Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

май 12, 2024, 19:19:28

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 16 17 [18] 19 20 ... 30   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Бижута и други финтифлюшки - 2 част  (Прочетена 171303 пъти)
 
anbibian
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1469



Моят сватбен албум

« Отговор #255 -: март 16, 2009, 09:57:51 »

Според мен прескочи червеното конче- ей така ще стане не кичозно, ами дори и грозно... Ако кажеш какви бижута си представяш или вече имаш за сватбата, все ще измислим къде да го накиприм така, че да стане сладко, не се тревожи  good
благодаря ви за подкрепата
бижутата ми ще са семпли, сребро (подарък са ми от приятелките), аз по принцип нося сребро затова о и годежния пръстен и халките са бяло злато
за сега съм си подготвила само обеци и синджирче с пендатив с формата на обеците
затова никъде не ми се връзва ключето, освен да си потърся гривна, която да отива на синджирчето и обеците и да го закача на закопчалката, може и да се получи
Активен
framboise
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 115


мама на малко слънчице :)


« Отговор #256 -: март 16, 2009, 10:30:03 »

Това е една много добра идея!  good Дано да си намериш подходяща гривничка! Ако не- ще измислим друг вариант, но щом това кюлче значи толкова много за теб, не си и помисляй да не го сложиш за сватбата си! Мисля, че ако баща ми можеше да прочете мислите ти сега, би се разплакал от щастие! Така, че кюлчето "в джоба" и беж да се омъжваш!  Wink
Активен
0000
Професор
****
Публикации: 469


Моят сватбен албум

« Отговор #257 -: март 16, 2009, 10:58:18 »

Наистина е чудесно,това,което си решила за ключето... Bravo
Ко не държиш да се вижда можеш с една секретна игла да си го закачиш от вътрешна страна на роклята,до сърцето.
Активен
pebbles
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 763



Моят сватбен албум

« Отговор #258 -: март 16, 2009, 11:37:22 »

anbibian , защо не го сложиш като мъничък акцент на чантата или роклята или, ако е възможно на обувката, а може и нещо в косата. Ако виси златно на сребърна верижка ще се вижда разликата. Но, напоследък вече не е табу злато със сребро дори и в България, така че, ако държиш да е на гривничка пак ще се получи сладко  good good good
Активен
mucito
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 820


Love to be Loved


Моят сватбен албум

« Отговор #259 -: март 17, 2009, 09:14:48 »

и аз мисля, че като акцент би се получило добре, само не и на обувката, според мен.
Мисля, че подобен вид спомен би било много по-удачно да е по-близо до сърцето, отколкото в краката (поне аз така си ги тълкувам нещата)
Активен
Ble6tu4ka
Професор
****
Публикации: 463



Моят сватбен албум

« Отговор #260 -: март 17, 2009, 10:24:24 »

и аз мисля, че като акцент би се получило добре, само не и на обувката, според мен.
Мисля, че подобен вид спомен би било много по-удачно да е по-близо до сърцето, отколкото в краката (поне аз така си ги тълкувам нещата)

Съгласна съм с Муцката  good
Освен това гледай да е на място, където да не го загубиш... Обувката е доста рисков вариант, защото ще го мислиш постоянно да не падне... girl_impossible
Активен
framboise
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 115


мама на малко слънчице :)


« Отговор #261 -: март 17, 2009, 10:34:57 »

И аз мисля, че на обувката не е подходящо, нито пък закачено така, че да не се вижда. Така се обезсмисля малко идеята, все пак това не "против уроки" или от сорта. Според мен трябва да се вижда, без да се набива много на очи.
Активен
framboise
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 115


мама на малко слънчице :)


« Отговор #262 -: март 17, 2009, 15:00:37 »

Говорейки си за красиви бижута, аз дълго се колебаех между нещо "сваровско" и перлички и май ще се спра на варианта с перличките. Незнам, някак по ми пасват на стила сякаш. Иначе си имам нещица на Сваровски и много си ги харесвам, честичко си ги нося, но за сватбата мисля, че перлите са по-удачния вариант за мен, тъй като се замислям и в прическата да има  mda Пък и май за "морско" тържество перлите са си точно на място, как мислите? Но още не съм решила окончателно де, кой знае на какъв акъл ще съм утре, аз съм си малко хаотична на моменти blush
Активен
Бухтичка
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 361



Моят сватбен албум

« Отговор #263 -: март 17, 2009, 15:40:15 »

И аз точно между перли и Сваровски се чудех smile Накрая май реших да не си вземам колие, защото не съм съвсем сигурна дали искам такова. Та ако направя така ще си взема само едни перлени обеци по всяка вероятност pardon Според мен перлите просто повече ще си паснат с роклята.
Активен
milata84
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 70



Моят сватбен албум

« Отговор #264 -: март 18, 2009, 15:59:03 »

Момичета имате ли идея някъде такъв тип колие имитация на перли да сте виждали... Къде ли не ходих ве4е sad И Желателно да е в Екрю, ще съм много благодарна girl_wink


* untitled.JPG (4.05 KB, 175x119 - видяно 2801 пъти.)
Активен
♥Сиси♥
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1037


ЩАСТЛИВИ!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #265 -: март 19, 2009, 11:42:05 »

milata84 незнам от къде си, но при нас в мола Скай Сити има специален такъв магазин YUNO за точно този тип бижута. И трябва да ти кажа че като вляза вътре и незнам кое по- напред да си купя... ако можеш- посети го, няма да сбъркаш!  good
Активен
♥Сиси♥
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1037


ЩАСТЛИВИ!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #266 -: март 19, 2009, 11:57:10 »

мила, може и да го няма вече, там много магазини се измениха на последък. Ето ти адресче където можеш да посетиш друг техен магазин
бул. "Мария Луиза" 2, Метростанция "СЕРДИКА"
телефон: 92 60 700
има го и в Цум
успех!
Активен
Amelia
Баш Майстор
**
Публикации: 1556



« Отговор #267 -: април 02, 2009, 00:52:29 »

Ако ще имам бижута, то със сигурност това ще е нещото на заем.  blum Но не съм сигурна дали ще имам изобщо. Роклята ще е с бродерия и камъни отгоре и май много натрупано ще стане с бижу. А и питанката ми е следната - роклята сигурно ще е със сребриста бродерия и няма да върви да лепна златно бижу. А сребъно не искам заради халките после...сложна работа.
Активен
Alucinado
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 647



Моят сватбен албум

« Отговор #268 -: април 02, 2009, 01:06:38 »

Amelia, моята рокля беше в шампанско, цялата с дантела с перли и кристалчета. Халките ни са жълти и си мислих че и бижутата ми трябва да са златни, но се оказа, че много по-добре на мен и "ансамбъла" стояха бижута с кристали. (можеш да видиш в албума)
Важното е на теб какво ти стои по-добре, не на халката Wink
Активен
Рубин
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2491



« Отговор #269 -: април 02, 2009, 09:19:59 »

Момичета моита рокля е бяла и има мъниста-прозрачни и придават свежест и блясък!Аз в началото много исках да съм с перли,но каквато съм суеверна като разбрах че са символ на скръбта сее отказах!Сега си мисля че на роклята ще отива някое бижу с прозрачни камъчета или кристалчета!Как мислите вие?
Активен
Страници: 1 ... 16 17 [18] 19 20 ... 30   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines