Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

май 09, 2024, 17:09:17

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Анкета
Въпрос: Според вас - Дневна или вечерна сватба?
Дневна
Вечерна
Нямам мнение по въпроса

Страници: 1 ... 6 7 [8] 9 10 ... 29   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Дневна или вечерна сватба?  (Прочетена 236661 пъти)
 
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #105 -: март 12, 2007, 17:58:01 »

Нашата сватба беше вечерна и младите, и "старите" бяха заедно и нямаше недоволни!!! Всичко беше много хубаво и имаше много танци, дансига не беше празен и за миг!!! Dance good
Активен
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
***
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« Отговор #106 -: март 12, 2007, 22:30:39 »

НАШАТА ЩЕ Е ВЕЧЕРНА И СЪМ МНОГО ДОВОЛНА ПОНЕЖЕ МИ Е МНОГО ТРУДНО ДА СТАВАМ РАНО А ТАКА ЩЕ СЕ НАСПЯ Е АКО ЗАСПЯ ДЕ А И ЩЕ ИМА ВРЕМЕ ЗА ОГРОМНА ДОЗА КАФЕ И НЯКОЕ ДРУГО УСПОКОИТЕЛНО  danceg
Охо виждам че си ентусиастка относно съня преди сватбата!Успех! *THUMBS*Аз си станах съвсем самичка доста време преди да е дошла фризьорката още!Какъв сън когато ти предстои нещо толкова хубаво! Dance любов заедно girl_in_love
Активен
ROSI KRASTEVA
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3674


ЩАСТЛИВИ ЗАЕДНО


Моят сватбен албум

« Отговор #107 -: март 13, 2007, 09:20:01 »

ДА ТАКА Е ПРАВАСИ НО КАЗАХ АКО ЗАСПЯ ВООБЩЕ  danceg
Активен
gucci
Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 6319


Обичаме се!


Моят сватбен албум

« Отговор #108 -: март 13, 2007, 12:11:29 »

Здравейте
според мен е хубаво сватбата да е вечерна.Като че ли имаш време да се приготвиш а и минава по спокойно.А и настроението вечер е по весело
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #109 -: март 14, 2007, 14:01:08 »

Здравейте
според мен е хубаво сватбата да е вечерна.Като че ли имаш време да се приготвиш а и минава по спокойно.А и настроението вечер е по весело

Ами, при мен определено беше така!!! good girl_wink
Активен
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
***
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« Отговор #110 -: март 15, 2007, 00:16:22 »

Ясно е че пвечето предпочитат вечерните.На мода са и това е.Всеки пренебрегва плюсовете на дневната сватба.Като дойде тя на мода тогава ще се изтъкнат.А по анкетката е ясно кое е за предпочитане сред болшинството.Но момичета сватбата не е поза,тя е вълшебен миг и съм сигурна че повечето от вас няма да знаят дали е ден или нощ,защото ще са в приказка.А в приказките времето няма значение!
Активен
ROSI KRASTEVA
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3674


ЩАСТЛИВИ ЗАЕДНО


Моят сватбен албум

« Отговор #111 -: март 15, 2007, 10:09:14 »

Ясно е че пвечето предпочитат вечерните.На мода са и това е.Всеки пренебрегва плюсовете на дневната сватба.Като дойде тя на мода тогава ще се изтъкнат.А по анкетката е ясно кое е за предпочитане сред болшинството.Но момичета сватбата не е поза,тя е вълшебен миг и съм сигурна че повечето от вас няма да знаят дали е ден или нощ,защото ще са в приказка.А в приказките времето няма значение!
Bravo  Bravo  Bravo  Bravo
Активен
prin4ipessa
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1790


Моят сватбен албум

« Отговор #112 -: май 18, 2007, 11:39:48 »

Ами моята ще е вечерна въпреки, че аз сташно много исках да е дневна  Плачещо момиче. Какво да се прави  pardon просто така се стекоха обстоятелствата.
Активен
goldi
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1871



Моят сватбен албум

« Отговор #113 -: май 18, 2007, 11:43:15 »

И нашата ще е вечерна, смятам че купона става точно вечерта, по приятно е да седнеш да хапваш и пийваш вечер, отколкото на обяд
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #114 -: май 18, 2007, 12:15:04 »

И нашата ще е вечерна, смятам че купона става точно вечерта, по приятно е да седнеш да хапваш и пийваш вечер, отколкото на обяд

Даааа, а и освен това, ако в ресторанта има вечерна сватба, може учтиво (или не съвсем) д ави кажат да си ходите вече към 17.00ч., примерно!!! crazy
Активен
ROSI KRASTEVA
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3674


ЩАСТЛИВИ ЗАЕДНО


Моят сватбен албум

« Отговор #115 -: май 18, 2007, 12:18:00 »

Даааа, а и освен това, ако в ресторанта има вечерна сватба, може учтиво (или не съвсем) д ави кажат да си ходите вече към 17.00ч., примерно!!! crazy

о да това е най-неприятното от това да е дневна сватбата
сестра ми като става кръсница миналата година по това време им се случи това с учтивото 4аооо
« Последна редакция: май 18, 2007, 12:23:20 от Bulechka_TS » Активен
Anny
Любопитен
*
Публикации: 25


Lead don't follow


« Отговор #116 -: май 21, 2007, 21:51:47 »

Нашата сватба ще е дневна sad, т.е. ще е целодневна направо. В 11.20ч. трябва да сме в ритулната зала. Аз лично много исках да е вечерна Boy cry, но заради роднините, които ще идват от други градове и задади мърморищите родители се примирих да е дневна. И сега съм сууууууууууууупер ядосана защото трябва да съм на фризьор в 6.30ч. look Плачещо момиче !
Иначе плана е 11.20 ритуална зала, 13.00 църква, 14.30 ресторант и вечерта след 22.30 -23.00 в пияно бар с приятелите.
Не знам как ще издържим !
А другото лошо е, че сега разбрах, че ще и вали !  rains
Много съм тъжна!
Активен
shtastliva
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 770


щастлива госпожа


Моят сватбен албум

« Отговор #117 -: май 22, 2007, 09:27:01 »

И аз съм за вечерните сватби, имаш повече време да се подготвиш и денят протича по-спокойно, така да се каже.А и  както казва goldi, на дневната като ти кажат към 17 часа чао и става много неприятно, всички леко подпийнали и се чудят къде да се дянат, да се прибират е рано, да отидат да продължат в някое заведени пак рано shok
Активен
vanis
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1584



« Отговор #118 -: май 22, 2007, 11:44:20 »

Нашата сватба ще е дневна sad, т.е. ще е целодневна направо. В 11.20ч. трябва да сме в ритулната зала. Аз лично много исках да е вечерна Boy cry, но заради роднините, които ще идват от други градове и задади мърморищите родители се примирих да е дневна. И сега съм сууууууууууууупер ядосана защото трябва да съм на фризьор в 6.30ч. look Плачещо момиче !
Иначе плана е 11.20 ритуална зала, 13.00 църква, 14.30 ресторант и вечерта след 22.30 -23.00 в пияно бар с приятелите.
Не знам как ще издържим !
А другото лошо е, че сега разбрах, че ще и вали !  rains
Много съм тъжна!
Тъжна си сега,като дойде деня изобщо няма да ти прави впечатление дали е ден или вечер,така че не се притеснявай излишно!Казвам го от опит.
Активен
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
***
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« Отговор #119 -: май 22, 2007, 22:03:21 »

Нашата сватба ще е дневна sad, т.е. ще е целодневна направо. В 11.20ч. трябва да сме в ритулната зала. Аз лично много исках да е вечерна Boy cry, но заради роднините, които ще идват от други градове и задади мърморищите родители се примирих да е дневна. И сега съм сууууууууууууупер ядосана защото трябва да съм на фризьор в 6.30ч. look Плачещо момиче !
Иначе плана е 11.20 ритуална зала, 13.00 църква, 14.30 ресторант и вечерта след 22.30 -23.00 в пияно бар с приятелите.
Не знам как ще издържим !
А другото лошо е, че сега разбрах, че ще и вали !  rains
Много съм тъжна!
Ух и аз го казвам от опит.Хубави са дневните сватби момичета,много са си хубави даже! yahoo
Тъжна си сега,като дойде деня изобщо няма да ти прави впечатление дали е ден или вечер,така че не се притеснявай излишно!Казвам го от опит.
Активен
Страници: 1 ... 6 7 [8] 9 10 ... 29   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines