Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

май 09, 2024, 08:33:45

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Анкета
Въпрос: Според вас - Дневна или вечерна сватба?
Дневна
Вечерна
Нямам мнение по въпроса

Страници: 1 ... 16 17 [18] 19 20 ... 29   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Дневна или вечерна сватба?  (Прочетена 236604 пъти)
 
AIVEN
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Мъж
Публикации: 878



« Отговор #255 -: октомври 24, 2011, 20:25:03 »

 Вероятно си права но никой не може да каже предварително. Има сватби които продължават по 10-12 часа само в ресторанта. smile
Активен
once_upon_a_time
Професор
****
Публикации: 421


« Отговор #256 -: октомври 24, 2011, 20:30:10 »

Благодаря за отговорите, явно добре ще се получи  blush
Знам, че всяка сватба е строго идивидуална, но по колко часа продължава приблизително тържеството при една вечерна?  pardon Аз си мисля, че след 00:00 вече всички ще са капнали, или може би греша   danceg

От моя гледна точка съвсем не е така - на сватбите, на които съм била (13 на брой), включително и моята, никога не съм почувствала умора още в полунощ и обикновено се процедира така - или се стои до по-късно в ресторанта - до 1-2 часа, или в 00:00 се изнасят младите към някоя дискотека, в която продължават купона. Най-веселите сватби са били тези, в които сме се прибирали в 5 сутринта smile Моята беше от тях Wink
Активен
fashion
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 399



« Отговор #257 -: октомври 25, 2011, 09:03:16 »

Marie_Anet
Здравей, ние влезнахме в ресторанта в 18:00, където беше и гражданския ни брак... и като се почнаха игри,танци в 21:00 аз бях капнала вече, най-малкото булката и младоженеца са ,,главните действащи лица,,. От сутринта си на крак, да не говоря за фотосесията как съм ходила с тези токове през една горичка...Та сватбата ни приключи в 00:00, 6 часа според мен са напълно достатъчни гостите да се повеселят и да се наиграят. Определено нямяше да имам сили за повече, пък камоли на дискотека след това  shok, а пък и с тази рокля на дискотека, нещо не ми се връзва... Но все пак всичко си е до желание и индивидуално,както си го решите и направите, не се съобразявай с ничие мнение или традиции. Това е вашият ден nazdrave
Активен
lipolino
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 26



« Отговор #258 -: ноември 01, 2011, 15:43:31 »

Аз съм за вечерна сватба определено,нашата беша такава започна към 3 следобед и продължи до 5 сутринта,но лично аз не се чуствах изморена,беше ми супер.
Активен
m0onlight
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1638


Любовта е чудо– вярвай в чудесата !


Моят сватбен албум

« Отговор #259 -: ноември 01, 2011, 18:01:01 »

И аз съм на мнението на lipolino  good
Нашата сватба започна към обяд от къщата на младоженеца и продължи до 3-4 сутринта. Въпреки че беше в най - горещото време (август месец) изобщо не съм усетила нито жега, нито дали ме болят краката. Емоцията е толкова силна че нямаш време да мислиш дали си уморен  Party time
Активен
FREIA
Любопитен
*
Публикации: 29


Моят сватбен албум

« Отговор #260 -: ноември 05, 2011, 06:32:43 »

Здравейте,нашата сватба ще е на 15.07.2012г..Мислим да е нещо м/у дневна и вечерна.Да започне около 13.30-14.00 и докато се издържи :)Имаме много гости от друг град.Не мога да си позволя да настаня 50 човека  на хотел.Ще осигуря транспорт.Всеки да си прицени.
Активен
AIVEN
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Мъж
Публикации: 878



« Отговор #261 -: ноември 05, 2011, 10:41:21 »

Здравейте,нашата сватба ще е на 15.07.2012г..Мислим да е нещо м/у дневна и вечерна.Да започне около 13.30-14.00 и докато се издържи :)Имаме много гости от друг град.Не мога да си позволя да настаня 50 човека  на хотел.Ще осигуря транспорт.Всеки да си прицени.
Много добър вариант си избрала за вашата сватба. give_rose Поздравления
Активен
grey
Сватбар
***
Публикации: 190



« Отговор #262 -: ноември 06, 2011, 00:22:41 »

Здравейте,нашата сватба ще е на 15.07.2012г..Мислим да е нещо м/у дневна и вечерна.Да започне около 13.30-14.00 и докато се издържи :)Имаме много гости от друг град.Не мога да си позволя да настаня 50 човека  на хотел.Ще осигуря транспорт.Всеки да си прицени.

Не се ли притесняваш от юлските горещини?
Много е топло около обед по това време на годината, и горещините не падат до 8 вечерта.
Активен
Hecate
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 441



Моят сватбен албум

« Отговор #263 -: ноември 06, 2011, 00:43:16 »

Аз все още се чудя за точните часове на нашата сватба, запазихме гражданско, което е най-близо до дома на нашите, откъдето ще ме вземат- то е в 15:40 - средата на юни, когато деня е най-дълъг. За църква още се колебаем коя да е, а ресторантът може да се уточни и по-късно като час, защото правят само по една сватба на ден. Иска ми се и време за снимки.
Активен
FREIA
Любопитен
*
Публикации: 29


Моят сватбен албум

« Отговор #264 -: ноември 06, 2011, 07:01:59 »

Не се ли притесняваш от юлските горещини?
Много е топло около обед по това време на годината, и горещините не падат до 8 вечерта.
Ние няма да имаме взимане на булка,кумове,хора.............
В църквата,подписването ще е изнесен ритуал в Екзотик.За да избегна нощувките,такъв е варианта.Не съм запазила още часовете и могат леко да се коригират.Мисля около 21.00 да приклучим с ресторанта.Хората които пътуват да се приберат навреме.(100км е пътя)
« Последна редакция: ноември 06, 2011, 07:17:55 от FREIA » Активен
AIVEN
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Мъж
Публикации: 878



« Отговор #265 -: ноември 14, 2011, 13:19:23 »

Много често вечерната сватба води до допълнително ограничение при избора на ресторант. Не са много ресторантите в които може да се слуша силна музика до късно през нощта. Много ресторанти правят проблем в това отношение при вечерните сватби. Кога заради гостите в хотела, кога заради нощната тишина. От друга страна това често влияе и върху цената на куверта. Ресторантите които нямат проблем в това отношение държат по високи цени на кувертите в сравнение с някой градски или хотелски ресторант където менюто и обслужването не са по-лоши. give_rose
Активен
Andreina
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 166



« Отговор #266 -: януари 21, 2012, 01:20:09 »

Гледам,че темичката се насочва в друга посока,та за това я връщам на мястото си. blush
Аз определено харесвам вечерните сватби.Струвами се малко тъпо
сватбата ти да приключи в 18:00 ЧАСА,а да се чувстваш скапан и изморен все едно е 01:00 часа.
Затова залагам на вечерна. LOVING
Освен това мразя да ставам рано.Чувствам се супер некординирана. Dance

Все едно аз съм го писала!!! Хич не си падам по дневните сватби, ама хич! (Никого не искам да обидя) Освен това, в колко трябва да стана за грим, прическа и т. н. ако е дневна... разтрисам се само от идеята. Освен това вечерта предполага повече елегантност, по - официално облекло... друго си е вечер просто - истинска празнична атмосфера!
Активен
MaHu
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 541


Моят сватбен албум

« Отговор #267 -: януари 21, 2012, 11:58:24 »

Аз съм за вечерна сватба! Аз също се притеснявам за умората, която може да ме налегне към 00:00, а след това ще запазим клуб за младите гости и трябва да имам енергия поне до 03:00 след полунощ. Мисля да реша проблема с възможно най-късното ставане на самия ден и много добра и организирана програма. Не искам никакви шумотевици и гости от обяд у нас. Смятам, че едно събуждане в 10:30 - 11ч., пиене на кафе и успокояване до 12 ч.  yahoo , прическа и грим до 14:30 и гости в 15:00 е добър график, за да издържа до малките часове  Party time. Вие как мислите?
Активен
m0onlight
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1638


Любовта е чудо– вярвай в чудесата !


Моят сватбен албум

« Отговор #268 -: януари 21, 2012, 12:31:02 »

Съгласна съм с теб!  good
Стига да можеш да спиш до толкова, защото и нашата сватба беше вечерна и приключи към 3-3 и нещо и затова си бях навила часовника за към 10-10 нещо сутринта, но се събидих сама към 9 и нещо  Eeager
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #269 -: януари 21, 2012, 12:52:48 »

аз като си знам нервичките какви са ми ... crazy
предполагам че ще се събудя още в 6 сутринта и няма да мога да мигна. Та не се знае, въпреки вечерната сватба в каква кондиция ще съм следобяд...
 Ех , ако заменяха срещу заплащане нервна система , отдавна да съм го сторила... Girl_hide
Активен
Страници: 1 ... 16 17 [18] 19 20 ... 29   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines