Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

май 14, 2024, 05:46:17

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 81 82 [83] 84 85 ... 88   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Булченският букет  (Прочетена 418353 пъти)
 
Rossistela
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1863



Моят сватбен албум

« Отговор #1230 -: януари 04, 2008, 10:58:54 »

Авва,аз също харесвам букета,който си си избрала и не го казвам просто така-винаги са ми правили впечатление по-нестандартните букети и съжалявам,че за своята сватба не го реализирах.Една приятелка имаше подобен (в задната част,а отпред си беше с рози) и определено направи впечатление

Друг с подобна идея,който много харесвам е на една съфорумка-Рали,не зная дали си попадала на нейна снимка- http://forum.svatbata.bg/index.php/topic,1644.0.html
а зеленото стои разкошно свежо,като на Jungle-  http://forum.svatbata.bg/index.php/topic,3552.0.html
А с нарциси или любимите ми момини сълзи(точно в сезона си) ще стане просто........
good
« Последна редакция: януари 04, 2008, 11:00:28 от Rossistela » Активен
mirmar
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1128



« Отговор #1231 -: януари 04, 2008, 11:06:37 »

Mariana, мога само да се надявам да стане същият! Честно да ти кажа, не ми изглежда много сложно- преплитат се листата и после се хващат с панделка. И после се набождат цветята crazy Само перлите...мисля, че ще купя някакви мъниста големи,които да се напълнят със силикон и така да се боднат на листото... Ако не- развалям си гердана, с който съм на снимките, на които ви показвах прическата си.  funnytooth Там има големи перли. И този за хвърлянето мисля да е същият, само че умален.
Росистела, много ми хареса букетът, който си показала, както и другите. good Аз такъв като на приятелката ти бях виждала в Интернет и беше вторият ми избор  good Само че твърдо с нещо, ако не маргаритка, то поне подобно. Защото искам разни такива цветенца- малки и рошавки. Girl_hide
Активен
gucci
Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 6319


Обичаме се!


Моят сватбен албум

« Отговор #1232 -: януари 04, 2008, 11:48:52 »

Само перлите...мисля, че ще купя някакви мъниста големи,които да се напълнят със силикон и така да се боднат на листото... Ако не- развалям си гердана, с който съм на снимките, на които ви показвах прическата си.  funnytooth Там има големи перли. И този за хвърлянето мисля да е същият, само че умален.


миличка взимаш перлички от някой магазин има и такива с една дупка и със силикон или каноколит ги залепяш.Букта е много нестандартен и красив.Браво за избора.мила освен маргаритки може да сложиш и нарциси или от хризантемите .моето предложение е да сложищ и друг цвят цветенца за да стане по пъстър.А калбото се прави лесно но е хубаво да имаш такава телена основа и на нея да плетеш защото така няма да има опасност да спадне кълбото или да се смачка.Нямам търпение да ти видя букета.
Активен
Little_Sweet_Didka
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1731



Моят сватбен албум

« Отговор #1233 -: януари 04, 2008, 17:12:52 »

avva_stz мила, букета е страхотен. Ние правим такива букети с перли в листата, знам и името на зеленината дори. Пиши ми на лични ако искаш. good Поздравления за нестандартния избор , и дръж на своето-това си е ТВОЯ ден! nea
Активен
Natalia Borisova
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2243



Моят сватбен албум

« Отговор #1234 -: януари 04, 2008, 17:19:06 »

Важното е че ти го харесваш Авва, поздравления за избора!  good Няма да повтарям думите на другите, но наистина букета е нещо много нестандартен, различен и красив!  girl_in_love
Активен
Алексчето
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1301



Моят сватбен албум

« Отговор #1235 -: януари 04, 2008, 18:27:48 »

Авва на мен ми харесма този букет, много е нестандартен. За мен също бях харесала нещо много различно. Но си купих златиста органза, мрежичка, перлички и още една тънка лентичка. Смятам да си го направя сама, тъй като искам нещо много простичко, само трябва да си купя розите, но това ще стане в самия ден или предния ден. Имате много хубави букетчета в тези сайтове.
http://www.apflowers.com/default.asp?id=23
http://www.centerpieces4less.com/page/page/4140389.htm
http://manolobrides.com/category/flowers/bridal-bouquets/
Активен
veselyshko
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1013


красота :)


« Отговор #1236 -: януари 04, 2008, 19:24:20 »

Авва мила приеми моите най- искрени поздравления за букета  Bravo Bravo Страшно идеен и различен- изключително много ми хареса  give_rose give_rose give_rose Хич не ги слушай другите какви подмятания правят за него те само могат да те забавляват- важното е на теб да ти харесва, защото все пак той ще си е твой  give_rose Той и моят беше супер странен и милото го гледа  shok и се чудеше тоя прът дето стърчи от него като дълга сопа как не уби някой, ама аз много си го харесвах  girl_wink Така че ако ти харесва давай смело и го поръчвай  good
« Последна редакция: януари 04, 2008, 19:27:53 от veselyshko » Активен
kleo_20
Leader
****
Публикации: 5436


Мама на едно малко диване!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #1237 -: януари 04, 2008, 19:39:25 »

Ава букета носи изключително пролетно настроение много нестандартен и красив не е някой огромен или разпилян няма да заема много място или да ти пречи  *YAHOO*аз лично го харесвам отива на цялостната ти концепция миличка
Активен
Diavolinkata
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 725


В очакване на празниците :)


« Отговор #1238 -: януари 04, 2008, 20:40:19 »

И на мен много ми харесва букетът ти Авва,и съвсем не прилича на бухалка  crazy Какво ги е прихванало вашите  pardon
Активен
gadamer4e
Сватбар
***
Публикации: 214



Моят сватбен албум

« Отговор #1239 -: януари 04, 2008, 22:21:42 »

а за сватбата имах орхидеи

този букет от орхидеи е страхотен, и аз си мисля за нещо подобно
Активен
korona
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 53



« Отговор #1240 -: януари 05, 2008, 08:07:28 »

а за сватбата имах орхидеи

този букет от орхидеи е страхотен, и аз си мисля за нещо подобно

Благодаря Gadamer4e,имай впредвид,че е малко тежичък,след церемонията и снимките ми беше отмаляла ръката та младоженеца го носеше.....иначе аз го съчетах с орхидеи в косата и сам доволна Bravo


* _MG_9899.jpg (60.56 KB, 426x640 - видяно 355 пъти.)
« Последна редакция: януари 05, 2008, 08:09:09 от korona » Активен
mirmar
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1128



« Отговор #1241 -: януари 05, 2008, 13:04:07 »

Момичета, така се радвам,че споделяте идеята мииии yahoo yahoo yahoo Дидка, добре,че си имаме компетентно лице тука да ни ориентира! yahooGuccci, това е страхотна идея за тази мрежичка, въпреки че не ми стана много ясно какво имаш предвид! crazy
А вчера гледах сватбата на една булка- е те такъв букет не бях виждала-приличаше на черупка от охлюв, а от него стърчеше зеленина и цветя. Oh my ...
Активен
gadamer4e
Сватбар
***
Публикации: 214



Моят сватбен албум

« Отговор #1242 -: януари 05, 2008, 22:53:31 »

а за сватбата имах орхидеи

този букет от орхидеи е страхотен, и аз си мисля за нещо подобно

Благодаря Gadamer4e,имай впредвид,че е малко тежичък,след церемонията и снимките ми беше отмаляла ръката та младоженеца го носеше.....иначе аз го съчетах с орхидеи в косата и сам доволна Bravo

Много ми харесва наистина - и букетът, и орхидеите в косата, и роклята.... smile

колко горе-долу струва подобен букет, изобщо не съм запозната как вървят цените на сватбените букети, но като знам колко всичко останало е със завишени цени, предполагам, че и цветятат ще излезнат златни  huhhuh.gif
Активен
danieIa ☼
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1407



Моят сватбен албум

« Отговор #1243 -: януари 06, 2008, 17:46:09 »

Ава, ето още един подобен букет:
Активен
korona
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 53



« Отговор #1244 -: януари 07, 2008, 17:36:55 »

daniela колко хубав букет на  Ава май ще и е трудно  да реши коЙ да избере!  smile

Gadamer4e, сигурна съм , че няма да е много скъпо да се направи букета който ти искаш!
Активен
Страници: 1 ... 81 82 [83] 84 85 ... 88   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines