Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

май 09, 2024, 09:43:30

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Анкета
Въпрос: Според вас - Дневна или вечерна сватба?
Дневна
Вечерна
Нямам мнение по въпроса

Страници: 1 ... 5 6 [7] 8 9 ... 29   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Дневна или вечерна сватба?  (Прочетена 236609 пъти)
 
Аni
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 580



Моят сватбен албум

« Отговор #90 -: февруари 20, 2007, 11:54:05 »

Определено вечерна!Първо имаш достатъчно време да се подготвиш(грим,прическа и т.н.),а и много е неприятно при дневните сватби като те изгонят в 18h от ресторанта,трябва да си прекъсваш купона!
Активен
junglegirl^84
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 246


обичай врага си,това ще го влуди!!!!


« Отговор #91 -: февруари 20, 2007, 11:58:31 »

Определено вечерна!Първо имаш достатъчно време да се подготвиш(грим,прическа и т.н.),а и много е неприятно при дневните сватби като те изгонят в 18h от ресторанта,трябва да си прекъсваш купона!
не само че е вероятно но направо трябва да изгониш гостите не в 18,а в 17 часа
и после,понеже никой не иска да си ходи,трябва да ги посрещнеш у вас и става дълга и широка nea
на нас уговорката ни е до 12 часа,а след това по 50 лв за всеки час.
Който иска може да стои и до 6 сутринта:acquaintance:
Активен
Ели .
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4472


имаме си Теди - най-сладкото дребси


Моят сватбен албум

« Отговор #92 -: февруари 20, 2007, 11:59:54 »

каква е тази угооворка по 50 лв. след 12 часа ., на нас ни казаха че ако искаме и издържим може да седим и до 6 сутринта !!! smile smile smile
Активен
junglegirl^84
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 246


обичай врага си,това ще го влуди!!!!


« Отговор #93 -: февруари 20, 2007, 12:02:16 »

каква е тази угооворка по 50 лв. след 12 часа ., на нас ни казаха че ако искаме и издържим може да седим и до 6 сутринта !!! smile smile smile
ами да и аз се възмутих Oh my ...
но нямаме избор,само този ресторант събира толкова много хора Girl_sing
и затова ще плащаме допълнително beating
което не е честно според мен blush
Активен
geri84
Сватбар
***
Публикации: 150


« Отговор #94 -: февруари 20, 2007, 12:10:48 »

Аз съм твърдо за вечерната сватба-то става ясно от това,че часа ни за ритуалната зала е за 18h.  crazy но така решихме,защото нямам намерение след всички приготовления,нерви и т.н.да си водя гостите и вкъщи.Нали точно за тази цел са ресторантите.Друг е въпроса,че ние също ще имаме доста гости от провинцията и е някак си неудобно,защото всеки иска да се нагласи и да блесне в този ден  MANICURE Makeup Но това си е мое мнение.А много ми хареса това,което е казала Аничка  Bravo
  Re: Дневна или вечерна сватба?
« Отговор #14 : Март 24, 2006, 09:06:12 » Цитат 

--------------------------------------------------------------------------------
ами нашата ще е вечерна, първо защото имаме гости които ще пътуват от далече, а и с вечерната сватба се надявам да избегнем лошия ритуал след сватбата по-близките роднини да ти се тупнат в къщи защото им е весело и още им се пие.
Активен
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
***
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« Отговор #95 -: февруари 21, 2007, 00:53:02 »


ами нашата ще е вечерна, първо защото имаме гости които ще пътуват от далече, а и с вечерната сватба се надявам да избегнем лошия ритуал след сватбата по-близките роднини да ти се тупнат в къщи защото им е весело и още им се пие.
Ами то това може да се избегне като си запазите младоженски апартамент в някой хотел.Става перфектно!Няма гости ,никакви досадници само ти и той!А който иска диско може и диско.Аз пък май да съм единствената която е за дневни сватби! girl_wink
Активен
didibaby
Баш Майстор
**
Публикации: 1881



« Отговор #96 -: февруари 21, 2007, 05:57:02 »


ами нашата ще е вечерна, първо защото имаме гости които ще пътуват от далече, а и с вечерната сватба се надявам да избегнем лошия ритуал след сватбата по-близките роднини да ти се тупнат в къщи защото им е весело и още им се пие.
Ами то това може да се избегне като си запазите младоженски апартамент в някой хотел.Става перфектно!Няма гости ,никакви досадници само ти и той!А който иска диско може и диско.Аз пък май да съм единствената която е за дневни сватби! girl_wink

О, fiibi, и нашата сватба е дневна. Така че няма да си сама скоро. girl_wink
Активен
vanis
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1584



« Отговор #97 -: февруари 21, 2007, 17:15:01 »

И нашата беше дневна но не защото така искахме а така се наложи.
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #98 -: февруари 21, 2007, 17:16:59 »

Нашата беше вечерна и си беше супер!!! Имах/ме време за всичко!!! Curtsey
Активен
cvetna
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 68



« Отговор #99 -: март 12, 2007, 14:50:21 »


ами нашата ще е вечерна, първо защото имаме гости които ще пътуват от далече, а и с вечерната сватба се надявам да избегнем лошия ритуал след сватбата по-близките роднини да ти се тупнат в къщи защото им е весело и още им се пие.
Ами то това може да се избегне като си запазите младоженски апартамент в някой хотел.Става перфектно!Няма гости ,никакви досадници само ти и той!А който иска диско може и диско.Аз пък май да съм единствената която е за дневни сватби! girl_wink


Не си единствената, мила!! И ние с моя любим сме ЗА дневна сватба!! Не се притеснявам за прическа, грим и т.н., нито за ранното ставане - фризьорката ще дойде на място, няма аз да се разкарвам по салони я!!  yahoo Нашата по-скоро ще е полудневна/полувечерна - от 12 до към 22 ч. Моите роднини ще идват отдалеч, трябва вечерта да могат спокойно да се приберат, не да търся къде да ги настанявам по хотели!! Някак си не си представям купон до зори, умора и т.н. Мисля, че след цялата дандания, вечерта ще ни се иска най-после да си останем насаме, да вечеряме/едва ли ще хапнем на сватбата/, пък и да си отпочинем, преди да потеглим за сватбеното пътешествие...
Активен
ROSI KRASTEVA
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3674


ЩАСТЛИВИ ЗАЕДНО


Моят сватбен албум

« Отговор #100 -: март 12, 2007, 14:53:52 »

НАШАТА ЩЕ Е ВЕЧЕРНА И СЪМ МНОГО ДОВОЛНА ПОНЕЖЕ МИ Е МНОГО ТРУДНО ДА СТАВАМ РАНО А ТАКА ЩЕ СЕ НАСПЯ Е АКО ЗАСПЯ ДЕ А И ЩЕ ИМА ВРЕМЕ ЗА ОГРОМНА ДОЗА КАФЕ И НЯКОЕ ДРУГО УСПОКОИТЕЛНО  danceg
Активен
sabeva_07
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 506


I am Happy!


Моят сватбен албум

« Отговор #101 -: март 12, 2007, 15:19:19 »

Аз също съм за вечерна сватба, с милото изобщо не сме имали различия по тази тема.Пък и досега сме ходили само на вечерни сватби и много ни е харесвало и винаги сме си знаели като дойде нашият ред( на 21.04) че и нашата ще е вечерна.Ние сме от 18.00 часа в ресторанта до към 12.30-1.00 часа и след това с по-младите на дискотечка.Струва ми се страхотен завършек на празника, пък и ние с милото мислим да не изкарваме до сутринта, а по някое време към 2.30-3.00 часа ще се измъкнем, за да си продължим само двамата. любов заедно
Активен
Петето
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2476


Дива и щастлива.....


Моят сватбен албум

« Отговор #102 -: март 12, 2007, 15:53:09 »

ние пък се спряхме на нещо средно като вариант - самата сватба ще е дневна, а на нея ще присъстват само роднините. След като се върнем от "медения месец" ще купонясваме отделно с колеги и приятели - въобще по-младите  blum това (естествено) ще бъде някоя вечер  Yes
Активен
didibaby
Баш Майстор
**
Публикации: 1881



« Отговор #103 -: март 12, 2007, 15:56:29 »

ние пък се спряхме на нещо средно като вариант - самата сватба ще е дневна, а на нея ще присъстват само роднините. След като се върнем от "медения месец" ще купонясваме отделно с колеги и приятели - въобще по-младите  blum това (естествено) ще бъде някоя вечер  Yes

И това е добро решение! good
Активен
Петето
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2476


Дива и щастлива.....


Моят сватбен албум

« Отговор #104 -: март 12, 2007, 16:04:16 »

ние пък се спряхме на нещо средно като вариант - самата сватба ще е дневна, а на нея ще присъстват само роднините. След като се върнем от "медения месец" ще купонясваме отделно с колеги и приятели - въобще по-младите  blum това (естествено) ще бъде някоя вечер  Yes

И това е добро решение! good
ами не ми се искаше да събирам млади и по-възрастни на едно място - различна музика слушат, различно настроение.....въобще.... или едните, или другите ще са недоволни  crazy така поне купонът ще е на 6  danceg danceg danceg
Активен
Страници: 1 ... 5 6 [7] 8 9 ... 29   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines