Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

май 17, 2024, 04:09:14

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 20 21 [22] 23 24   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Асеновград  (Прочетена 174137 пъти)
 
Ели .
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4472


имаме си Теди - най-сладкото дребси


Моят сватбен албум

« Отговор #315 -: януари 29, 2008, 14:28:01 »

Ани - отиваш и гледаш има много салони и малки гаражчета с дреболийки !!!! smile
някои момичета не са доволни например от "Александра", от "Нели", аз лично от "Милена" има и доволни от "Милена", 'Нели Праматарова', 'Сияна' ( от там но на 2-етаж е на мъжа ми костюма и ризата) !!!! много са, не се знае как ще се отнесат към теб, до кеф или какво не знам, така че си отдели един слънчев ден и обикаляй
Активен
Ели .
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4472


имаме си Теди - най-сладкото дребси


Моят сватбен албум

« Отговор #316 -: януари 29, 2008, 14:59:39 »

Да ти като отидеш направо там то всеки втори вход е нещо булчинско, и аз съм чувала много противоречиви мнения, но то е така за всичко. Така че като отидеш там ти сама ще прецениш.

да така си е за всичко, аз лично за мъжкото облекло съм много доволна от Сияна. но за булчинските, ами мерих няколко и им казвам и обяснявам, че искам корсет ( твърд), а те ми дадоха да облека едно бюстие имаше и прозрачно на него  Oh my ... Oh my ... и се мъчат да ми обяснят , че като ми го направят по мен щяло да стане, е 'аджаба аз не паса патки', че да не знам, че дантелата няма как да стане твърда , и много историиии, всяка от нас си има, НО то не важи за всяка от вас !!!!!! така че обиколете всички магазини и ще намерите своята рокля smile успех
« Последна редакция: януари 29, 2008, 15:02:47 от Ели . » Активен
aniiii8
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 584



« Отговор #317 -: януари 29, 2008, 23:04:06 »

Аз четох доста от темата,но ми е трудно да се ориентирам, защото ми трябват адреси. Не познавам града и не искам да обикалям по улиците и да търся къде има булченски салон.
Активен
Ели .
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4472


имаме си Теди - най-сладкото дребси


Моят сватбен албум

« Отговор #318 -: януари 30, 2008, 08:58:58 »

Аз четох доста от темата,но ми е трудно да се ориентирам, защото ми трябват адреси. Не познавам града и не искам да обикалям по улиците и да търся къде има булченски салон.

мила навсякъде има салони !!!!

ако влезнеш от страната на Пловдив (с кола) има табела за дясно и после наляво - там е 'Милена' (от лявата страна - 1 етаж абитуриенти, 2 етаж булчински), ако продължите направо се стига до едно У-образно движение , минавате по лявата лента и там са наредени пак 'Милена', 'Александра', 'Нели', 'Сияна' и многоооо други !!!!! smile

ако влизате пък от другия край на града (имаше някакъв завод за бонбони) също има много магазини още в началото от дясната страна, има табели за пресечка в ляво където е 'Нели Праматарова', а ако продължиш само направо пък ще видиш и от двете ти страни страшно много  магазини !!! smile успех !!! smile
Активен
mirmar
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1128



« Отговор #319 -: януари 30, 2008, 09:03:23 »

"Сияна" е с адрес площад "България" 3- ама то е егати площада-едно малко кръгово... crazy  www.eli-siana.com До един мост. 
Активен
vanis
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1584



« Отговор #320 -: януари 30, 2008, 13:33:27 »

Всички момичета които познавам и ще се омъжват скоро или вече са омъжени ми казват да отида в Асеновград. Може ли някой да ми изпрати на лични съобщения списък с имена и адреси на булченски салони и ателиета в Асеновград?
Там на главната улица са ателие до ателие...а ако прочетеш назад постовете има доста координати.
Активен
d_petrovska
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1723



Моят сватбен албум

« Отговор #321 -: януари 30, 2008, 15:57:52 »

Аз имам доста време и според плана, който съм си начертала ще тръгна по магазините за рокля някъде Юни-Юли. Тогава и в Асеновград ще е отминала еуфорията около баловете. Там съм решила да ида непременно.  smile
Активен
блясъчко
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 415

щастлива звездичка


Моят сватбен албум

« Отговор #322 -: февруари 04, 2008, 16:10:36 »

Струваше си да отида до Асеновград - намерих Моята рокля!!  yea
много съм щастлива, защото от многото рокли, които мерих, харесах само 1-2 smile и лека-полека - стигнах до ателието на нели праматарова, където направо се влюбих в моята рокля!! а за топлото отношение към клиентите да не говорим...
Активен
d_petrovska
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1723



Моят сватбен албум

« Отговор #323 -: февруари 05, 2008, 08:55:52 »

Пусни ни снимка да я видим  Wink
Активен
блясъчко
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 415

щастлива звездичка


Моят сватбен албум

« Отговор #324 -: февруари 05, 2008, 09:34:57 »

Пусни ни снимка да я видим  Wink

...роклята ми smile  http://forum.svatbata.bg/index.php/topic,5.msg123996.html#msg123996
Активен
magica1983
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 182



Моят сватбен албум

« Отговор #325 -: февруари 06, 2008, 21:17:57 »

Аз се извинявам за въпроса,но в Асеновград как шият роклите-с платове,които клиента си избере и купи или с такива, с каквито разполагат. Малко ме притеснява качеството на материите.За да струва една рокля към 200-300лв сигурно не е с перфектно качество. Какво ще кажете вие?
Активен
mirmar
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1128



« Отговор #326 -: февруари 06, 2008, 22:14:25 »

Магика, къде ги видя тези рокли по 200-300? Oh my ... Аз миличка за 3-4 рокли питах и най-евтината беше 480! smile Ама аз съм многоооооо претенЗЗЗЗиозна ,де, да не те стряскам сега.  tease
Моята рокля ми я шиха от плат, който аз си избрах,ама избирането беше следното- на една от готовите рокли в магазина показах,че не искам такъв плат, а по-мек и лек-показах на друга готова рокля как да пада-при което те казаха-ок, от по-лек сатен. На друга рокля казах "искам ето такъв цвят". Дантелите-показаха ми 10 вида, наложихме ги на плата да видим коя как стои и така. Аз от моя плат поне съм доволна. Ама и роклята ми не е 300лв,де crazy Ама не,то пък цената е висока заради дантелата всъщност. Аз лично много малко рокли видях от плат,който да ми харесва. pardon Тия гаражните магазинчета изобщо не ги броя. Но всичко е въпрос на вкус-аз може там да не съм харесала,но ти пък да харесаш! good
Активен
Капризче
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3244


Baby Time


Моят сватбен албум

« Отговор #327 -: февруари 06, 2008, 22:19:13 »

Аз отивам в събота до Асеновград и после ще споделя какво съм видяла там. Като видях на Авва роклята много надежди възлагам на тамошните дизайнери  pardon Дано се оправдаят.

Авва твоята рокля беше от Сиана нали?
Активен
mirmar
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1128



« Отговор #328 -: февруари 06, 2008, 22:22:54 »

От Сияна, да,ама и Рошко я убедих да отиде там,а тя нищо не си хареса  pardon Така че по-кротко го давай с надеждите и...дизайнерите ROFL Иди до Александра също-писала съм вече къде е-малко по-нагоре от Сияна.
Активен
Капризче
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3244


Baby Time


Моят сватбен албум

« Отговор #329 -: февруари 06, 2008, 22:26:34 »

От Сияна, да,ама и Рошко я убедих да отиде там,а тя нищо не си хареса  pardon Така че по-кротко го давай с надеждите и...дизайнерите ROFL Иди до Александра също-писала съм вече къде е-малко по-нагоре от Сияна.

Леле ти съвсем ми уби надеждите.  blum Аз очаквам като вляза в града да ме залеят рокли от всякъде, коя от коя по-хубава, дано нещо харесам все пак  girl_wink
Активен
Страници: 1 ... 20 21 [22] 23 24   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines