Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

май 14, 2024, 20:44:16

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 10 11 [12] 13 14 ... 20   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на ani_ogbg - 11.05.2013г.  (Прочетена 74198 пъти)
 
ani_ogbg
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 647



Моят сватбен албум

« Отговор #165 -: май 05, 2013, 21:52:15 »

Ани, остават ти 8 дни, значи на мен 10   yahoo и при мен е  tease
Съвсем скоро и двете няма да сме госпожици вече  леле леле  lol
         
Ах, остават даже по-малко.. Ние нямаме нет тези дни, заради повреда..  Но засега всичко е горе-долу наред... Вчера фризьорката дойде за втора проба и пак не ми държи.. Пробвахме с маша, преса, ролки, лак и пяна и нищо... Став, но къдриците не държат.. Накрая отидох в кварталния салон и момичетата ми направиха къдрица със сешоар и с ъс шиш. Единствено със шиша ми издържа горе долу.. И накрая фризьорката каза, че трябва да ме подстриже, да ме етажира и с къдрин и ролки да ме къдри... Толкова много ли искам.... sad моля ви، помагайте с предложения..
Активен
ani_ogbg
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 647



Моят сватбен албум

« Отговор #166 -: май 05, 2013, 21:54:44 »

ани, с моята гримьорка не се ли свърза или не съм ти давала координати? за нея поне гарантирам качество, да не се луташ. кажи за да ти дам на лично тел.
Еми, дала си ми и чакам да дойде 7, че не ми е удобно да безпокоя хората по празниците...
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #167 -: май 05, 2013, 22:35:20 »

Еми, дала си ми и чакам да дойде 7, че не ми е удобно да безпокоя хората по празниците...
хубаво, че почвам да забравям вече кое и какво съм ти дала като инфо tuktuk
Активен
artemida777
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 466



Моят сватбен албум

« Отговор #168 -: май 06, 2013, 00:32:26 »

Не знам колко ти е дълга косата, но съм чувала, че много дългите коси наистина не държат много.  sad
Не знам какъв ти е бюджета за прическа, но мога да ти препоръчам двама фризьори, които работят много професионално. Соларно студио Palm Beach в кв. Белите брези (на ъгъла на Хайдушка гора и Костенски водопад)-фризьора се казва Сашо. Преди 2 години ми взе около 50лв. за официална прическа.
Ето и снимка:


* Copy of DSCN1706.JPG (57.78 KB, 336x383 - видяно 2133 пъти.)
Активен
artemida777
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 466



Моят сватбен албум

« Отговор #169 -: май 06, 2013, 00:38:33 »

Другият фризьор е Христан Кънев - салона на Стилист Капанов на бул. Скобелев, като тръгнеш от Руски паметник към Петте кьошета по десния тротоар. Гарантирам, че няма нещо, което да не може да направи good Но взима доста скъпо - около и над 100 лв. Това е снимка от бала ми преди пет години:


* Copy of IMG_0sg010.JPG (47.84 KB, 336x378 - видяно 2080 пъти.)
Активен
helena31
Сватбар
***
Публикации: 270


« Отговор #170 -: май 06, 2013, 04:13:14 »

Включвам се, за да ти пожелая една последна моминска седмица изпълнена с много хубави емоции!!
Активен
petq1989
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 614


моят сватбен ден 13.07.2013


Моят сватбен албум

« Отговор #171 -: май 06, 2013, 07:48:57 »

ани, нз колкмо ти е дълга косата и не мисля че от дължината зависи нещо,по скоро зависи от косъма, аз съм с дълга коса кажи речи до кръста,косъма ми държи на изправяне,на навиване, на стилизиращи продукти,но ей богу боя трудно държи,ако косата ти е много тежка пак няма да държи, на бала ми едната съученичка тя е с мн гъуста и тежка коса ж 20х не личеше да е ходила на фризьор, същото важи и ако косата ти е мн рехава, на баба ми е такава и не я държат нито ролки нито нищо, след като се накъдри с къдрин тя пак си става права...не искам да те отчайвам,но ако и тези професионалисти не могат да направят мечтаната прическа,защо не помислиш за прическа,която не изисква букли...не искам да те разстройвам или да звуча грубо,извини ме,ако съм прозвучала така
Активен
ani_ogbg
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 647



Моят сватбен албум

« Отговор #172 -: май 07, 2013, 05:40:55 »

хубаво, че почвам да забравям вече кое и какво съм ти дала като инфо tuktuk

Така е, като помагаш на всички ни smile
Активен
ani_ogbg
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 647



Моят сватбен албум

« Отговор #173 -: май 07, 2013, 05:46:21 »

 artemida777, много благодаря за предложенията.
Косата ми е доста дълга и най-вероятно ще трябва да я подстрижа поне десетина см, за да стане нещо с къдриците.. Лошото е, че е и тежка и като се комбинират дължина и тежина... = прав косъм ..
Иначе днес това ми е работата. Ще проверявам всички възможности, защото днес трябва да се приключи този въпрос или поне се надявам smile
Стискайте палци! smile
Активен
ani_ogbg
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 647



Моят сватбен албум

« Отговор #174 -: май 07, 2013, 05:51:17 »

ани, нз колкмо ти е дълга косата и не мисля че от дължината зависи нещо,по скоро зависи от косъма, аз съм с дълга коса кажи речи до кръста,косъма ми държи на изправяне,на навиване, на стилизиращи продукти,но ей богу боя трудно държи,ако косата ти е много тежка пак няма да държи, на бала ми едната съученичка тя е с мн гъуста и тежка коса ж 20х не личеше да е ходила на фризьор, същото важи и ако косата ти е мн рехава, на баба ми е такава и не я държат нито ролки нито нищо, след като се накъдри с къдрин тя пак си става права...не искам да те отчайвам,но ако и тези професионалисти не могат да направят мечтаната прическа,защо не помислиш за прическа,която не изисква букли...не искам да те разстройвам или да звуча грубо,извини ме,ако съм прозвучала така
Ох, Пете, не ме отчайваш грам, защото аз вече съм отчаяна.. crazy
Вече и аз не знам какъв ми е косъмът. По принцип вече от дължината се е поизтощила, но никога не е третирана и е много жива. С две думи всеки косъм се бори за независимост. Проблемът е, че тя се поддава на фризура, но след това не държат къдриците кой знае колко. Просто съм сигурна, че е от дължината, защото преди години като бях с по-къса коса си правех какви ли не прически самичка, най-вече къдрици и ми държаха. Така че дължината ще да е проблемът..
И в никакъв случай не ме разстройваш или обиждаш. Ние сме тук, за да си помагаме и да си даваме съвети smile give_rose
Активен
petq1989
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 614


моят сватбен ден 13.07.2013


Моят сватбен албум

« Отговор #175 -: май 07, 2013, 05:55:58 »

ами аз съм на пластове и косата ми е кажи речи до кръста,понеже ми е доста гъста косата и като ходя на връхчета и ме филират малко и са ми казвали че на стъпала е по-добре отколкото да разсте на равна черта smile
Активен
ani_ogbg
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 647



Моят сватбен албум

« Отговор #176 -: май 07, 2013, 05:57:37 »

Включвам се, за да ти пожелая една последна моминска седмица изпълнена с много хубави емоции!!

Много благодаря, helena31! Засега последната моминска седмица върви с много притеснения и недовършени неща, но се надявам за два дни всичко да оправим! smile
Активен
ani_ogbg
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 647



Моят сватбен албум

« Отговор #177 -: май 07, 2013, 05:59:06 »

ами аз съм на пластове и косата ми е кажи речи до кръста,понеже ми е доста гъста косата и като ходя на връхчета и ме филират малко и са ми казвали че на стъпала е по-добре отколкото да разсте на равна черта smile

Да, и на мен ми казаха същото, защото аз съм на права черта. Най-вероятно ще трябва да се прежаля  и да направя етажите.. sad
Активен
petq1989
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 614


моят сватбен ден 13.07.2013


Моят сватбен албум

« Отговор #178 -: май 07, 2013, 06:05:41 »

ани и аз съм мн чувствителна на тема коса,ходя при една фризьорка от 6 години насам и винаги сядам на стола с уговорката "ама,малко,ама,много малко" и винаги е към 2 см,което май е нормално,но мен ако ме питаш,ако може да расте без да се реже lol
Активен
ani_ogbg
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 647



Моят сватбен албум

« Отговор #179 -: май 07, 2013, 06:58:10 »

ани и аз съм мн чувствителна на тема коса,ходя при една фризьорка от 6 години насам и винаги сядам на стола с уговорката "ама,малко,ама,много малко" и винаги е към 2 см,което май е нормално,но мен ако ме питаш,ако може да расте без да се реже lol

Хаха, аз съм по същия начин и си ходя само при една девойка, която обаче според мен не става за официални прически.. Иначе нямаше да си блъскам главата..
И тъй като тя си ме познава, дори вече не се налага да казвам нещо. Тя си знае само връхчетата, но са си 2 -3 см, нормално е, иначе косата много се изтощава smile
Активен
Страници: 1 ... 10 11 [12] 13 14 ... 20   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines