Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

май 06, 2024, 23:19:12

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 27 28 [29] 30   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: DJ за сватба част 2  (Прочетена 180123 пъти)
 
ani_ogbg
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 647



Моят сватбен албум

« Отговор #420 -: юни 24, 2014, 19:34:45 »

Е затова изказване за мен ти губиш хора!. Първо : Колко по точно си самовлюбен, за да си убеден че друг човек не може да ти каже как би желал да протекат нещата и да ти даде съвет и молба какво се очаква от теб?! За мен не е нормално всяка сватба да я водиш по един и същи начин , както очевидно имаш предвид с това изказване

Второ: Щом според самия теб не може да се разчита на мъжката и на човешката ти дума, аз нямам какво да добавя , освен че ДА договори се пишат, но ако този човек който ние наемаме не е  мъж на място (може и жена да е), и да има договор и да няма  - все тая. Човек трябва да си държи на думата.

След като за теб тези неща не са важни и не са отзначение, просто нямам думи. Аз приключвам с добрия приятелски тон! Съжалявам, но такъв тип всезнаещи, тесногръди и меко казано самовлюбени хора не желая да виждам /чета или както искаш го наречи -  щом не желаеш да се развиваш, да се учиш от колеги и клиенти и за теб ти винаги си най- правия видиш ли, просто нямам какво да добавя!

Ако смяташ да продължаваш да дразниш и изнервяш всички тук с такъв тип коментари, най-желателно те съветвам да спреш да пишеш! Тук булките намираме спокойствие, и поне аз не желая да влизам тук и някой като теб да ми вдига кръвното!

Лек ден


 goodpost goodpost goodpost goodpost goodpost
Активен
Pachoran
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Мъж
Публикации: 1044


« Отговор #421 -: юни 24, 2014, 20:37:49 »

 Някой виждал ли е коза да бозае от яре ? Аз лично не, и в следващите столетия може би също няма да се случи ! Необходимо ли е да се пояснава кой е в ролята на козата, и кой на ярето ? Винаги си задавам въпроса, кои са причините, които карат кандидат-булките да се чувстват по-големи професионалисти от професионалистите. Отговорът е един - комплекси от различно естество. Съжалявам уважаеми булки, но аз лично четвърт век се занимавам с такива като вас, първите имат вече "моми за женене"... На мен лично ми е неприятно да получавам съвети от хора, които изпадат в паника и "плещят" врели не кипели.... Това, че сте неспособни да си организирате празника не е причина да хулите подизпълнителите. Вие не сте нито първите или последните клиенти на даден професионалист. Вие не сте единствени и уникални ! А можете да бъдете такива, когато сте по-сдържани и комуникативни, по-благонастроени и позитивни.
Активен
AIVEN
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Мъж
Публикации: 878



« Отговор #422 -: юни 25, 2014, 04:56:00 »

Някой виждал ли е коза да бозае от яре ? Аз лично не, и в следващите столетия може би също няма да се случи ! Необходимо ли е да се пояснава кой е в ролята на козата, и кой на ярето ? Винаги си задавам въпроса, кои са причините, които карат кандидат-булките да се чувстват по-големи професионалисти от професионалистите. Отговорът е един - комплекси от различно естество. Съжалявам уважаеми булки, но аз лично четвърт век се занимавам с такива като вас, първите имат вече "моми за женене"... На мен лично ми е неприятно да получавам съвети от хора, които изпадат в паника и "плещят" врели не кипели.... Това, че сте неспособни да си организирате празника не е причина да хулите подизпълнителите. Вие не сте нито първите или последните клиенти на даден професионалист. Вие не сте единствени и уникални ! А можете да бъдете такива, когато сте по-сдържани и комуникативни, по-благонастроени и позитивни.
goodpost goodpost goodpost
Активен
zai4e_kate
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 306



Моят сватбен албум

« Отговор #423 -: юни 25, 2014, 08:49:14 »

Тъй като в тази тема е за диджеи искам да се включа.
Още от първата ни среща с нашия диджей му казах да прави каквото иска.Не го ограничаваме нито в избора на музика нито сме правили плейлисти.Едиствените ни изисквания бяха да не пие по време на сватбата и да се облече прилично (виждала съм диджеи по хавайски ризи и джапанки!).
Така процедираме, защото си дадохме сметка, че диджея е бил на повече сватби от нас и знае кое е по-добре за протичането на купона.
От друга страна се дразня на тези тъй наречени професионалисти, които не ценят и не уважават мнението на хората, които са ги наели,защото не са диджеи в дискотека за да си пускат каквото им е кеф.
За това са срещите да се види дали ще си допаднете ули не.Щом той се съгласи да стане част от дадена сватба той трябва да се съгласи смладоженците дори и ако те искат цяла вечер да свири една и съща песен.
Активен
milenkata
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1136


I will love you... unconditionally...


« Отговор #424 -: юни 25, 2014, 11:21:00 »

AIVEN и pachoran - вие случайно да не сте един и същи потребител с два профила?

Абсолютно еднакви и заядливи! Драги ми pachoran,  ако вземеш да си направиш труда да прочетеш какво съм написала по - назад , ще откриеш че съм изключително далече от това да се бъркам в работата на професионалистите и да им казвам как да си вършат работата! Ама много далече, но все пак имам право да кажа какво очаквам.

И ДА  -  ние СМЕ УНИКАЛНИ! Всяка булка сама за себе си е уникална, всяка сватба за мен е различна и уникална по свое му, и работата на добрия ДЖ е да я направи точно такава - хубава и УНИКАЛНА! а не все едно 20 булки сме на конвейр разбираш ли...

Мисля че хората с комплексите ясно си личат и те хахах не са булките! А и дори така да - ти си си избрал да бъдеш професионалист, който да се занимава с капризни, комплексирани , нервни булки! Съжалявам че правя това откритие за теб- такъв ви е бизнеса, ако не обичате това което правите - ами няма как да го правите добре! Всички булки имат притеснения, изпадат в паника и искат тяхното да е най- хубаво - Вие двамцата би трябвало да сте наясно , че точно това ви чака! Ако не ви харесва - ами не го правете, но недейте да обвинявате булките че са паникьосани - те имат пълното право да бъдат такива, за разлика от вас момчета , които би трябвало да ги успокоявате , щом това е професията която сте си избрали smile Ако не ви харесва - просто спрете да се занимавате, но да ви кажа няма да промените булките - все пак веднъж се женим и ако искаме да сме уникални - ами вашата работа е да дадете всичко от себе си за да стане така!

И понеже все пак темата е за ДЖите blum Нашия ДЖ ни разбра от първата приказка как си представяме нещата, вдъхна ми доверие на човек , който държи на думата си и който ще се постарае да ми създаде усещането за неповторима и уникална сватба(дори в неговите очи да не е така). След 2рата минута, разбрах че мога да му се доверя и да го оставя абсолютно да си свърши работата, защото определено разбира от нея. good Единственото като насока , което ще му предоставя ще бъде списък на песните, на които ще танцувам с баща ми, с родителите на милото и нашия сватбен танц - всичко останало оставям на него , защото разбрах , че няма нужда да се обяснявам след като очевидно с него говорим на един език (нещо което за съжаление на никой тук не му се получава с вас двамката).

По- принцип казах че няма да споменавам имена, но този прекрасен човек е ДЖ Хорхе - препоръчвам го на булките , които търсят разнообразна музика и много весел характер.Присъствах на негова сватба преди няколко дни и бях абсолютно убедена, че сме направили правилния избор good
Разбира се всеки има право на мнение, но това е моята препоръка smile
« Последна редакция: юни 25, 2014, 11:23:08 от milenkata » Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
*
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #425 -: юни 25, 2014, 11:38:18 »

Спрете с обидите в темата и нападенията.Ако ще си доказвате нещо го правете на лични.От тук нататък искам да виждам само мнения за даден DJ, а не караници.Трия без предупреждение!
Активен
tinycat
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 487



Моят сватбен албум

« Отговор #426 -: юни 25, 2014, 12:34:12 »

 Миленка и на нас ни препоръчаха ДЖ Хорхе! Чудесен избор сте направили  Bravo
Активен
Feli
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 614



Моят сватбен албум

« Отговор #427 -: юни 25, 2014, 12:35:00 »

milenkata, и ние се спряхме на същия ДЖ - по твоя препоръка и след личен разговор! Наистина веднага го усетихме, че е нашия човек! Предходните двама също ни бяха препоръчани, но просто... не, не и не! Надявам се, че всичко ще е както каза на разговора и както ние бихме искали. Изглежда много позитивен, разбран и каза, че ще направи празника ни чудесен smile
Активен
milenkata
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1136


I will love you... unconditionally...


« Отговор #428 -: юни 25, 2014, 13:16:10 »

Извинявам се на модераторите за поведението си, малко си изпуснах нервите give_rose

tinycat вие на кого се спряхте ? smile
Feli,  определено ще чакам отзивите от твоята сватба с нетърпение smile Но мисля, че Хорхе е много точен , направи ми впечатление подхода му, както и това, че много държи на съпругата си и децата си smile Някак си като се жениш, е хубаво да видиш срещу теб професионалист, който цени семейните ценности  good Много се радвам, че си взела съвета ми под внимание и сте се видяли с него smile Все пак само с препоръки всички се убедихме че не става - трябва си да видиш човека,за да го усетиш наистина дали е "от твоята планета" smile
« Последна редакция: юни 25, 2014, 13:21:36 от milenkata » Активен
tinycat
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 487



Моят сватбен албум

« Отговор #429 -: юни 25, 2014, 17:09:27 »

 Миленка, ние ще сме с ДЖ Стоян Петров  smile Много се радвам за което и му се доверяваме напълно  yahoo Надълго и на широко си говорихме за нашите предпочитания, какво да правим ако те не съвпадат с тezi на гостите, за игрите, за хората и тн. - той си отбеляза всичко важно и така, ще дам лични впечатления като миен сватбата тази неделя  smile
« Последна редакция: юни 25, 2014, 17:27:01 от tinycat » Активен
milenkata
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1136


I will love you... unconditionally...


« Отговор #430 -: юни 25, 2014, 17:21:16 »

Ами той добра репутация има.. Оххххх не остана Тайнии! Нямам търпени не знам за теб  Bravo
Активен
blackisback
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1067



Моят сватбен албум

« Отговор #431 -: юни 25, 2014, 17:29:51 »

Тайни, и ние сме с него! Била съм на сватби, водени от него и става невероятен купон и празник. Е, вярно, не пише по форуми Wink Ще чакаме разказ от теб! И на нашата среща ми направи впечатление, че си води бележки, пита какво искаме, как си го представяме. Усеща се лично отношение.
Активен
AIVEN
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Мъж
Публикации: 878



« Отговор #432 -: юни 25, 2014, 18:03:52 »

Аз лично бих се радвал да видя отзивите ви след като минат сватбите ви. Ще чакам нагледни материали в албумите ви. Специално за   milenkata ,blackisback ,  tinycat , Feli. Не че се съмнявам в колегите че ще се справят добре а просто тогава темата ще придобие повече смисъл. Надявам се препоръките да бъдат оправдани. Ще следя с интерес и очакване. Bravo Bravo Bravo

Миленката, на коя дата е вашата сватба? give_rose
Активен
blackisback
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1067



Моят сватбен албум

« Отговор #433 -: юни 25, 2014, 18:08:04 »

Аз още от сега мога да ти кажа, че освен разказ, снимки едва ли ще има.
Активен
milenkata
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1136


I will love you... unconditionally...


« Отговор #434 -: юни 25, 2014, 19:40:40 »

 Offtopic AIVEN 20.06.2015г smile
Активен
Страници: 1 ... 27 28 [29] 30   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines