Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

май 02, 2024, 18:07:12

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Анкета
Въпрос: Бихте ли си направили пластична операция или липосукция?
да - 1/1.5 чашки по-големи
да - тип "секс бомба"
да - но за намаляване на бюст
само за повдигане като остарея
не, в никакъв случай

Страници: 1 2 [3] 4 5 ... 15   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Бихте ли си направили пластична операция или липосукция?  (Прочетена 133404 пъти)
 
gucci
Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 6319


Обичаме се!


Моят сватбен албум

« Отговор #30 -: май 03, 2007, 16:55:44 »

търсенето на сутиен който да е от добра материя и голям размер и да не е модел като от на баба ми абитуриентската е убийствено.а при мене е още по зле защо чашката и обиколката ми са с голяма разлика.обиколка 75 чашка Е.никаква прищявка не е.
Активен
shtastliva
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 770


щастлива госпожа


Моят сватбен албум

« Отговор #31 -: май 03, 2007, 17:08:23 »

При мен е по същия начин, но обиколката ми е 70, а чашката D - то това е големия проблем, несъразмерието чашка - обиколка
Активен
goldi
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1871



Моят сватбен албум

« Отговор #32 -: май 03, 2007, 21:40:00 »

И при мен е така, много трудно си намирам сутиени. А и вече дори ми е непиятно да говаря с някой мъж и той да не ме гледа в очите, а в ............. }:->Но пък като се замисля доста жени си мечтаят за големи гърди, така че трябва да съм по-скоро доволна, отколкото недоволна
Активен
selin
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 18



Моят сватбен албум

« Отговор #33 -: май 04, 2007, 09:51:35 »

Бих си направила пластична операция на гърдите ако имах финансови възможности. Моите гърди са много молки искам да не са много големи, но поне средни. Дрехите много по добре стоят при един хубав стегнат бюст.
Активен
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
***
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« Отговор #34 -: май 05, 2007, 15:30:06 »

Проклятието на силикона

ДесиСлава обяви, че щом свършат концертите й за БСП по евроизборите, ще се раздели с умопомрачителния си бюстСбогом на силикона обявиха звездите. Имплантантите носят нещастие. Легендарни красавици като Памела Андерсън, Деми Мур и Шер така и не откриха любовта на живота си. Независимо от милионите, които инвестираха в тялото си, те често признават, че са самотни и тъжни. Защото съвършеният им сексапил плаши мъжете. Дори родната фолк дива ДесиСлава обяви, че щом свършат концертите й за БСП по евроизборите, ще се раздели с умопомрачителния си бюст.
И докато иконите на шоубизнеса търсят нов извор на щастие, все повече българи заделят пари за силуета и профила си. Изкушават ги и атрактивните цени на естетичната хирургия у нас. 3 бона в евро струва бюстът на Деми в София. В Лондон той е поне 5 пъти по-скъп. Искате ли носа на Брад Пит, "плочките" на Силвестър Сталоун или овала на Антонио Бандерас трябва само да отворите портфейла си и да се оставите в ръцете на факирите от родните клиники.

източник
Активен
Nicky
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 288



« Отговор #35 -: май 09, 2007, 07:06:18 »

да - но за намаляване на бюст  pardon
Активен
ivaiva
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1750



Моят сватбен албум

« Отговор #36 -: май 09, 2007, 07:23:07 »

ей Ники,
стига де сега пък да си намаляваме бюста - знам, че е трудно с голям буст, но чак пък да го намаляваме.
а и моето момче няма да ми позволи.
сигурна съм, че и твоят мъж харесва размера на бюста ти smile
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #37 -: май 13, 2007, 17:54:48 »

Като говорите за голям бюст..., аз напоследък покрай бременността доста понаедрях, (вече нямам сутиен, който дами става), но никак не се харесвам с "новия" бюст, дано после ми се нормализира и си стане пак "моя"! Обаче милото пък е много доволен от промяната (не че преди не беше, бях чашка "В")  crazy
Активен
Diavolinkata
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 725


В очакване на празниците :)


« Отговор #38 -: май 27, 2007, 21:18:37 »

Проклятието на силикона

ДесиСлава обяви, че щом свършат концертите й за БСП по евроизборите, ще се раздели с умопомрачителния си бюстСбогом на силикона обявиха звездите. Имплантантите носят нещастие. Легендарни красавици като Памела Андерсън, Деми Мур и Шер така и не откриха любовта на живота си. Независимо от милионите, които инвестираха в тялото си, те често признават, че са самотни и тъжни. Защото съвършеният им сексапил плаши мъжете. Дори родната фолк дива ДесиСлава обяви, че щом свършат концертите й за БСП по евроизборите, ще се раздели с умопомрачителния си бюст.
И докато иконите на шоубизнеса търсят нов извор на щастие, все повече българи заделят пари за силуета и профила си. Изкушават ги и атрактивните цени на естетичната хирургия у нас. 3 бона в евро струва бюстът на Деми в София. В Лондон той е поне 5 пъти по-скъп. Искате ли носа на Брад Пит, "плочките" на Силвестър Сталоун или овала на Антонио Бандерас трябва само да отворите портфейла си и да се оставите в ръцете на факирите от родните клиники.

източник

Хахаххаххахххахххаааааааххахха laugh
Тия хора ще ме уморят.Първо се направиха на палячовци,сега се оплакват.
По темата-мисля си,че пластичните операции са излишни,освен ако няма някакъв сериозен проблем,който много пречи на човека(случаите,които наблюдаваме в предавания като “Цената на красотата” и компания).В крайна сметка всеки има право да се чувства добре в кожата си.Това,че някои прекаляват с рязането си е техен проблем,все пак разумът,а не глупавите прищевки,трябва да диктува нещо толкова важно и опасно като пластична операция.
Активен
Miri
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1748



Моят сватбен албум

« Отговор #39 -: юни 02, 2007, 09:42:23 »

Момичета вие какво мислите, бихте ли се подложили на тази процедура.
А тук има малко информация за липосукцията!
http://www.vita.bg/zab.php?zab=63&k=29
Активен
Nicky
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 288



« Отговор #40 -: юни 02, 2007, 09:52:19 »

аз не бих, макар че добре ще ми се отрази  blush
Активен
Miri
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1748



Моят сватбен албум

« Отговор #41 -: юни 02, 2007, 09:56:30 »

А засщо не би си направила Ники?
Активен
BaBy
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1071



Моят сватбен албум

« Отговор #42 -: юни 02, 2007, 10:05:18 »

Аз бих си направила, но при проверен пластичен хирург, че много хоря си патят! А пък имам познати със всякакви пластични операции, така че ще има кого да попитам! А и силикон бих си сложила, но след като родя 2 бебенца малки сладки най-прекрасни!!!  laugh laugh laugh blum Wink
Активен
Nicky
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 288



« Отговор #43 -: юни 02, 2007, 10:07:30 »

А засщо не би си направила Ники?

сестра ми е доктор и казва - не, аз много я слушкам  give_rose
пък и ми се струва неестествено някак
Активен
BaBy
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1071



Моят сватбен албум

« Отговор #44 -: юни 02, 2007, 10:09:00 »

Силикон, липосукция или изобщо всякакви подобряващи операции?
Активен
Страници: 1 2 [3] 4 5 ... 15   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines