Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

май 16, 2024, 14:37:38

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 35 36 [37] 38 39   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Очаквани есенно зимни бебчета Октомври,Ноември,Декемв  (Прочетена 159676 пъти)
 
devisil
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 412



Моят сватбен албум

« Отговор #540 -: септември 09, 2014, 13:37:27 »

jasminne, папкай пресен ананас и пий сок от ананас - предизвиква контракции. Пий чай от босилек за разкритие. Ама ти всъщност защо бързаш толкова? В интерес на истината когато бебето е готово да се роди, то само ще предизвика процеса. Понякога това, което правим, за да предизвикаме раждането, е голяма глупост. За бебето е добре да стои в теб, докато се развие напълно. Може да е трудно в последните седмици, но помисли, че всеки ден в утробата ти за бебка е огромен плюс, за да понесе без усложнения адаптацията към външния свят. Кураж!!!
Активен
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
*
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« Отговор #541 -: септември 09, 2014, 13:38:52 »

В интерес на истината секса най много ще помогне за бързо раждане  blush!
Активен
jasminne
Професор
****
Публикации: 425


« Отговор #542 -: септември 09, 2014, 16:38:48 »

devisil аз не вярвам на тея ананаси иначе четох но всичко е късмет и е така наистина когато бебето реши тогава ще излезе,Аз съм нетърпелива защото ми е много тежко не мога да спя и така.
Фийби а секса всеки ми говореше да правим секс че бил полезен за лесно раждане ,от както съм разбрала ,че съм бременна веднъж в 3 месец правихме и край,нито аз имам желани нито мм,незнам защо така дори да ми с е приискало за момент като се замисля и ми звучи ужасно ,хах и така ссме до днес
Активен
StAsSi
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1458


Аз истински вярвам, че стават чудеса!


Моят сватбен албум

« Отговор #543 -: септември 10, 2014, 09:49:01 »

Момичета, които сте правили третата ФМ - какво се гледа точно на нея, освен анатомията на бебето? Мерят ли се околоплодни води, гледа ли се плацента, мери ли се с вагинален ехограф шийката на матката?
Активен
tweety_pks
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 106



« Отговор #544 -: септември 10, 2014, 10:33:49 »

StAsSi, аз сега в петък ще я правя и тогава ще мога да ти дам повече информация, ако не ти е късно smile Всъщност меренето на шийката на матката си ми го прави АГ-то (ама си го имам записано в пакета ЖК, който съм заплатила)
« Последна редакция: септември 10, 2014, 10:37:05 от tweety_pks » Активен
StAsSi
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1458


Аз истински вярвам, че стават чудеса!


Моят сватбен албум

« Отговор #545 -: септември 10, 2014, 11:00:54 »

tweety_pks, бих се радвала да дадеш после повече инфо, мерси smile

А меренето на шийката как ти го прави АГ - с коремен ехограф, вагинален или с преглед на магарето?
Активен
tweety_pks
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 106



« Отговор #546 -: септември 10, 2014, 11:57:40 »

С вагинален ехограф.
Активен
milenuity
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1272


Нашата сватба мечта 17.08.2013


Моят сватбен албум

« Отговор #547 -: септември 11, 2014, 07:20:05 »

Мисля, че само в ширината на основата беше разликата - по-тесните ми се струват по-издължени някак, с по-широка основа съм си взела аз.

М, мерси за обратната връзка, радвам се, че има хубави отзиви за Нук от мами, които вече ги използват give_rose А ти с каучук ли си или със силикон? А на Дани как му понася, предпочита ли някое?

Ади, Дани предпочита силиконовите. Каучуковия не, че не го иска, но го плюе по-често. Незнам дали ако имах само каучукови щях да забележа. smile. Аз предпочитам да купувам силиконови щом той не е алергичен към тях, защото се ползват по-дълго време и естетически ми харесват повече smile
Активен
adi4ko
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 944


07.09.2013 г.


Моят сватбен албум

« Отговор #548 -: септември 11, 2014, 09:05:00 »

Мерси, М give_rose Наистина ми е полезна информацията за НУК специално.

Активен
devisil
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 412



Моят сватбен албум

« Отговор #549 -: септември 11, 2014, 09:58:40 »

Adi4ko, връщам се от преглед току-що,
днес съм 36+1, докторът ми каза да спирам магнезия. Освен това ми каза, че бебчо се е смъкнал доста ниско долу, така че да очаквам камбаната да забие всеки един момент. Позицията ни остава непроменена, гръбче вляво с краченца вдясно, чудесно предлежание за старт.
Пожелавам на всички да имат куража и търпението да дочакат началото на срещата си с машките съкровища и дано това за вас бъде едно красиво и изпълнено с положителни емоции събитие!
Активен
adi4ko
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 944


07.09.2013 г.


Моят сватбен албум

« Отговор #550 -: септември 11, 2014, 10:23:45 »

Еее супер хубави новини!!!  Bravo Браво на бебче, дано да остане така стартово! (че вчера един док каза, че можело и в деня на раждането да се завърти..) Очакваме хубавите новини тогава, но нека да си издържи още малко поне  yahoo
Активен
jasminne
Професор
****
Публикации: 425


« Отговор #551 -: септември 11, 2014, 12:04:21 »

Девисил страхотна новина само не се настройвай за по ранно раждане ,че ще си като мене само това ми е в главата все едно никога няма да родя цял ден го мисля,вечер го сънувам и сутрин се събуждам с тази мисъл да родя днес .Направо се поболях smile Но живот и здраве на 15 съм на преглед и ще видим какво ще каже доки,всички ми казват че корема ми е паднал доста надолу но това не е гаранция за ранно раждане smile
А това ,че може да се завърти и в деня на раждане е така затова е хубаво да погледнат на ехограф как е бебето,но на мн малко места го правят,даже някъде и тонове не слушат кво да ви кажа България:)
Успех на мамите който очакват всеки момент smile
Активен
StAsSi
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1458


Аз истински вярвам, че стават чудеса!


Моят сватбен албум

« Отговор #552 -: септември 12, 2014, 09:40:26 »

devisil, много хубави новини.  yahoo
Ще чакаме вече с нетърпение една по една да се хвалите със снимки на новородени бебчета. Малеее, времето си минава и почва бебевалежа в темичката ни. Дай Боже всичко да е наред, да сме живи и здрави и само хубави новини за едни здрави родени в 9тия месец бебчета да има  yahoo

И на мен инфото за бибероните и залъгалките ми е полезно. Аз в крайна сметка реших да взема 1 каучукова и 1 силиконова залъгалка на НУК и ще стане ясно кое ще давам smile

Мале, момичета, лентичката ми показва вече, че остават 98 дни до термин. Минахме на 2 цифрените числа вечеееееее  tease yahoo
Активен
tweety_pks
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 106



« Отговор #553 -: септември 12, 2014, 15:23:59 »

Здравейте момичета, тъкмо се връщам от 3-тата ФМ. Както обещах вече мога да дам малко по-подробна информация. Значи... пак правиха измервания на бебо като на 2-рата фетална: т.е. главичка, коремче бедро, сърце и разни други. Честно казано не знам дали по принцип ги правят или просто защото се видя, че коремчето на бебо е по-голямо, както и самия той за седмиците си де. Но както бях писала и по-рано потвърдиха, че по този начин бебо реагира на гестационния диабет (а на мен нали ми откриха такъв). Та днес разбрах, че този гестационен диабет може да увреди сърчицето на бебко, но за сега да чукна на дърво ми казаха, че всичко му е наред на бебо и да продължа с диетата, но предвид големината на коремчето препоръчват да започна прием и на някакви хапчета (в понеделник ще се синквам със следящата ми пък ще видим). То и аз съм си виновна де, защото спрях всичко сладко/шоколадово, бял хляб, картофи и прочие, ама пък доста често ям диня.... ама кой да мисли, че за да ми е толкова вкусна и сладка, то тя е само захар..... smile Както и да е, успокоиха ме, че всичко е все пак е наред.
Та след дългото отклонение да се върна на феталната. До колкото разбрах целта на тази 3-тата е да се измерят околоплодните води и да се направи доплер изследването. Така и не разбрах какво е точно, но всичко става с корем ехограф smile И така.... не се сещам за друго smile

В интерес на истината за първи път ми казаха как е разположено бебчето - главично. Не че за мен има значение, защото аз така или иначе трябва да разждам цезарово, ама пак ми беше интересно да знам с какво ме рита/бута/разпъва smile
« Последна редакция: септември 12, 2014, 15:30:27 от tweety_pks » Активен
jasminne
Професор
****
Публикации: 425


« Отговор #554 -: септември 12, 2014, 20:04:10 »

Момичета как да си направя такава лентичка и аз отдолу след коментарите където ви излиза?
Активен
Страници: 1 ... 35 36 [37] 38 39   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines