Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

май 23, 2024, 10:55:22

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 20 21 [22] 23 24 ... 29   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Спалнята!!!  (Прочетена 294801 пъти)
 
Mrs.™
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4641



Моят сватбен албум

« Отговор #315 -: август 04, 2010, 21:11:55 »

Момичета каква големина са ви шалтетата  blush Моето легло е 1.80/2м. и се чудя до долу ли да е ,или да покрива само горния матрак  blush
Активен
leni_beni_
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2061



Моят сватбен албум

« Отговор #316 -: август 04, 2010, 21:16:11 »

miss , моето е до долу . Ако е само по матрака без да се спуска , ще стои като покривка според мен
Активен
StAsSi
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1458


Аз истински вярвам, че стават чудеса!


Моят сватбен албум

« Отговор #317 -: август 05, 2010, 10:00:17 »

И моето в стаята е до долу, но аз го направих по този начин:

Разликата от картинката е в това, че моето не е от две части ами е една част и къдравото отдолу не е толкова накъдрено, а по разредено. За жалост не успях да намеря точна картинка.
Но за апартамента сега смятам да заложа също на шалте до долу  good
Активен
Mrs.™
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4641



Моят сватбен албум

« Отговор #318 -: август 05, 2010, 10:56:29 »

Мерси момичета  give_rose И моето шалте ще е до долу  tease
Активен
merilen
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 745



Моят сватбен албум

« Отговор #319 -: август 05, 2010, 14:05:15 »

И нашето шалте е до долу отвсякъде - за матрак 164 х 200 размерите са му 260 х 260 см - като за 25 лв съм доволна, пера го в пералнята, не се мачка много и е лекичко и най-важното лилаво е smile



Да споделя за София, че в ХИТ Младост са направили магазин за домашни потреби и там имаше доста голям избор от шалтета на достъпни цени от 25 до към 100 лв като преобладаваха моделите от тафта с златисто, бордо и зеленикаво.
Активен
Lionelsa
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1616



Моят сватбен албум

« Отговор #320 -: август 05, 2010, 14:10:18 »

И на мен не ми харесва, когато покрива само матрака. :huh:У нас дори подматрачната рамка е от този тип, все едно е матрак (как го обясних само) и стои ужасно, защото моето е по-късо. На мен и чершафите ми са дълги и понякога се получава грозната гледка - подматрачна рамка, чершаф, шалтето  nea Сега издирвам дълго до земята.
Активен
Mrs.™
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4641



Моят сватбен албум

« Отговор #321 -: август 05, 2010, 15:25:18 »

И у дома е все едно са два матрака и ще трябва да е до долу. Моето ще е в лилаво от плата на по-плътното перде.
Активен
Lionelsa
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1616



Моят сватбен албум

« Отговор #322 -: август 05, 2010, 15:45:24 »

За този тип подматрачни рамки предлагат и такъв тип шалте. Лично на мен много ми харесва.


* P11480511.jpg (37.45 KB, 250x250 - видяно 3969 пъти.)
Активен
StAsSi
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1458


Аз истински вярвам, че стават чудеса!


Моят сватбен албум

« Отговор #323 -: август 10, 2010, 09:41:21 »

Момичета, имам един въпрос - колко ви е висока спалнята (без да броим матрака), т.е. от земята до края на страничните дъски. Става въпрос за спални, които са с ракла отдолу.
На нас ни казаха, че могат да ни я направят на 40 ( 20 см. ракла, 2-3 см. подматрачна рамка и 20 см. матрак ). Незнам обаче дали това са нормални размери и дали ще е удобно. За жалост в къщи в момента сме със спалня без ракла отдолу и нямам нагледен пример...
Ако някоя от вас може да ми каже как е у тях, ще съм много благодарна smile
Активен
echy_
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1009



Моят сватбен албум

« Отговор #324 -: август 10, 2010, 10:27:35 »

Стаси, стандарта за височина на леглото е 43см от пода до горния край на матрака. но когато правиш спалня по поръчка и от долу има ракла или чекмеджета размерите могат да се променят и нагоре и надолу. имай впредвид че подматрачната рамка зависи от материала(дървена или метална) и производителя е 3-4 см, а когато са за латексов матрак може да стигнат и височина 7 см. матраците също варират от 16-22 см. имай също впредвид че дървената част трябва да е поне 10-15 см по-ниска от матрака за да не ти се "забива' в краката като седнеш на ръба на леглото.
дано да съм ти била от полза smile
Активен
Мименце
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 455


Искам всичко!!!


« Отговор #325 -: август 25, 2010, 13:03:47 »

Здравейте, да се включа и аз в темите за обзавеждане най- накрая yahoo
Така, значи нашата стая е с размери 2,90 х 3,60 м. Апартамента е панелно строителство и знаете за онези грозни тръби за парно, които се поставяха едно време по стандрат. Много искам да ги прикрия, но така сме наместили мебелите, че прикриване с гипскартон ще ни отнеме доста място. Имате ли идеи с какво мога да го скрия?
Това е спалнята ни, цвета е венге, но незнам какъв цвят ламинат би отивал. Помагайте Wink А и стените незнам дали да са с цвят праскова?

Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
*
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #326 -: август 25, 2010, 15:41:41 »

Миме както казваш цвета на мебелите е тъмен, така че според мен е хубаво ламината да е по-светъл нюанс, за да контрастира.Все пак от него се вижда доста малка част де  pardon Колкото до цвета на стените не мога да помогна, не мога да си го представя някак.

Момичета ние налепихме тапетите, но сме в творчески застой поради финансови проблеми.Тапетите са разкошни, харесах и ламинат, но най-рано другия месец ще го вземем, имам си на идея какъв ще е лампиона, както и мебелите, но всичко иска пари и време, а на нас сега ни липсват и двете.Мислим като свършим с ламинат, лампион и т.н. довършителни на спалнята да я замразим и да се прехвърлим в баня, тоялетна, кухня, че там ще останем без пари и нерави.
Активен
♥ Тiama ♥
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 638


"Do you think that our love can create miracles?"


« Отговор #327 -: септември 04, 2010, 11:56:25 »

Момичета, заели сме се да си пооправим спалнята и имам нужда от помощ. Ние живеем под наем и нямаме хубаво легло с матрак, но вече ми писна от болки в гърба и трябва да намеря някакъв изход sad Леглото ни е от онези старите с металните пружини отдолу и с дюшек или в нашия случай с два отделни. Много е неприятно, защото те се местят постоянно и помежду им винаги има една дупка, съответно с милото не можем да се гушнем, защото на един от двама ни все не му е удобно  beating Сега съм измислила да сложа някакъв тънък матрак върху дюшеците или пък един голям дюшек, но не знам къде да намеря (за София става въпрос). Има ли изобщо такива тънки матраци, които биха ми свършили работа? Моля, ако някой измисли решение на проблема, да ми пише  give_rose
Активен
♥ Тiama ♥
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 638


"Do you think that our love can create miracles?"


« Отговор #328 -: септември 04, 2010, 12:10:23 »

Момичета, заели сме се да си пооправим спалнята и имам нужда от помощ. Ние живеем под наем и нямаме хубаво легло с матрак, но вече ми писна от болки в гърба и трябва да намеря някакъв изход sad Леглото ни е от онези старите с металните пружини отдолу и с дюшек или в нашия случай с два отделни. Много е неприятно, защото те се местят постоянно и помежду им винаги има една дупка, съответно с милото не можем да се гушнем, защото на един от двама ни все не му е удобно  beating Сега съм измислила да сложа някакъв тънък матрак върху дюшеците или пък един голям дюшек, но не знам къде да намеря (за София става въпрос). Има ли изобщо такива тънки матраци, които биха ми свършили работа? Моля, ако някой измисли решение на проблема, да ми пише  give_rose

Нещо такова дали ще ми свърши работа - http://nani.bg/product_info.php?cPath=900074&products_id=900461 ?
Активен
juji
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1425


« Отговор #329 -: септември 04, 2010, 12:23:14 »

Тiama ,и ние имахме същият проблем с мъжа ми .Понеже тук в Италия сме на квартира и не ни се купува нищо решихме проблема със нещо което не знам как се казва но ещ се опитам да ит обясня.Ние сме на два отделни матрака които се местят непрекъснато,но намерихме нещо от типа на чувал с цип и в него се поставят матраците ,съответно като се закопчае ципа матраците стават сякаш едно цяло инесе разделят.Ако можеш да намериш подобно нещо в някой бг магазин.Ще питам мъжа ми как точно се казваше ,че сега не се сещам за думата
Активен
Страници: 1 ... 20 21 [22] 23 24 ... 29   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines