Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

май 14, 2024, 05:56:53

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 9 10 [11] 12 13 ... 20   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на ani_ogbg - 11.05.2013г.  (Прочетена 74186 пъти)
 
ani_ogbg
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 647



Моят сватбен албум

« Отговор #150 -: април 26, 2013, 21:25:24 »

ани,мисля че гледах темичка за фризьори и гримьори,можеш да пробваш чрез булките,които са минали да видиш какви впечатления имат...когато ходих да се уговоря с моята фризьорка тя ме попита как изглежда роклята,цвета и ми нахвърля няколко идейки,да си помисля, да огледам и на пробната докато не се харесам няма да ме пусне smile

Пете, ще прегледам и там и ще видим какво ще излезе smile
Активен
ani_ogbg
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 647



Моят сватбен албум

« Отговор #151 -: април 26, 2013, 21:32:54 »

Да споделя със снощните емоции около танците.. Нямам много време да пиша тук и съжалявам, за което..
Изтанцувахме си старата част без проблем и започнахме новата част. Учителите не били разбрали, че искаме съкратената част и чак следващият път ще чуем съкратената версия на песента.
ПОказаха ни и новата част и честно казано ми се стори много елементарно, т.е. няма нищо завъртяно.. Въпреки че като почнахме да ги учим стъпките лично аз доста се омешах на едни завъртания, ама все пак практиката е същността на нещата и ми се иска все пак да прилича на някакъв танц, а не само обикаляния един около друг и размяна на поздрави, както се казва на езика на "танците". Милото накрая ги помоли за следващия път да има нещо като танц за двама.
Не искам да звуча песимистично, много се забавляваме по време на танците и е супер приятно.. Чак ме е яд, че до сега не сме ходили на танци с милото smile Супер забавно е и вярвам, че накрая, ако не се получи много със стъпките, поне ще ни е забавно, докато танцуваме пред гостите smile danceg
Активен
ani_ogbg
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 647



Моят сватбен албум

« Отговор #152 -: май 02, 2013, 11:31:35 »

Момичета, аз доста занемарих темичката и като цяло посещенията ми във форума, но при мен е някакъв ад просто.. Правят ми проблеми от работата, работя и в почивните дни, ама да не изпадам в подробности..
Относно танците.. ходихме два пъти, обаче се оказа, че залите ще са затворени в почивните дни и не може да се упражняваме, а уговорката беше да тренираме без прекъсване, така че малко несериозни се оказаха.. Ние ще си продължим с тренировките, пък каквото излезе. Засега се справяме някак си  girl_haha

Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #153 -: май 02, 2013, 13:59:24 »

Видях в темата за тортите, че и това почти сте уредили. Ако пластовете са един върху друг, наистина се губят парчета без глазура, което е разхищение на хубава торта. Има решение, като блатовете са върху стойки, плътно поставени над долния пласт. Там сладкарите слагат лента или декоративен елемент за да не се вижда празното място по височината. Стойките са под наем и после се връщат.
Активен
ani_ogbg
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 647



Моят сватбен албум

« Отговор #154 -: май 02, 2013, 21:15:36 »

Ами, аз изрично попитах дали има такава възможност да се сложат плътно един върху друг, но ми казаха, че не е възможно и само ни предложиха да сме на стойка, като си се вижда, че са на различни нива. Утре ще се срещнем с декораторката и тогава ще видим smile
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #155 -: май 02, 2013, 21:18:54 »

Ани, а вие вече целия танц ли научихте или има още, което не сте научили? Към коя сладкарница сте се насочили? А какво стана с грима и прическата?
Извинявай, че те заринах с въпроси, ама и аз се вълнувам  blush
Активен
Мрявка
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 775



« Отговор #156 -: май 02, 2013, 21:19:20 »

Да това с тази стойкс, за която спомена свекърва и аз съм го чувала, даже лятото исках да поръчам торта за рд на мама с такава стойка, но нашата сладкарка точно нямаше такава.
Активен
petq1989
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 614


моят сватбен ден 13.07.2013


Моят сватбен албум

« Отговор #157 -: май 03, 2013, 06:36:30 »

момичета,всяка сладкарница си слага парички за наем на стойките, и след сватбата се връщат ив едната сладкарница попитахме и ни казаха, че имат само кръгли,няма квадратни,ами ако аз искам квадратна торта и сладкаркката ми каза 50 или 100 лева наем, и мн се ядосах....и тогава открих невероятните торти на този човек, и просто искам такава торта
http://www.radistambolov.eu/gallery/displayimage.php?album=21&pid=601#top_display_media
Активен
ani_ogbg
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 647



Моят сватбен албум

« Отговор #158 -: май 03, 2013, 11:51:25 »

Ани, а вие вече целия танц ли научихте или има още, което не сте научили? Към коя сладкарница сте се насочили? А какво стана с грима и прическата?
Извинявай, че те заринах с въпроси, ама и аз се вълнувам  blush

Рататуй, не сме го научили, защото не са ни го показвали.. Учехме го на части, като засега сме на 1:20 от песента, а като гледам няма как да научим останалата част, така че с мъжо почваме от youtube.. Искаме си цялата дължина на песента и само упражнения ни трябват. Интересното е, че крием и майка само повтаря стига сме ходили по "кафета", а да си правим нещата за сватбата и е малко смешно smile

Иначе сме се насочили към Романса. По принцип ни харесват тортите оттам. На брат ми тортата беше оттам също и беше лека и вкусна, но тяхната беше еклерова, а ние като искаме захарно тесто, то пълнежът трябва да е плътен, така че най-вероятно ще се насочим към сметановата облицовка, което пак е хубаво. Довечера се надявам да се уточни всичко и да я поръчаме..

С грима и прическата съм.. мани мани, не питай..  tease
По принцип отидох на пробна прическа при фризьорката, която правеше снаха ми, но тя жената каза, че пресата й изгоряла, нямала стилизиращи продукти, но ми нави косата, за да види колко ще издържи.. Аз й казах, че няма да издържи, но тя си настояваше. Казваше, че всичко й е в главата, ще стане както искам, ама просто сега няма как да го направи и това 2 часа.. Аз съм спокоен човек по принцип, даже свръх спокоен (все пак съм телец smile ), ама майка ми не издържа, та тъй като и тези дни съм на работа, утре ще идва вкъщи да ми прави отново пробна прическа, за да знам как ще изглеждам на сватбата. То това е идеята като цяло.. Да се видиш как ще изглеждаш. Междувременно ходих при друг фризьор, но той каза, че косата ми трябва да се подстриже ( тя е до кръста ми, но не е гъста вече), ако искам да съм на къдрици и някакси спрях да го слушам.. хихи.. Но всъщност може би причината да се откажа оттам, въпреки че каза, че няма да ми вземе пари за пробната прическа е, че не ми каза колко ще ми струва официалната.. Може да каже 50, ама може да каже и 150.. и аз се отказах..
След това реших да опитам със Слав, както знаеш Рататуй, но се оказа, че той днес пътува за чужбина и се връща на 17 май. Това, което направи е да ми препоръча гримьори - Алина и Христина. Ще им се обадя по-късно на дамите, че сега на работа няма как да го направя.. Та, някой има ли идея от работата им?

п.п. и мила, не ме зариваш с въпроси smile Много ми се иска да ви описвам всички подробности, но времето много ме притиска, а и като добавих работата, която е някаква лудница последните дни и нямам време.. smile
Активен
ani_ogbg
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 647



Моят сватбен албум

« Отговор #159 -: май 03, 2013, 11:53:41 »

момичета,всяка сладкарница си слага парички за наем на стойките, и след сватбата се връщат ив едната сладкарница попитахме и ни казаха, че имат само кръгли,няма квадратни,ами ако аз искам квадратна торта и сладкаркката ми каза 50 или 100 лева наем, и мн се ядосах....и тогава открих невероятните торти на този човек, и просто искам такава торта
http://www.radistambolov.eu/gallery/displayimage.php?album=21&pid=601#top_display_media

Да, и на нас ни искат капаро за стойката. Нормално е да искат, защото цената на стойките е скъпа и те трябва да бъдат сигурни, че ще си ги върнат smile
Активен
ani_ogbg
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 647



Моят сватбен албум

« Отговор #160 -: май 03, 2013, 11:56:40 »

Иначе да се похваля, че с ремонта приключихме. Колкото толкова, ама просто сили нямаме..
Аз междувременно направих украсата на чашите, не съм ги снимала още.. Иска ми се да направя украсата и на шампанското, най-вероятно довечера ще стане готово и тогава в целия комплект ще ви покажа резултата. Само направих панделката между двете чаши малко свръх дълга, ама не прецених дължината... просто отпусках панделка и когато вече всичко беше зашито, видях колко е дълго.. Милото много ги хареса, той беше на работа и аз от скайпа показвам.. Идилия отвсякъде  tease
Активен
casky
Баш Майстор
**
Публикации: 1557



« Отговор #161 -: май 03, 2013, 13:05:30 »

Ани точно тези последни трепети са най-сладки, колкото и да е напрегнато heart
За косата - и аз не бих дала да ми я режат, само защото не могат да я направят! Аз дето се вика на фризьор си ходя с линийката, как ще ми я реже, защото му била дълга shok

За тортата, ако това е същия Романс, който аз помня (в Симеоново) тортите им са страхотни! Bravo Вариант вместо сметана е бял шоколад girl_wink нашата беше с такъв и става невероятно вкусно (а и аз си падам по шоколада biggrin )=

Чакам снимки на нещата, които си сътворила Girl_hide
Активен
ani_ogbg
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 647



Моят сватбен албум

« Отговор #162 -: май 03, 2013, 13:15:43 »

Хихи, трепети са си наистина, още повече, че остават само 8 дни.. леле мале..
Иначе за косата съм решила, че след сватбата ще я пострижа малко, защото косъмът ми се изтощава, колкото и да я поддържам, да й правя маски и бла бла..

Става дума за същата сладкарница в Симеоново. Ние първоначално мислехме да е друга, но пак си се върнахме там, защото има и сантиментална стойност. Там ни беше първата среща smile

Не съм се сетила за бял шоколад  Bravo Ще видим и тази опция довечера, благодаря ти, casky give_rose
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #163 -: май 03, 2013, 17:53:14 »

Ани, остават ти 8 дни, значи на мен 10   yahoo и при мен е  tease
Съвсем скоро и двете няма да сме госпожици вече  леле леле  lol
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #164 -: май 03, 2013, 20:00:45 »

ани, с моята гримьорка не се ли свърза или не съм ти давала координати? за нея поне гарантирам качество, да не се луташ. кажи за да ти дам на лично тел.
Активен
Страници: 1 ... 9 10 [11] 12 13 ... 20   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines