Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

май 04, 2024, 10:25:20

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 3 4 [5] 6 7  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Медена седмичка в Гърция  (Прочетена 114598 пъти)
 
*mwpo
Професор
****
Публикации: 479



« Отговор #60 -: юни 01, 2009, 19:49:44 »

Цените на това,което си дала са прекрасни. Близо е до Солун-ако не ти се пътува много. До Корфу се пътува доста,помня,че минахме границата към 8-9 сутринта, а като стигнахме минаваше 23. С нормално каране-съобразено с техните знаци,които са много,а производствата за превишаване на скорост-Бързи. Спирахме за кафе и хапване-нормално. Той се скапа-аз блях и се чувствах прекрасно.

Един път правихме нещо като обиколка-минахме през Свиленград, оттам Соуфли,Драма,Александрополи, Кавала...Навсякъде има къде да се спи-хотели,къщи за гости. Малки градчета, малки бузукита-беше много мило и романтично. Поне опознахме няколко различни места.

Да споделя нещо,което ме потресе,помежду другото- в Соуфли искахме да пием кафе,и влизаме. От ляво беше за жени,от дясно за мъже. Заедно-забутани до тоалетната,да не ни вижда никой:)

Но вече знам,ако сте двама и единия кара-по добре на близо:)
Активен
gostenka_82
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2663



Моят сватбен албум

« Отговор #61 -: юни 02, 2009, 09:18:52 »

ех, ...., наистина пътят не е малко, но сега е доста по-лек от мин год.; труден е само участъкът от Гревено до Мецово; останалото до Игуменица вече е магистрала; трудният участък е ок. 30 минути път, все пак е планински и за 30 минутки не е мъка толкова;

някои хора минават по пътя през Лариса, но определено после съжаляват и така;
ние минахме границата някъде към 20ч.грубо, не помня точно, а в Игуменица бяхме някъде към...3.40 сутринта;
по принцип през нощтта се пътува доста по-леко, защото почти няма движение;

за ограниченията, няма да казвам точни думи, но .... какво да ви кажа, пише се какво ли не, но ... нито те, нито някои туристи ги спазват;

макс.разреш. скорост е 130км.ч, магистралите са с три платна + аварийно;
за зцелия път ни таксуваха само веднъж и то цената беше 2 евро;

само искам да ви предупредя, че аз в интерент четох са подобни истории като в бг; уж хубав х-л, на брега на морето и пр., но после се оказва ....;

преглеждайте първо хубавите хотели, не ви препоръчвам Марбела не за друго, ама тази година, втората ни по ред там, доста ме издразниха; а и техните стаи са малко доста позанимарени; в сравнение с др. хотели;

успех!


Активен
Вили
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 598



Моят сватбен албум

« Отговор #62 -: юни 07, 2009, 21:01:22 »

Вижте на какъв сайт се натъкнах в един друг форум http://www.greek-hotels.ltd.bg/. Има доста добри оферти, само незнам как става работата с резервирането, в смиъсл то е ясно с мейли и т.н., ама ме притеснява малко факта за резервация направо в нета, а не през агенция, макар че то няма гаранция като е с агенция да е по-добро и сигурно. Понеже доста се порових и изчетох доста мненеия и коментари и доста хора са на мнение, че е по-добре индивидуално да си резервираш почивка. Аз си харесах доста местенца, защото предпочитам да е някаква къща или вила, в която да отседнем, а не някакъв хотел. Някакси ми се струва по-добро като вариант. Някой, ако е правил резревации или е организирал подобна почивка, ще моля да сподели.
А ето още един сайт http://www.halkidiki.com/ .
И този има добри неща.
Активен
cRy
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 74



« Отговор #63 -: юни 09, 2009, 16:18:30 »

на 13 юни  заминаваме за нашата медена седмичка в Гърция-п-в Атон  yahoo
Ако някой е заинтересуван мога да споделям опит и мнение след една седмица  twohearts
Хотела е Акратос Бийч!
Активен
angel4e
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1058


Моят сватбен албум

« Отговор #64 -: юли 09, 2009, 06:06:02 »

Аз също предпочитам почивка в къща.И точно в  момента разглеждам сайтове.Не съм резервирала поинтернет досега,но мисля,че по банка се плща или поне в единия от сайтовете,които разглеждам.По мое мнение,държави като Гърция разчитат много на туризма си и хората не си позволяват да занемарят къщите си,които ги "хранят".Така,че вероятността да попаднете на лошо място е много малка.
Активен
svetla_ety
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 674



Моят сватбен албум

« Отговор #65 -: юли 21, 2009, 16:05:28 »

Нашата сватба е на 20.09. Първоначално мислихме да не правим пътуване, понеже през лятото ще сме доста време в Испания , а и ще ни е напрегнат период . Но сега колкото повече си мисля , толкова повече се убеждавам, че ако го направим дори няколко седмици след сватбата някак няма да е същото и реших, макар и за кратко да заминем някъде. Сега обаче като гледам офертите за Гърция (за там сме се насочили) и намирам само екскързии, които почват на 18 или 19-ти Сепртември и на нас не ни вършат работа. Явно са ги организирали хората да се възползват от почивните дни около 22-ри , но при нас няма как  blum. Моля ако някоя от вас попадне на нещо подходящо да каже. Другата ми идея е да си направим сами, но не сме били преди в Гърция и не знма дали 6те можем така добре да уредим всичко и като не знаем какво да гледаме ще пропуснем половината забележителности... Ако имате идеи и съвети приемам smile
Активен
bubka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2079


Загубил всичко, не загубвай себе си ...


Моят сватбен албум

« Отговор #66 -: юли 21, 2009, 16:11:32 »

Светла_ети, ние организирахме сами медената си седмица в Гърция без никакъв проблем. И си отидохме с нашата си кола и с ферибот.
Ако смятате да пътувате с ваш транспорт - може пак да си поискате оферта от агенция за хотела, няма да ви върнат  girl_wink  Вече с техен транспорт може да е малко по-трудно с конкретните дати на заминаване.
За забележителностите - разгледайте из интернет снимки и материали на местата, които искате да посетите и вярвам няма да ги изпуснете. Тук идва още едно предимство ако сте с ваш транспорт - можете да посетите каквото вие пожелаете.
Кажи за къде сте се ориентирали по-точно и който тук е ходил ще сподели  good
Активен
jewel
Ентусиаст
**
Публикации: 100



« Отговор #67 -: август 13, 2009, 08:27:07 »

момичета,дайте съвети..избрахме си о. Тасос за медена почивка-за седмица.агенцията е Бохемия.офертата е около 390 лв на човек-с 5 нощувки и 5 закуски в 2-звезден хотел.някой може ли да сподели впечатления?
тези дни трябва да резервираме ,а аз още се чудя  crazy
Активен
Mrs.™
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4641



Моят сватбен албум

« Отговор #68 -: август 13, 2009, 11:29:43 »

Ами 400лв.за 5 нощувки AI,ми се виждат добра оферта на мен.
Аз имам питане към момичета почивали на Халкидики,има ли нещо интересно което може да се види там  ,аз ще съм на първия ръкав (Касандра) .blum
Активен
Zahira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2242


Моят сватбен албум

« Отговор #69 -: август 13, 2009, 11:36:14 »

jewel за Гърция специално е хубаво да се търсят пакети All inclusive, защото където и да седнеш да се храниш цените са доста високи. Кафе под 5 евро трудно можеш да изпиеш някъде. Дори във  веригите им за бързо хранене, каквито има и тук цените са доста по-високи.
Активен
Mrs.™
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4641



Моят сватбен албум

« Отговор #70 -: август 13, 2009, 11:43:52 »

Аз чак сега се загледах.че не е AI,аз го прочетох като 5 дни/5 нощувки  sarcastic Ами пак не е лоша офертата,само едно хранене нямате  blum Поискайте да ви направят няколко оферти. Сега разгледах офертите на нашата агенция,ами нямаше AI за хотелите на Тасос,явно не желаят да предлагат  nea
Активен
jewel
Ентусиаст
**
Публикации: 100



« Отговор #71 -: август 13, 2009, 12:14:55 »

jewel за Гърция специално е хубаво да се търсят пакети All inclusive, защото където и да седнеш да се храниш цените са доста високи. Кафе под 5 евро трудно можеш да изпиеш някъде. Дори във  веригите им за бързо хранене, каквито има и тук цените са доста по-високи.
направо ме стресна с тея цени от по 5 евро на кафе  beating.явно трябва да потърся други оферти,ама тук в Русе е малко трудна работа  crazy.а малко ме притеснява,че и време не остана  sad
Активен
Zahira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2242


Моят сватбен албум

« Отговор #72 -: август 13, 2009, 12:27:40 »

Много зависи от това къде ще сте -цените на някои места са по-ниски. Като цяло дори оттук да ти изглежда много цената за пакет All inclusive винаги излиза по-евтино.
Активен
jewel
Ентусиаст
**
Публикации: 100



« Отговор #73 -: август 13, 2009, 12:31:29 »

Захира,  give_rose give_rose give_rose
Активен
Mrs.™
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4641



Моят сватбен албум

« Отговор #74 -: август 13, 2009, 12:33:56 »

А вие с какво ще пътувате до там,защото не е близо,първо до Кавала ,после ферибот(около 20-30 евро на кола,може и да са го дигнали) и се оскъпява пътуването  blum Потърси и по др.агенции .
Подкрепям мнението на Вики(Zahira),AI е най-доброто решение независимо тук ли ще си на море или в чужбина,изобщо не мислиш за храна и излиза много по изгодно good
« Последна редакция: февруари 25, 2010, 12:16:51 от maria_lakova » Активен
Страници: 1 ... 3 4 [5] 6 7  Всички   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines