Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

май 22, 2024, 04:09:44

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 29 30 [31]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: СВАТБА В РУСЕ - 3 част  (Прочетена 156766 пъти)
 
tatqna_dr
Ентусиаст
**
Публикации: 128



Моят сватбен албум

« Отговор #450 -: май 23, 2013, 10:08:41 »

Браво Петя! И аз се радвам, че нещата при теб са се наредили по график и всичко ти е спокойно.  yahoo  Желая ти много късмет и успех на държавния! Всичко ще ти мине много бързо  и неусетно и още повече спокойствието което имаш е много важно. Стискам ти палци и наистина ти желая УСПЕХ!   smile
Активен
Antonia87
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 122



Моят сватбен албум

« Отговор #451 -: май 23, 2013, 12:15:18 »

Tihomira,относно момичетата с цигулките ( нещата станаха мн спонтанно , на една позната дъщеря й се оказа ,че свири и ми предложи тя да бъде с нейна приятелка и не съм ходила до музикалното училище да питам).
Активен
megyto
Сватбар
***
Публикации: 207



Моят сватбен албум

« Отговор #452 -: май 23, 2013, 13:30:59 »

Момичета някой знае ли добра катеринг фирма в Русе?
Чудя се за посрещането в дома на булката, вместо да се занимаваме с готевене в деня на сватбата,
кетъринга е добра идея.
Активен
Irinka86
Новак
*
Публикации: 7



« Отговор #453 -: май 23, 2013, 14:17:44 »

Megyto, само ще ти разкажа моя опит. На сватбите , на които съм присъствала, почерпката в дома на младоженката винаги е оставала. Просто гостите са развълнувани, гледат булката или пък цирка с пазенето на младоженеца и никой не се сеща за храна. Разбира се трябва да има някаква почепка, но не се престаравай. Иначе Big Bob предлагат кетъринг: http://restaurantbigbob.com/catering/
Активен
megyto
Сватбар
***
Публикации: 207



Моят сватбен албум

« Отговор #454 -: май 23, 2013, 14:34:36 »

Благодаря Irinka, мен ми е ясно, че като дойдат сватовете и кумовете няма да ядат, но за моите гости дето ще дойдат у нас по-рано та те да се почерпят, че да не умрат от глад до ресторанта.
То затова и не трябват огромни количества.
Активен
Tihomira
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 191


07.09.2013


« Отговор #455 -: май 23, 2013, 22:01:43 »

Antonia87, благодаря ти. Аз ще мисля как да намеря деца, защото като се замисля те септември са още във ваканция и май ще е трудно.
Активен
petq1989
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 614


моят сватбен ден 13.07.2013


Моят сватбен албум

« Отговор #456 -: май 24, 2013, 09:01:48 »

Така,ето малко ценички от мен,църквата както казах е света троица и ще ми излезе 100 лева-ритуал + право на снимки
медицинските ми казаха транспортна болница 4 кабина,плаща се около 40 лева за двамата
препоръчаха ми дежа ву, но ще видим до къде ще стигнем с преговорите с тях
тези дни ще взема роклята с булото и чантичката
на 10 и 11 шни съм на пробна прическа и грим
щни ще поръчвам халките и тортата,сега раздавам покани
края на юни ще правим изследванията,така че тогава ще ви кажа кое , как, колко и подробности
и вече юли месец ще ми останат самотейбълките и шаферките и агенцията да си нагласят нещата в деня на сватбата и от мен се иска да съм прекрасна и да кажа "ДА"
това е моята равносметка до тук
Активен
megyto
Сватбар
***
Публикации: 207



Моят сватбен албум

« Отговор #457 -: май 24, 2013, 10:12:38 »

Тихомира не се притеснявай, септември всеки се връща за да подготви началото на учебната година.
Браво Петя, ти си почти готова. Аз след един месец минавам гражданското и още нищо не ми е ясно, жениха още не си е намерил точната халка, документите не са подадени в кметството, щото сме нямали всички документи  diablo Поканите чакат да бъдат написани......
Ама другата седмица ще взема да се ядосам, та да ги размърдам малко, че и аз с тях Yes
Активен
Bride
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 529



« Отговор #458 -: май 24, 2013, 19:58:25 »

Петя, мерси много за предложението, много мило от твоя страна, но ще пратя сестрата на жениха да действа.

Аз утре мисля да поръчвам роклята, в неделя да свърша поканите. Още малко и хълките и обуяките ще купувам, да отпадат нещата.
И аз мисля да поръчвам кетъринг за гостите, по-лесно е мисля.
Знаете ли частна клиника, където става бързо медицинксите? Ние се прибираме петъка седмицата преди сватбата и в събота ще правим мединските, надявам се да има клиника, която работи.

Ние буквално понеделника преди сватбата, която е в неделя, ще даваме медицинските и ще платим, но сме подали документи още март месец, пратихме ги по пощата.

За сега май повечете се справяме, което е добре smile
Активен
Antonia87
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 122



Моят сватбен албум

« Отговор #459 -: май 24, 2013, 21:11:34 »

Момичета , мога да ви препоръчам за кетъринг от р-т Киното за там съм чувала мн добри отзиви , и съм виждала и снимки ,а и цените са мн добри .
Активен
Tihomira
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 191


07.09.2013


« Отговор #460 -: май 27, 2013, 20:15:59 »

Петя, ти можеш и утре да се омъжиш - като гледам си готова с всичко  Bravo . При мен няма развите, сега чак поканите да станат и след като, бъдат раздадени ще се захващам и с другите неща. Нашият граждански брак ще е в гр. Елена , а църковният в деня на сватбата в църквата Св. Георги.( май има и други булки там за този ден.) Цената е 120лв. - със снимане и хор. Сетих се , че щях да ви питам, тези от вас, които имат изнесен ритуал : "Кой ще ви води изнесения ритуал?" за кетъринг  - и аз съм чувала хубави отзиви за Киното, но лични наблюдения нямам.
Активен
petq1989
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 614


моят сватбен ден 13.07.2013


Моят сватбен албум

« Отговор #461 -: май 27, 2013, 21:36:40 »

ааа мирка,не мога да се оженя утре smile тейбълките не съм изпринтила и имам да дорисувам само още 5 лебеда lol)  ина4е съм го-то-ва lol
Активен
gucci
Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 6319


Обичаме се!


Моят сватбен албум

« Отговор #462 -: май 30, 2013, 12:33:50 »

Активен
Страници: 1 ... 29 30 [31]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines