Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

май 22, 2024, 01:46:05

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 [2] 3  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Горещ стол за pleasure!  (Прочетена 19075 пъти)
 
pleasure
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1975


love is in the air....


Моят сватбен албум

« Отговор #15 -: юни 19, 2007, 22:11:18 »

Ето малко и от мен!!!
Мерсиииииииииииии give_rose give_rose give_rose
1. Планирате ли вече бебче? Говорихме си скоро с мъжа по въпроса и решихме, да изчакаме да се преместим в новото жилище (към края на годината...началото на следващата) за да не притесняваме бебчо с местения напред назад.... Wink....но аз често се замислям...вече...... girl_in_love
2. Кой първи каза: "Обичам те!" ? Малееееееееееееее ти ме разби с този въпрос.... blush това беше толкова отдавна.....най-вероятно той е бил.... Girl_sing
3. Какво беше най-хубавото нещо, което ти се случи в Сватбения ден? Ами най-хубавото беше емоцията която изпитах..... girl_in_love.........и това, че приятелите ми направиха невъзможни неща за да са с мен на сватбения ми ден и дойдоха от всички краища на света.... danceg DANCE danceg
4. Би ли простила изневяра на съпруга ти? Мисля, че не.... diablo ANGRY boxing    (пу пу да не дава Господ... god god)
5. От къде идва ник-а ти "pleasure"? Хехе беше супер случайно...  :girlhide:Много си падам по един парюм "Pleasure" на Estee Lauder и малко преди да се регистрирам във форума си бях купила една от разновидностите му- "Pleasure exotic"...и бях запленена от аромата му....и така станах pleasure..... =]Със същия успех можех да се нарека "Happy" друг любим аромат.... pardon
Bulechka_TS благодаря за въпросите..... 10x 10x 10x
Активен
pleasure
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1975


love is in the air....


Моят сватбен албум

« Отговор #16 -: август 05, 2007, 12:11:39 »

Тук виждам, че на едни въпроси на Фани не съм отговорила.... air_kiss(Леле сладурче, ти вече си госпожаааааааааааааа....и аз нямам търпение да разкажеш как е минало всичко.... yahoo...)


Как релаксираш? Как релаксирам... crazy, много обичам да чета, така че където и както да релаксирам, винаги влача със себе си нещо за четене...е понякога не стигам до него...но това не ми пречи, всеки път когато тръгвам за някъде...да релаксирам... yahoo усърдно да си приготвям, по нещичко за четене, книжките ми могат да се похвалят, че са се развявали в Рим, Венеция, Равенна, Римини,Прага, Виена, Будапеща, Амстердам...и т.н..... blum
Обичам също да плувам... Swiming, не че умея ...по скоро бих казала, че плувам като пирон в кисело мляко...но е важно желанието... pardon....обичам и някакви нещица да си майсторя.....така се отпускам най- добре и изобщо се откъсвам от действителността...и с приятели обииииииичам...имам една....за която само като се сетя....и започвам сама да си се смея..... laugh laugh laugh (хм..така и така се сетих, чакай да и се обадя.... blum...)


Как приемаш неуспеха? Ами...май още съм дечко по-отношение на неуспеха..мнооого болезнено го приемам...а май не трябва така...не е градивно някак си.....!Сега се сещам за един мой неуспех....значи януари месец се явявах на изпит за младши- прокурори...(понеже бях решила...край това ще е и нищо друго....) и получих 5 и после още една 5...( приятелите ми твърдяха, че не е неуспех... laugh) но се оказа, че е малко....и не се получиха нещата...щях да умра...имах чувството че света е свършил...наистина...после 2-3 м. бях направо ...като парцал....и потроших тооолкова нерви...които не си заслужаваха... girl_impossible girl_impossible girl_impossible
Та така, има какво да науча по отношение на възприятието на неуспехите си..... nea Mad girl nea Mad girl

после пак ще продължа...... danceg




Активен
Diavolinkata
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 725


В очакване на празниците :)


« Отговор #17 -: септември 18, 2007, 10:24:33 »

Здравей,ето малко въпроси и от мен  bye
1.Какво е най-милото нещо,което половинката ти е правил за теб?
2.Любим сладкиш?
3.Имала ли си рожден ден с парти-изненада?
4.Опиши се с някоя емотиконка  Wink
5.Обичаш ли животните?А какво би искала да си имаш вкъщи,ако можеше?
6.Ако беше цвете,какво щеше да бъдеш?
7.Къде най-много обичаш да пътуваш?Кое е мястото,което никога няма да ти омръзне да посещаваш?
8.Обичаш ли да танцуваш?
9.Защо pleasure?Как си го избра?
10.Какво беше първото нещо,което те привлече у половинката ти?

 DANCE
Активен
Rossistela
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1863



Моят сватбен албум

« Отговор #18 -: октомври 13, 2007, 22:07:40 »

Ехоооо,тук има въпроси без отговор blum
Активен
tonitta
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2429



Моят сватбен албум

« Отговор #19 -: октомври 19, 2007, 13:55:21 »

Хей мила,направо ме провокираш да ти задам няколко въпросчета и аз,защото направо все едно,че аз отговарям :laugh:Много общи неща наистина има между нас...Та:

Каква е най-голямата ти мечта в момента?
Кои са добрите и лошите черти на мъжа ти според теб?
Какво би те извадило от равновесие?
Лесно ли допускаш хората до себе си?
Умееш ли да мразиш и да отмъщаваш?

Е хайде стига,че аз както съм я подкарала... give_rose
Активен
pleasure
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1975


love is in the air....


Моят сватбен албум

« Отговор #20 -: октомври 21, 2007, 18:37:36 »

Охоооо тук има въпросчета за отговаряне.. crazy.....мдааа трябва малко да се организирам и ще ги почна.... yahoo
Активен
tonitta
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2429



Моят сватбен албум

« Отговор #21 -: октомври 21, 2007, 18:42:28 »

ееее,тъкмо си помислих,че си отговорила.... Mad girl beating
Активен
pleasure
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1975


love is in the air....


Моят сватбен албум

« Отговор #22 -: октомври 29, 2007, 18:41:42 »

1.Какво е най-милото нещо,което половинката ти е правил за теб?
Сещам се за един случай, които беше доста отдавна, но и сега като се сетя...сърцето ми се изпълва с вълнение.. girl_in_love Докато бях студентка и учех в Благоевград, милото беше доктор в С-ски..и веднъж, когато идвал до Бл-д с някакъв негов спешен случай, беше минал през курса ми по английски (тъй като знаеше, че същата вечер ще съм там) и оставил там една плюшена играчка,като беше помолил учителката ми да ми я даде... Oh my ... Тя незнам защо беше решила, да ми даде въпросната играчка, пред всички курсисти и аз... badgirl blush.....доста се разсеях...така ми отиде нахаос часа по английски.. laugh...но и след толкова време, този случай предизвиква усмивка в мен...  Girl_hide
2.Любим сладкиш?
Ех...щом е сладкиш...всичките са ми любими...умирам за сладко...майка ми казваше, че като малка не съм яла нищо друго и в редките случай, когато все пак съм яла нещо то е било сладкишчета... Torte Torte Torte
3.Имала ли си рожден ден с парти-изненада?Неееееееееееееееееее....много гадно... Girl_sing
4.Опиши се с някоя емотиконка тези са ми адски любими... Eeager Aviator witch
5.Обичаш ли животните?А какво би искала да си имаш вкъщи,ако можеше?
Обичам ги много, но миналата година ме ухапа едно улично куче и сега малко ме е страх, когато към мен се приближи някое по- голямо куче (защото онова беше такова)Имам си кученце..то е в с-ски при мам и тате...обожавам я.....милата ми сладка пекинезка...просто съм влщбена в нея... :girl_in_love:понякога от всички там...най- много ми липсва тя... blush
6.Ако беше цвете,какво щеше да бъдеш?може би синцец...толова е съвършенно това цвете или бял люляк.... girl_wink
7.Къде най-много обичаш да пътуваш?Кое е мястото,което никога няма да ти омръзне да посещаваш? Обичам да пътувам навсякъде в чужбина, защото хората са цивилизовани, внимателни и услужливи, умеят да пазат историята си и да ценят традциите си....незнам може би в Италия никога няма да ми омръзне...тази страна е една поезия... girl_in_love
8.Обичаш ли да танцуваш?Ако поклащането, което умея може да се нарече танцуване...хехе...обичаааам.... chee
9.Защо pleasure?Как си го избра? Някъде в по-горните въпросчта вече се изказах...та да не се повтарям де... blush
10.Какво беше първото нещо,което те привлече у половинката ти?
 *crazy*ами...може би говорът му...защото той говори доста тихичко и аз трябваше да се приближавам максимум до него и така приближена...бях привлечена.... laugh laugh laugh

 yahoo yahoo yahoo
Най сетне да отговоря на въпросите...камък ми падна от сърцето... pardon
Активен
plamik
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1835



Моят сватбен албум

« Отговор #23 -: ноември 21, 2007, 20:12:29 »

yahoo yahoo yahoo
Най сетне да отговоря на въпросите...камък ми падна от сърцето... pardon

Даааа, но има нови въпросчета, които си чакат отговорчетата.  blum

1. Какво детенце искате - момче или момиче? И кои са ви любимите имена и за едното, и за другото?
2. Кое е нещото което може да те вбеси?
3. А да преливаш от щастие?
4. Кой е съвета, който няма да забравиш? (може да не е само един де)
5. Как обичате да разпускате с твоя човек?
6. Кое е най-щурото нещо което сте правили заедно? Само ти? И само той?

За сега толкова  от мен, като ми хрумне още нещо ще питам. Дано са ти приятни и не те оттегчавам.  tease
Активен
prin4ipessa
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1790


Моят сватбен албум

« Отговор #24 -: ноември 22, 2007, 01:32:15 »

pleasure, така като гледам май си пропуснала и въпросчетата на Тонитка  blush
Активен
pleasure
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1975


love is in the air....


Моят сватбен албум

« Отговор #25 -: ноември 22, 2007, 09:08:00 »

Абе то като гледам...доста въпросчета съм пропуснала...тъкмо ги бях отметнала при свършените задачи...ама пак ше подостря молива и почвам... funnytooth bouncinggirl goody
Активен
tonitta
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2429



Моят сватбен албум

« Отговор #26 -: ноември 22, 2007, 10:01:53 »

Ами то аз вече се отказах да те чакам P-(Така ме пренебрегна... :'(Аз забравих,че съм ти задала въпроси! :girl_impossible:незнам какво ще направиш,за да ти простя... Xixixi
Активен
pleasure
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1975


love is in the air....


Моят сватбен албум

« Отговор #27 -: ноември 22, 2007, 10:06:59 »

Ами то аз вече се отказах да те чакам P-(Така ме пренебрегна... :'(Аз забравих,че съм ти задала въпроси! :girl_impossible:незнам какво ще направиш,за да ти простя... Xixixi
Хехе...ВИНОВНА съм...но нали ми знаеш положението в момента... girl_impossible...представям си седя си аз и си отговарям на въпросите от сватбения форум и хоп на вратата бат' Бойко....иииии.... beating beating beating hunter shock Cow-boy disappear
Каквото поискаш ....всичко ще направя... spiteful...само поискай.... dance
Активен
pleasure
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1975


love is in the air....


Моят сватбен албум

« Отговор #28 -: декември 11, 2007, 10:06:03 »

 Offtopic Тонитка...виновата..... blush blush blush

Каква е най-голямата ти мечта в момента?Като се замисля, често сменям мечтите си...но не оставам без такива... ;)в смисъл...явно зависи от периода в който се намирам...душевно състояние...случки... *crazy*В момета мечтите и копнежите ми са свързани с пътувания и фотография... Girl_hide Yes danceg...(ако бях ти отговорила към момента който ми беше задала въпросите съм сигурна, че отговорът би звучал по различен начин.. huhhuh.gif)
Кои са добрите и лошите черти на мъжа ти според теб? За добрите...нямат изброяване...наистина... blush еййййййййй няма такъв мъж...как г онамерих... Yes..и лоши черти има...но са толкова малко в сравнение с добрите, че не си заслужава да се кометират... Yes
Какво би те извадило от равновесие? Ооооо заядливо отношение на някой хора ме изважда от равновесие...но с малко игнориране от моя страна...се нареждат нещтата... blush
Лесно ли допускаш хората до себе си? Изключитело лесно...само нещо да ме грабне или докосне от даден човек...мога да си изпея и майчиното мляко... blum
Умееш ли да мразиш и да отмъщаваш? Умея да мразя определени нещта...за хора...случвало ми се е ...но бързо ми минава...за отмъщение...в моменти за умопомрачение се е стигало и до планове (добри по моему... blum)...но не мога да се похваля с реализация...ама то не е късно де... Girl_hide pardon nea

това е...благодаря за отделеното време...и внимание.... kiss kiss kiss
Активен
plamik
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1835



Моят сватбен албум

« Отговор #29 -: декември 11, 2007, 10:08:59 »

Еееееее pleasure, аз се чувствам пренебрегната!  Плачещо момиче Кога ще получа отговорчета на моите въпроси?  Хайдеееееееееееееееее пишиииииииииииии  blum
Активен
Страници: 1 [2] 3  Всички   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines