Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

май 14, 2024, 12:26:58

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 5 6 [7] 8 9 ... 20   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на ani_ogbg - 11.05.2013г.  (Прочетена 74192 пъти)
 
ani_ogbg
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 647



Моят сватбен албум

« Отговор #90 -: април 19, 2013, 10:33:43 »

Последната торта е много хубава Bravo Отстрани само гълъбчетата, а отгоре с гнездото от калии ще стане супер  good

Да, да.. good Това ни е крайната идея и дано да се получи. Мисля, че намерихме нашата торта най-накрая Wink
Активен
ani_ogbg
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 647



Моят сватбен албум

« Отговор #91 -: април 19, 2013, 10:35:59 »

Пратих ти емайл за цветята, казвай още какво инфо трябва

Веси, благодаря ти. Прочетох го и всичко много ми хареса, но сега най-трудната част е да навия моето мило да отидем до Радомир.. Ще го обработвам тези дни diablo, така че ми стискайте палци!  funnytooth
Активен
Allicia
Сватбар
***
Публикации: 211



« Отговор #92 -: април 19, 2013, 10:39:33 »

Веси, благодаря ти. Прочетох го и всичко много ми хареса, но сега най-трудната част е да навия моето мило да отидем до Радомир.. Ще го обработвам тези дни diablo, така че ми стискайте палци!  funnytooth

Ани, ако имаш нужда от нещо конкретно от Радомир... мога да ти помогна. Нали моето мило е от Радомир и всяка събота и неделя се подвизаваме там. smile
Активен
ani_ogbg
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 647



Моят сватбен албум

« Отговор #93 -: април 19, 2013, 10:41:02 »

Момичета, да ви се похваля, че снощи имахме среща с едни танцьори, които се ангажираха да ни направят съчетание за първия танц. Аз навивах милото още от миналата година, ходихме на танго веднъж, ама този вид танго не ни допадна и след това се разпиляхме. Та, в крайна сметка, макар и малко късно има някакъв шанс да направим някакво шоу и да изненадаме гостите си   danceg
Нашата песен е на Брайън Адамс - Have you ever really loved a woman и треньорите казаха, че ще ни учат на румба, като вече ще измислят другите елементи. В понеделник ни е първият танц, така че стискайте палци всичко да е наред danceg
Активен
ani_ogbg
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 647



Моят сватбен албум

« Отговор #94 -: април 19, 2013, 10:42:02 »

Ани, ако имаш нужда от нещо конкретно от Радомир... мога да ти помогна. Нали моето мило е от Радомир и всяка събота и неделя се подвизаваме там. smile

Благодаря ти предварително, много мило от твоя страна smile Ще го имам предвид, ако половинката се опъне нещо.. Wink
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #95 -: април 19, 2013, 10:43:07 »

Ани, това за танца е супер! Сигурна съм, че ще стане нещо много хубаво. Да споделиш в понеделник.
Активен
ani_ogbg
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 647



Моят сватбен албум

« Отговор #96 -: април 19, 2013, 10:52:22 »

Да, да, Рататуй, ще споделя задължително, ако не съм със счупен крак или нещо такова де.. хихи
В тази връзка нашата песен много лесно си я избрахме. Още от началото на връзката ни си знаехме, че ако един ден се стигне до сватба Брайън Адамс ще е.. Въпреки че като седнахме да мислим за песен се спряхме на You are wonderful tonight на Eric Clapton, но пък попаднахме на един списък с най-използвани сватбени песни и неговата песен беше сред първите. Моето мило не искаше да ползваме толкова "известна" песен и затова отидохме на Брайън Адамс, ама Everything I do. Бяхме решили да е тя (по-скоро аз се бях съгласила. За мен беше достатъчно да е моят любим певец), докато една вечер му казах да си пуснем нашата песен и той пуска Have you ever really loved a woman. И аз в първия момент му казвам, че това не е нашата песен, а той - нашата е... И така  danceg Много се радвам, че я сменихме, защото още от дете тази песен си ми е от любимите, да не кажа любимата smile yahoo
Активен
Nine
Ентусиаст
**
Публикации: 146



« Отговор #97 -: април 19, 2013, 11:13:05 »

Ани, тайничко ти завиждам за уроците по танци. И аз  исках да изненадаме гостите  с  нещо нестандарно като първи танц, но мъжлето не пожела sad
Активен
scilla
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 859



« Отговор #98 -: април 19, 2013, 11:18:58 »

Nine, аз се присъединявам също... и аз много обичам да танцувам и исках по-специален танц, но уви...

Много се радваме на Ани и на нейния бъдещ съпруг за смелостта!
Активен
ani_ogbg
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 647



Моят сватбен албум

« Отговор #99 -: април 19, 2013, 11:23:11 »

scilla, Nine, благодаря ви, ама да знаете, че аз до последно вече се бях отказала, защото все не можех да навия моя мъж да отдели някакво време и да се обадим. Докато тези дни ми каза, че се е обадил на едно момиче за танци и аз  Oh my .... Иначе, ако не го беше направил тези дни го хващах и почвахме да танцуваме на нашата песен, докато всичко не стане прекрасно Wink Така че дори и да не ходите на уроци, хващайте мъжлетата и танцувайте. Самият танц сам по себе си е специален, а щом младоженците танцуват заедно, то той става още по-специален Wink
Активен
Nine
Ентусиаст
**
Публикации: 146



« Отговор #100 -: април 19, 2013, 11:37:00 »

Ооо Ани, аз  от  2 месеца се  опитвам да  го накарам поне да научи да играе  хоро да не се  излагаме като  дойдат да ме  вземат а  той аз съм рокаджия хоро не играя и до там sad А за  първия танц ще е едно рокаджийско парче любимо и на двама ни и той постоянно повтаря   какво да го репетираме като сме го  танцували  поне 100 пъти....
Активен
ani_ogbg
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 647



Моят сватбен албум

« Отговор #101 -: април 19, 2013, 11:51:38 »

Ами Nine, мила, щом сте го танцували, тогава наистина няма какво да го танцувате пак. При нас проблемът е, че ние сме от 3 години и малко заедно и до този момент не сме танцували.. Единствено на три сватби, като не мога да кажа, че моят мъж беше много дащен откъм танци.. Молила съм ми се да танцуваме, ама той - не, аз играя само право хоро.. Така че ние просто не сме танцували заедно, не сме си нагодили телата едно към друго, както се вика. Ето защо поне това ми дължеше Wink
Ама вие щом сте танцували толкова много на вашето парче, няма защо да го мислиш повече. А кое е парчето, ако не е тайна ? smile
Активен
m0onlight
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1638


Любовта е чудо– вярвай в чудесата !


Моят сватбен албум

« Отговор #102 -: април 19, 2013, 11:52:37 »

Нашата песен е на Брайън Адамс - Have you ever really loved a woman и треньорите казаха, че ще ни учат на румба, като вече ще измислят другите елементи.

Страхотна песен! Bravo Брайън Адамс ми е голям любимец от малка след Бон Джоуви smile
Активен
ani_ogbg
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 647



Моят сватбен албум

« Отговор #103 -: април 19, 2013, 11:52:54 »

А за хорото не го мисли.. Като знам на сватбите как никой не гледа другия какво прави и всеки подскача, както му е кеф.. Няма със сигурност да има изложили се Wink Важна е емоцията, само тя остава забелязана smile
Активен
ani_ogbg
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 647



Моят сватбен албум

« Отговор #104 -: април 19, 2013, 11:54:19 »

Страхотна песен! Bravo Брайън Адамс ми е голям любимец от малка след Бон Джоуви smile

Аааа, m0onlight, и при мен е така!!!!!! Ако моят мъж не беше харесал на Брайън Адамс, следващата щеше да е Always!! girl_wink
Активен
Страници: 1 ... 5 6 [7] 8 9 ... 20   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines