Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

май 17, 2024, 07:21:43

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 [3] 4 5 ... 29   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: " Гримът - 4 "  (Прочетена 154725 пъти)
 
asinka
Новак
*
Публикации: 15


« Отговор #30 -: декември 10, 2009, 16:35:47 »

За Варна мога да препоръчам гримъорката Девора Аз се доверих на нея и съм доволна от резултата - не исках тежък грим и лицето не изглеждаше като с маска заради дебел пласт фДТ или други мазила
Активен
me4enceto
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 215



Моят сватбен албум

« Отговор #31 -: януари 07, 2010, 14:52:03 »

Малеее, запазих мечтаната гримьорка преди да попитам за цената - 80 лв с отстъпката защото е за мен и мама т.е. 160??? Това не е ли хипер много??? и даже ще ходя до салон защото не може да дойде заради абитюрентките!!!!!!!!!! моля дайте коментар, че сърцето ме заболя ....  cray
Активен
leni_beni_
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2061



Моят сватбен албум

« Отговор #32 -: януари 07, 2010, 15:01:21 »

me4enceto , на мен ми се виждат доста. Покрай нашата сватба (септември) , като се интересувах и коментирахме с другите момичета, цените бяха около 50 лв. Но пък щом е мечтан......
Активен
roumyana
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2648



Моят сватбен албум

« Отговор #33 -: януари 07, 2010, 15:07:02 »

меченцето, на мен ми се вижда много, но иначе рискуваш.
аз бях решила да дам до към 30 лева( преди 2 г.), но тъй като пробите бяха много зле, в крайна сметка избрах най-добрия гримьор 50 лева+ 12 мигли и не съжалявам, сега от позиция на времето виждам, че за някои неща е по-добре да не пестиш, и гримът е едно от тях, другото е фотото.така че ако си убедена в качеството -действай
Активен
Zori83
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 542



Моят сватбен албум

« Отговор #34 -: януари 07, 2010, 15:07:46 »

me4enceto и на мен ми се вижда много  Oh my ..., но ако е за София и наистина гримира професионално мисля, че не е чак толкова. В Стара Загора при тези, където мисля аз да ходя е 40-50лв.
Но пък в крайна сметка, ако ще те гримира така както искаш си заслужава. Защото аз ходих на пробен при една която вземаше по-евтино, но изобщо не ме гримира хубаво и съжалих, че изобщо отидох и си дадох парите...
Активен
me4enceto
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 215



Моят сватбен албум

« Отговор #35 -: януари 07, 2010, 15:55:24 »

Ами за да внеса яснота става дума за Джулия, мен за бала ме гримира Чалъков - перфектно беше, но сега кумата е решила той да е за нея, пък и ми се иска да видя Джулия как се справя, преди години и аз се занимавах с грим, но вече не (нямам и гримове вече) и не искам сама да се глася, искам да бъда принцеса поне за един ден smile но пак цената ми се стори доста - понеже сме двете с мама по 80 иначе по 90 за булки и абитюрентки ... и то в салон, а не вкъщи ....
Активен
mademoiselle
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 224


http://yordanovphotography.com


Моят сватбен албум

« Отговор #36 -: януари 12, 2010, 14:37:44 »

Аз обожавам тъмния грим и смятам, че ми отива  girl_wink Много обичам да се гримирам и моят годиник си държи на мнението, че трябва да го направя сама за сватбения ден. хиххихи Ето как се гримирах за новогодишната нощ   blush 


* Grim3.JPG (33.23 KB, 197x291 - видяно 3019 пъти.)
Активен
Вероника
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3502



Моят сватбен албум

« Отговор #37 -: януари 12, 2010, 14:41:47 »

me4enceto за Джулия Ангелова ли става въпрос  smile ? ако е за нея заслужава си  good
Мен ноември 2007 година за сватбата ме гримира за 70лв и дойде в къщи, сега е станало 80- не е много въобще за това, което тя прави, винаги слага мигли. Няма да съжаляваш  give_rose
Грешка виждамч е за булки е 90 лв вече и в салон  crazy че не може ли да дойде. Когато идва при мен, беше след като беше родила и един мъж ходеше с нея за да и носи куфара, беше си с кола и така.
 Скоро беше в Отчаяни съпруги със същия куфар. Аз съм доволна и не съжалявам за парите си  smile
« Последна редакция: януари 12, 2010, 14:44:26 от Вероника » Активен
mademoiselle
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 224


http://yordanovphotography.com


Моят сватбен албум

« Отговор #38 -: януари 12, 2010, 16:39:40 »

Ето това момиче дава много добри идеи за най-различни видеве и техники на гримиране!  good

http://www.youtube.com/user/MakeupByTiffanyD#p/c/2E8CE5FD1370CCB7/0/kOaHmW5qwqY
Активен
Ariel
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1083



Моят сватбен албум

« Отговор #39 -: януари 12, 2010, 17:06:01 »

me4enceto, професионален грим в София с идване до дома е около 70-80 лв. Ако гримьорът си заслужава, определено не му мисли за 10-те лева. Повярвай ми, между саморъчен и професионален грим има разлика от земята до небето! Късмет!  give_rose
Активен
gecumka
Новак
*
Публикации: 7


« Отговор #40 -: януари 18, 2010, 10:50:27 »

Здравейте,
След много четене във форума аз се спрях на грим и прическа от Анелия Кошарска. Бях много скептично настроена, че някой може да се справи и с двете неща перфектно, но след като вчера бях на проби при нея се убедих, че тя е човека smile Взима 160 лв, които включват пробен грим и прическа и официален грим и прическа. След цените, които чета тук ми севижда даже малко. Каза, че в деня на сватбата ще издуха и гримира майка ми срещу 30 лв. Bravo
Активен
Ariel
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1083



Моят сватбен албум

« Отговор #41 -: януари 18, 2010, 13:46:56 »

Можеш ли да споделиш в кой град е тя?  smile
Активен
gecumka
Новак
*
Публикации: 7


« Отговор #42 -: януари 18, 2010, 14:08:27 »

Извинявам се. За София става въпрос.
Активен
Ariel
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1083



Моят сватбен албум

« Отговор #43 -: януари 20, 2010, 17:57:17 »

За всички англоговорящи булки, които имат намерение да се гримират сами - ето това момиче дава просто невероятни съвети за грим. Има собствен канал в YouTube и е станала известна именно от там. Започнала е съвсем аматьорски, но понеже има страшен талант са я забелязали и са й предложили да води собствена рубрика в английско списание, а наскоро е издала и първата си книга! Има над 200 филмчета с различен вид грим. Стига да свикнете с английския й акцент, ще научите много за грима от нея. Поне аз научих! И най-хубавото на тези филмчета в YouTube е, че са безплатни!  bouncinggirl

На филмчето по-долу тя прави котешкия грим на Анджелина Джоли. Просто ефектът е поразителен!  Curtsey

http://www.youtube.com/watch?v=seQweeWvKFw&feature=related
Активен
sunray
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2805


Имам всичко.


Моят сватбен албум

« Отговор #44 -: февруари 01, 2010, 11:43:17 »

Гримьор колко преди сватбата е добре да се запази, както и фризьор? (знам че второто не е за тази тема, но да не задавам един и същи въпрос на две места) give_rose
Активен
Страници: 1 2 [3] 4 5 ... 29   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines