Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

май 13, 2024, 12:50:05

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 3 [4] 5 6 ... 30   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Бижута и други финтифлюшки - 2 част  (Прочетена 171415 пъти)
 
Арлина
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 892


Моят сватбен албум

« Отговор #45 -: април 02, 2008, 17:48:14 »

Първо, защото тези ми харесаха. И второ, защото тези не само, че са висящи, а и по големи... иначе аз висящи имам. Пък и нали има време до август месец. Не се притеснявам, че няма да харесам друго ако се наложи, аз от магазина на Сваровски почти всичко харесвам blush
Наистина скъпичко излиза с гривна и колие. Ама да ти кажа на нашата рокля колие ще и дойде тежичко, според мен. Аз или нищо няма да сложа на врата или ще е съвсем мъничко. Но не и от комплекта с обиците, защото за разлика от обиците, не ми харесват.

 Offtopic Жената от М. Тейлът днес ми разказва как си и казала, че във форума пише още едно момиче със същата рокля Wink
Активен
nia
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 766



Моят сватбен албум

« Отговор #46 -: април 04, 2008, 17:38:36 »

 и ето едно може би  нестандартно  украшение  за ръка


* 22627_488145.jpg (13.15 KB, 202x289 - видяно 3287 пъти.)
Активен
mishlence
Сватбар
***
Публикации: 165


Госпожа


Моят сватбен албум

« Отговор #47 -: април 05, 2008, 16:51:47 »

това сребърно колие си взех аз,подхожда ми на годежния пръстен.
Активен
Арлина
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 892


Моят сватбен албум

« Отговор #48 -: април 09, 2008, 16:44:09 »

Днес съвсем случайно попандах на моите обици на Сваровски, в може би единственият магазин в София, в който не бях ходила. Оказа се, че са им остана ли 1 бр. и наистина последните няколко пъти не са зареждали от тях. Много съм доволна danceg Няма да пускам пак снимката, защото я има назад в темата. Само ще кажа, че на живо са много по-нежни и по-сватбени. Ще изчакам да си взема роклята и тогава ще мисля дали да купя нещо към тях или само те ще са бижутата ми  smile
Активен
fiamaa
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 885


www.pukamuka.com


Моят сватбен албум

« Отговор #49 -: април 10, 2008, 09:39:31 »

Ето го и моя любим сет  yahoo


* Swarovski.JPG (15.67 KB, 240x381 - видяно 3157 пъти.)
Активен
Арлина
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 892


Моят сватбен албум

« Отговор #50 -: април 10, 2008, 11:57:56 »

Jungle, благодаря! Аз също мисля да съм без колие, но ще сложа гривна. Имам една подарък за Коледа, която още не съм слагала и се оказа много подходяща - бяло злато с циркони е, но е точно в стила на малките звездички от обиците!

fiamaa, ето какво бих добавила към товят сет:
или:
Пристрастна съм към първите, защото ги имам и много си ги обичам. Съветвам те да купуваш вече каквото си решила, защото аз толкова абитюретнки видя да мерят точно колиета, че вече си представям полупразни магазини в средата на май.
Активен
fiamaa
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 885


www.pukamuka.com


Моят сватбен албум

« Отговор #51 -: април 10, 2008, 12:07:00 »

Arlina в кой от всички магазини на Swarovski  си намери обичките?  smile
Активен
Арлина
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 892


Моят сватбен албум

« Отговор #52 -: април 10, 2008, 12:30:06 »

На Алабин. Там има един магазин, който не е само на Сваровски - има и други бижута и слънчеви очила. До сега не бях влизала там, защото на витринта са изложени много малко и мислех, че почти нищо няма. Вчера минавах пеша от там и се сетих, поглеждам към витрината и там бяха моите обици!! Направо не можах да повярвам - а ходих в Цум, в Мола, на Витошка, в Sky City... Омръзнах им на момичетата да ги питам за тези обици!
Активен
Menta
Регистриран

Публикации: 5


« Отговор #53 -: април 10, 2008, 13:43:33 »

Arlina, обеците са невероятни. Поздравявам те за страхотния избор  Bravo. Не знам с каква прическа ще си, но ако косата ти е прибрана, обеците ще са достатъчен акцент...
Активен
ellie_bellie
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1738

мрън-мрън, мяу-мяу


Моят сватбен албум

« Отговор #54 -: април 10, 2008, 16:06:36 »

Исках да попитам за бижутата на Сваровски - има ли нещо по-различно от това, ковто е на уеб сайта им и как са цените. Например тези обеци, за които Arlina говори, нещо от сорта на $55 ли са? (като тук).
Аз се опитвам да разбера от каде ще ми излезе по-евтино.
Благодаря ви  give_rose
Активен
блясъчко
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 415

щастлива звездичка


Моят сватбен албум

« Отговор #55 -: април 11, 2008, 07:49:59 »

Исках да попитам за бижутата на Сваровски - има ли нещо по-различно от това, ковто е на уеб сайта им и как са цените. Например тези обеци, за които Arlina говори, нещо от сорта на $55 ли са? (като тук).
Аз се опитвам да разбера от каде ще ми излезе по-евтино.
Благодаря ви  give_rose

цените са абсолютно същите като в сайта, обърнати в лева smile а моделите - само, което е в сайта, освен ако нещо не е останало от минали колекции (малко вероятно)  give_rose
Активен
Арлина
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 892


Моят сватбен албум

« Отговор #56 -: април 11, 2008, 10:12:21 »

Всъщност цените са абсолютно същите като в интернационалният сайт, който е в евро и определено по-високи, от колкото ако се купят от щатите. Но на мен не ми се чака някой приятел да ми ги донесе няколко дни преди сватбата.

Но и има и по-зле, в Англия са още по-скъпи Wink
Активен
Zahira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2242


Моят сватбен албум

« Отговор #57 -: април 11, 2008, 10:16:32 »

Мен ако питате Swarowski не е нищо повече от популярна марка. Подариха ми едни обици за рождения ден, наистина много са красиви, но ушите така ми се възпалиха и инфектираха от тях. Поне да си правеха труда да ги правят от благородни метали. Аз лично никога не бих си дала парите за подобни бижута.
Активен
Арлина
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 892


Моят сватбен албум

« Отговор #58 -: април 11, 2008, 10:25:27 »

Zahira, напълно съм съгласна с теб, че са предимно популярна марка. Според мен цените им са високи за това, което представляват - синтезиран в лабораторята кристал с евтин метал. Но на мен много ми харесват - явно дизайнерите им са добри. По принцип като вляза в магазин за бижута нищо не ми харесва, а там всико blush Затова си купувам понякога Wink

За обиците - махни им онова прозразчното нещо на винтчетата (ако са на винт де), не го знам от какъв материал е, но много спарва и от него се възпляват ушите. Поне моите бяха така и като го махнах се оправиха.
Активен
Zahira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2242


Моят сватбен албум

« Отговор #59 -: април 11, 2008, 10:30:01 »

На мен по принцип кожата ми се възпалява от всякакви некачествени метали и това не е само от обици ами и от така наречената "декоративна бижутерия", от токата на колана, от капсите на дънките, от металните накрайници на сутиените. От сребро и злато нищо не ми става.
Активен
Страници: 1 2 3 [4] 5 6 ... 30   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines