Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

май 30, 2024, 19:25:44

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Анкета
Въпрос: Бихте ли си направили пластична операция или липосукция?
да - 1/1.5 чашки по-големи
да - тип "секс бомба"
да - но за намаляване на бюст
само за повдигане като остарея
не, в никакъв случай

Страници: 1 ... 9 10 [11] 12 13 ... 15   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Бихте ли си направили пластична операция или липосукция?  (Прочетена 134479 пъти)
 
liva82
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 972


Обичам те повече от всичко!!


Моят сватбен албум

« Отговор #150 -: февруари 04, 2011, 22:03:32 »

здравейте и от мен,аз също съм закорекциите,но мисля,че трябва да се изчака след като се роди,поне сега от позицията на родила говоря, радвам се че не съм си направила желаната корекция преди това,защото ефекта нямаше да е много голям сега.
Бременността е момент в който цялото тяло се променя страшно много дори така както вие никкога не сте и предполагали,затова моя съвет е изчакайте.
Когато кърмих детето си се наложи да плзвам помпа която нАПРво ми взе здравенцето,не мога да си представя ако имах силикон какво щеше да стане само който е ползвал това чудо знае за какъв вакум става въпрос,така че който и хирург да казва,ченяма проблем силно се съмнявам.Е този ,който съм избрала  не ме лъжи и казва,че това наистина еневъзможно със силикон,затова ме накара и да изчакам.
Затова,когато корекцията засяга тялото по добре да се изчака,това е мой съвет
Активен
Monikamaria
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1505



Моят сватбен албум

« Отговор #151 -: февруари 04, 2011, 23:19:34 »

ina_lemon, благодаря ти много, мила! give_rose
SamVimes, не си ме доразбрал. smile Обезкосмяването го включих единствено, за да ти обясня, че естествеността вече почти я няма. Да си естествен означава и да не се обезкосмяваш, включително! Иначе съвсем не го поставям на една плоскост с хирургията. Но недей и ти да поставяш естетичното наравно със, така нареченото от мен, "криворазбрана цивилизация". За мен извращенията са именно това.
По въпроса за "малеенето" sarcastic(смешна ми е тази дума) - аз не го подкрепям и не бих си правила гърдите през 1-2 години. Има жени обаче, които го правят и щом го искат никой не може да ги съди. Аз съм дала пример с него, за да обясня за какво може да се наложи корекция евентуално, защото имаше неточни мнения, че било задължително да се правят по няколко операции. Гафове стават, когато не си обмислила постъпката си и не си добре информирана, което както споменах е задължително, според мен.
 Силикона в устните го споменах, защото исках да ви уверя, че не всички жени си слагат по не знам си колко кубици и се правят наистина на сомове. Това и на мен не ми харесва. За мен изключително вярно е, че със или без хирургическа намеса "Балансът е важен, другото са извращения." Но нека не съдим никого за това, че е избрал нещо за себе си.
П.П. Много се радвам, че разговорът в тази тема стана интелигентен! give_rose
Активен
liva82
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 972


Обичам те повече от всичко!!


Моят сватбен албум

« Отговор #152 -: февруари 05, 2011, 09:17:51 »

разбира се всеки сам решава колко и къде да се намеси посредством операция,все пак е важно,човек да се чувства добре в своята кожа,винаги ще има някой ,който ще го хареса и друг който няма,но на първо място е важно ти как се чувстваш,така че нека не се съдят хората с корекции всичко е въпрос на личен избор и мироглед...аз заставам твурдо ДА за всичко което те кара да се чувстваш по-добре give_rose give_rose
Активен
Теди..
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 49



« Отговор #153 -: февруари 05, 2011, 09:27:24 »

Съгласна съм с по - горните мнения.  give_rose
Но аз лично на себе си не бих си сложила, по - скоро бих вложила всичките тези пари в нещо по - сериозно и смислено, като още едно образование, езиков курс дори, а ако имам детенце бих ги дала за него... и т.н.  smile
Активен
BeRa
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1454


Мечтите се сбъдват!


Моят сватбен албум

« Отговор #154 -: февруари 10, 2011, 02:01:32 »

Хайде аз като става въпрос за корекции...и друг път съм казвала че това не бих си го причинила...Господ ме е създал такава и такава ще си се гледам в огледалото...макар че съм пълна комплексарка спрямо тялото си и все не го харесвам ама това е  pardon
докато, на моя мъж колежката  girl_impossible е тази жена за мен е луда...има наблъскан силикон в скулите, в устните е в изобилие  bad , в задните части, в циците и сега някъде искала пак да си слага  crazy

на скоро и сложиха силикона в гърдите и то на всичкото отгоре някакъв дето се инжектира и го сложила няква нейна приятелка която и гостувала и едва ли не като нямали какво да правят силикон си блъскали  girl_impossible след два дни като вдигна една температура...не можа да се мръдне...болки чудесии...физиономията и сменена от всякъде...викам и ¨отивай на лекар¨ не можела  shok било забранено да се бие този силикон  girl_impossible shok викам луда лиси бе жена... girl_impossible тъпка се с хапчета и накрая като се усложни хептен отиде и с триста заръки лекаря да не казва нито дума ... оказа се че не може и да го махне...после като се оправи малко пак и биха на два пъти докато да постигне желания размер ама като я видях в какво състояние беше се отчаях  nea
Активен
Капризче
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3244


Baby Time


Моят сватбен албум

« Отговор #155 -: февруари 10, 2011, 09:37:11 »

Хора, хубаво обсъждате поставянето на силикон тук и там, но естетичната хирургия според мен има и доста други приложения smile Какво ще кажете за жените с естествено голям бюст и как той се променя във времето. Аз съм така, винаги съм имала хубав стегнат и повдигнат естествено голям бюст, който е привличал погледите. Да, обаче годините си минават, аз съм бременна и се замислих какво ли ще се случи с него като родя и кърмя( Дай Боже ) колкото мога. Едно време гледах баба ми и си виках горката жена, как живее с тези гърди... И в един момент осъзнах че и аз вървя по този път sad Та както и да е, мисълта ми е че аз бих си направила операция за повдигане на гърдите след време, а може би и смаляване, ако е необходимо. Относно липосукцията, не съм привърженик, много сложно ми се струва, мисля че е по-удачно да се спортува, да се спазва хранителен режим и по този начин да се отслабне здравословно. И за организма е по-добре и за външния вид. Едно време исках да си направя операция на носа, с правилна форма е, но е леко дълъг, обаче този суетен период ми отмина и сега не му обръщам внимание. И сама виждам, че не е нещо фрапиращо smile

Като цяло съм за пластиката в разумни граници, без прекаляване и извращения smile
Активен
kleo_20
Leader
****
Публикации: 5436


Мама на едно малко диване!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #156 -: февруари 10, 2011, 10:54:44 »

Съгласна съм с Каприз4е good
Когато говорим за естетика или медицински проблем,който налага хирурги4еска намеса си е необходимост.Но тези,които се будят една сутирн и си казват "Бе я аз утре да отида да се наблъскам със силикон" ей така щото видиш ли нещо им е доску4ало...това за мен не е нормаолно.
Колко жени след гинекомастия имат нужда от този тип процедура.Знаем,4е при рак се реже до здрава тъкан.Тук опираме до нужда,не до тръшкане с кра4е,4е видиш ли Пепа секса има силикон а аз нямам.
Катастрофи,изгаряния...това са все слу4аи извън общият.Тк говорим за възвръщане на само4увствието,за поддържане нормалният на4ин на живот!
Ли4но аз бих се "смукнала" защото съм комплексирана от корм4ето blush Относно гърдите-бих ги повдигнала и/или намалила.Но вси4ко това ако действително преценя,4е комплексите ми пре4ат на нармално физи4еско общуване или нещо подобно.
Разбира се,всяко премерено нещо е красиво.Както казва Ен4ев-красотата е в симетрията good
Активен
Теди..
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 49



« Отговор #157 -: февруари 10, 2011, 14:39:33 »

Съгласна съм с казаното по - горе!  good
Не съм искала да засягам с мнението си, отговорих лично за себе си. Наистина съм съгласна когато има нужда да се направи подобна интервенция, особено при някакви "недъзи" или дори когато една жена няма почти никакъв бюст и това я удря сериозно в контактите и самочувствието. Или пък когато гърдите са прекалено големи, създават проблеми или увисват след бременност.
Относно гинекомастията, до колкото съм осведомена аз, това е заболяване на млечната жлеза ПРИ МЪЖА... не при жената. Но, ако се има предвид увисването на гърдите, това е голям проблем, не знам какво бих правила ако ми се случи, може би ще ми е много болно, и няма да искам да се погледна в огледалото, но незнам дали ще си посегна - страх ме е от тези неща...  sad
Активен
Monikamaria
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1505



Моят сватбен албум

« Отговор #158 -: февруари 10, 2011, 15:10:20 »

BeRa, случаят, който си описала просто ме шашна!!! Oh my ... Но мисля и че има някакво объркване. Може да те е поизлъгала. Не можеш просто да си инжектираш силикон в гърдите. Може в устните. Става дума за силиконово олио. То се резорбира от организма и се образува съединителна тъкан, където е сложено. В гърдите биха се получили просто тук-таме бучки и нищо друго. В гърдите, се поставят напълно безопасни (ако са качествени, разбира се blum) импланти. Нищо не се инжектира.  А ако твоята позната наистина го е направила, значи тази е жена със сериозни проблеми!!! crazy crazy crazy Недейте да поставяте на една плоскост такива хора и хора, които са се поразкрасили, просто за да постигнат точно симетрия.
« Последна редакция: февруари 10, 2011, 20:51:09 от Monikamaria » Активен
Теди..
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 49



« Отговор #159 -: февруари 10, 2011, 15:19:10 »

И на мен ми се струва доста странно това с инжектирането...
А и ако се инжектираше незнам колко кубика спринцовка ще трябва да е... crazy
А тази госпожа защо е правила това в домашни условеия и то със забранен продукт... Леле, звучи страшно и безразсъдно....
Активен
BeRa
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1454


Мечтите се сбъдват!


Моят сватбен албум

« Отговор #160 -: февруари 11, 2011, 00:18:41 »

Monikamaria, Чернокосо момиче ,ако не ги показваше тия гърди и не даваше да се пипат да мислех че си насосва...но я видях  сголемите дупки и разликата в размера...говорим за жена наистина комплексарка спрямо вида си и си избива комплексите в блъскане със силикон...инжектиран е наистина.-..не знам какъв е...ноз нам че сложи ли се не може да се махне...не е като инплантантите  nea ...в момента е забранено да се слага в която и да било клиника в Испания...преди не знам си колко години е било разрешено, после са го забранили...точно това и говорехме с моя мъж преди да си го сложи (опонеже бяхме на кафе след работа като ни обясняваше какво иска да си слага) че не е случайно забранен...явно за да го забранят има за какво...ама главата и не увира...инжектираха и го на 3 или 4 пъти...като и минат болките и слагаше нова доза...последния път искаше да и инжектират от долу още за да са и по повдигнати... crazy чисто е луда за мен и попема голям риск...не може да кърми след това ако иска да има деца...така ми каза...ама тя ги има две и не смята да има повече...беше плоска като дъска от кърменето ...ама сега има доста добре изглеждащи гърди...не кой знае колко големи ама не и като преди...и на пипане са доста естествени  pardon обарахме я добре веднъж със сестра и  girl_wink
така че...няма лъжа и измама в това което видях с очите си...
Активен
Теди..
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 49



« Отговор #161 -: февруари 11, 2011, 10:32:07 »

Уоу.  shok
Интересна история има тази жена. Но тя си е поела отговорността за тялото си. А може и да си има комплекси от това, че след като е кърмила е останала без гърди... Макара, че аз ако остана незнам дали ще се инжектирам, страхливка съм си...
Тя по - добре да беше отишла импланти да си сложи, поне не е такъв риска...
Активен
Monikamaria
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1505



Моят сватбен албум

« Отговор #162 -: февруари 12, 2011, 09:03:49 »

BeRa, според мен няма как да не станат на бучки гърдите й. Абсурд е да са с хубава и нормална форма! Тази жена е луда! crazy Ще попитам хирурга си дали е възможно това.
Активен
uliaulia
Сватбар
***
Публикации: 298



« Отговор #163 -: февруари 12, 2011, 09:42:16 »

На лицето не бих си направила операция, всеки си има недостатъци, но така мисля му се загубва идентичността. Понякога недостатъците придават чар и се превръщат всъщност в предимства. Липосукция също не бих, със малко усилия и здравословен начин на живот се постига форма. За гърди и аз съм се замисляла  blush Не се знае, някой ден може да взема импулсивно решение в тази насока.
Активен
Теди..
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 49



« Отговор #164 -: февруари 12, 2011, 10:03:07 »

Между другото, за горе споменатата жена, която си инжектира "гърди", дочух че това вещество, започваше с буквата "с", било използвано от културистите за да натрупат мускули за сустезание, да изглеждат по - добре, било много вредно, защото например импланта е отделен от тялото ти, докато това се смесва с тъкъните ти в теб, а и докато го инжектираш можеш да направиш беля, ако уцелиш кръвоносен съд...  crazy
Активен
Страници: 1 ... 9 10 [11] 12 13 ... 15   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines