Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

май 12, 2024, 07:51:29

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 [2] 3 4 ... 33   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Булки от Стара Загора !!!!! част 6  (Прочетена 137735 пъти)
 
tea_75
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 230



Моят сватбен албум

« Отговор #15 -: юли 19, 2009, 10:36:55 »

момичета, да ви че оплача вече ме е започнала предсватбената треска  pardon  Още повече от далеч освен да раздавам "заповеди" нищо не мога да направя самичка.  А то не може целия свят да се върти около мен.
Вчера купихме костюма и вратовръзказта на младоженеца и общо взето за него нещата около сватбеното тържество са приключили.   girl_impossible

Активен
mimi_koteto
Регистриран

Пол: Жена
Публикации: 4



« Отговор #16 -: юли 19, 2009, 19:53:15 »

Привет и от мен на всички булки бъдещи, и досегашни на Стара Загора !
Аз съм нова в този форум ара Загора съм  и съм  бъдеща булка - 03.10.2009 г. ще е сватбата нереси !
Първо с интерес изчетох целиа форум по тази тема от Булки от Стара Загора !!!!! част 1 до Булки от Стара Загора !!!!! част 6 и сега се реших да ви пиша  и  аз ! Много съм благодана за всичко защото тази тема много ми помогна при избора на кавото и да е било , но все още им адоста неща да направя !
за сега само сме си запазили ресторанта  -Орфей , избрах си оператор и фотограф , благодарение отново на вас !
сега ме измъчва дилемата кой DJ да си избера , моля помогнете ми !
Активен
tea_75
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 230



Моят сватбен албум

« Отговор #17 -: юли 20, 2009, 07:56:34 »

mimi_koteto, dobre дошла  Bravo 
Относно Орфей ти препоръчвам първо да отидеш и да разгледаш ресторанта. Аз да ти кажа като влязох малко бях озадачена от трите колони в него.  Иначе е чистичък и боядисан.   много, много украса не му е необходима. 
Тази седмица изпращам двете фамилии да отидат и да пробват менюто и да изберат какво ще хапват гостите. 
Значи в ресторанта ще ви позволят да си внесете само ракията, всичко друго е от тях (на техни цени smile  Голяма реклама им направих, няма що  Girl_hide
Активен
Fenix
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 424


Идеееее пролет! :))))


Моят сватбен албум

« Отговор #18 -: юли 20, 2009, 09:23:10 »

Здравейте, бъдещи заралийски булки!  give_rose Поздрави от миналогодишните булки, хехехе  tease Ние май се попреместихме из темите за бременност и майчинство, но то така си следват нещата своята логика.  pardon
Иначе лично аз ви чета най-редовно и се вълнувам заедно с вас.  give_rose И да ви кажа, много по-ориентирани сте, отколкото бяхме ние  girl_wink Затова все не намирам удачен момент да се включа със съвет или каквото и да било  pardon

Пожелавам ви весели сватби и незабравими спомени от подготовката! give_rose
Активен
mimi_koteto
Регистриран

Пол: Жена
Публикации: 4



« Отговор #19 -: юли 20, 2009, 13:29:49 »

Fenix - здравей и от мен ! аз съм нова тук и знай че ние всички винаги ще имаме нужда от някой савет!
На мен ми престои октомври месец сватба и от сега започнах с приготовленията , разбрах че първо ресторанта , ритуалната зала фотографаи и дж трябва да си организирам и да капарирам че после ще е късно и така и правя, искам съвет за дж утре вечер ще се срещам с Петко Сербезов някой има ли мнение за него , или някои да ми препоръчате без ели и жоро и черневи вече се срешнах с тях и не ми допаднаха е все пак всеки си има собствено мнение и това е моето !
Те първа ми престои избор на рокля украса , покани , етикети , прическа и грим но за това  по нататък ще питам и споделям !
Днес милото запази ритуалното лице  и такак едмо по едно ги отмятаме нещата !
Активен
Fy
Сватбар
***
Публикации: 162



Моят сватбен албум

« Отговор #20 -: юли 20, 2009, 13:40:43 »

Добре сте дошли mimi_koteto и Fenix give_rose,
Мими, аз ти препоръчвам Ники Колев и Лети за мен те са най-добрите.....
Феникс, по- ориентирани сме защото има от кой да се учим..... Wink т.е от Вас  blum smile
Активен
tea_75
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 230



Моят сватбен албум

« Отговор #21 -: юли 20, 2009, 14:17:59 »

ие също сме се насочили към Ами сега относно организацията.  Направо ги оставихем да организират всичко.  След месец ще споделям впечатления, до тук сме доволни.

сега сме на вълна Песните, които искаме да звуат на сватбата. Аз влязох в темата относно това, но вътре всеки се обеснчва дали ще наема DJ или оркестър и ми се стори безмислено.  Случайно попаднах на тема във форума на РОзали и там ми се сториха много по смислени изказванията и предложенията.
Вие до къде сте с музиката момичета?
« Последна редакция: юли 20, 2009, 14:20:58 от tea_75 » Активен
Alexa_sf
Любопитен
*
Публикации: 38



Моят сватбен албум

« Отговор #22 -: юли 20, 2009, 16:12:35 »

Ох болната тема с музиката...хем ми остават по-малко седмици от теб, Теа, хем до никъде не съм стигнала..освен да изчета и аз темите. Лошото е, че имам усещане, че не мога да се доверя на DJ...уж ме разбра момчето, но като знам ... едно си баба знае, едно ще си пуска, а аз държа музкиката да е ретро...ама не онова ретро, което се пуска по сватбите, а ретро тип "Паша"... danceg не знам дали се сещате...никави Фамилия Тоника и Васил Найденов, АББА и т.н....DJят много ми се зачуди на желанията и сега не съм убедена, че ще стане точно това, което искам...затова довечера имам среща с един DJ, на който съм ходила на ретро партита в София и се надявам той да направи готина плейлиста, а онзи пич да я следва  Bravo

А за първа песен вече съм избрала One - U2  yahoo
Активен
dezmand
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 185



Моят сватбен албум

« Отговор #23 -: юли 21, 2009, 01:06:49 »

mimi_koteto, чувала съм много хубави отзиви за Димитринка Златева но нямам лично мнение, ще разбера чак като мине сватбата , а тя ще е малко преди твоята. Момичета, вие имате ли някакви отзиви за нея ?
Активен
tea_75
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 230



Моят сватбен албум

« Отговор #24 -: юли 21, 2009, 13:25:06 »

ние цяла неделя творихем и събрахме към 20 чужди десетина БГ песни. Сега търся още български танцувални за да имаме после възмоьност да изхвърляме  angry  Хора, не съм включвала, да ги мисли DJ.

otnosno музиката тип ПАША Alexa_sf, нали си наясно че на сватбата ще има различни възрастови групи. Аз не искам младите да танцуват, а по възрастните да скучаят по масите.  Нека да има за всеки по нещо.  Аз например, ако ми дадът лист с песни да следвам на друг колега ще се ядосам.  Да дойде колегата да си свърши работата. Така ще ми се покаже, че видиш ли аз не си разбирам от работата.  Трябва по тактично да се подхожда според мен. Дипломатичност му казват хората. Обаче това си е твоята сватба.  Нека да има 80% вашата музика и 20% АББА  blush  То пка няма да угодим на всияки, ама ......


Активен
Alexa_sf
Любопитен
*
Публикации: 38



Моят сватбен албум

« Отговор #25 -: юли 21, 2009, 15:03:25 »

 yahoo хехе готова с плейлиста!  yahoo Събрах всичко, което искам да чуя и се надявам така да улесня DJя, а не да го обидя. Все пак вкусове много, а особено за собствената си сватба всеки има някакви очаквания. На нашата няма по-възрастни хора - т.е. само родителите, но аз не ги броя, защото и те ходят по дискотеки..Паша, Ил Мондо и т.н. Wink Така че наистина АББА ще я пропуснем, но виж за хората и аз ще разчитам DJ да си ги подбере...

Мноого хубава Ада  give_rose като видя булка с такава прическа винаги мноого ме кефи good Ще чакаме и другите снимки да ви се порадваме!
Активен
tea_75
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 230



Моят сватбен албум

« Отговор #26 -: юли 21, 2009, 16:13:45 »

аааа веднага се връщам и започвам да разглеьдам снимките.
дайте идеш за песен на която да връяа подаръка на мъжа си  danceg
Активен
Били
Сватбар
***
Публикации: 171



Моят сватбен албум

« Отговор #27 -: юли 21, 2009, 18:57:15 »

ada_83, супер стеееееееееееееее!!! Много красива булка си. Желая ви всичкото щастие на земята и прекрасни дечица! Чакаме още снимки  Wink
Добре дошли и на новите булки! Желая ви приятно изкарване с нас и дано да успеем да сме полезни, както на нас са полезни вече "бракуваните" съфорумки.
За DJ- За мен са Ники Колев и Миро Събчев. Ники ще ни води сватбата, а Миро моминското ми парти. И двамата са много добри  good
Активен
mimsi_m
Регистриран

Публикации: 6


Моят сватбен албум

« Отговор #28 -: юли 22, 2009, 15:01:52 »

Здравейте,за пръв път се включвам във форума. Аз ще съм булка през септември. За сега искам само да пожелая на младите семейства много щастие и дечица, а на бъдещите булки много весел и незабравим празник!
Активен
mimsi_m
Регистриран

Публикации: 6


Моят сватбен албум

« Отговор #29 -: юли 22, 2009, 15:27:05 »

Скъпа ada честито и мен!Бъдете много щастливи и винаги така усмихнати като на вашия сватбен ден!
Видях,че сватбата ви е била на Арт комплекса,моята също ще е там на 05.09.09г.и исках ако можеш да ми споделиш впечатления от ресторанта,обслужването...украсата и осветлението на сватбата.т.като оператора,който наехме ни притесни,че нищо нямало да се вижда като е навън.А украсата е много красива,от ресторанта ли е или наемахте фирма.извинявай,че те обсипвам с пъпроси,но наистина ще съм ти много благодарна да ми дадеш повечко информация и снимчици от ресторанта.благодаря предварително!
Активен
Страници: 1 [2] 3 4 ... 33   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines