Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

май 15, 2024, 11:25:57

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Анкета
Въпрос: Къде бихте изкарали медения си месец?
В България на море
В България на планина
В чужбина, в близките страни
На екзотична ексурзия в далечна страна
Няма да караме меден месец

Страници: 1 ... 27 28 [29] 30 31 ... 36   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Къде бихте изкарали медения си месец?  (Прочетена 275476 пъти)
 
galchos
Сватбар
***
Публикации: 235



« Отговор #420 -: септември 10, 2007, 12:53:55 »

МОЖЕ ДА си направим тениски с сватбата.бг и така да се търсим из Рим smile
Активен
plamik
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1835



Моят сватбен албум

« Отговор #421 -: септември 10, 2007, 14:22:44 »

МОЖЕ ДА си направим тениски с сватбата.бг и така да се търсим из Рим smile
Защо не...? Страхотна идея, стига само тези, които правят сайта да нямат нищо против.  Bravo
Активен
dani81
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1283



Моят сватбен албум

« Отговор #422 -: септември 15, 2007, 08:27:17 »

И ние най-накрая си резервирахме нашате медена седмичка smile Ще ходим в Испания- Коста Дел Сол  heart
Активен
veselyshko
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1013


красота :)


« Отговор #423 -: октомври 23, 2007, 12:20:00 »

О да и аз исках да отида в Испания или Рим, но милото реши- Гърция, Халкидики  good И да ви кажа наистина беше много хубаво и сме безкрайно доволни. Но бих отишла в Рим  girl_in_love
Активен
КатиНка
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2469



« Отговор #424 -: октомври 23, 2007, 12:26:05 »

Аз си мечтая за Нова Зеландия, Мексико или Танзания!!!!!!! Знам, че са малко отнесени ..... ама ми се ходи на такива местенца ..... пък и моето пате и то си пада по тези места, но за него МеХико, както казва той, е №1!!!!!!!!!

Активен
mirmar
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1128



« Отговор #425 -: януари 21, 2008, 16:06:18 »

Ние пък искаме в Прагаааа yahoo Има много голяма вероятност на милото брат му да ни подари екскурзийка до там /той работи в такава фирма/. Виждала съм само отделни снимки,но бях много впечатлена. Както и от Будапеща. Като стане ясно къде/кога/дали ще ходим,започвам да ровя за забелжителности и правя план на  shok shok shok....мале..трябва да взема да се спра малко с тия планове...на всичко правя план и направо си убивам тръпката... shok Oh my ...
Активен
plamik
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1835



Моят сватбен албум

« Отговор #426 -: януари 21, 2008, 16:20:43 »

Аваааааааааа, ти в предишен живот да не си била "плановик"?  laugh Но виж за забележителностите из Прага е задължителен план. Ние макар вече да бяхме в Италия, на мен ми се ходи в Бразилия, Унгария, Египет ........ мммм искам пак да хвана пътя на някъде.  blum
Активен
КатиНка
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2469



« Отговор #427 -: януари 21, 2008, 17:38:20 »

avva_stz Прага е страхотен град с много красиви места, невероятен просто  girl_in_love Само три дни няма да ви стигнат за старата /централна/ част, а за новата да не говорим  Wink Няма да сбъркате!!!! Друга невероятна европейска столица е Виена  girl_in_love както и Париж. В Германия Мюнхен е града  good /поне за мен/, както и Залцбург в Австрия. В Австрия по поречието на Дунав има невероятни красоти  girl_in_love Кремс, Мелк ...

А за Египет вече трета двойка се връщат много разочаровани от там ...  sad не знам какво става, но първото, което казват на БГ земя е "В България е по-хубаво!"
Активен
maslinka
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 3663



Моят сватбен албум

« Отговор #428 -: януари 21, 2008, 17:41:44 »

ние прекарахме последните 2 дни от меденото в Прага,но аз вообще не съм впечатлена,докъта моята кръстница казва че там най-много и харесва pardon

аз имамм едно въпросче,кога според вас е най-потходящото време за Гърция,не икаме да е много топло,но не и студено huhhuh.gif,мислим към края на май да отидем на малка почивка,но се чудим там дали вече няма да е много топло crazy
Активен
КатиНка
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2469



« Отговор #429 -: януари 21, 2008, 17:51:39 »

Миналата година бяхме на Халкидики /Касандра/ в началото на май и времето беше прекрасно. Точно както искате - нито горещо, нито студено  good Дори се къпахме в морето, а гърците по това време още не влизаха  Wink и си имахме загар  smile
Активен
MALENA
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 379



Моят сватбен албум

« Отговор #430 -: януари 21, 2008, 18:07:56 »

Маслинка зависи и къде в Гърция, май може и да не е за плаж, юни и септември може би са най-добре.
Активен
veselyshko
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1013


красота :)


« Отговор #431 -: януари 22, 2008, 19:37:27 »

Маслинка Юни вече е много горещо там  Girl_hide Наистина Май и Септември са най- добре като временце  good Аз съм ходила там в началото на Май и времето е чудесно, само морето е студеничко така че към края на Май може би ще е идеално и за плаж  good От началото докъм средата на Септември също е супер- не е горещо и водата е идеална за къпане  good good Така че си мисля че най- хубаво е началото докъм средата на Септември да се отиде  good
Активен
kleo_20
Leader
****
Публикации: 5436


Мама на едно малко диване!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #432 -: януари 22, 2008, 23:02:56 »

ние искахме в Тунис но много късно се заорганизирахме и нямаше билети вече представяте ли си за октомври всичко заето  Oh my ... и за това решихме да е Малта но се бяхме отчаяли защото нямаше и за там как да ни намерят места особено че и хотела си бях набелязала tease нооо в последния момент шефът на агенцията бутна малко връзки и изкарахме страхотна медена седмичка!е не беше много далече но за мен беше екзотично и адски красиво а и се поглезихме добре *THUMBS*мислехме това лято да идем до Тунис но май ще го отложим това пътуване за догодина по обективни причини  blum
Активен
КатиНка
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2469



« Отговор #433 -: януари 22, 2008, 23:18:07 »

хехехе  Wink Клео, припомни ми много хубави моменти  girl_wink През септември бяхме в Тунис и си изкарахме страхотно  danceg Според мен обаче, това не е много добър вариант за медена седмичка, а само за почивка за всеки друг повод. Разбира се, лично мнение, но не бих отишла там на меден месец ... както и в Египет ... а за Малта  good това вече е суперско  Sunshine



« Последна редакция: януари 22, 2008, 23:26:43 от Katitka » Активен
Kittcat
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 80


« Отговор #434 -: февруари 18, 2008, 13:21:36 »

Моето коте пък иска на някой остров да ходим, например Мавриций или Малдивите, обаче там май е бая соленичко. Някой от вас ходил ли е и може ли да ми препоръча туристическа агенция, която се занимава с такива екзотични пътешествия?
Активен
Страници: 1 ... 27 28 [29] 30 31 ... 36   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines