Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

май 12, 2024, 03:45:06

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 [2] 3 4 ... 32   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Булки от Стара Загора !!!!! част 5  (Прочетена 124200 пъти)
 
Нев
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 83



Моят сватбен албум

« Отговор #15 -: май 20, 2009, 11:47:28 »

  Теа и аз се замислих за същите неща и също не съм от стра загора, а сватбата ми ще е та. Със шефката ми си говорихме и тя ми каза, че на вс сватби на които е била относно порциите е имало чеовек, близък на младото семейство, който е следял за тези неща, а относно въпроса с допълнителните, поръчки, те са предимно безалкохолни или кафета, води, ми каза, че всеки си плащал, ако си поръча извън куверта нещо. А на последната сватба, на която бях (февруари месец), имаше включени по 2 безалкохолни и 1 вода, а младото семейство бяха купили освен алкохол и натурални сокове, които бяха разпределили по масите, но и там имаше човек, който следеше за порциите
Активен
karamele
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 117



Моят сватбен албум

« Отговор #16 -: май 20, 2009, 11:51:20 »

nevVn_Sm  първо благодаря за пожеланията.А чашите си ги купих заедно с шампанското и украсата от сватбенния магазин Деница и бяха даже евтини , а ми харесаха защото украсата е по различна от на останалите магазини не е от онези стадартните и натруфени.
Относно ресторанта ние си бяхме сложили хора към които сервитьорите се обръщаха като имаше поръчки.
« Последна редакция: май 20, 2009, 11:54:27 от karamele » Активен
sunray
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2805


Имам всичко.


Моят сватбен албум

« Отговор #17 -: май 20, 2009, 11:56:04 »

И аз, доколкото съм чувала от познати, има човек, който да следи за парчетата торта специално, защото е практика да се краде. Но има един вариант, незнам доколко е осъществим в Стара Загора (надявам са да е crazy), на който аз лично съм се спряла - вместо многоетажна торта да е едноетажна за самото разрязване и минитортички.

Аз имам още един въпрос - кога най-рано можем да идем да си запазим дата в ритуалната (решили сме да е май месец догодина). Гледам че вече има списък за булките на 2010, явно някъде са започнали да записват.
Активен
karamele
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 117



Моят сватбен албум

« Отговор #18 -: май 20, 2009, 14:56:45 »

 velvet ние нашата дата (09.05.09) си я запазихме началото на Ноември 2008 още и имаше само eдна двойка преди нас така че когато решите но от сега може и да не ви дадат.
Активен
ПЛАМИ
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 26



Моят сватбен албум

« Отговор #19 -: май 20, 2009, 15:21:13 »

Здравейте , момичета.аз сьщо се чудя каква торта да поръчвам...на три етажа или малка и пасти на гостите..  много ми е трудно да избера...харесахме си в сладкарница ПЕРЛА една на три етажа, в други не сме ходили а нямаме време вече тези дни задьлжително трябва да си изберем и да порачаме.някой може ли да ми помогне..
Активен
tea_75
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 230



Моят сватбен албум

« Отговор #20 -: май 20, 2009, 15:28:47 »

и аз мисля за вариант с доптлнителни пастички.  изглежда ми по естетично, само не знам към коя от всички изброени сладкарници да се насоча.
Активен
karamele
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 117



Моят сватбен албум

« Отговор #21 -: май 20, 2009, 15:32:08 »

Ами трябва да разгледате навсякъде защото и цените навсякъде са различни.Моята торта бше от Загора на РДВР-то малката уличка незнам там дали предлагат така малка торта с пасти но сигурно.
Активен
ПЛАМИ
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 26



Моят сватбен албум

« Отговор #22 -: май 20, 2009, 15:44:40 »

да ще трябва да се разгледа по всички сладкарници.ние тази която я харесахме беше с 60 парчета и на цена 145 лева.незнам дали е добра цена...но ще ни трябват още две с по 16 парчета защото гостите ни са 90 човека..и ще стане над 200 лева.
Активен
karamele
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 117



Моят сватбен албум

« Отговор #23 -: май 20, 2009, 15:50:18 »

Плами ако искаш виж нашата торта в галерията.Значи беше 80 парчета и ни излезна 100лв. гостите ни бяха 100 и стигна за всички.
Активен
ПЛАМИ
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 26



Моят сватбен албум

« Отговор #24 -: май 20, 2009, 15:57:42 »

да карамелче ,видях я и ми хареса много.аз в тази сладкарница сьм порачвала торти и са много вкусни. а стоиката  на тортата от там ли е? защото на нас ни трябват 90 пьрчета и трябва да е или на три етажа и допьлнителни торти или на пет етажа.
Активен
karamele
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 117



Моят сватбен албум

« Отговор #25 -: май 20, 2009, 16:00:32 »

Да стойката ти я дават плащаш 60 лв. и като я върнеш те връщат парите.Моята я направиха на 4 етажа.
Активен
ПЛАМИ
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 26



Моят сватбен албум

« Отговор #26 -: май 20, 2009, 16:03:10 »

да благодаря ти.значи и парчетата са били достатьчно големи за да стигнат за всичките ви гости.
Активен
ПЛАМИ
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 26



Моят сватбен албум

« Отговор #27 -: май 20, 2009, 16:11:45 »

карамелче,вие в цьрквата на пингвините сте били явно,ще ми кажеш ли за  колко време ви венчаха,че незнам кога да ходим на фотото.ние ще сме в тази цьрква а фотото ни е близо до телевизиония сервиз,и се чудим кога да отидем да се снимаме.
Активен
karamele
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 117



Моят сватбен албум

« Отговор #28 -: май 20, 2009, 16:15:33 »

Ами не ние бяхме на Света Богородица на Патриарх Евтимий.Венчавката беше не повече от 20 минути че може и по малко да беше. pardon На нас часа за църквата ни беше за 17,30 а за фотото 18,00 но закъсняхме малко но и нашето фото беше на Отец Паисий чак .
« Последна редакция: май 20, 2009, 16:17:59 от karamele » Активен
ПЛАМИ
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 26



Моят сватбен албум

« Отговор #29 -: май 20, 2009, 16:22:22 »

благодя ти,ние сме в цьрквата от 18.00 часа значи ще имаме време за снимки до ресторанта,защото сме от 19.00 там.вие кога се снимахте?
Активен
Страници: 1 [2] 3 4 ... 32   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines