултатите последната семица???  ohah То така съвсем се загубва тръпката от целия конкурс. Аз всеки ден наблюдавам един и същ феномен - снимките, които застанат на челните 3 места стават жертви на хората гласуващи с единици и на следващия ден следващите 3 по ред застават на тяхно място и така в един омагьосан кръг. Както остават 4 дни до края на гласуването съвсем спокойно ще можем утре да изчислим кои снимки ще грабнат наградите. Моля ви скрийте временните резултати както бяхте обещали!
[/quote]
И е много тъпо,
още от начало не трябваше да се виждат резултатите - нищо, че аз ги открих едва миналата седмица blush funnytooth
Активен
Little_Sweet_Didka
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1731



Моят сватбен албум

« Отговор #296 -: ноември 27, 2007, 10:04:58 »

Това се коментираше още в началото на конкурса, незнам защо организаторите решиха все пак да показват резултатите. Явно не им се вярва че има недоброжелателни хора, а те са толкова много..... sad
Активен
ivaiva
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1750



Моят сватбен албум

« Отговор #297 -: ноември 27, 2007, 10:21:28 »

права си Дидка,
но в крайна сметка не е важно кой харесва снимките ни и кой не, важното е колко емоция носят те за наш самите:)))
Активен
admin
Модераторче
Сватбар
***
Публикации: 185



Моят сватбен албум

« Отговор #298 -: ноември 27, 2007, 10:33:17 »

в момента временното класиране е скрито.
Ще се покаже в 00:00:00 на 30.11.2007г. (като за последно  Wink )
Активен
Little_Sweet_Didka
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1731



Моят сватбен албум

« Отговор #299 -: ноември 27, 2007, 10:39:57 »

в момента временното класиране е скрито.
Ще се покаже в 00:00:00 на 30.11.2007г. (като за последно  Wink )

 Bravo Ей колко сте бързи! Благодаря от името на всички пожелали резултатите да бъдат скрити. give_rose
Активен
Страници: 1 ... 18 19 [20] 21 22 ... 26   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines