Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

май 02, 2024, 05:32:10

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Анкета
Въпрос: Къде бихте изкарали медения си месец?
В България на море
В България на планина
В чужбина, в близките страни
На екзотична ексурзия в далечна страна
Няма да караме меден месец

Страници: 1 ... 32 33 [34] 35 36   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Къде бихте изкарали медения си месец?  (Прочетена 274098 пъти)
 
ani4ka1710
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 871


Никога не е късно да постъпиш правилно!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #495 -: април 15, 2008, 16:15:55 »

Ние още не сме решили къде ще сме за медената седмичка или десетдневка smile , но сега ми хрумна че би било чудесно ако успеем да си вземем две седмички отпуска, което ме съмнява и тръгнем на едно пътешествие в БГ на хубавите места на които никога не се накамваме да отидем, а трябва, все пак направо е грехота да сме в Б-я с такава красива природа а да не сме посетили места като Велико Търново, Троян и разни други места разбира се, а и ще си пътуваме само двамката, абе сладурско е, но ще видим...
Активен
menyanthe
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 564



Моят сватбен албум

« Отговор #496 -: май 08, 2008, 18:31:23 »

аничка1710, все едно съм ти прочела мислите! Аз си "начертах" вчера едно такова пътуване из България. Първоначално ми се искаше в Тайланд - но се отказах - мноооого скъпо излиза да стигнеш до там и да се върнеш. После си казах: Айде в Тунис. И това ми беше идеята съвсем доскоро. Сега по празниците обаче посетихме Триград и Златоград. И бях толкова щастлива и удовлетворена след това пътуване, че реших, че ще използвам времето след сватбата (2 седмици) за едно дъълго пътуване из България, през което няма да се заседяваме дълго на едно място - решили сме да посетим Враца, Ловеч, Троян, Плевен, Разград, Исперих, Котел, Сливен, Стара Загора, Казанлък, Пазарджик, Пещера, Батак, Панагюрище. smile Дъълга програма. Аз мога и цялата програма да пусна, но е няколко странички и още не е готова напълно - не е решено кои ще са хотелите  yahoo
Активен
ani4ka1710
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 871


Никога не е късно да постъпиш правилно!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #497 -: май 09, 2008, 16:45:38 »

menyanthe браво на теб, това е супер, аз още не съм начертала плана , но и аз харесвам тази идея. Всеки ти казва ееее тук винаги може да отидеш, да ама не, все сме заети и ходим някъде толкова рядко, има толкова красиви места които не сме посетили а все се каним. Ако наистина имаш програма ще се радвамкогато я изготвиш да я споделиш може и на лични, а за хотелите и аз се чудя как точно да стане работата smile
Активен
Gergancheto
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2366



Моят сватбен албум

« Отговор #498 -: юли 12, 2008, 21:38:00 »

Гледам че май всичко освен българското черноморие е коментирано в отделна тема smile И тъй като съм на вълна меден месец, къде в БГ има спокойни и тихи местенца?!
Съжалявам ако темата я има и не съм я видяла  give_rose
Активен
Zahira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2242


Моят сватбен албум

« Отговор #499 -: юли 17, 2008, 16:30:20 »

Момичета да знаете какъв ми е сватбения подарък yahoo yahoo yahoo danceg danceg
Много се чудихме къде да ни е медения месец - минахме през варианти за Палма де Майорка, Индия и т.н. и вчера бъдещият съпруг се прибира и какво мислите резервирал....
комбинирана 17 дневна почивка по маршрут
София - Франкфурт
Франкфурт - Варадеро /Куба/
5 нощувки

Варадеро - Хавана /пак Куба - 3 нощувки/

След което с вътрешен полет се отправяме от Хавана за Канкун /Мексико/ Oh my ... shok 1 нощувка

От Канкун - Ривиера МаяИ ще видим:

Тулум, Плая дел Кармен и т.н.
Там ще сме 7 нощувки и след това се връщаме от Канкун отново за Хавана откъде трябва да отдем до Варадеро и да си хванем самолет за Франкфурт и оттам в София.
 Sunshine Boat
Днес занесох документите за визите и не мога да повярвам още.

Активен
КатиНка
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2469



« Отговор #500 -: юли 17, 2008, 16:33:28 »

Zahira, страхотен маршрут  yahoo yahoo yahoo Ще си изкарате страхотно, а ние ще чакаме снимки и разкази после  tease Още веднъж - супееееерррр  yahoo yahoo yahoo
Активен
dani81
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1283



Моят сватбен албум

« Отговор #501 -: юли 17, 2008, 16:42:11 »

Zahira, страхотна изненада от мъжа ти  Bravo Маршрута изглежда страхотно! Ще си изкарате много хубаво  Wink
Активен
Mila_
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 382



Моят сватбен албум

« Отговор #502 -: юли 17, 2008, 17:02:42 »

Zahira определено маршрута е страхотен Bravo Bravo Bravo

Ще бъде невероятна почивка с много  Sunshine  good
Активен
Арлина
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 892


Моят сватбен албум

« Отговор #503 -: юли 18, 2008, 11:16:00 »

Това е страхотно - за мен точно такова трябва да бъде едно "сватбено пътешествие" - да видиш различни места и т.н. Кога заминавате?
Активен
Zahira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2242


Моят сватбен албум

« Отговор #504 -: юли 18, 2008, 12:58:17 »

На 10 август - 1 седмица след сватбеното тържество.
Активен
Арлина
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 892


Моят сватбен албум

« Отговор #505 -: юли 19, 2008, 06:37:01 »

Ние заминаваме един ден след вас значи Wink Като се върнем ще чакам разказ от теб smile
Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #506 -: юли 19, 2008, 18:46:22 »

Захира, завиждам ти не можеш да си представиш колко !!!
Куба ми е една от мечтите.

Изкарайте си божествено и огромно нетърпение чакам колкото се може повече снимки. Лелелелле завиждам, завиждам (благородно де) искам и аааааазз....  Eeager Eeager Eeager Eeager
Активен
Miravarna
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 949



Моят сватбен албум

« Отговор #507 -: юли 19, 2008, 23:20:43 »

Zahira, и ние с мъжа ми се сприахме на Cancun, той ни е най-удобната дестинация от града в който живеем сега.Само незнаем как стоиат нещата с визите за бг граждани.Би ли ми дала съвет?
Пожелавам ви на вас едно страхотно изживяване:)Много слънце и усмивки искам да видя по снимките,когато се приберете:)
Активен
Zahira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2242


Моят сватбен албум

« Отговор #508 -: юли 21, 2008, 07:33:04 »

Miravarna за българи мексиканските визи са паднали още зимата - няма такива! За Куба има визи, но са със символична цена.
Активен
Miravarna
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 949



Моят сватбен албум

« Отговор #509 -: юли 22, 2008, 00:05:34 »

захира, много ти благодаря за инфото:)Това беше важно за мен.тук има мексиканско посолство,но щом визите са отпаднали още по-добре:)smile Значи и ние сме кам Мексико Bravo
Активен
Страници: 1 ... 32 33 [34] 35 36   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines