Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

май 08, 2024, 01:00:16

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 12 13 [14] 15 16 ... 31   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Дреболийки - 12  (Прочетена 192081 пъти)
 
Monikamaria
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1505



Моят сватбен албум

« Отговор #195 -: януари 19, 2011, 14:51:52 »

 smile Само да внеса малко яснота. Магазинът, в който така ме ядосаха е именно този "Рая". За него говори Ellito и Тiama е качила негов сайт. Но той е до пазара Кирков. А този до Димитър Петков е магазин "Рам", в който също бях и там има поне много панделки и т.н. Розички за съжаление няма. А за тези, които не са прочели от магазин "Рая" ми казаха, че "вече не им се занимавало със сватбени глупости". Каквото и да означава това! girl_impossible
Активен
lunno momiche
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1602


"Има само едно щастие в живота: да обичаш и да бъд


Моят сватбен албум

« Отговор #196 -: януари 19, 2011, 17:45:04 »

Момичета, в м-н "Рая" на ул. "цар Сиемон" има наистина много полезни неща. Дори ако пазарувате повечко неща, собственикът прави отстъпки. Поне аз пазарувах няколко пъти лятото от там и всеки път успявах да получа отстъпка за нещо!  good  girl_wink
А и в "Рам" на "Д. Петков" има пак доста полезни неща - купих кутийка от там за паричките и я украсих с бели красиви пера и розички, пак купени от там.
Както и в м-н "Слънчоглед" има много хубави и интересни джунджурийки.
За мен тези 3 магазина бяха най-полезните и посещаваните през цялата ни сватбена подготовка. smile
Активен
Monikamaria
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1505



Моят сватбен албум

« Отговор #197 -: януари 19, 2011, 20:41:15 »

Аз също разчитам на тези магазини. За съжаление, момичета, инфото ми е от вчера.  girl_impossible Не знам дали просто им е било криво, но ми казаха, че нямало да зареждат сватбени неща вече. А и в момента нямаше почти нищо.
Активен
lunno momiche
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1602


"Има само едно щастие в живота: да обичаш и да бъд


Моят сватбен албум

« Отговор #198 -: януари 20, 2011, 10:02:04 »

tea23, "Джъмбо" е такъв магазин.
А за девойките от София - в Илиянци - от главния вход се ходи няколко минути - отляво се пада, има магазинче със сватбарски истории. Пълно е със стъклените подаръчета, които по агенциите са 2-3 лв, там са най-много левче.
Активен
unicusbg
Ентусиаст
**
Публикации: 119


hand made манияк


Моят сватбен албум

« Отговор #199 -: януари 20, 2011, 18:34:27 »

Monikamaria, аз се чудех защо беше така празно последния път като ходих до "Рая". Мислех, че след Нова година просто не са зареждали. Иначе ми направи впечатление, че сватбени неща почти нямаше. Странен избор да не им се занимава със сватбени глупости. Според мен всички ги знаеха точно заради това. Но...
Днес правих няколко пробни моделчета на кошничките за хвърляне. Сложих ориз, понеже нямах жито под ръка blushи ми харесват в тези свежи цветове. Дали е проблем да си продължа така? Чакам милото да си каже фаворита, но ще се радвам и на вашето мнение.
 

Активен
Monikamaria
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1505



Моят сватбен албум

« Отговор #200 -: януари 20, 2011, 20:32:47 »

unicusbg , точно за това и аз се очудих. shok
За късметчетата - супер сладурски са и трите.  Bravo Първите две ми харесват маааалко повече, но и третото е сладко! Между другото с ориз повече ми харесват!  *THUMBS*Аз например ще сложа малко жито единствено защото ще имам златист тюл освен белия, заради цвета на сватбата. smile
Активен
Lionelsa
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1616



Моят сватбен албум

« Отговор #201 -: януари 21, 2011, 12:56:25 »

Първото късметче ми харесва. На третото му е много голямо цветето, а на второто нещо му се губи украсата.  pardon

Иначе с ориза е много хубаво. Недей да слагаш жито.
Активен
michelle
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1484



« Отговор #202 -: януари 21, 2011, 15:39:59 »

 unicusbg, още един глас за първото  smile
 Няколко неща в стил "направи си сам"  Wink :
-висящи топчици. И друг път са били поствани, но мисля, че не и в този вариант

-подаръчета за гости-книгоразделители

-дантелени "фигурки за торта"

 Мисля, че всяка една идея е сравнително лесно изпълнима и се надявам да послужат на булките, които сами подготвят украсата си  smile
Активен
unicusbg
Ентусиаст
**
Публикации: 119


hand made манияк


Моят сватбен албум

« Отговор #203 -: януари 21, 2011, 17:41:49 »

Ей, момичета, страхотни сте smile Благодаря ви!  butterfly И милото е за първото.
Но понеже темата е ангели и калинки, днес сътворих и две такива. Само още две идейки имам и повече няма да ви спамя с моите неща smile Но по-търпеливите наистинамогат и върху кошничките за хвърляне да сложат елемент или цвят от темата на сватбата и така всичко да е в тон.

« Последна редакция: януари 21, 2011, 21:51:01 от unicusbg » Активен
posum
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 725



Моят сватбен албум

« Отговор #204 -: януари 23, 2011, 15:14:41 »

Да ви питам: за сватба на тема слънчогледи, аз ще съм с рокля цвят ивори и златиста дантела, бижутата ще са перли, ама истински.
Та вижте тези панделки
1. http://cgi.ebay.com/2-1-2-WIRED-GOLD-ribbon-POINSETTIA-FLOWER-Design-2-YD-/280610111015?pt=Ribbons_Bows&hash=item4155aa7e27 мн ми харесва, но мн скъпо идва,
2. http://cgi.ebay.com/7-8-YELLOW-ORGANZA-BUTTERFLY-Print-SHEER-Ribbon-25-YDS-/370471177109?pt=Ribbons_Bows&hash=item5641cd8b95 ,
3. http://cgi.ebay.com/LT-YELLOW-GOLD-7-8-Wide-ORGANZA-PLAIN-Ribbon-25-YDS-/370471997687?pt=Ribbons_Bows&hash=item5641da10f7 този цвят като че ли най-много ме радва,
4. http://cgi.ebay.com/21-YELLOW-APPLE-DECORATING-MESH-ROLL-Gold-Shimmer-10Y-/370474551046?pt=LH_DefaultDomain_0&hash=item5642010706 това не знам за какво може да се ползва,
5. http://cgi.ebay.com/IVORY-7-8-Organza-Pull-Up-RUFFLED-Bow-Ribbon-25-YDS-/260720718451?pt=Ribbons_Bows&hash=item3cb42a7273 мисля, че е подходяща за поканите или пък
6. http://cgi.ebay.com/3-8-Wide-SOFT-Silky-SATIN-Ribbon-YELLOW-GOLD-10-YDS-/370474551768?pt=Ribbons_Bows&hash=item56420109d8 тази?

За какво могат да се използват?
Активен
Monikamaria
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1505



Моят сватбен албум

« Отговор #205 -: януари 23, 2011, 16:28:40 »

 smileposum, такава мрежа като номер 4 аз ще използвам за украсата на бутилките шампанско и бутилката вино. Останалите панделки можеш за почти всичко да ползваш: покани, кошнички, кутия за пари, украса за свещи, украса за чаши, букет, украса за кола, рингове за салфетки и дори панделки на бутилките с алкохола. girl_wink
Между другото са много красиви и благодаря, че ме подсети, че и аз мога от там да си поръчам.
Активен
gucci
Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 6319


Обичаме се!


Моят сватбен албум

« Отговор #206 -: януари 23, 2011, 18:40:38 »

Според мен заложи на слънчогледово жълто и златисто,щом темата ти е слънчогледова.Според мен това което си показала не е подходящо за слънчогледова сватба.
Активен
posum
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 725



Моят сватбен албум

« Отговор #207 -: януари 23, 2011, 21:16:45 »

Koe по-точно е слънчогледовожълто? Защото в магазина има лимоновожълто, жълто, златистожълто. Жълтото е бледо и 1 такова, все едно панделката е болна от 1 седмица. На мен златистожълтото изкл мн ми допада, както и ивори панделката със златист кант.
Активен
unicusbg
Ентусиаст
**
Публикации: 119


hand made манияк


Моят сватбен албум

« Отговор #208 -: януари 23, 2011, 22:19:41 »

posum, според мен 1 можеш да ползваш спокойно, за да увиеш стеблата на букета си, например. Не че цветята на панделката са точно слънчогледи, но могат да се приемат за стилизирани графични такива. А мрежата от 4 за всичко, което се сетиш. Не знам дали си си купувала други аксесоари и какво ти е точно слънчогледово жълтото, но на мен тя ми се вижда точно такъв  цвят. Можеш да украсиш шампанското с нея. Ако имаш свещи в стъклена чашка на масите, също да им сложиш по едно пръстенче от нея.

А това са последните ми кошнички с фигурки от хартиена тел. С това приключвам. Получиха се 17 бройки (колкото и исках, защото на 17 число сме се гаджосали smile И са микс от 7 моделчета. Така разнообразни ми допадат като че ли повече, отколкото всички да са еднакви. Тази задачка я слагам в графа изпълнени.


Активен
Monikamaria
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1505



Моят сватбен албум

« Отговор #209 -: януари 23, 2011, 22:50:32 »

posum, важното е на теб да си ти харесват. От мен имаш още един глас. Жълтото ти е точно слънчогледово! Златисто-жълто си се вписва идеално също!
unicusbg, супер си ги измислила! Bravo Много са оригинални и всяко ще си е уникално.
Аз също ще си играя да си ги правя като темата на сватбата, но моите ще са 49, защото ще имам много гости и няма да мога да ги правя различни.
Активен
Страници: 1 ... 12 13 [14] 15 16 ... 31   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines