Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

май 12, 2024, 22:22:27

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 27 28 [29] 30 31   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Диетите и другите начини за отслабване!  (Прочетена 198065 пъти)
 
gucci
Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 6319


Обичаме се!


Моят сватбен албум

« Отговор #420 -: юли 11, 2008, 17:27:35 »

Според мен независимо дали са след раждане преди раждане и каквото и да друго килограмите са си килограми и диетите диети.Така че пишете тука за да не правим по няколко теми за едно и също.това е моето мнение.
Активен
ina_lemon
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2310


Моят сватбен албум

« Отговор #421 -: юли 11, 2008, 17:28:55 »

Ок тогава  good good good Това исках аз, да не се каже после нещо, че не е по темата или прочие.
Активен
silviq-tamara
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 280



Моят сватбен албум

« Отговор #422 -: юли 11, 2008, 20:46:08 »

аз ще помоля за помощ бях на диета само на плодове и свалих 5-6 кг.но ходих на рожден ден позволих си да похапна и сега мисля само за ядене:(непрестанно, а до сватбата имам само месец и ако продължавам така няма да ми стане и роклята:((((((( cray
Активен
snezhito
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 765



Моят сватбен албум

« Отговор #423 -: юли 11, 2008, 21:45:54 »

аз ще помоля за помощ бях на диета само на плодове и свалих 5-6 кг.но ходих на рожден ден позволих си да похапна и сега мисля само за ядене:(непрестанно, а до сватбата имам само месец и ако продължавам така няма да ми стане и роклята:((((((( cray

Аз като един човек вечно на диета да ти кажа - това с плодовете е нож с две остриета. Ако държиш да си на плодове - остави го за 2-3 дни преди сватбата. Иначе аз я раздавам нисковъглехидратно...
Активен
silviq-tamara
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 280



Моят сватбен албум

« Отговор #424 -: юли 12, 2008, 06:38:31 »

да ама трябва да смъкна 5 кг,за 2-3 дни няма да стане cray
Активен
ani4ka1710
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 871


Никога не е късно да постъпиш правилно!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #425 -: юли 15, 2008, 08:11:27 »

мисля че ще трябва да комбинираш отслабването със спорт, инъче такива драстични сваляния не се оказват добре според мен. Защото не винаги слабото е красиво и оформено, понякога стои увиснало и на мен лично не ми допада, по добре по едър и стегнат, от колкото слаб и отпуснат.
Активен
Капризче
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3244


Baby Time


Моят сватбен албум

« Отговор #426 -: юли 15, 2008, 08:28:11 »

Момичета, и аз от днес съм на диетата на Дюкан, комбинирано с гимнастика или поне така съм решила. Дано не се поддам на изкушенията. Някой прави ли я е тази диета в крайна сметка? Дайте отзиви моля  give_rose
Активен
snezhito
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 765



Моят сватбен албум

« Отговор #427 -: юли 15, 2008, 09:32:31 »

Момичета, и аз от днес съм на диетата на Дюкан, комбинирано с гимнастика или поне така съм решила. Дано не се поддам на изкушенията. Някой прави ли я е тази диета в крайна сметка? Дайте отзиви моля  give_rose

Уф, аз се опитвам. Обаче ям и зелечуци. Не мога да си представя 5 дена да ям само месо и яйца... Чета в БГ мама обаче, че се постигат главозамайващи резултати. ОБАЧЕ, какъв запек я придружава тази диета, не е истина. Аз нагъвам трици, обаче само триците не те спасяват.
« Последна редакция: юли 15, 2008, 09:34:37 от snezhito » Активен
Капризче
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3244


Baby Time


Моят сватбен албум

« Отговор #428 -: юли 15, 2008, 10:27:07 »

Уф, аз се опитвам. Обаче ям и зелечуци. Не мога да си представя 5 дена да ям само месо и яйца... Чета в БГ мама обаче, че се постигат главозамайващи резултати. ОБАЧЕ, какъв запек я придружава тази диета, не е истина. Аз нагъвам трици, обаче само триците не те спасяват.

Верно? Аз изобщо не съм за тази диета в такъв случай. С моя нередовен стомах. Аз пия едни хапчета на билкова основа Лаксес, защото ако не са те с диета или без положението е трагично... Дано да помогнат и в този случай.
Активен
snezhito
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 765



Моят сватбен албум

« Отговор #429 -: юли 15, 2008, 10:37:16 »

Верно? Аз изобщо не съм за тази диета в такъв случай. С моя нередовен стомах. Аз пия едни хапчета на билкова основа Лаксес, защото ако не са те с диета или без положението е трагично... Дано да помогнат и в този случай.
Мда, с младоженеца целокупно диетуваме. Той е свалил 7 кг. - но мъжете по-лесно свалят (каква несправедливост!). В четвъртък съм да ми взимат мерки за роклята и от 3 дена боря едно кило, което ми се ще да сваля, не ще и не ще! Но във всеки случай съм виждала потресаващи резултати с Дюкан. Една жена - ама съвсем реална, не позната на позната - се стопи пред очите ми. Само не знам колко е здравословно. Това реално е нискомазнинна нисковъглехидратна диета. Но запекът е ужасна работа, аз затова хрупам зелечук, че иначе става страшно.
Активен
gucci
Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 6319


Обичаме се!


Моят сватбен албум

« Отговор #430 -: юли 15, 2008, 10:48:16 »

Абе Дюкана не е особено здравословен и много лекари го отричат но то почти няма здравословни диети с бързи и трайни резултати.Иначе аз да ви кажа не съм имала запек от Дюкана но моята перисталтика е много добра и може би затова не съм имала проблеми с тоалетната независимо че даже не ядях трици.Късмет ви желая.
Активен
Vanilly
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1838


http://vanily.multiply.com/


Моят сватбен албум

« Отговор #431 -: юли 15, 2008, 11:41:46 »

Мискаприз, и аз да ти пожелая успех! Не знам колко искаш да свалиш до свтабата, то много малко остана, но за това време или Дюкан, или само на плодове. Друг начин не знам. Аз също не я харесвам на Дюкан и съм си вече близо 1 година на диетата, която ми изписа диетолог( започнах от септемвки да свалям за сватбата), хапвам плодове, зеленчуци, пиле и риба на скара, варени яйца и сирене, чувствам се супер, веднъж седмично и каквото ми се хапва, и сладко от време на време. Свалих само 3 кг, но ги задържах, а и не съм стриктна, но поне това ми е начин на живот и хапвам разделно. Оттогава нямам проблеми с тоалетната, преди и аз все пиех някакви чайове. Сега почти месец преди сватбата съм на плодове вече 2 ден, но основно за да се прочистя малко. Мисля да съм 5 или максимум 7 дни и после захранването и пак моята си диетка. искам да сваля още 2 кг. и пак ще ми останат 2 до заветната цел, но не е болка за умиране:)))
Дано съм помогнала! Успех!!!
Активен
Капризче
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3244


Baby Time


Моят сватбен албум

« Отговор #432 -: юли 15, 2008, 15:01:47 »

Момичета, срам ме е от мен. Никаква воля, ама никаква. Хапнах си аз пилешка пържолка с айрянче за обяд и доволно си тръгвам към офиса и пред мен сладолед.... Познайте какво се случи?! Как може да съм такава.  cray Няма да отслабна и това си е. После в офиса имаше грозде, една колежка перпи с бисквитки шоколадови бонбони за първа заплата, кошмарно просто. Спирам да пиша, че станах съвсем  Offtopic Но наистина не знам как да се справя с гладуването, много е гадно...
Активен
Vanilly
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1838


http://vanily.multiply.com/


Моят сватбен албум

« Отговор #433 -: юли 15, 2008, 15:18:23 »

Мискаприз, справянето с гладуването е да не гладуваш!!! Просто хапвай от разрешените неща по диетата, която си избрала, колкото искаш! И акто си сита няма да те изкушават другите неща! А и си си много добре! Ще си страхотна булка, и по-добре се наслаждавай на емоциите, а не се сдухвай с глупости!!!
Активен
snezhito
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 765



Моят сватбен албум

« Отговор #434 -: юли 15, 2008, 15:46:23 »

При нас постоянно някой черпи за нещо - почти ежедневно. А ако няма повод, поръчват пица или си купуват някакви сладки. Ужасна работа!
Влез в БГ мама в темата на дюканките и виж снимките на жените преди и сега. Много е мотивиращо!!!
Иначе аз си нагъвам киселото мляко с трици и пилето с краставица... До четвъртък трябва да съм го уморила тоя килограм!!!!! Пък после и още няколко десетки като него. laugh
Активен
Страници: 1 ... 27 28 [29] 30 31   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines